PDA

View Full Version : edin po razli4en vapros kam mom4etata



4erno_kote
04-16-2006, 18:45
abe gledam tuka se edni i sa6ti vaprosi a takav kato moq ne vijdam. imam edno nabludenie i iskam da pitam do kolko izvodite mi sa verni napravilo mi e vpe4atlenie 4e po malkite mom4eta(14-17godi6ni)haresvat momi4eta koi sa po `lesni` toest po razkreposteno se da jat dokato pri po golemite(ot 18 nagore)predpo4itat po nedostapni momi4eta koito se darjat po rezervirano. vaprosat mi e do kolko tezi izvodi sa verni i kakvo e va6eto mnenie po vaprisa?

tony_pi4a
04-16-2006, 19:17
аз смятам 4е не е така:)аз винаги сам харесвал по недостъпните жени.и на 15 и на 18 те ме влечат,докато с тези лесните.... ;-) :lol:

nikitooo
04-16-2006, 19:24
Mi po razkrepostenite me wlechat!

Master_88
04-16-2006, 19:26
Не ме привличат разкрепостени,развратни,пе рверзно-лигави. Харесвам по-недостъпните,но не и прекалено недостъпни,защото вече са смешни

kasis
04-16-2006, 19:27
че,то с лесните всеки може,нека се пробва с някоя по голяма "какичка",и тогава да говорим

nikitooo
04-16-2006, 19:45
че,то с лесните всеки може,нека се пробва с някоя по голяма "какичка",и тогава да говорим

Казано ли е , че няма големи какички разкрепостени... ?

Абе и двата вида ме кефят ама по-разкрепостенките са ... класика в жанра :lol: :lol: :lol: :lol: :-D \:D/

miss_kiss181
04-16-2006, 20:09
abe moje da ne sam mom4e ama i sam na mnenie 4e po malkite mom4eta si padat po po-raskreposteni macki a ve4e po golemite se zanimavat s po-nedostupni.Tva spored men e 6toto po po-malkite o6te nqmat tolkova opit i ne im se zanimava s nqkoi ''naduvki''(nedostupnite momi4eta)kakto si mislqt pove4eto.

04-16-2006, 20:39
аз смятам 4е не е така:)аз винаги сам харесвал по недостъпните жени.и на 15 и на 18 те ме влечат,докато с тези лесните.... ;-) :lol:

=D> Така де, то не е ли да се пребориш за сърцето и...

...най-мразим леки жени!Леката жена леко идва и още по-леко си отива, като след себе си оставя разруха и отчаяние! ДОЛУ К*Р*ИТЕ!!! [-X

Magician
04-16-2006, 22:17
abe gledam tuka se edni i sa6ti vaprosi a takav kato moq ne vijdam. imam edno nabludenie i iskam da pitam do kolko izvodite mi sa verni napravilo mi e vpe4atlenie 4e po malkite mom4eta(14-17godi6ni)haresvat momi4eta koi sa po `lesni` toest po razkreposteno se da jat dokato pri po golemite(ot 18 nagore)predpo4itat po nedostapni momi4eta koito se darjat po rezervirano. vaprosat mi e do kolko tezi izvodi sa verni i kakvo e va6eto mnenie po vaprisa?

Поне при мен не е така. Общо взето винаги съм харесвал един и същи тип жени, а именно - естествените. Изкуственото правене на мръсница или на недостъпна ме отблъскват.

Chiana
04-16-2006, 22:46
Има известна доза истина в това, защото по-малките ги интересува най-вече да си топнат чушката, а по-големите търсят нещо повече - любов, връзка.. Макар че от това правило има мнооого изключения.

Contract
04-17-2006, 09:49
Зависи от момчето. Някои на 14години предпочитат тези, които лесно би се целунали, дори достигнали до секс. Но други предпочитат по-трудно достъпните момичета, за които любовта не е само секс. Лично аз предпочитам втория тип.

favor_91
04-17-2006, 09:56
ami nz...sega si haresvam momi4eta na moqta vuzrast a po nedostupnite se opitvam puk ako ne stane ... :)

