PDA

View Full Version : Помощ за превод от български на немски plss!!!



04-16-2006, 14:28
Моля ви ще ми помогнете ли за превода на текст по немски за околната среда [-o< Много ми е нужно ще съм благодарна на всички ако можете да го преведете!!!

Околна среда

Околната среда е много важна за хората. Трябва да я пазим чиста, за да се храним, дишаме и живеем добре. Можем да помогнем за опазването на природата като хвърляме боклуците в коша, да засаждаме дръвчета, да пазим улиците чисти. Всеки човек трябва да се грижи за мястото където живее, да пази околната среда чиста. Това ще донесе радос и здраве на хората!!!

Предварително благодаря много на всички!

SummeRLove08
04-16-2006, 15:03
То и аз бях писала преди нещо подобно.Но..НЕ СЪМ СИГУРНА!!

Umgebung

Die Umgebung ist sehr wichtig fuer die Leute. Wir sollen es rein erhalten, um za essen, atmen und leben gut. Wir koennen fuer die Bewahrung der Umgebung helfen, wie die Muell in den Muelleimer werfen, Baueme anpflanzen, und die Strassen rein erhalten. Jeder man soll sich um seinen Lebensplatz kuemmern, die Umgebung rein erhalten. Es wird Freude und Gesundheit fuer die Leute bringen.

ExTr3m3_GiRL
04-16-2006, 15:39
Много много много ти благодаря това госта бях аз!!! Ще те разцелувам да знаеш :smt058

SummeRLove08
04-16-2006, 16:53
Еми аз такова..радвам се,че съм ти помогнала:) но пак ти казвам,че не съм мн сигурна,особено с предлозите.Ти сигурно си 8ми клас.Ехх...и аз бях така 8ми....какви времена бяха.За устния изпит имахме да напишем 15 теми!!!

ProstoAz
04-17-2006, 08:41
Много много много ти благодаря това госта бях аз!!! Ще те разцелувам да знаеш :smt058

С това считам темата за приключена!
Благодаря!