PDA

View Full Version : Любов и измама



sugar_lips
04-17-2006, 16:26
Ей,хора помагайте,че нз какво да правя вече :( Дайте да ви разкажа набързо за какво става на въпрос-Значи аз ходя с едно момче,което е в 12 клас,а аз сам в 10-ти.Ходим от 8 месеца и много се обичаме и двамата,но проблема е в това,че той не може да е с една жена :( Обичаме и аз го знам това,но той неможе с една и се целува и с други и прави секс с други,когато мен ме няма и т.н.Всичко това го прави само защото неможе да е с една,а не защото не ме обича или защото нещто му липсва с мен.Но кажете моля какво да направя?! :? Да се опитам ли да го променя или няма смисъл,защото няма да стане нищо =;

Cvetelina_sim
04-17-2006, 16:41
:? Ми, според мен не те обича достатъчно за да го прави и с други жени. Това не е много нормално, ако човек обича истински. [-(

teenkopele
04-17-2006, 17:00
Според мен, няма смисъл да се занимаваш с него. Ако те обичаше, най-малкото щеше да ти е верен. Ти си поредната му 'бройка'. Звучи грозно, но е така.
Замисли се. :)
Успех. :wink:

IKisseDAGirL
04-17-2006, 17:14
мале горкичката колко си заблудена само :( запомни, че не всичко, което мъжете казват, е истина!:roll:
когато обичаш някого, ти искаш да си само с него, него и пак него.. никой и нищо друго не те интересува и не заема мислите ти - това е и смисъла на самата думичка
щом приятелят ти прави такива неща, значи едва ли изпитва и частица от това чувство :roll: тъжно е, гадно е, знам, но понякога се случват и такива неща
трудно ти е да го приемеш, защото той сигурно постоянно ти повтаря, че те обича, а първото нещо, което ти се иска да направиш, когато обичаш някого, е да му повярваш...
осъзнай се и го остави
един ден ще намериш човек, който ще те гледа в очите и ти ще разбираш, че те обича не от безсмислените думи, а от искрицата любов в самия му поглед :)
трудно е, но защо да се самозалъгваш още?

LP_girl_14
04-17-2006, 17:41
Ако този човек те обичаше той нямаше да поглежда друга,защото ти щеше да си тази,която му дава всичко.И квп?Прай секс с други и ти хвърля прах в очите с думите"обичам те" и се оправдава с тва че едва ли не той по природа си е етакъв и неможе да бъде само с една.Не мисля че ти може да търпиш това и ако го търпиш то трябва да си супер мазохистка.Едно от най-важните неща в една връзка е доверието и верността.Във вашата връзка те липсват и дори той да се промени(което не ми се вярва),ти постоянно ще си нащрек и ще се чудиш ся той наистина ли се променил или просто чака да се обърнеш за да си легне с друга.Тва момче не е за теб и моя съвет е да го оставиш :-s

04-17-2006, 17:42
С бившия ми приятел историята беше подобна... Не случайно вече е 'бивш' :)
Мога да ти кажа едно.. той няма да се промени, ако на това се надяваш. Моят за 2 години не успя, напредвид че и голямата си любов (по неговите приказки голяма) е загубил именно защото го е хванала с друга.
Ще те наранява по този начин докато го позволяваш! Така не може да се получи нормална връзка, а след време ще се привържеш и ще страдаш още повече..
На някои може да им звучи крайно, но съм минала през това и много добре знам как е...
Моят съвет е бягай докато е време, а по нататък съм сигурна, че ще намериш някой, който да те цени истински!

frozen
04-17-2006, 17:47
Е това последното си беше от мен :wink:

sometimes_
04-17-2006, 18:40
Не мисля, че един себеуважаващ се човек би се подложил на това, на което се подлагаш ти ! [-X Какъв е смисъла да се самоизмъчваш така ? По-добре го остави и си намери момче, което не би се отнасяло по този начин с теб.
Чудя се кой от двама ви е по-глупав (не се обиждай) - той, защото още си живее в измисления си свят и прави с теб каквото си поиска, или ти, защото му го позволяжаш. :-k
Аз на твое място бих му казала да избира - или да е с мен и само с мен, или без мен. Ти си му позволила, показала си му, че може да прави каквото иска и когато иска и той се е е възползвал от това. Че кой не би се възползвал, нали?
Така че или го накарай да избира или по-добре го остави.
Ако избере да бъде с теб и с никоя друга-наистина те обича. Ако започне да те обвинява, че искаш да промениш начина му на живот и т.н. :arrow: значи само си си втълпявала, че си обичана.
Имай малко достойнство и не позволявай да те тъпчат по този начин !!! :-k

ExTr3m3_GiRL
04-17-2006, 19:27
sometimes_ =D> =D> =D> Много точно си го написала!!! Нямам какво да допълня просто!

