PDA

View Full Version : БЕРБАТОВ



Paris_Hilton
04-16-2006, 13:02
Какво мислите за него?

`Death`Whore`
04-16-2006, 13:03
Колкото интервюта съм гледала, е много елементарен и глупав. И има селско излъчване.

ledenata_kralicA
04-16-2006, 13:11
смърф......не ме кефи :roll:

hamilcar
04-16-2006, 13:19
Като визия и като футболист не ми харесва.

missito
04-16-2006, 13:44
mi obqviha go za nai hubaviq futbolist ma spored men ne e osobeno krasiv.naistina ima selsko izlu4vane i i e glupovat..... :smt016

ycMuBkaTa
04-16-2006, 13:47
Преди го харесвах доста като мъж, но по интервютата, които съм гледал...доста е глупав, това мога да кажа иначе има хубави сини очи.

air_J
04-16-2006, 14:03
Средна класа европейски футболист. Не премине ли в по-добър отбор (а такъв определено не е Тотнъм) в най-добрия случай ще си остане такъв, а в най-лошия ще се превърне в посредствен футболист. :-({|=

white_chik
04-16-2006, 15:01
opredeleno e baq tupi4uk,ama ina4e e sladur.verno iam nekvo selsko izlu4vane i vse pak..........

IKisseDAGirL
04-16-2006, 15:55
за акъла нзнм, но на мен мн ми харесва на външен вид.. малее голямо сладурче е {{}} O:) :oops:

teenkopele
04-16-2006, 16:03
Мисля, че е много добър футболист. :wink:

MiRaCuLiXbb
04-16-2006, 16:25
Средна класа европейски футболист. Не премине ли в по-добър отбор (а такъв определено не е Тотнъм) в най-добрия случай ще си остане такъв, а в най-лошия ще се превърне в посредствен футболист. :-({|=
Средна класа бил, хаха. Бербатов има 19 попадения в бундеслигата и е на 2-ро място по този показател след Klose, който е с 26. Бербатов има повече попадения от Ballack, Makaay, Van der Vaart, Barberez, Altintop, Kuranyi, Larsen, Klasnic... Ако ти кажа, че има голове срещу Байерн Мюнхен, Вердер и Шалке още ли мислиш, че е средна класа?
Тотнъм ли не е добър отбор е??? Знаеш ли, че е на 4-то място в премиершип-а, най-силното първенство в света.

Estranged
04-16-2006, 16:55
Футболист :arrow: тъп, смотан, изрусен

MiRaCuLiXbb
04-16-2006, 17:36
Футболист :arrow: тъп, смотан, изрусен
Смотан и изрусен не е. Може верно да е малко тъпичък/не високо образован/ като всеки спортист между другото, но е много добър във футбола, което го прави интелигентен като играч.

zaharcheto_f
04-16-2006, 20:53
Neveroqten e nomer 1, prosto obojavam sinite mu ochi i otnosno negovite interviuta -dosta dobre se izrazqva v sravnenie s nqkoi drugi futbolisti, kato igra4 nqma kakvo da dobavq MiRaCuLiX.bb kaza vsi4ko ,ot koeto qsno se vijda 4e BERBATOV e klasen futbolist!!!! =D>

