PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Кефи ме, но ме е страх за приятелството



somebody
04-16-2006, 18:44
Здравейте на всички, отново :wink: Значи пиша тук, защото се надявам да ми дадете съвет и да избера правилното за да не сгреша.При мене ситуациата е такава.С едно момиче съм приятел отдавна, обаче не ми е безразлична, и ако съдя по това, как си говорим, как си пишем, като се виждаме какво правим и т.н. и аз на нея не съм и безразличен.Мене обаче ме е страх, да не направя грешката, че да си развалим приятелството, защото приятелството е вчено, а любовта (поне още отначало - НЕ).Та въпроса ми е как да постъпя ?

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

LP_girl_14
04-16-2006, 18:53
Нормално е да се притесняваш,но според мен няма причина.Ти имаш чувства към нея,тя има чувства към теб...безсмислено е да се съпростивлявате срещу нещо,което и двамата влияе.Наистина приятелството е нещо много силно и красиво нещо,но когато дойде любовта човек разъждава единствено със сърцето си.Освен тва ако и двамата се харесвате ще е некво странно да изпитвате нещо един към друг пък в същото време да се прайте на "просто приятели".Според мен трябва да опитате O:)

04-16-2006, 18:53
Това е една от най-трудните ситуации.
Слушай сега, рано или късно чувствата ти към въпросното момиче ще надделеят над приятелството,тоест няма да може да сте истински приятели,тъй като ти ще имаш чувства към нея...
Аз самият бях в подобна ситуация неотдавна...
От тази ситуация може да стане една чудесна връзка,знай го!
Избери сам какво искаш.

nqkoqsi
04-16-2006, 18:58
emi lubovta moje da ne e ve4na ama priqtelstvoto mejdu mom4e i momi4e daje ne moje da su6testvuva taka 4e spored men davai s neq:)ako si gledal reklamata na sprite 6te razbere6 za kakvo ti govorq;]]ne propuskai lubovta 6tom ima6 6ans izpolzvai go!sigorna sum 4e mnogo hora 6te ti kajat da zapazi6 priqtelstvoto ama priqteli mnogo 6te sre6tne6 dokato psodelena lubov rqdko [-X (ot li4en opit go znam)aide yspeh!!!i da kaje6 kakvo e stanalo:) \:D/

teenkopele
04-16-2006, 19:26
Напълно нормално е да се притесняваш.
Щом сте толкова добри приятели, разбирате се много добре и т.н., някой път поговори с нея. Питай я какво точно чувства към теб, дали би се получило нещо между вас и т.н.
Може да опитате и ако видите, че нищо не става да продължите с приятелството си. :)
Успех. :wink:

ani88
04-16-2006, 19:36
Kakvo chakash govori s neq nqma nishto po xubavo ot priqtel da ti stane gadje ot tva shte izlezne edna chydesna vruzka ai kvo priqtelstvo moje da ima m/y vas shto sam vleznali chyvstva v otnosheniqta vi.Shtom i tq izpitva sushtoto kum teb samo moje da se radvash.Izlezte nqkade kadeto moje da ste sami i pogorete kaji i kvo chyvstva kum neq i neshtata shte si doidat na mqstoto.Uspex budete mn shtastlivi:))

love_delight
04-16-2006, 19:47
2 варианта има:
1) чрез намеци я питаш иска ли нещата да преминат на друго ниво
2) питаш я директно. Проблема тук е, че може да се обиди или нещо от сорта, и в изненадата от въпроса да каже "НЕ".

God-Is-A-Girl
04-16-2006, 20:38
Който не рискува не печели казали хората.Ходи се пробвай ама първо можеш да пораспиташ дали наистина изпита нещо повече към теб , защото ако не е така приятелството ви може да се свърши още преди да сте санали гаджета :)(разпитай приятелките и ала бала).

ExTr3m3_GiRL
04-16-2006, 20:45
Здравейте на всички, отново :wink: Значи пиша тук, защото се надявам да ми дадете съвет и да избера правилното за да не сгреша.При мене ситуациата е такава.С едно момиче съм приятел отдавна, обаче не ми е безразлична, и ако съдя по това, как си говорим, как си пишем, като се виждаме какво правим и т.н. и аз на нея не съм и безразличен.Мене обаче ме е страх, да не направя грешката, че да си развалим приятелството, защото приятелството е вчено, а любовта (поне още отначало - НЕ).Та въпроса ми е как да постъпя ?

Трудна ситуация... :roll: има риск разбира се, че след възможната връзка трудно ще бъдете отново приятели. И все пак щом и двамата се харесвате трябва да пробвате не можете да се правите, че нищо не се случва между вас, вие просто :smt007 и не можете да го предотвратите. Поне е хубво, че чувствата са взаимни. Говори с нея ако тя не иска...лошо, ще трябва да живееш с тази любов или да я забравиш. Спокойно не мисля, че ще стане така! Дано всичко между вас тръгне страхотно и след това отново да си останете приятели! УСПЕХ!!!!

Вие сте пътници!
04-16-2006, 21:15
Запомни приятелю, че ключа от сърцето на този когото харесваш
е в това да съумееш да задържиш приятелството по дълго...

Без здраво приятелство нищо няма да стане - помни :!:

strange__
04-17-2006, 13:08
Еми разбира се,че ще и кажеш :mrgreen: Виж сега,ако ти е толкова близка колкото казваш дори и да ти обясни,че няма чувства ще запазите приятелството си :wink: Говори с нея,но директно,без задръжки,кажи и точно какво чувстваш,обясни и как стоят нещата и то без заобикалки...ако и тя има чувства няма причина да не се получи една прекрасна всръзка :smt007 Аз съм на мнение,че една връзка се базира основно на 3 неща:любов,взаимно доверие и приятелство,всичко останало е следствие от тези трите 8) Сам си прави изводите какво трябва да правиш :idea: \:D/

mnogomili4kata-sf
04-17-2006, 14:46
Докато не опиташ няма да разбереш как могат да потръгнат нещата...от теб и от нея зависи дали. ако тя не иска да бъдете нещо повече. дали ще си запазите отношенията...дерзай! УСПЕХ :-$