PDA

View Full Version : Ginekolog



04-17-2006, 16:40
Utre za parvi pat 6te hodq na ginekolog i mn sam pritesnena.6te mi vzimat sekret,za da razberat kakva e pri4inata da imam mn bqlo te4enie.Molq vi da mi kajete kakvo 6te me pita ginekolojkata,6te me boli li (predpolagam,4e ne,no za po-sigurno da popitam),sa6to na leglo li 6te sam lednala ili nz.Molq vi kajete mi,mn se pritesnqvam.O6te pove4e,4e sam i mn sramejliva.A i sa6to mislq utre predi da otida kato se kapq da si mahna kosmite,no nz dali pak nqma da mi kaje ne6to.Blagodarq vi predvaritelno,za vremeto,koeto 6te otdelite da mi otgovorite. :oops:

LyLa
04-17-2006, 17:17
спокойно няма нищо от което да се притесняваш
това дали ще си махнеш космите е лично твое решение..и да си с косми пак няма нищо да ти каже,гинеколога е виждал всякакви така че и никога да не си ги махала няма да се повлияе още повече да ти каже нещо :-D
може да ти зададе няколко въпроса за течението ..
Няма да те боли естествено ,само ще се почувстваш малко странно все пак ти бъркат отдолу..
Няма да си на легло а на генекологичен стол,на който ще си качиш и краката и ще се разкрачиш ..е не е много приятно но нали е нужно

djigi
04-17-2006, 19:15
спокойно няма нищо от което да се притесняваш
това дали ще си махнеш космите е лично твое решение..и да си с косми пак няма нищо да ти каже,гинеколога е виждал всякакви така че и никога да не си ги махала няма да се повлияе още повече да ти каже нещо :-D
може да ти зададе няколко въпроса за течението ..
Няма да те боли естествено ,само ще се почувстваш малко странно все пак ти бъркат отдолу..
Няма да си на легло а на генекологичен стол,на който ще си качиш и краката и ще се разкрачиш ..е не е много приятно но нали е нужно
+ може да те пита и кога ти е идвало за последно, редовен ли ти е цикъла, водиш ли полов живот... много са любопитни тез лекари... Все пак спокойно, те са много любезни и някакси наистина предразполагат; няма да се усетиш колко бързо ще свърши всичко и дори може да ти е приятно... все едно си говориш с някоя приятелка, независимо дали е мъж или жена-генеколог...

ninsy
05-04-2006, 09:14
nqma ot kakvo da se pritesnqvash obshto vzeto :}