PDA

View Full Version : Страхувам се от връзката с нея



:(
04-16-2006, 22:13
Имам сериозен проблем. Влюбих се в едно момиче и тя ме харесва със сигурност. Чаровна е и мислим еднакво - ние непрекъснато си довършваме мислите.Проблема ми е, че не харесвам много външния и вид . . . В момента това не ми влияе особено, но се страхувам, че при една по-дълга връзка, когато чувствата се охладят, може да я нараня . . . Незнам дали ще дойде подобен момент, но много се страхувам връзката ни да не прерасне в чувство за дълг към нея . . . ](*,) Вече от месец това не ми излиза от главата и единствените моменти когато съм щастлив са нашите разговори. Вие как бихте постъпили?

air_J
04-16-2006, 22:50
Ти още не си взел въдиците, а вече опържи рибата. :-({|=

04-16-2006, 22:53
Не е така - сигурен съм за нейното отношение към мен

MrAnderson
04-16-2006, 23:25
Каквото и да ти кажем тук, сърцето ти ще си остане най-добрият съветник по този въпрос. Любовта е в състояние да ни заслепява, но това е нож с две остриета в твоя случай, така че не бързай преди да си сигурен вътре в себе си, че няма да се наложи да я нараниш след време.

B1as3d
04-17-2006, 01:13
Еми аз мисля,че външният вид не е толкова от значение ... ако се страхуваш,че ще я убидиш недей!До колкото разбирам сте в много добри взаимоотношения и за сега сте само като приятели ... та и за напред мисля,че ще е така.Важното в една връзка на първо място е доверието,след това разбирането и т.н.(лично мое мнение)!Със Сладко_Мишле толкова много пъти сме се кара ли за глупсти и други,че просто няма на къде!Та съвета ми е ако мислиш,че я "обичаш" по твоя си начин и много искаш да си с нея давай направи го.Пък то времето ще си покаже! :)

LP_girl_14
04-17-2006, 09:28
Добре де..мисля,че трябвада се запиташ за теб кое е по-важно-външната или душевната красота на един човек.Казваш че я харесваш,че си пасвате,че ти е приятно когато си с снея-тогава какво чакаш?И кво е тва че връзката ви щяла да се превърне във дълг?Когато настъпи момент в който вече не си щшастлив с нея,когато наистина охладнееш,тогава ще говориш с нея,ще се опитате да правите нещата или пък ще се разделите.де да знам,ама си мисля,че много избързваш.Още не сте се събрали,ък з разделяне мислиш.Ако искаш да си с нея,бъди с нея заради сърцето й,заради качествата й,защото човек е красив,когато може да се похвали с чистота и красива душевност,не само с мерките на манекенка.Успех и дано вземеш правилното решение :mrgreen:

addictedtou
04-17-2006, 10:46
[/b]Tova sa gluposti!Shtom te haresva vzimai q.Tova za vynshniqt vid e mnogo typu...kato ti svyrshat chuvstvata she q ostavish...ima li smisal?Se edno kato e krasavica nqma da ti pisne.Naprotiv...mnogo po byrzo she ti omrazne...

PaChanGa_GiRl
04-17-2006, 11:40
Добре де..мисля,че трябвада се запиташ за теб кое е по-важно-външната или душевната красота на един човек.Казваш че я харесваш,че си пасвате,че ти е приятно когато си с снея-тогава какво чакаш?И кво е тва че връзката ви щяла да се превърне във дълг?Когато настъпи момент в който вече не си щшастлив с нея,когато наистина охладнееш,тогава ще говориш с нея,ще се опитате да правите нещата или пък ще се разделите.де да знам,ама си мисля,че много избързваш.Още не сте се събрали,ък з разделяне мислиш.Ако искаш да си с нея,бъди с нея заради сърцето й,заради качествата й,защото човек е красив,когато може да се похвали с чистота и красива душевност,не само с мерките на манекенка.Успех и дано вземеш правилното решение :mrgreen:
напълно съм съгласна :)

sometimes_
04-17-2006, 11:41
Щом ти харесва компанията и, харесват ти раговорите с нея...Къде е проблема? А и ти сам казваш, че си влюбен в нея...Рискуваи, нищо не губиш. От къде знаеш, че чувствата ти ще охладнеят?? Може пък да стане точно обратното-да я заобичаш много силно. Така че недей да бързаш със заключенията и да се опитваш да предречеш какво ще се случи :wink: .

ExTr3m3_GiRL
04-17-2006, 12:30
Външния вид не е най-важното в една връзка дори въобше!!! Не трябва да се притесняваш за подобни глупости и да мислиш какво ще стане по нататък като то още не е започнало. Щом я харесваш забрави за незначителните неща и бъди с нея!!! УСПЕХ!!! :mrgreen:

teenkopele
04-17-2006, 14:00
Ти още не си взел въдиците, а вече опържи рибата. :-({|=

Има нещо вярно. :wink:

04-17-2006, 19:49
nemoga da razbera kak pak si misli6 za razdqla?!parvo se saberete i vremeto 6te si pokaje.moje da se vliubi6 v neq da q haresa6.a pak spored mene ne e vajna fizi4eskata krasota,tolkova kolkoto duhovnata. \:D/ abe vremeto 6te si pokaje i togava 6te re6i6 kakvo da pravi6.no ne zabravqi 4e trqbva da gleda6 s dobro oko na jivota... :-D

Pe7uK^13
04-17-2006, 20:26
Мога ли да попитам само,какъв е проблема във външния и вид.толкова ли е грозна,че не можеш да го преодолееш?!?!?Ако е по пъничка,запали я по фитнеса,излзиай с нея и карайте колело например ;) Не мога да ти дам съвет,без да знам какво те приятеснява във външния и вид!

SmiLe_BaBy{P}
04-17-2006, 20:33
Имам сериозен проблем. Влюбих се в едно момиче и тя ме харесва със сигурност. Чаровна е и мислим еднакво - ние непрекъснато си довършваме мислите.Проблема ми е, че не харесвам много външния и вид . . . В момента това не ми влияе особено, но се страхувам, че при една по-дълга връзка, когато чувствата се охладят, може да я нараня . . . Незнам дали ще дойде подобен момент, но много се страхувам връзката ни да не прерасне в чувство за дълг към нея . . . ](*,) Вече от месец това не ми излиза от главата и единствените моменти когато съм щастлив са нашите разговори. Вие как бихте постъпили?


Не ти давам повече от 12 години [-X

Pe7uK^13
04-17-2006, 20:36
И от къде разбра?!?Аз пък мисля,че доста добре си е изразил мнението и притесненията му не са толкова глупави,защото това съм го изпитала на свой гръб с по-голямо момче от 12.Мисля,че който не знае как да помогне,по-добре да не дава оценки за хората.

SmiLe_BaBy{P}
04-17-2006, 20:38
И от къде разбра?!?Аз пък мисля,че доста добре си е изразил мнението и притесненията му не са толкова глупави,защото това съм го изпитала на свой гръб с по-голямо момче от 12.Мисля,че който не знае как да помогне,по-добре да не дава оценки за хората.


Ти пък ква си че да даваш акъл.От мн отдавна външния вид не играе важна роля в отношението надвама души.Ако тва не ти е ясно нека те светна чалгарке :smt013

Pe7uK^13
04-17-2006, 21:05
И от къде разбра?!?Аз пък мисля,че доста добре си е изразил мнението и притесненията му не са толкова глупави,защото това съм го изпитала на свой гръб с по-голямо момче от 12.Мисля,че който не знае как да помогне,по-добре да не дава оценки за хората.


Ти пък ква си че да даваш акъл.От мн отдавна външния вид не играе важна роля в отношението надвама души.Ако тва не ти е ясно нека те светна чалгарке :smt013
Кво ше кажеш първо да си погледнеш аватара и после да ми говориш!Това за външния вид мн добре го знам,но ако ти незнаеш това е форум и тука хората си помагат и дават съвети най-често!Ти ако искаш давай оценки на хората,но незнам как им помагаш по тоя начин,но това си е твоя работа.Явно не можеш да измизлиш нищо по-умно от това да съдиш хората!!

sexy_play_baby
04-17-2006, 21:07
Добре де..мисля,че трябвада се запиташ за теб кое е по-важно-външната или душевната красота на един човек.Казваш че я харесваш,че си пасвате,че ти е приятно когато си с снея-тогава какво чакаш?И кво е тва че връзката ви щяла да се превърне във дълг?Когато настъпи момент в който вече не си щшастлив с нея,когато наистина охладнееш,тогава ще говориш с нея,ще се опитате да правите нещата или пък ще се разделите.де да знам,ама си мисля,че много избързваш.Още не сте се събрали,ък з разделяне мислиш.Ако искаш да си с нея,бъди с нея заради сърцето й,заради качествата й,защото човек е красив,когато може да се похвали с чистота и красива душевност,не само с мерките на манекенка.Успех и дано вземеш правилното решение :mrgreen:
сЪгласна сЪм с теб :wink:

POLA^_^
04-17-2006, 21:13
Опасенията ти са напразни и глупави :) Събирания...Раздели...В живота е така и докато не рискуваш няма как да разбереш какво ви е определено да изживеете заедно!Желая ти щастие! :wink:

Pe7uK^13
04-17-2006, 21:35
ми УСПЕХ

04-17-2006, 21:37
Сякаш тая история я е писало моето момче :smt007 .Аз се оприличавам донякъде с момичето,за което той говори,защото от доста време харесвам едно момче и мисля,че е мн силно.Ние наистина добре се допълваме и той знае,че го харесвам,но не прави нищо по въпроса.Даже веднъг го отблъснах,защото ми писна да ме отбягва в един момент,а в друг да се държи готино с мен.Аз имам самочувствие за себе си и никога не са ми липсвали гаджета,просто аз не съм могла да се влюбя.И сега когато мисля,че най-сетне успях,усещам,че момчето има колебания.Аз наистина нямам перфектните мерки,но съм чаровна и си се харесвам,а какво да правя с моето момче :smt007 ,което може би се чувства също като това тук.Не съм сигурна как се чувства,може да има хиляди други неща-да ме мисли за твърде малка,да съм му само приятелка,да го е срам....нз,но ако случая е като този?

penywise
04-17-2006, 21:38
От това с което съм се сблъскал на тоя свят до сега се страхувам единствено от гръмотевици и влакове...

PleasureSeeker
04-22-2006, 00:35
От това с което съм се сблъскал на тоя свят до сега се страхувам единствено от гръмотевици и влакове... и мен за малко да ме тресне...за тва сам чаос главата :-D и аз се придържам към мнението на другите...че характера..и че тва че се допълвате ..е по важно от външния вид...може пък с течение на времето да се влюбиш :D

sk8girL
04-22-2006, 00:50
Попринцип наистина по важното е да я харесваш като човек , НО има значение и външния вид.За една връзка е важно да харесваш човека до себе си и вътрешно и външно.
И въпреки това не вярвам тая мацка да е чак толкоЗ грозна.. че да не бъдеш с нея, ако е някой урунгел по-добре остави нещата такива каквито са , защото по-късно всичко което изпитваш към нея ще се превърнат само в приятелски чувства.. но не и привличане =)

Krem4eto
04-22-2006, 12:25
Попринцип наистина по важното е да я харесваш като човек , НО има значение и външния вид.За една връзка е важно да харесваш човека до себе си и вътрешно и външно.
И въпреки това не вярвам тая мацка да е чак толкоЗ грозна.. че да не бъдеш с нея, ако е някой урунгел по-добре остави нещата такива каквито са , защото по-късно всичко което изпитваш към нея ще се превърнат само в приятелски чувства.. но не и привличане =)

Да ти кажа бившото ми гадже не беше самата прелест.Аз не мога да кажа,че съм грозна,защото всички ми казват,че съм красива (не се хваля).Всички като разбраха,че съм гадже с това момче и викат ''Ох я го оставяй тоя грозник","Оле как го целуваш тоя" и разни такива...Но пък по характер не беше лош!!!Но когато взе да се прави на голямата работа мене ми омръзна (аз направих толкова компромиси,а той да ми се подиграва) и го оставих!!!Сега знам,че в една връзка и външността е важна!!!Поне за мен!!!


Ако не ти харесва това момиче просто не се захващай,защото наистина може да я нараниш!!!

`Death`Whore`
04-22-2006, 12:28
Ако чувствата ти охладнеят, това няма да има нищо общо с външния вид. Истинските чувства са насочени към вътрешността.

JeAsUS
04-23-2006, 17:45
nai vajno e da obi4a6 otsre6tniq s negovite nedostataci da go priema6 takuv kakuvto e ... drugoto nqma zna4enie

AiKaTa
04-23-2006, 17:52
Каквото и да ти кажем тук, сърцето ти ще си остане най-добрият съветник по този въпрос. Любовта е в състояние да ни заслепява, но това е нож с две остриета в твоя случай, така че не бързай преди да си сигурен вътре в себе си, че няма да се наложи да я нараниш след време.

tfa menie e mnooogo vqrno!abslutno sum suglasna!:)

sexy_dizzy
04-23-2006, 19:02
Виж-нормално е когато си още млад да те интересува най-много външната красота-дори и при мен още е така.Мой приятел,който е на 22 също се интересуваше от това,но ми каза,че с времето е осъзнал че красотата е просто до време,а за да имаш истинска връзка с някой,трябва да се допълвате и не само физически.Ако смяташ да имаш сериозна и продължителна връзка с нея,трябва да си наясно с чувствата си,трябва да си пасвате по характер,а вие си подхождате според обясненията ти.Ако усещаш някакво привличане когато си с нея,ако ти се иска да я целунеш,когато сте близо един до друг,ако вечер,когато си легнеш се запиташ какво ли прави тя,значи имаш истински чувства,а щом имаш чувства,можеш да поемеш инициативата.А за да не я нараниш можеш да й кажеш,че искаш да пробвате да кажем за период от 2 седмици,и ако върви ще останете заедно ако не,значи не сте един за друг!Така поне ще разбереш имаш ли сериозни намерения или е било просто някакво привличане между теб и нея!

MiSS^MaRRY^JaNE
04-23-2006, 20:27
Ami to deto 6te misli6 za posle...tragnete,6tom ti e hubavo sas neq p1k kakvoto sabq pokaje :wink:

honey_reflection
04-23-2006, 21:58
moje da si q ostavish kato dobra priqtelka !!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-23-2006, 23:17
mi 6tom edinstveniq moment v koito si 6tastliv sa va6ite razgovori mi badete pr az mislq 4e e po qko da si spodelq6 s 4ovek ot dr pol po dobri saveti mogat da ti dadat otnosno liubovniq i seksoalniq ti jivot i sa po dobri pr e tva e moe mnenie probvai i si izgradi svoe

ako si ostanete pr nikoi nqma da e naranen :)

^Pretty{}Girl^
04-24-2006, 00:07
nishto nqma da izleze spored men shtom ima neshto v vida i koeto ne te kefi tolkova mn i to ti pre4i mn to shte ti pre4i postoqnno i shte te grize ot vytre i nqma da istraete mn mn