PDA

View Full Version : S kakvo da izlyja????



belllllla
04-17-2006, 14:09
Zdraveite na vsi4ki...imam edin mnogooooo golqqqqm problem za koito 6e vi pomolq da mi pomognete ako mojete.Zna4i edin priqtel ima rojden den i 6eshe da go pravi v sybota ama na edna vila s prespivane i az si bqh iz4islila 4e 6e ida 6oto nashte nqma da gi ima oba4e sega v posledniq moment se reshi 4e 6e byde v 4etvyrtyk a nashte sa tuka ii nqma da me pusnat smisyl 6e me pusnat ama ne i s prespivaneto a to ina4e nqma smisyl da hodq ako nqma da spq tam 6oto 6e stava shou to4no togava...i se 4udeh 4udeh i ni6o ne izmislqm...misleh da kaja 4e 6e spy u edna priqtelka ama maika mi e zle i 6e iska da se obadi na maika i a maika i nqma da izlyje iii nz ve4e ama mnogo iskam da ida aide ako nqkoi mu doide ne6o na um da kaje molq viiii :( :( :(

Jamalska
04-17-2006, 14:13
Не ги лъжи!
пробвай с истината,с обяснения и молби,но не и с лъжа...ако случайно стане така,че д разкрият лъжата ти повече няма да ти имат доверие...А като ще е на вила им кажи,че за теб ще мого по-добре да останеш да спиш там,вместо посред нощ да пътуваш сама с такси примерно...

bellllla
04-17-2006, 14:16
abe to to4no tam e rabotata 4e ve4e mi nqmat doverie zaradi drugi slu4ki i lyji pyk i da mi imaha poznavam ba6a mi mnogo dobre i v nikakyv slu4ai nqma da me pusne na vila i to e tuka v edin kailyk ii e na mom4e na rojdeniq den ii prosto 6e zabravq :( Mersi vse pak

LoLita^
04-17-2006, 15:21
Не ги лъжи!
пробвай с истината,с обяснения и молби,но не и с лъжа...ако случайно стане така,че д разкрият лъжата ти повече няма да ти имат доверие...А като ще е на вила им кажи,че за теб ще мого по-добре да останеш да спиш там,вместо посред нощ да пътуваш сама с такси примерно...
napalno sam saglasna. A te 6tom ti nqmat doverie zaradi drug slu4ai pomosli mnogo hubavo i razberi 4e po-dobre e vinagi da si kaje6 istinata ot kolkoto glupavi laji ako go be6e osaznala po-rano sega mojeha i da te pusnat

SmiLe_BaBy{P}
04-17-2006, 20:20
Че що да са зле родителите ти?Нормално е да се притесняват за тебе и да звънят.Съгласна съм с останалите ... кажи им истината белким те пуснат с преспиване.... :-s

FikyScHetOo
04-17-2006, 20:22
В никакъв случай не лъжи, това просто ще ти създаде хиляди нови усложнения. Лъжата не е особено приятно нещо. Помисли си примено ако те правят така - оставят те при баба ти, защото са на работа и трябва да преспят в роднини...а в същото време си гледат кефа някъде, а ти трябва да чистиш вместо баба ти(щото има артрит)
...давам просто пример- не лъжи, няма да ти помогне. Говорете и все пак неможеш да ги познаваш напълно

priti_kiti
04-17-2006, 20:58
na kolko si? i tva e ot zna4enie se pak.. nz no mn se sumnqvam da te pusnat,sled kato e imalo i dr slu4ai v koito si gi lugala :? sa puk nai glupavoto ne6to koeto moje6 da naprai6 e da gi izluje6-po4ti nedupostimo. noo ti si re6ava6 de..vse pak probvai kazvaiki im istinata.

theraven_nz
04-17-2006, 22:06
много го сърби момичето... ми, маце, кво да ти кажа - щом си загубила доверието на вашите до някаква степе, ще трябва да се поизпотиш, докато отново вземат да те пускат на такива мероприятия...

teenkopele
04-18-2006, 11:19
Не ги лъжи!
пробвай с истината,с обяснения и молби,но не и с лъжа...ако случайно стане така,че д разкрият лъжата ти повече няма да ти имат доверие...А като ще е на вила им кажи,че за теб ще мого по-добре да останеш да спиш там,вместо посред нощ да пътуваш сама с такси примерно...

Напълно съм съгласен с това мнение. :wink:

04-18-2006, 13:35
emi nedei da gi luje6....prosto im kaji 4e vilata e mnogo dale4e i posle da ne se pribira6 posredno6t ili 4e na drugiq den vsi4ki 6te trugnete zaedo i taka....

TheNewReligion
03-24-2008, 18:21
Off , mnogo si tupa .Za kfo se gi lujesh ? Te znaqt kakvo se sluchva po takiva rojdeni dni i iskat da te predpazqt, ama kato si prosta luji gi .Te shte te hvanat i dsano ti suderat zadnika da vidish kude shte spish i na kakvi rojdeni dni shte hodish posle ! :x

Rush_girl
03-24-2008, 18:36
na kolko si? i tva e ot zna4enie se pak.. nz no mn se sumnqvam da te pusnat,sled kato e imalo i dr slu4ai v koito si gi lugala :? sa puk nai glupavoto ne6to koeto moje6 da naprai6 e da gi izluje6-po4ti nedupostimo. noo ti si re6ava6 de..vse pak probvai kazvaiki im istinata.
Наистина на колко си?Толкова ли си ги лъгала,че на един рд с преспиване няма да те пуснат?!Не,не вече прекалявате бе хора! :? :? :?

FatPanda
03-24-2008, 18:47
темата е стара
dark_sw не си интересна

Mademoiselle
03-25-2008, 04:05
kaji,4e celiq klas 6e e tam,moje da izlaje6,4e 6e ima i roditel na gorniq etaj,da im se primoli6 i v kraen slu4ai ako ne stane otidi i spi tam bez razre6enie,nqma da te ubiqt q :razz:

elichkaaa
03-25-2008, 09:47
Не ги лъжи тъпо e

hooliganka89
03-25-2008, 11:56
Po-prosto e da ne lajesh 8)

dazzling_girl
03-25-2008, 14:05
И аз съм на мнението без лъжа...а и щом и преди си правила някои неща и вече ти нямат чак толкова голяма доверие,то тогава ти си си виновна.Опитай се да има докажеш по някакъв начин,че могат да имат доверие в теб! :)