air_J
04-16-2006, 22:04
Средна класа европейски футболист. Не премине ли в по-добър отбор (а такъв определено не е Тотнъм) в най-добрия случай ще си остане такъв, а в най-лошия ще се превърне в посредствен футболист. :-({|=
Средна класа бил, хаха. Бербатов има 19 попадения в бундеслигата и е на 2-ро място по този показател след Klose, който е с 26. Бербатов има повече попадения от Ballack, Makaay, Van der Vaart, Barberez, Altintop, Kuranyi, Larsen, Klasnic... Ако ти кажа, че има голове срещу Байерн Мюнхен, Вердер и Шалке още ли мислиш, че е средна класа?
Тотнъм ли не е добър отбор е??? Знаеш ли, че е на 4-то място в премиершип-а, най-силното първенство в света.
Играчите, които изброй са си средна европейска класа (с изключение на Ван дер Ваарт, който ми е любимец и много ми се иска да се развие), така че това само доказва тезата ми, че е средна класа. Относно Тотнъм мога да кажа, че съм забелязъл в Англия винаги има един отбор, от който никой не очаква кой знае какво, но той избухва супер зверски (почти всеки сезон е така), а след 1-2 сезона се бори да не изпадне, или да е в златната среда. Та този сезон тази чест се е паднала на Тотнъм (след като едно време бяха Нюкасъл, Евертън, Блекбърн и т.н.). А само за инфо - най-силните първенства са испанското и италианското, а не английското. Но в момента в Италия има малко повече борба за 2-рото място, отколкото в Испания (защото шампионите на тези две страни смятам, че вече се знаят), та съм склонен да мисля, че в момента италианското е най-силно. :-({|=

ProstoAz
04-17-2006, 09:27
Като мъж - малко женствен ми се види, не ми харесва въобще. Пък и е доста простоватичък, две думи не може да каже правилно в едно смислено изречение.
Като футболист - по мое мнение поне футбола го умее що-годе. :D

П.П. А това, че е в Тотнъм (или там който отбор беше) го дължи единствено на Лъчо Танев - ако той не го пробута някъде - кой друг?

thirteen
04-17-2006, 10:12
super jenska mucunka ima.. :) neznam kvo mu haresvat devoikite.. ](*,) :lol: :lol: :lol:

^MaLkOtO^ZlO^
04-17-2006, 10:36
мене ми изглежда супер грозен незнам как може да го харесват толкова

`Death`Whore`
04-17-2006, 11:22
Футболист :arrow: тъп, смотан, изрусен
Смотан и изрусен не е. Може верно да е малко тъпичък/не високо образован/ като всеки спортист между другото, но е много добър във футбола, което го прави интелигентен като играч.
1. Той е избрал да е спортист, следователно да не е образован. Почти сигурно е, че основното си и средно образование е завършил в спортно училище.
2. Природният ум може да замени всяко образование.

rusalkata_
04-17-2006, 14:51
Бербатов е доста интелигентен футболист, това че някои хора си имат яко предрасъдъци никой не им е виновен...

все пак да плюете толкова много по- определено най- талантливия и успял бг футболист за последните години е смешно...

нито примадоната Божинов, нито Марто Петров (силен демараж и нищо друго като качества) могат да му стъпят на малкия пръст... Стенли донякъде можеше, но и той се загроби в този селски Селтик...
погледнете, че националния отбор Бербо го носи на гърба си...

=D> така си е.един футболист се гледа на терена,играта му,а не само като дава интервюта.определено съм му фенка!и като игра,и като външен вид ми е идеал! :oops: :-D

MiRaCuLiXbb
04-17-2006, 15:26
Играчите, които изброй са си средна европейска класа (с изключение на Ван дер Ваарт, който ми е любимец и много ми се иска да се развие), така че това само доказва тезата ми, че е средна класа. Относно Тотнъм мога да кажа, че съм забелязъл в Англия винаги има един отбор, от който никой не очаква кой знае какво, но той избухва супер зверски (почти всеки сезон е така), а след 1-2 сезона се бори да не изпадне, или да е в златната среда. Та този сезон тази чест се е паднала на Тотнъм (след като едно време бяха Нюкасъл, Евертън, Блекбърн и т.н.). А само за инфо - най-силните първенства са испанското и италианското, а не английското. Но в момента в Италия има малко повече борба за 2-рото място, отколкото в Испания (защото шампионите на тези две страни смятам, че вече се знаят), та съм склонен да мисля, че в момента италианското е най-силно. :-({|=
Испанското първенство е пълна скука. Какво му е силното, освен Барселона? Същото е като френското, само Лион са добри. В Испания кой отбор ти прай кеф да го гледаш? Реал Мадрид ли, пълния със скъпи футболисти отбор, дето секи го мачка. Вече не са дори на 2-ро място... Валенсия, дето добре че е Вила да праи нещо, другите са като умрели баби? Италианското първенство е силно, но видя какво стана с Интер и Ювентус/Виляреал и Арсенал ги пръснаха/ в Шампионската лига. Ще кажеш, че и Челси са отпаднали, но същото ще се случи утре и с Милан, защото Барса не прощава. :wink: Докато английското първенство е това с най-красивия футбол, с най-много голове. А Тотнъм миналата година си беше 7-ми и бас хващам, че и в следващия сезон ще е топ 5. Между другото Бербатов може и в Арсенал да отиде, кой знае. И те ли са посредствен отбор?

