PDA

View Full Version : Каланетика



strange__
04-17-2006, 16:30
Абе да ви попитам...аз сега си намерих едни упражнения,които ми се видяха доста интересни и разтоварващи :wink: Те са две програмки като едната е комплекс от 10 упражнения,които се изпълняват за 15 мин :shock: А другата е десетдневна като всеки ден се изпълнява различно упражнение 8) Значи четох за каланетиката като цяло и нещата,които бяха обяснени са доста обещаващи :roll: Та въпроса ми е...някой практикува ли каланетика и дали наистина след 2 до 6 часа тренировка могат да се наблюдават видими резултати или е просто заблуда :-k
Благодаря за вниманието :wink:

Qgodka_
04-17-2006, 17:29
Аз съм ходила на каланетика и нямаше никакви програми, ходих някъде 2 години, но сега нямам време. Ходих 3 пъти в седмично по 1:30 или 1 час. Там упражненията са по-натоварващи от аеробиката, която е по-динамична(повече се потиш), по-бавни и ефект се постига както при всичко друго, с усърдия и труд и наистина има, на мен ми харесваше, а за това са те излъгали (2-6 часа си е просто абсурд) :wink:

04-17-2006, 18:36
Az hodq na kalanetika vsqka nedelq, ne se otslabva koi znae kolko, po skoro se natrupvat muskuli

Sabrina27
04-17-2006, 18:38
Tva bqh az \:D/

zaharcheto_f
04-21-2006, 17:39
и аз ходя на каланетика от доста време няколко месеца вече и смятам че е доста разстоварващо и полезно за тялото.Стяга всички части на тялото ако си по упорит...защото упражненията са комплексни и се правят по-бавно и с повече серийки...
супер си е какво,започвай и ти :wink:

`Death`Whore`
04-21-2006, 17:42
Каланетиката е като фитнеса - скучно ти е, стоиш на едно място и правиш нещата бавно. Движи се само една част от тялото. Аеробиката е 1 милион пъти по-добра.

hamsterka
04-21-2006, 17:48
i az mislq 4e e aerobikata e po-dobroto re6enie...puk i e po-dinami4na...