PDA

View Full Version : С дънки на абитурентския бал???



пФ.:)
04-16-2006, 17:39
Какво Ви е мнението дали ще е подходящо да отида на абитурентския си бал с някви супер яки дънки и маратонки, с яка риза и т.н;) или ще е много селски?

miloto_girl_4e
04-16-2006, 17:42
ми... супер селско е според мен..
не мисля, че ще ти е проблем веднъж в годината да си официален :wink:

Game_Over_Boys
04-16-2006, 17:45
Ще е яко ако сложиш отгоре някаква яка риза и сако,но забрави за маратонките!Харесва ми комбинацията сако с дънки!

04-16-2006, 18:07
значи обувки,сако,риза и дънки ;)

CRaZy_IKe
04-16-2006, 18:21
Bydi nestandarten razvinti vyobrajenieto :P

white_chik
04-16-2006, 19:11
ti moje6 da si se oble4e6 kakto iska6,no i az si mislq 4e bi trqbvalo da si malko po-ofizialen.vse pak balut e edin put v jivota
ina4e variantut dunki,riza,sako i obuvki ne e nikak lo6

djigi
04-16-2006, 19:25
Ще е яко ако сложиш отгоре някаква яка риза и сако,но забрави за маратонките!Харесва ми комбинацията сако с дънки!

Според мен това си е идеалната комбинация! И аз бих отишла така на моя бал, но ще трябва да има много борба- не си заслужава! Защото за мен това е просто един бал, които се помнел цял живот, ама много пък важно! Много си ги обичам дънките, нося ги непрекъснато.... защо да се променям, заради Вечерта.... я, си отиди както ти си се харесваш и най вече да ти е удобно! Бала се помнел цял живот, едва ли ще си спомням толкова че съм била с дънки, колкото че съм била с някаква рокля и мазоли от обувки.....

04-16-2006, 19:38
q se namaji s katran i se ovargalqi v perushina...shte e mn qko! :lol:

light_purple
04-16-2006, 21:04
Spored men ne e mnogo podhodia6to za abitorienski bal,no nz ti si re6ava6

Opeth
04-16-2006, 22:19
Ша са пожертваш една вечер.Няма да умреш ако за няколко часа облечеш костюм.

favor_91
04-17-2006, 09:58
ee 6te se izloji6 :-) mani sa s tiq dunki ami budi oficialen :P kupi si kustium i riza i vratovruzka i si4ko kakto si mu e reda za bal :)

ledenata_kralicA
04-17-2006, 10:11
абе по принцип страшно се кефя на такова нещо,само че за бала може би наистина ще е мн по-добре да си с костюм :wink:
но всъщност аз ква съм да ти казвам......ти си решаваш :wink:

ExTr3m3_GiRL
04-17-2006, 11:36
Е как на бал с дънки бе хора :roll: [-X Може и да е хубава комбинация, но не и за бал. Трябва да бъдеш по-официална сега не може да отидеш с дънки [-(

teenkopele
04-17-2006, 12:42
Какво Ви е мнението дали ще е подходящо да отида на абитурентския си бал с някви супер яки дънки и маратонки, с яка риза и т.н;) или ще е много селски?

Според мен, кат комбинация е много селско. :lol:
В крайна сметка ти избираш какво да носиш...носи, каквото теб ще те кефи. :wink: 8)
Успех. :wink:

Jamalska
04-17-2006, 14:14
Хах ем зависи..мен идеята ме кефи ама аз си представям некфи не фешън дънки и примерно черни или бели кецове и риза...Доста мои приятели са си ходили така на бала и са изглеждали идеално по-атрактивно даже...А аз не виждам смисъла в даване на пари за дрехи,които не би облякъл повече

korn___
04-17-2006, 17:03
budi razli4en ! budi selqnin ! daje ako mene pita6 to ne otide6 po djapanki i kusi ga6ti sus sinq riza i sini pantalonki se edno 6te hodi6 na more ?

