PDA

View Full Version : Момчета,продължете написаното...



e_l_i_z_a
04-16-2006, 17:09
Ей,момчетата!!! :lol: Не се спотайвайте ами продължете написаното!
Значи пред вас минава едно хубаво приветливо момиче,към което имате симпатии.Как бихте искали тя да ви заговори,ако вие не я заговорите?Как най-яко бихте се почувствали тя да ви забие? :D
Просто продължете разказчето.

Nofacenoname
04-16-2006, 17:42
Ей,момчетата!!! :lol: Не се спотайвайте ами продължете написаното!
Значи пред вас минава едно хубаво приветливо момиче,към което имате симпатии.Как бихте искали тя да ви заговори,ако вие не я заговорите?Как най-яко бихте се почувствали тя да ви забие? :D
Просто продължете разказчето.
Ако се обърне и ми намигне страснот :smt008 \:D/

04-17-2006, 14:28
Mi tva s namiganeto naistina e qko ama 6a e huu i ako ti iztarsi primerno kak si we sladur. Men tva mn bi me zaradvalo. :-D

GGGGGGG
04-17-2006, 21:44
ми аз понеже съм с изключително чувство за хумор мн бих се зарадвал ако ми подхвърли някоя закачка :lol:

penywise
04-17-2006, 21:53
Абсолютно...

Достатъчно е просто да ме погледне - с голеееми красиви очи (като пикаеща крава, или като тия по детските), да ми се усмихне чаровно... и да - няма да е лошо ако пусне някоя закачка... ма то аз си ги докарвам и сам нещата до там така, че...

Бе кво се чудиш - ако ТОЙ те харесва - подскажи му, ако леееко отвърне - всичко нататък е предопределено :)

И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ

Един мъж не харесва една жена, защото е красива. Тя е красива, защото той я харесва.

Cool?

theraven_nz
04-17-2006, 21:55
И аз си падам майтапчия и обичам човека срещу мен да е такъв, така че лека стръв и съм налапал до плувката. Ако и да не стане нищо, поне ще падне майтап за една вечер :-D :-D :-D :-D :-D :-D

The Interceptor
04-18-2006, 12:38
Достатъчно е да се обърне и да ми се усмихне :D

Barbie
04-18-2006, 13:09
ysmivka...namigvane?! 4e tva svalka li e? az se ysmihvam i namigvam na po4ti vseki...osobeno ako mi e simpati4en...tova e...drujeliubstvo :lol:

teenkopele
04-18-2006, 13:38
Mi tva s namiganeto naistina e qko ama 6a e huu i ako ti iztarsi primerno kak si we sladur. Men tva mn bi me zaradvalo. :-D

Мен също. :wink: