PDA

View Full Version : Усните



Nofacenoname
04-16-2006, 12:37
Здравейте!Та нуждая се от съвет мисля да си пробия устните и да си сложа обица :lol: !Това ми се явява нещо като мечта!Та някой правил ли го е?Боли ли?Някакви мерки трябва ли да взема преди това?Може ли малко повече инфо :wink:

`Death`Whore`
04-16-2006, 12:41
Предполагам, че ще отидеш в студио. Струва...към 25-30 лева. Ако си страхлива, кажи да ти сложат лидокаин, сигурно ще имат.

http://www.tribalectic.com/PiercingVideos.asp
На този сайт има продупчвания на долна устна, заснети с камера. Изгледай някое.

Най-добре е да промиваш пиърсинга с физиологичен разтвор. Половин литър е 1.60. Първите 1-2 седмици му слагаш мазило, съдържащо антибиотик и ако спре от него да тече гной или едно бяло и не те боли, когато го пипаш, е окей.

Може да се възпали, но това става или при несносно пробит пиърсинг, или при недобра хигиена.

Доколкото знам, устата, устните и около тях са най-безопасните зони за дупчене.

forrzi
04-16-2006, 12:42
аве мноо си зле...
честно
ако ти е мечта нема те ебе дали боли ами напрао ходиш и се дупчиш
ае мри в канафките

`Death`Whore`
04-16-2006, 12:44
Не е точно така. По-добре първо да събере информация и да знае какви последици може да има. И аз се страхувах, че ще ме боли много.

Nofacenoname
04-16-2006, 12:49
Мерси за инфото!forrzi няма дори да си правя труда да те коментирам аз че ще отида ще отида защо нещо бърка ли те?Най-добре си замълчи без да флуудиш темата излишнo! :evil:

forrzi
04-16-2006, 13:01
бърка ме бърка ме...
Ае оди се дупчи щом толкоз мноо щеш
и друг път не задавай въпроса "ше боли ли" щото винаги когато ти пробиват нещо, болиии
тинкинг братоооо :idea:

Dr. Kazimbutt
04-16-2006, 13:14
бърка ме бърка ме...
Ае оди се дупчи щом толкоз мноо щеш
и друг път не задавай въпроса "ше боли ли" щото винаги когато ти пробиват нещо, болиии
тинкинг братоооо :idea:
Днеска сме много "забавни"... :lol:

forrzi
04-16-2006, 13:18
ооо...
дааа :-D

Boot
04-16-2006, 13:22
Мога да ви кажа, че болката при дупчене е тоооооолкова сладка. Аз като се дупчих ме боля като се замисля, но ако някой ме пита без да се усетя казвам, че не ме е боляло - просто това човек не го помни, пък и като знаеш, че после ще си имаш това, за което си мечтал... Кеф си е, ПЪЛЕН.

Estranged
04-16-2006, 16:06
аве мноо си зле...
честно
ако ти е мечта нема те ебе дали боли ами напрао ходиш и се дупчиш
ае мри в канафките


Откъде толкова голямо самочувствие??? Ще си прави ако иска и твоето мнение беше доста глупаво. Нещо за много важна се имаш май!!!

По темата,
Обицата на устната седи много хубаво и на момичета и на момчета, само да не са им големи джуките. Мен са ми големи и затова не мога да ги дупча, просто няма да ми седи добре, въпреки че много искам. Нямам и на представа колко боли и т.н., но едно ще ти кажа - стои страхотно на тънки устни. Друг е въпросът къде е по-добре - отстрани или посредата. Аз бих си направила отстрани. Но това е лично мнение. Слагай си, болката няма да има значение като видиш резултата. Мисля си че може да се подуе, но и това ще преживееш. Слагай, няма да съжеляваш :lol: :wink:

Death_F
04-16-2006, 17:18
Имам на устната от дясно мене изобщо не ме боля никаква болка не усетих вече ми е от 3 месеца никакви проблеми не съм имала слагай няма да съжеляваш...надявам се :)
edit:промивах го със SANDRIN не повече от 1 седмица...и си го мърдах на 3-тия ден кат се замисля голям късмет извадих че сичко беше толкова добре и мн съм благодарна на човека който я проби явно си знаеше работата :-D

Nofacenoname
04-16-2006, 17:48
Мерси на всички!Тази седмица очаквам резултат :wink:

04-16-2006, 19:53
kvi sa tiq me4ti da se obezobrazqvate?
shto napravo ne si rejete prustite - nekva nova moda vkaraite

Boot
04-16-2006, 20:12
Aaaa, няма да е нова.[-X Вече има хора, които го правят.

Nofacenoname
04-16-2006, 20:20
kvi sa tiq me4ti da se obezobrazqvate?
shto napravo ne si rejete prustite - nekva nova moda vkaraite
Виж правя каквото искам и каквото ми е кеф!Различни хора-различни идеали! [-X