Incarnadine
04-17-2006, 16:50
като футболист не съм аз човека който ще го прецени но като мъж ми е супер противен и лигави и с тея миглички направо... :smt104

air_J
04-17-2006, 17:25
Арсенал са супер симпатичен отбор и наистина са добри (този сезон в Шампионската лига, а не в Премиършип), но ако лятото напусне Анри нищо не се знае. Видя се, че трудно преодоляват напускането на ключови играчи (справка - Патрик Виера). От тези, които се смята, че спорят за подписа му внимание заслужават единствено Арсенал и Валенсия, защото показват вече доста годинки стабилна игра и постигат известни успехи. Останалите (Тотнъм, Нюкасъл, ПСЖ, та дори и Ливърпул) са или на нивото на Леверкузен, или малко над неговото ниво (Ливърпул все пак са по-добри от Леверкузен). Та отново идваме на началната ми позиция - не отиде ли в по-добър от Леверкузен най-вероятно ще си остане един нереализиран талант (или по-точно реализиран до ниво средна европейска класа, което също не е малко), какъвто в момента е и ще си остане (за жалост) Стилиян Петров, например. :-({|=

MiRaCuLiXbb
04-17-2006, 17:54
Ще видим какво ще направи и къде ще отиде, но засега каквото щеш казвай, за мен е много добър нападател. Щом дори в не много добър отбор може да отбелязва срещу грандове като Б. Мюнхен и Вердер, а без него отборът страда много значи все пак играе добре, има талант и възможности. Искаше ми се да го видя на световно, там най-добре се вижда кой какво може, в клубните турнири е съвсем друго.

ExTr3m3_GiRL
04-17-2006, 18:38
Не ме кефи нито като мъж нито като футболист [-( [-X

tainstvenata
04-17-2006, 20:09
HubAvI4ak si e :) i nz za akala my ama .... {{{}}} za nego xaxax :)

`Death`Whore`
04-17-2006, 20:53
А колко човека в тази тема разбират от футбол? 2-ма? 3-ма? Хихо, ти като се изказваш за чалгата, имаш ли дълги и реални наблюдения върху нея?

`Death`Whore`
04-17-2006, 21:05
Не казах, че ти нямаш. Но защо някой, който няма наблюдения върху играта му, да сподели наблюденията си върху него като акъл?

sexy_play_baby
04-17-2006, 21:13
не ме кефи нито като футболист нито като мЪж [-X Валери Божинов
еееее мноооооооого по-як от Бербатов :lol: :lol: :lol:

MiRaCuLiXbb
04-17-2006, 21:21
Божинов от както го помпя не играе. :) Много насериозно се зе туй момче и си прецака кариерата. Е не може да му се отрече, за малкото мачове, които е изиграл за Фиорентина има цели 6 гола, почти 5 пъти по-малко от Тонката. :wink: :lol: Това разбира се като футболист, вие си го коментирайте като мъж.

rusalkata_
04-17-2006, 21:45
Божинов е примадона и медиите на жабарите го направиха голямата звезда...
изобщо не ми харесва...

=D> that's true! :-D

light_purple
04-19-2006, 11:23
Opredeleno mi haresva na vun6en vid.Kolko e umen neznam,no ne o4akvam da e vunderkind sled kato e u4il v sportno u4ili6te.