Contract
04-17-2006, 09:58
ami nz...sega si haresvam momi4eta na moqta vuzrast a po nedostupnite se opitvam puk ako ne stane ... :)
Преди година се бях хванал с едно к*рвенце... След седмица я видях да се целува с друг и като я питах какво по дяволите правиш, тя отговори - еми съжалявам, не исках да го правя. Ето такива могат достатъчно да ти разбият нервите, така че внимавайте в кого се влюбвате :!:

teenkopele
04-17-2006, 12:48
Може и да има подобна тенденция...нз. :o
Според мен, това е строго индивидуално. :wink:

pitbullbg
04-17-2006, 13:31
to biva nedostapni ama ne i da se opita nqkoi da q zagovori i tq stoi i samo da otgovarq na vaprosi... smisalda i vadi dumite s 4engel ot ustata..... i da se naduva

Zanimavkam
04-17-2006, 18:54
abe gledam tuka se edni i sa6ti vaprosi a takav kato moq ne vijdam. imam edno nabludenie i iskam da pitam do kolko izvodite mi sa verni napravilo mi e vpe4atlenie 4e po malkite mom4eta(14-17godi6ni)haresvat momi4eta koi sa po `lesni` toest po razkreposteno se da jat dokato pri po golemite(ot 18 nagore)predpo4itat po nedostapni momi4eta koito se darjat po rezervirano. vaprosat mi e do kolko tezi izvodi sa verni i kakvo e va6eto mnenie po vaprisa?

Totalno gle6ni ..... normalnite muje haresevat otvoreni jeni!

XuTa4u
04-17-2006, 19:13
че,то с лесните всеки може,нека се пробва с някоя по голяма "какичка",и тогава да говорим

xux na 15 sam i hodih s 18 godi6na i q i ebah i haresvam po prepazlivite i po nedostupnite do kolkoto po lesnite sa mi kato za 1 pat

4erno_kote
04-18-2006, 08:42
че,то с лесните всеки може,нека се пробва с някоя по голяма "какичка",и тогава да говорим

xux na 15 sam i hodih s 18 godi6na i q i ebah i haresvam po prepazlivite i po nedostupnite do kolkoto po lesnite sa mi kato za 1 pat
emi az sam na 14 i sam s dr vpe4atlenia ot vrastnicite ti

nimfetkata
04-18-2006, 08:45
nai-gotini sa golemite maje :oops:

VORTEX
04-18-2006, 09:42
аз смятам 4е не е така:)аз винаги сам харесвал по недостъпните жени.и на 15 и на 18 те ме влечат,докато с тези лесните.... ;-) :lol:

=D> Така де, то не е ли да се пребориш за сърцето и...

...най-мразим леки жени!Леката жена леко идва и още по-леко си отива, като след себе си оставя разруха и отчаяние! ДОЛУ К*Р*ИТЕ!!! [-X

otnosno tova moga samo da kaja:

jenata e kato destabiliziran kur6um,vliza ti prez surceto minava ti prez joba i ti izliza prez NOSA!!!!


a za temata mi da ima ne6to takova prosto malkite iskat ne6to lesno za6toto ne mogat da se opravqt s trudnoto a golemite smqtat 4e mogat da se opravqt!!!!

rowzz
04-18-2006, 14:56
че,то с лесните всеки може,нека се пробва с някоя по голяма "какичка",и тогава да говорим
пробвай ти бе :evil: ..

penywise
04-18-2006, 16:07
всички сте ебачи бе няма спор

общо взето като чета имам чувството, че имате опашки от жени пред вратите си...

щаслива е Избразната ;)

crystal_tear
04-18-2006, 16:15
Mi az mislq,4e vsichki pyrvo se zahlasvat po lesnite,zashtoto ne e mnogo trudno da gi vkarash v legloto-bez mnogo obqsneniq i mili dumichki,bez kafenca i vri4ane v lubov i vqrnost i bla,bla,bla.....Obache vsichko e do vreme s tqh,byrzo se obejdavat,4e ne sa hora,koito si zaslujavat.Za tova ima zna4enie dali stava na vypros za edin pyt ili za ne6to po-seriozno!Az sym momi4e,no i az haresvam po-nedostyoni mom4eta,zashtoto s tqh ima trypka!!!

`Death`Whore`
04-18-2006, 16:19
Малките просто искат секс и не им се занимава. Но големите защо да харесват трудни? Изобщо какъв е смисълът жените да се делят на "лесни" и "трудни"? Привличане, страст...може на първата среща да се целуват адски страстно и не само това, което не значи, че момичето е лесно.

