PDA

View Full Version : Боядисване на мигли или спирала



djigi
04-16-2006, 11:52
Намерих една тема, ама тя беше повече като за информация какво представлява! Обаче мен ме интересува кое е по-вредно? По ваша преценка дали боята или спиралата? Все пак ако си слагаш спирала всеки ден, пък се боядисваш веднъж месечно (по скоро малко по-често, защото нали миглите се сменят на 20 дни).... но! пък в боята дали няма повече химикали?

missito_
04-16-2006, 12:47
ami mislq 4e boqta e po vredna.ni6to 4e tq po rqdko se slaga i ima po prodaljitelen efect.no pone hubavite spirali ne sa tolkova vredni puk krasotata iziskva usilie kato trqbva vseki den da se slaga 6a se slaga :wink:

ycMuBkaTa
04-16-2006, 12:52
Честно казано за пръв път чувам това, че миглите се сменят на 20 дена :shock:
Иначе съм твърдо против боядисването на миглите, а и сега повечето спирали имат и подхранващ ефект.

DeHu
04-16-2006, 12:53
i az mislq 4e boqta e po-wrednata :}

djigi
04-16-2006, 13:26
Е, подхранващ ефект, ама за миглите.... грешката е мен, не се изясних, аз за очите питам кое е по-вредно? Иначе не ми пречи всеки ден да си слагам спирала (не че го правя) но по принцип забравям, че съм с таква и ми се случва да се потъркам! Като цяло идеята за боядисването ми харесва повече защото, според мен, изглежда по-естесвено... едната боя прави миглите само по-тъмни, което на мен ми е напълно достатъчно! (А това, че миглите се сменят на 20 дни- някакъв такъв спомен ми е останал от часовете по биология...) А сега пак ми щукнала идеята да ходя да си ги боядисвам и да събера малко информация да не ми стане нещо.... аз преди мнооого време бях ходила веднъж, ама тогава още нямах проблеми с очите....

Estranged
04-16-2006, 16:10
Майка ми и сестра ми са си боядисвали миглите и ниищо не им е ставало. Аз лично съм с тъмни мигли и това не ми е нужно, затова ползвам само спирала за огъване. но според мен няма нищо лошо в боядисването, няма даз ти окапят миглите.

Qgodka_
04-17-2006, 12:44
Е, подхранващ ефект, ама за миглите.... грешката е мен, не се изясних, аз за очите питам кое е по-вредно? Иначе не ми пречи всеки ден да си слагам спирала (не че го правя) но по принцип забравям, че съм с таква и ми се случва да се потъркам! Като цяло идеята за боядисването ми харесва повече защото, според мен, изглежда по-естесвено... едната боя прави миглите само по-тъмни, което на мен ми е напълно достатъчно! (А това, че миглите се сменят на 20 дни- някакъв такъв спомен ми е останал от часовете по биология...) А сега пак ми щукнала идеята да ходя да си ги боядисвам и да събера малко информация да не ми стане нещо.... аз преди мнооого време бях ходила веднъж, ама тогава още нямах проблеми с очите....

Аз си боядисвам миглите, точно поради тази причина - зачервяват ми се очите от каквато и да било спирала (изпробвала съм страшно много). А и с боята миглите изглеждат напълно естествено ... на мен лично повече ми харесва и не уврежда миглите... аз имам дълги и хубави мигли, а ги боядисвам от 2-3 години. Може и майка ти вкъщи ( с малко предварителна подготовка) да ти ги боядиса :)

hamsterka
04-17-2006, 13:17
ami neznam no znam 4e boqta se otrazqva dosta zle na kosata,no ako izpolzva6 stimulanti sled tva nqma da ima6 problem...puk ot spiralata znam 4e po-burzo padat...

miss_kiss181
04-17-2006, 13:23
ne sam si boqdisvala misglite i nz ama za tva 4e ot spiralata po burzo ti padat miglite ne sam saglasna 6oto az seki den sam sas spirala bez neq ne izlizam prosto ot nas dori i sutrin i ni6to mi nqma na miglite.A za boqdisvane na miglite nz kak sedi ne sam vijdala do sega.

Mystery
04-17-2006, 15:47
Аз предпочитам спиралата. Не съм пробвала с боядисваето още. Те моите мигли са си достатъчно тъмни и гъсти. Ползвам спиралата само за повече обем и за да ги извия.

strange__
04-17-2006, 17:34
Честно казано не съм си боядисвала миглите,дори нз как изглежда,защото не съм виждала 8-[ А спиралата ми е като навик вече...просто преди да излезна си слагам задължително :wink: И разбира се няма да ти стане нищо нито на очите,нито на миглите.Съвремената козметика е достатъчно усъвършенствана и последното нещо,за което трябва да се притесняваш е това.Сега,ако спиш с грим и ако спиралата ти е от 1лв и напълно естествено да ти стане нещо на очите :lol: 8)

djigi
04-17-2006, 18:39
@Qgodka_ Ей, много готино! Една съученичка беше говорила с някаква нейна позната и тази жена й казала, че си ги боядисвала 2 години и започнали да и капят.... сега си слагала какво ли не, за да си ги подхрани! Но явно за всеки различно! Иначе преди като бях пробвала веднъж и си купих такъв комплект за вкъщи и майка ми ме мацкаше няколко пъти, ама станах една черна :lol: Пък един съученик (представете си той ходи от половин година вече на разни разкрасителни процедури, за които повечето момичета не са и чували) ще ме води при неговата козметичка и за 3лв. не ми се занимава у дома :)....

@strange__ Хехе, ти сигурно ме мислиш за някоя 11-годишна, как подробничко си ми обяснила- благодаря ти, за което :) Но аз задължително искам да си се боядисам, защото както каза ти "преди да излезна си слагам задължително", ама аз съм си мотла и винаги закъснявам! Да не говорим колко много ми личи, че съм със спирала (по-светличка съм и човек като ме е виждал с къси,руси мигли изведнъж.... ефекта woow) и както споменах само да си ги потъмня ще ми е много добре (и по-естесвено) Иначе за миглите ми не се притеснявам.... майка ми непрекъснато ми повтаря,когато ме види с "извивачката", че ще ми окапят.... обаче тия пусти очи .... :mrgreen:

sexy_play_baby
04-18-2006, 17:27
Мисля че спиралата е пo-добре отколкото боядисването на мигли ама
незнам не сЪм пробвала

midnight...
04-18-2006, 18:25
според мен спиралата епо-безвредна от тази боя ли е какво..
все пак има подхранващии какви ли не спирали :wink: