PDA

View Full Version : Махане на стрии??



BGgeorgi
04-17-2006, 19:36
7ми клас надебелях доста поради непрекъснатото стоене над учебниците и малкото/никакво спортуване...Малко преди началото на 8ми клас за около месец и малко свалих страшно много и после постепенно фигурата ми се възвърна...Но се оказа че това бързо отслабване ми е навляклко голям проблем-стриите... :( Поради бързото отслабване са ми излезнали стрии на бузите на дупето и малко над тях-няколко над линията на която си нося панталони/бельо...В началото не ме притесняваха толкова но вече съм към края на 9ти клас и понякога ми е неудобно да си сваля блузата-да не би някой да види стриите...Да не говорим когато се стигне до секс 8-[ .Много ви моля има ли решение-някакъв крем или нещо за да ги премахна :idea: :?:

maily
04-17-2006, 20:45
epa az imah strii,ama te postepenno se mahnaha!SPOKO.. :lol: :lol:

miloto_girl_4e
04-17-2006, 20:58
epa az imah strii,ama te postepenno se mahnaha!SPOKO.. :lol: :lol:


за пръв път чувам стрии да изчезнат :!: :shock:
това не е възможно, може само леко да се заличат :!:
по темата :arrow: мила, няма какво да се притесняваш, ако искаш пробвай кремовете против стрии на Oriflame и Avon, но не знам дали вършат работа...

penywise
04-17-2006, 21:21
мажи се с МНОГО МАЗНИ кремчета

има и лекарства - питай в аптека

И аз имам... ма...
нз

Barbie
04-18-2006, 13:16
mi to...vsi4ki jeni polu4avat strii v daden moment...verno e, ima krem4eta...ima edno krem4e na Chicco...to e predvideno za sled bremennost i za tova e dosta efektivno, tui kato se o4akva 4e sled bremennost jenite imat ogromni problemi s kojata. Ima i dale4 po-slojni proceduri za zali4avane na strii, no ne sum dobre zapoznata.
Ina4e e hubavo da poddurja6 kojata si kato cqlo zdrava i jiznena...taka se podobrqva elasti4nostta i striite namalqvat (qj mn morkovi i pii vitamin A) :)

Composure
04-18-2006, 14:27
затуй като спортуваш и рязко спадаш килограми се мажи през това време има 1 кремчета за еластична кожа + това не си ли много малак кожата ти е още еластична :roll: а колко кг спадна?

djigi
04-18-2006, 18:43
Не искам да съм груба - стриите са си вечно твой! Нищо не им помага, някой кремове малко ги заличават, но.... Все пак не се комплексирай от това! И аз много се депресирах, но в крайна сметка повечето жени ги имат... при това не знам твоите колко са големи, но една позната беше отслабнала за един месец с 20-30 килограма (имаше си проблем) и сега като й видя стриите.... невероятно е... навсякъде, абсолютно нясякъде, едни големи, дълги... не,не! Просто знай, че не е толкова "болка за умиране"

04-18-2006, 19:00
btw аз съм момче.Не съм "мила" :mrgreen: [-X
Ами преди 2 години тежах близо 60кила,а сега съм 68 ама съм 1.81...А тогава бях и нисък...Т.е. за 2месеца сиг 10кила...Ама сиг са се появили и не само от отслабването,а и от надебеляването преди това...В началото на 7ми клас бях направо хърба а накрая топче....А сега много ме дразнят :smt013 :smt012

Alex4enceto
04-23-2006, 18:04
Ммм има случеи в които стриите се махат. Аз също съм 9ти клас и познавам страшно много хора на моята възраст които имат стрии. Ама тия кремчета на АVON де да знам... намен лично не ми помогнаха.имаше някакво подобрение, но нищо задоволяващо. обаче имам чувството че се заличават малко по малко с течение на времето. пук и по нагоре нали някое момиче каза че на нея са и изчезнали. абе дай боже и на нас така [-o<

kateto1111
06-03-2010, 22:45
Moga da vi pomogna otnostno temata!!!Procedurata se pravi 1 pat v godinata,predi lqtoto,za6toto lqtoto e sezona,v koito hodim na plaj i taka natatak.Razstopqvat se vosak(pitka)(da ne si pomislite da razstapqte sve6t-ima gi po pazarite) i svinska mas-1:3!!! Polu4ava se ne6to kato krem,s koeto trqbva da se majete vsqka ve4er v prodaljenie na edin mesec.Vidimo iz4ezvat striite za nqkolko meseca sled koeto za jalost zapo4vat da si proli4avat.Izpolzvala sam na avon kremovete no tova ima opredeleno po golqm efekt.Nadqvam se da sam vi bila polezna :)

kalpazanka
06-04-2010, 06:06
^Малко късно си се сетила, плюс това обяснението не е на кирилица.