PDA

View Full Version : l



The_Caress
04-17-2006, 19:10
.l

ExTr3m3_GiRL
04-17-2006, 19:18
Хмм много странно би трябвало сега да сте заедно но.... :roll:
Може би се прави на недостъпна или просто я е срам...незнам какво да ти кажа. Поговори с нея :smt017 или просто продължавай да се мъчиш да я спечелиш може и да издържиш теста :lol: или тя да преодолее срама си или просто да спре да се прави на недостъпна :-k и аз вече се обърках кое от всичките е :roll:

04-17-2006, 19:19
Най-възможно е да се притеснява от теб,ако не си я обидил по някакъв начин или да се съмнява в това,че я харесваш.А ти харесваш ли я наистина или го правиш "по задължение"?Разпитай общи познати,дали още те харесва,защото нищо чудно да е престанала след като те е опознала(нищо лично ;) )Възможностите са много,но най-добре е да бъдеш честен с нея!!

The_Caress
04-17-2006, 19:26
Аз много я харесвам.Друг е в1проса,4е се запознах с нея в пет1к и просто нито тя ми знае характера,нито аз неиния,но ми се струва 4е я е срам,а се му4и да го прикрие(доста добре го прави).Ина4е с1м и познат на нея като физионимия и 4овек отдавна-от 1 година сигурно а и аз и казах(приказвал с1м с нея по-продулжително само в петук-днес 10 секунди)или по-то4но и показах 4е сум я забелязвал и преди.
пп sry за гре6ките

Pe7uK^13
04-17-2006, 19:33
Аз много я харесвам.Друг е в1проса,4е се запознах с нея в пет1к и просто нито тя ми знае характера,нито аз неиния,но ми се струва 4е я е срам,а се му4и да го прикрие(доста добре го прави).Ина4е с1м и познат на нея като физионимия и 4овек отдавна-от 1 година сигурно а и аз и казах(приказвал с1м с нея по-продулжително само в петук-днес 10 секунди)или по-то4но и показах 4е сум я забелязвал и преди.
пп sry за гре6ките
Ами в такъв случай просто можеш да чакаш да видиш как ще се развият нещата.Според мен не трябва да си правиш прибързани изводи,затова как ТЯ се чувства.Не гадай,а се сближи с нея и ако продължава да е така,поговори с нея! :smt014

The_Caress
04-17-2006, 19:37
Проблема е 4е засега не мога да се сближа с нея,но дано до няколко дни се отпусне :? Ако не се сближа и не се отпусне поне да приказва с мен,не мога да водя никакув смислен и задулбо4ен диалог с нея :(

POLA^_^
04-17-2006, 20:18
Прави се на недоспъпна.Иска да ти е по-интересно(така разсъждава тя) и да не ти омръзне прекалено бързо.Спокойно до няколко дена(ако останеш все така упорит)ще има резултат:)

The_Caress
04-17-2006, 20:25
Прави се на недоспъпна.Иска да ти е по-интересно(така разсъждава тя) и да не ти омръзне прекалено бързо.Спокойно до няколко дена(ако останеш все така упорит)ще има резултат:)
Оф,дано да си права,щото много съм се одървил :) и и ако не стане нищо много ще ми е кофти.По принцип съм чувал,4е някои моми4ета наро4но се правят на недоступни,в1преки 4е харесват дадено мом4е,както е при мен...а аз да се правя ли на важен и недоступен :? ?