SmiLe_BaBy{P}
04-17-2006, 20:04
А е тва ще ти се случи веднъж в живота.Има ли смисъл да се облечеш обикновено..... [-X

Jamalska
04-18-2006, 12:43
Има ако за теб е една адски тъпа вечер.Има къде къде по-специални дни и нощи в живота ми които няма да се повторят и заслужават вниманието..не и абитюренския...разбира се има и хора за които ще е нещо специално...
аз вече казах че ще ми е адски неприятно...

fti4ka
04-18-2006, 14:56
otidi ako iska6 i po banski :shock: :lol: =D>

miss_kiss181
04-18-2006, 18:11
az sam na mnenie 4e trqbva da si malko po oficialen e sega ako misli6 4e kostum kakto poprincip se hodi na bal ne e podhodq6t za teb moje da razvinti6 malko vuobrajenieto si.

12-10-2006, 16:31
аз лично мн бих се смяла:)бала е само една вечер боли те:)но да ходиш спортно елегантно и то по този начин е пошло и тъпо,аз те съветвам НЕЕДЕЕЕЙЙЙ:)можеш да измислиш нещо яко,но по официално:)ако отидеш така по казваш пълно несамоуважение:)има си радици и те са част от етикета на готиният човек:)и да покажеш някоя снимка после

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-10-2006, 16:46
budi razli4en budi shantav ok no tva neshto ne moje li da stane bez dunkite???.. kombinaciqta s tqh ne e lo6a oba4e na men li4no ne mi haresva.. ne e selski no bala ti e vednuj v jivota a s dunki i sako mojesh da se oble4esh za neshto drugo :smt017 kakvoto ti haresa tova si oble4i vupreki 4e az ne bih si oblqkla dunki na bala (vupreki 4e ima 2 veka do togava) ....

BeBcHeTo
12-10-2006, 17:34
Тфа е много тъпо

HopeLesss
12-10-2006, 21:00
Вярно, че е само една вечер, но е леко тъпо да се облечеш с ежедневните си дрехи. Аз лично бих се чувствала кофти ако всички около мен са се стъкнали и са официални, а аз съм се облякла като дива селянка...

rastar4o
12-11-2006, 00:49
Има ако за теб е една адски тъпа вечер.Има къде къде по-специални дни и нощи в живота ми които няма да се повторят и заслужават вниманието..не и абитюренския...разбира се има и хора за които ще е нещо специално...
аз вече казах че ще ми е адски неприятно...

\:D/
Евала братле .... :) И аз съм на твойто мнение и за т'ва няма да ходя ...
евентуално ще си направим часно парти . А относно дънките, незнам къв стил дрехи носиш но аз съм за кецки широки дънки и сако ...
:smt040

exelero
12-11-2006, 01:01
Еха повечето не са били на бал и си говорят глупостите дето ги ръсят и у другите теми. ](*,)
Аз ако бях щях така..... Аз ако бях..... нямаше Аз ако бяхххх


До афтора виж ся аз бях на същото мнение като теб и направих следното.
Отидох до магазина за костюми и пробвах харесах се така и реших че няма да съм много по различен от другите понеже щяха да ме гледат странно и да ми развалят вечерта.
НЕ е казано да земеш официален костюм има и по спортни аз бях със такъв без вратовръзка и ризата беше разпасана сакото със яка тип столче нещо като яке за мотор :wink:
И повечето бяха със такива костюми спортни или саката им бяха такива за това съвета ми е върви по магазините за костюми пробвай ги огледай се и ще видиш разликата :)

п.п. Много е газарски да си облечен така това го осетих на момента когато се видях във огледалото :wink:

XXX_f
12-11-2006, 08:08
ми... супер селско е според мен..
не мисля, че ще ти е проблем веднъж в годината да си официален :wink:

\:D/

~magitto~
12-11-2006, 08:27
Аз съм за дънките!Ще е много секси,а и може да сложиш някоя по цветна ризка и отгоре с черно сако,както казаха няколко преди мен! Все пак ако мислиш,че не ти е естествено и прятно в кюстюм и се чустваш задръстено защо трябва да си се излагаш!Но наистина забрави за маратонките!

overlap
12-11-2006, 09:33
Бах... какво да Ви кажа ? Аз съм за дънките ! Аз лично вече съм решил , че ще съм с дънки и сако - стилно е !
Разбира се всичко това ще стане , ако успея да доживея до Май месец де :lol:

panterata
12-11-2006, 13:45
според мен е тъпо с дънки.. :)