MiRaCuLiXbb
04-19-2006, 13:55
Божинов е примадона и медиите на жабарите го направиха голямата звезда...
изобщо не ми харесва...
Хаха, сега вече с голямата звезда е окончателно свършено.

cskamoni4ka
04-19-2006, 17:14
Ами според мен е добър футболист и е сладур .. наистина има много прекрасни очи бих го праснала ХАЬхАьхА бъзикченце :D :D :D

rosskata
04-20-2006, 23:01
:-D На външен вид е като малко сладко хюмненце- въобще не е мой тип. но си има някакъв чар.
Като футболист е добър, само че в националния много се тутка и пинка нещо ](*,)
А Божинов мяза на теле... Не мисля, че е кой знае колко добър футболист- ама пък е още малък, ще се развива тепърва :wink:

rosskata
04-21-2006, 00:15
:? Аз пък помня явно само невероятни прпуски сам срещу вратаря... Ще излъжа с кой играхме , но няколко мача така ме изнерви Бербатов, че направо гррррр :smt013 Че оттогава не ми е симпатичен...
А че е добър футболист спор няма...

Devilsplaymate
04-21-2006, 09:06
Мисля, че е много добър футболист. :wink:
+ 4e e sladyk :lol:

`Death`Whore`
04-21-2006, 10:07
Какво е "хюмненце"?

Paris_Hilton
04-22-2006, 15:09
Като мъж - малко женствен ми се види, не ми харесва въобще. Пък и е доста простоватичък, две думи не може да каже правилно в едно смислено изречение.
Като футболист - по мое мнение поне футбола го умее що-годе. :D

П.П. А това, че е в Тотнъм (или там който отбор беше) го дължи единствено на Лъчо Танев - ако той не го пробута някъде - кой друг?

Така така....много компетентни се извъдихте всичките тука,пък и големи граждани!!Като започнем с теб!Ти за много интересна ли се имаш,че другите били простовати!Я кажи някои друг български футболист,който умее по-добре от него футбола?!
Видяхме те теб колко разбираш!Направи си справка миличка!!!Лъчезар Танев не е мениджър на Бербатов!Емил Данчев винаги му е бил такъв!Ясно ли ти е сега!!!?!?
Писна ми да чета тъпи и некомпетентни изказвания!
И последно-Бербатов е завършил 81 СОУ "Виктор Юго"

Paris_Hilton
04-22-2006, 15:12
:? Аз пък помня явно само невероятни прпуски сам срещу вратаря... Ще излъжа с кой играхме , но няколко мача така ме изнерви Бербатов, че направо гррррр :smt013 Че оттогава не ми е симпатичен...
А че е добър футболист спор няма...
Няма футболист,който не пропуска!А и ако не е Бербо Националния отбор е за никъде!

Fena
04-22-2006, 15:22
Много умно от ваша страна да сравнявате футболистите по умствения им багаж. Гледам някои толкова са зарибени по мозъка на Бербатов, че чак даскалото му са изровили. Я кажи, с каква дипома е завършил? Сигурен съм че на много хора ще им е интересно да знаят :smt005

Колкото то Божинов, тези трансфери го провалиха момчето. Много добре си беше в Лече. Вкара миналата година 2 гола на Интер, много добри представяния имаше, но дойде и трансфера във Фиорентина, където си личеше че не можеше да се сработи....но както казаха преди мен, млад е още, има време и за него :)

Paris_Hilton
04-22-2006, 15:28
Много умно от ваша страна да сравнявате футболистите по умствения им багаж. Гледам някои толкова са зарибени по мозъка на Бербатов, че чак даскалото му са изровили. Я кажи, с каква дипома е завършил? Сигурен съм че на много хора ще им е интересно да знаят :smt005
Тъпите ти подмятания са жалки!Интерсува ли те с каква диплома е завършил!?Щом искаш да знаеш-с 4.80!

macka123
04-22-2006, 15:31
mi mn e sladuk
mn me kefi
ne e mn inteligenten
no koi futbolist e takuv
no ina4e e estestven i skromen koeto mn me kefi

Fena
04-22-2006, 15:35
Много умно от ваша страна да сравнявате футболистите по умствения им багаж. Гледам някои толкова са зарибени по мозъка на Бербатов, че чак даскалото му са изровили. Я кажи, с каква дипома е завършил? Сигурен съм че на много хора ще им е интересно да знаят :smt005
Тъпите ти подмятания са жалки!Интерсува ли те с каква диплома е завършил!?Щом искаш да знаеш-с 4.80!



При това положение се чудя как не са го взели в Института по атомна физика :lol:


Айде да спрем дотук, че чак ставаш банална. И пак го казвам - футболистите се сравняват по изявата им на терена, а не какво, къде и как са го завършили и колко са хубави на външен вид ! http://forum.4at.info/Smileys/default/gen3-toe-down.gif

Paris_Hilton
04-22-2006, 15:39
Естествено,че се сравняват по футболни качества,а смятам,че Бербатов отдавна е показал колко е добър.Просто ме подразниха мненията на някакви момиченца,които започнаха да го обиждат без да имат никаква представа изобщо за какво говорят!

moonbeam
04-22-2006, 15:54
Toy e prosto VURHA :smt007 \:D/

Fena
04-22-2006, 16:04
Toy e prosto VURHA :smt007 \:D/

Знаеш ли изобщо в кой отбор играе? :) Не очаквам да ми се отговори по простата причина че повечето хора пускат мнение, на базата на видяно заглавие, и съответно ако е 1% компетентен по въпроса набързо се набира на бутончето "Отговори" и надрасква 5 задоволителни думи. Всичко това е с цел еееей онзи брояч там долу ( под грижовно избраният аватар на потребителя), който също така грижовно отброява мненията(Ако могат мнения да се нарекат :mrgreen: ) на дадения потребител :mrgreen:

Ей, извинявайте че ви се нахвърлям по този начин. Повече няма да се повтори. Нещо ми става от няколко дена http://forum.4at.info/Smileys/default/new2_yuppi.gif

moonbeam
04-22-2006, 16:17
Ami v Bayer Leverkuzen estestveno :smt016

sexy_dizzy
04-22-2006, 18:35
Преди Бербатов не ме кефеше,но на гаджето ми почти всеки срещнат му казва че прилича на него:моя е тъмнокос обаче но с неговите очи.Обаче да ви кажа честно моето гадже е СЛЪНЦЕ пред Бербатов.
Не съм се заслушвала в интервютата му и не ми е направил впечатление,но вече ще се заслушвам.

sexy_dizzy
04-22-2006, 18:49
Бербатов рус ли е според теб??? :shock:
Не знам дали питаш мен но да съм споменавала че е рус?!Имах предвид че приятеля ми е по-тъмнокос от него.И не знам защо обръщаш такова значение на това.
И бяла коса да си боядиса не ме интересува.

sexy_dizzy
04-22-2006, 19:43
прочети си поста, после прочети моя...
после пак и пак, и пак... докато не разбереш...
Ае и ти направи същото.Ако не за друго то поне да сме квит. :-s 8)

remember_the_name
04-22-2006, 20:49
abe kvoto i da kazvate berbatov si e super krasiv neznam kolko e inteligenten no kvo kato vie nqma da se jenite za nego 4e da vi puka ina4e kato viziq i na terena se predstavq super prosto si e nomer 1 :)

rosskata
04-24-2006, 20:49
Какво е "хюмненце"?

Пасивно педерасче.

п.с Въобще не ме интересува колко е умен един футболист. Ако ще и да е тъп като галош и страшно некултурен простак, пак може да е велик футболист. Е, трябват му малко мозъчни клетки за да може да има поглед върху играта, иначе- не му трябва повече... Пример - Стоичков (Без въобще да оспорвам статуса му на легендарен за България футболист)

vra4ka
04-24-2006, 21:05
Не ми харесва.
И като стил на игра, и като мъж. Добър футблист е, дано остане в Байерн , в Англия не го виждам. :roll: