PDA

View Full Version : Моля за съветче!



04-16-2006, 22:37
Здравейте от мен!Искам да ви помоля за съвет.Харесала съм си едно момче.По-голям е от мен с 3 години-аз съм на 15,а той на 18.Преди учихме в едно у-ще,но тогава ми беше безразличен.Въпреки това не се познаваме лично.Сега се засичаме само по случайност на спирката или в трамвая на път към даскало(учим в различни училища).Проблема е,че нямаме общи познати,които да ни запознаят.Какво да направя?Дали сама да се запозная с него?Обаче как да го заговоря,какво да му кажа?А и си мисля,че може малко тъпо да се получи,щото човека седи и си чака трамвая,а аз да отида най-неочаквано да се запознавам с него. Дайте съвет,моля ви,защото не знам какво да правя?

MrAnderson
04-16-2006, 22:41
Преди учихме в едно у-ще,но тогава ми беше безразличен.
Ето, имате нещо общо помежду си. Разговорът е само въпрос на импровизация и личен подход вече ;) .

ProstoAz
04-17-2006, 08:06
Ами, както си седите на спирката - поискай му огънче. Пък той ако е смотан и не зацепи за какво става въпрос... :lol:

PleasureSeeker
04-21-2006, 23:24
Ами, както си седите на спирката - поискай му огънче. Пък той ако е смотан и не зацепи за какво става въпрос... :lol: или стария лаф...ае скоро да е минавал трамвай номер... :-D

Krem4eto
04-22-2006, 09:55
Ами, както си седите на спирката - поискай му огънче. Пък той ако е смотан и не зацепи за какво става въпрос... :lol: или стария лаф...ае скоро да е минавал трамвай номер... :-D

И двете са идея!!!

Glezlata
04-22-2006, 10:04
Za6to trqbva da izpozva6 nqkakvi zau4eni repliki.Otidi i mu kaji prosto"Zdrasty,u4ihme v edno u4ili6te,pomni6 li me"zagovorete ne6to za staroto u4ili6te,predloji mu da si patuvate zaedno ve4e,za da ne vi e sku4no.Ne6to takova \:D/

bulgarche
04-22-2006, 10:18
Хех и к'во толкова има да отидеш и да се запознаеш с него? Предполагам, че ще му стане приятно (то зависи ти колко си приятна де). Отиди и...може причината да се запознаеш с него да е "Учили сме в едно училище, сега те виждам често..."

Barbaronka
04-22-2006, 11:16
Emi gledash go produljitelno,usmihvash mu se zakachlivo..toi shte shvane nameka,i ako te haresva shte doide i shte se zapoznaete...
ako puk li ne ti otivash ;)
Nishto slojno

DeSiTo0o
04-22-2006, 11:24
Хех и к'во толкова има да отидеш и да се запознаеш с него? Предполагам, че ще му стане приятно (то зависи ти колко си приятна де). Отиди и...може причината да се запознаеш с него да е "Учили сме в едно училище, сега те виждам често..."
I az taka mislq :wink:

machoka
04-22-2006, 11:54
Хех и к'во толкова има да отидеш и да се запознаеш с него? Предполагам, че ще му стане приятно (то зависи ти колко си приятна де). Отиди и...може причината да се запознаеш с него да е "Учили сме в едно училище, сега те виждам често..."

и .. повярвай ми, нито ще те изяде, нито ще ти паднат акциите, че ти си предприела 'първата' стъпка.