POLA^_^
04-17-2006, 20:29
Прави се на недоспъпна.Иска да ти е по-интересно(така разсъждава тя) и да не ти омръзне прекалено бързо.Спокойно до няколко дена(ако останеш все така упорит)ще има резултат:)
Оф,дано да си права,щото много съм се одървил :) и и ако не стане нищо много ще ми е кофти.По принцип съм чувал,4е някои моми4ета наро4но се правят на недоступни,в1преки 4е харесват дадено мом4е,както е при мен...а аз да се правя ли на важен и недоступен :? ?
Да!Тва ни е коронния номер на нас момичетата!ти в никакъв случай НЕДЕЙ да се правиш на дедостъпен!Тя просто го прави за да ти задържи вниманието по-дълго време(да ти е по-интересно)!Давай в същия дух!(говоря от личен опит,не развивам просот теорийки!)
Айде и успех,пич! :wink:

The_Caress
04-18-2006, 14:01
Майкоооо
Днес я видях и тя се прави все още...Вече не ме гледа докато аз я гледам,но аз не смея да я заговоря нещо,щото мен вече ме хвана срам да я питам нещо,а тя да ме резне.Чак толкова ли се притеснява от мен-вярно,че са минали само 2-3дни от както я познавам,но положението е както преди да се запозная.Просто не знам какво да направа.Дали я е толкова срам,защото ме харесва.Откакто се запознах,тя започна по-малко да минава насам-натам.
Мислех да и пратя някакъ sms(какво ли да напиша),но все още не съм разбрал номера и.
Просто ми дайте някакви напътствия,щото явно много се притеснява момичето,а гадното е че не го показва...
Досега не съм имал такива премеждия :?
Благодаря

sexy_diva
04-18-2006, 14:10
A ti ubeden li si 4e tq naistina te haresva :?: Ako te haresva pri4inata za povedenieto i e tova,4e se sramuva ili si misli,4e ti ne q haresva6.

The_Caress
04-18-2006, 14:14
A ti ubeden li si 4e tq naistina te haresva :?: Ako te haresva pri4inata za povedenieto i e tova,4e se sramuva ili si misli,4e ti ne q haresva6.
Убеден съм,че ме харесва.Как да и покажа,че я харесвам и да променя нещата?
:? аа може би я е срам да не би тя да ме харесва,а аз не и да се изложи??? :-k

Ekita
04-18-2006, 14:35
Все пак е 8 клас
Това обяснява ли ти защо така се получава?Сам си си го казал...
Като порастне малко ще разбере,че не е необходимо да върти такива игрички.
Засега ти препоръчвам и ти да започнеш да се правиш на недостъпен и ще видиш как набързо ще спре да се дърпа и лигива,за да ти привлече обратно вниманието.
Може и да звучи тъпо и детински,но така се дейсва в твоя случай.

The_Caress
04-18-2006, 14:39
Все пак е 8 клас
Това обяснява ли ти защо така се получава?Сам си си го казал...
Като порастне малко ще разбере,че не е необходимо да върти такива игрички.
Засега ти препоръчвам и ти да започнеш да се правиш на недостъпен и ще видиш как набързо ще спре да се дърпа и лигива,за да ти привлече обратно вниманието.
Може и да звучи тъпо и детински,но така се дейсва в твоя случай.
Дааа,ясно,зна4и се оказаха прави когато ми го казваха това...
Гадното е 4е не знам колко време 6те и трябва за да запо4не пак да се опитва да ми привле4е вниманието.

Ekita
04-18-2006, 14:44
Колкото толкова,няма точен отговор на това.Но ако наистина изпитва някакви симпатии към теб,няма да чакаш много.Момичетата не сме от търпеливите,особено като види,че губиш интерес.Хватката е,когато забележиш,че тя се връща и се опитва да се сближи с теб,да станеш и ти сговрчив отново и нещата да потръгнат,един вид да се нацелите.А не да се накефиш на вниманието и да продължиш да се правиш на разсеян,защото знаеш ли колко такива ги има,които все се гонят и никога не-намират...

SummeRLove08
04-18-2006, 14:58
Може би те подлага на тест и иска ти да и предложиш и да се обеди в чувствата ти.. :smt017

The_Caress
04-18-2006, 15:47
Може би те подлага на тест и иска ти да и предложиш и да се обеди в чувствата ти.. :smt017
Е добре,може ли да отида и да и кажа направо:"много ме кефи6 аре да излезнеме някуде",като не сум приказвал с нея пове4е от 10 мин.?
Как да и го кажа по заобиколен на4ин,а и даже в 4ата не влиза...

Eros Ramazzotti
04-18-2006, 15:52
Ne,taka napravo nedei da i go izcepva6,pokani ia na sre6ta uj taka mejdu drugoto,momi4etata iskat da mine malko vreme,tia moje da se 4udi koga da te zagovori i da se sramuva.Zatova deistvai i ako pak se durpa zna4i niama da stane,i na men mi se e slu4valo predi:)

04-18-2006, 15:55
о,определно и аз в 8-ми клас се срамувах,аз дорихора,с които не се познавам не можех да се опусна да говоря и им отг с по 2-3 думи и аз нз защо...
опредлено си мисля,че й е неудобно,а не че те тества,а 4 дена нищо не са,откакто се познавате,кво да ти кажа,аз със сегашния ми приятел имаше 2 месец сваляне като сме от един клас....ама то и той беше срамежлив нещо
а съвет...не можеш ли да отидеш я проследиш къде отива на кафе например или да разбереш кви планове има и да отидеш първи в кафето с някой приятел и тя като дойде да я поканиш с приятелите й да седнат на вашта маса?

The_Caress
04-18-2006, 19:29
В такъв слу4аи спирам да деиствам,6те 4акам тя да запо4не .... колкото и да ми е тужно нямам друг изход... :roll:

VukeHceTy
04-18-2006, 19:57
имай малко търпение де

The_Caress
04-18-2006, 20:05
аз не с1м много т1рпелив,просто остава да се надявам 4е няма 4акам д1лго,но ве4е не се надявам така както преди ... :(

Djeilo
04-18-2006, 20:13
Mislq 4e q e sram i se my4i vse pove4e i pove4e da ti privle4e vnimanieto i uspqva!Spored men e dobre i ti da se pravi6 na vajen,4e ne q zabelqzva6 i taka!Mislq 4e ako te haresva i zabeleji 4e se otdale4ava6 ot neq 6te zapo4ne postepenno da se sblijava s tebe!Uspeh ti jelaq 8)

The_Caress
04-18-2006, 20:55
4те 4акам,но едва ли тя 6те доиде :?

Krem4eto
04-18-2006, 21:03
Ам може би се прави на недостъпна за да не ходите само няколко седмици а повече!

The_Caress
04-19-2006, 11:41
Ам може би се прави на недостъпна за да не ходите само няколко седмици а повече!
Може ли да си ме харесва,а да ме избягва-егати срама е тва ... то и мене ме беше срам отначало от нея,ама се престраших и сега не ме е срам.Сега даже не я засичам толкова често колкото преди и може би аз съм причината...
Какво да направя за да не я е срам,щото трудното при мен е,че просто нямам възможност да говоря с нея, а и тя някак си толкова се притеснява(тва е,сигурен съм)и сигурно си мисли,че като съм по-голям и може нещо да и се подигравам ](*,)
Просто нямам търпение,благодаря на всички ви за съветите.Не издържам да чакам докато нея я е срам или прави "коронния номер" на момичетата с безразличността,която се опитва да си предаде,но не успява.Искам просто по-бързо да разбера дали ме иска или не :)
Може да ме упрекнете ,че бързам,но просто няма смисъл да чакам толкова време и то без резултатно...просто съм нетърпелив,а и много я харесвам :shock:

Mr.Unnknow
04-19-2006, 12:31
Ам виж ся мъжки...Аз сам с ена година по малък от тебе и се мъча с една с 2 години по малка...долу горе като твойта ралта...и при мене ми са прай на недостъпна че не се интересува мн мн от мен....ама трябва да си тактичен...имам в предвит ако има как намери някоя нейна приятелка и се сближи с нея...излизай по често с нея(случйно с нея мож да стани :) ) и тя ще започне да ревнува....да видиш тогаз :)

Krem4eto
04-19-2006, 13:43
Ам може би се прави на недостъпна за да не ходите само няколко седмици а повече!
Може ли да си ме харесва,а да ме избягва-егати срама е тва ... то и мене ме беше срам отначало от нея,ама се престраших и сега не ме е срам.Сега даже не я засичам толкова често колкото преди и може би аз съм причината...
Какво да направя за да не я е срам,щото трудното при мен е,че просто нямам възможност да говоря с нея, а и тя някак си толкова се притеснява(тва е,сигурен съм)и сигурно си мисли,че като съм по-голям и може нещо да и се подигравам ](*,)
Просто нямам търпение,благодаря на всички ви за съветите.Не издържам да чакам докато нея я е срам или прави "коронния номер" на момичетата с безразличността,която се опитва да си предаде,но не успява.Искам просто по-бързо да разбера дали ме иска или не :)
Може да ме упрекнете ,че бързам,но просто няма смисъл да чакам толкова време и то без резултатно...просто съм нетърпелив,а и много я харесвам :shock:

Колко си по-голям,а тя на колко е?


Покани я на среща и там ще се оправиш!
Определени ще си искарате ОК!!!

The_Caress
04-19-2006, 13:57
Ам може би се прави на недостъпна за да не ходите само няколко седмици а повече!
Може ли да си ме харесва,а да ме избягва-егати срама е тва ... то и мене ме беше срам отначало от нея,ама се престраших и сега не ме е срам.Сега даже не я засичам толкова често колкото преди и може би аз съм причината...
Какво да направя за да не я е срам,щото трудното при мен е,че просто нямам възможност да говоря с нея, а и тя някак си толкова се притеснява(тва е,сигурен съм)и сигурно си мисли,че като съм по-голям и може нещо да и се подигравам ](*,)
Просто нямам търпение,благодаря на всички ви за съветите.Не издържам да чакам докато нея я е срам или прави "коронния номер" на момичетата с безразличността,която се опитва да си предаде,но не успява.Искам просто по-бързо да разбера дали ме иска или не :)
Може да ме упрекнете ,че бързам,но просто няма смисъл да чакам толкова време и то без резултатно...просто съм нетърпелив,а и много я харесвам :shock:

Колко си по-голям,а тя на колко е?


Покани я на среща и там ще се оправиш!
Определени ще си искарате ОК!!!
10 клас съм,тя е 8.
Страх ме е,щото ветоятността засега да се съгласи да излезем двамата е много малка(поне аз така мисля),много ще я е срам,но даите съвети да я поканя,то се е видяло 4е нямам никъв късмет с моми4етата ... :?

Krem4eto
04-19-2006, 14:15
Тя не е малка,съвсем нормална разлика е това!

А за срещата,защо мислиш,че няма да се съгласи,тя ако я е срам значи или много те харесва или е задръстена...

Подходи с нея по-бавно и лека-полека и кажи чувствата си...Хайде успех!

white_chik
04-19-2006, 18:18
ima nqkolko varianta.
1.ve4e da ne te haresva i za tva ne i e priqtno da se vurti6 okolo neq
2.mnoo da q e sram (osobeno ako q svalq6 pred priqteli)
3.moje da se praina interesna i nedostupna

The_Caress
04-19-2006, 19:30
ima nqkolko varianta.
1.ve4e da ne te haresva i za tva ne i e priqtno da se vurti6 okolo neq
2.mnoo da q e sram (osobeno ako q svalq6 pred priqteli)
3.moje da se praina interesna i nedostupna
малиии, много се обърках... :? :? :?

PLAYBOY4O
04-19-2006, 20:04
Mislq 4e q e sram i se my4i vse pove4e i pove4e da ti privle4e vnimanieto i uspqva!Spored men e dobre i ti da se pravi6 na vajen,4e ne q zabelqzva6 i taka!Mislq 4e ako te haresva i zabeleji 4e se otdale4ava6 ot neq 6te zapo4ne postepenno da se sblijava s tebe!Uspeh ti jelaq 8)

Точно тва ше има ефект мисля !!!! \:D/

The_Caress
04-19-2006, 20:36
Благодаря за подкрепата и съветите-kakвото 6те да става...