04-17-2006, 19:31
zna4i parvoto e 4e ne te obi4a dostata4no 6tom hodi pri drugi...vtoro ne si zaslujava...ne te zaslujava qvno.ti go trae6 a toi prodaljava...i treto spored mene takiva hora ako te sami ne se osaznaqt 4e trqbva da se opravqt nqma koi da im pomogne...ne se zanimavai s nego tova e moqt savet.pone az tova ne bih go traela 6tot sam mn revniva :-k YSPEH!!! O:)

ProstoAz
04-17-2006, 20:39
Аз пък мисля, че ти си му просто сигурния вариянт, ти си човека, към когото може да се обърне по всяко време за секс, без да се страхува, че ще срещне отказ. Той обича да "играе на сигурно" - има теб, която си склонна да търпиш това негово отношение и да си лягаш от време на време с него, колкото да му задоволиш физическите нужди, тогава когато няма коя друга да му пусне, НО когато има и по-добър вариянт от теб - защо да не се възползва, нали така? Хем си има разнообразие човека, хем си има една сигурна...(ох, каква дума да употребя)... сексуална партньорка. Интересно е да го гледаш, да виждаш, че може да има почти всяка, която си поиска, но да си мислиш, че той ОБИЧА теб, нали? Интересно е да виждаш в какво се изразява тази негова любов? Интересно е как такова момче се е влюбило в теб? Дали не си прекалено наивна?
Аз никога не съм смятала изневерите като мерило за любов - т.е. "Той ти изневерява, значи просто не те обича истински." - грешно е това схващане според мен! Но само при 1-2 изневери! Ако те са просто ежедневие тогава какво можем да ти кажем? След като това момче не може да бъде само с една - какво, за бога, все още правиш ти с него???

beastie
04-18-2006, 11:45
nqma smisal !

sexy_dizzy
04-18-2006, 12:31
А бе кво си говорим-бахти гаджето .Разбирам просто да флиртува с други момичета,ама чак секс...е,пък казваш че те обича. [-X Все пак те разбирам донякъде.Обичаш го и искаш да си с него въпреки че не е изцяло твой.Но така може и годинки да си я карате и кво...?!
По-добре му кажи,че искаш сериозна връзка и че ще се стигне до раздяла ако продължава с тези изневери.
Изборът му ще ти подскаже и колко силни са чувствата му.

LiLeNcEtOoO
04-18-2006, 13:03
toi 4e ne te obi4a e qsno no kogato 4ovek e v tvoeto polojenie toi sam ne moje da preceni nqkoi ne6ta za tova sa priqtelite (v tvoq slu4ai foruma) edin den budi sigurna 4e i ti 6te nameri6 golqmata lubov i 6te osuznae6 tova koeto qvno sega ne moje6 takuv muj ne ti trqbva ti si mnogo naivno (vlubeno) momi4e koeti ne vijda kakvo stva okolo nego

sarang
04-18-2006, 13:33
Този никога няма да се промени, да си ляга с други му е навик. Дори да изпитва нещо, той никога не може да се задълбочи дотолкова, че да е само една. Аз на твое място бих го разкарала след втората-третата седмица още, не бих чакала толкова време. Но какво ще направиш ТИ, си е само твоя работа и никой не може да ти се бърка. Но имай предвид, че с това момче само ще страдаш. Все някога ще се убедиш, че не можете да сте заедно, дори той наистина да изпитва някакви чувства.

Dr. Kazimbutt
04-18-2006, 13:51
"Той ти изневерява, значи просто не те обича истински." - грешно е това схващане според мен! Но само при 1-2 изневери!
Какви са тия простотии? Ако обичаш един човек истински, никога няма да му изневериш и после да си измислиш някакво тъпо оправдание.

Авторката на темата, ти мислиш ли поне малко? Този тип те ползва, за да прави секс с тебе. Съмнява ме, че ако не му пускаше, щяхте да ходите. Разкарай го.

sexy_diva
04-18-2006, 14:19
NIKOGA NQMA DA MOJE^ DA GO PROMENI^!PO-DOBRE SI NAMERI DRUG I ZABRAVI ZA TOZI.NE SE PRIMIRQVAI S IZNEVERITE MU.

veselka_15
04-18-2006, 16:20
Gorkata i ti mu vqrva6 laje kato drat ciganin i ti naivnata mu vqrva6 .Toi ako aide ostavi 4e ti kazal 4e te obi4a ako pone malko te uvajava6e nqma6e da pravi takiva ne6ta.Ti skapa qvno si slqpa ili glupava ili mnogo vliubena da pozvolqva6 na toq da si igrae s tvoite 4uvstva ne mojel da bade samo s edna mi 4e pokaji mu togava 4e i ti ne moje6 da si samo s edin da vidi6 dali 6te mu puka ako pone malko ne se qdosa zna4i vaob6te ne mu puka za teb.

He3HauKa
04-18-2006, 17:52
Nqma nemoga ima neiskam!Ako te obicha istinski za nego shte si-priqtel,lubovnica,.. i vsi4ko ot koeto se nujdae.Ne mislq che trqbva da si s nego zashtoto ti si izlaganata [-( Ili pak zashto ti ne izkochish s postata che i ti nemojesh da si s edin da vidim shtom te obicha shte moje li da te deli s oshte nqkolko picha ? :smt019