04-18-2006, 17:15
nai-gotini sa golemite maje :oops:
to psevdonima govori sam za sebesi `lolita`

RudeBunny
04-19-2006, 13:24
Има известна доза истина в това, защото по-малките ги интересува най-вече да си топнат чушката, а по-големите търсят нещо повече - любов, връзка.. Макар че от това правило има мнооого изключения.

=D> аз съм на същото мнение ... \:D/

GodHouse
04-19-2006, 13:42
Ami mai si prav s vremeto vseki si promenq mnenieto za ne6tata, no ot druga strana vseki si ima sobstveno mnenie.no spored men teq deto im vika6 po lekovatite sa si po typi4kite k***, 6toto ima i malki (14-17) momi4eta koito se dyrjat seriozno i malko nedostypno.

girlka
04-19-2006, 13:59
Абе аз едно не мога да разбера ... като е по-недостъпна примерно ... (не си ляга с всеки дето си поиска) тоест не е кучк@ това значи, че не е разкрепостена :? да ви имам разбиранията ... да си курв@ не значи, че си разкрепостена ...
Според мен да си разкрепостен значи да нямаш задръжки, да пробваш нови неща и ей такива работи. Това не значи, че трябва да спиш с всеки втори... аз си имам гадже от много време и смятам, че съм достатъчно разкрепостена въпреки, че спя само с едно момче ](*,) ](*,)
Надявам се разбрахти кво имам впредвид.
Много ме дразни също някакви тъпачки дето се правят на "мръсници". То не е лошо да си такава, но това си остава в леглото ... куче което лае не хапе са казали хората. Това си е чиста позьорщина и тия момиченца просто си ги придставям кви дръвца са всъщност в леглото [-(

theworldleader
04-19-2006, 14:35
е.. така си мислиш, да наистина повечето са така, защото акъла им стига до там просто да кажат " я сакам да те факам ", а не да угаждат на едно по 'трудно' момиче, да си я глезкат, да и обръщат внимание и т.н..

;р но не всички 14-17 годишни са така, смея да визирам себе си :Р

4erno_kote
04-19-2006, 16:23
Ami mai si prav s vremeto vseki si promenq mnenieto za ne6tata, no ot druga strana vseki si ima sobstveno mnenie.no spored men teq deto im vika6 po lekovatite sa si po typi4kite k***, 6toto ima i malki (14-17) momi4eta koito se dyrjat seriozno i malko nedostypno.
ne si razbral parvo az sam momi4e i znam 4e ne vsi4ki 14 godi6ni sa lesno 6toto i az samata sam na tolkova i mn dobre znam 4e e taka osven tova az pitah na kogo kakvi mu haresvat a ne koq kakva e
p.s. za jalost 14-17 sa mn seriozni momi4eta no ne moje da se kaje sa6toto za 11-13 godi6nite

04-19-2006, 16:25
mi na 17 sam i ma vle4e da eba.prai si izvodite ot koi sam

PleasureSeeker
04-19-2006, 17:15
Според мен не си прав ...аз обичам трудните цели 8-[

4erno_kote
04-20-2006, 19:04
pusnah temata za6toto v na6iq klas momi4etata sa qsno razgrani4eni v 2 grupi ednite sa super utrakani i se dvijat s golemite i vinagi sa bili na po4it sred mom4etata drugite sme kroti4ki seriozni momi4eta koito se i jiveqt detstvoto i izob6to ne obra6tame vnimanie na taka nare4enite "pe4eni batkovci" vaprosa e 4e nie si jiveehme jivoto a otrakanite tehniq oba4e ne6tata se obarnaha mn gadno tqh mai prestanaha da gi zabelqzvat i po4naha da se umilkvat na serioznite momi4eta i nai strannoto e 4e mai sme im po interesni nqkoi moje li da mi go obasni tova za6toto ne razbiram

akademika
04-20-2006, 19:23
Има известна доза истина в това, защото по-малките ги интересува най-вече да си топнат чушката, а по-големите търсят нещо повече - любов, връзка.. Макар че от това правило има мнооого изключения.

Така е , но в обратен ред !!!!

Cherno_Kote
04-21-2006, 16:33
Според мен не си прав ...аз обичам трудните цели 8-[
domre no momi4eto pita kakav e 4ara na tezi trudni celi