PDA

View Full Version : i don know



PR
04-17-2006, 21:00
hora vazmojno li e da se zabremenee ako go pravish bez prezervativ.... toi ne se e izpraznil i ti go vkara samo dva tri puti ... dori ne mn navutre kajiete znam 4e e glupavo no prosto iskam da sam sigurna ...

DeziRe
04-17-2006, 21:02
e...shtom ne se e izpraznil zna4i NE MOJE !!!!

penywise
04-17-2006, 21:03
Олеле... 2 пъти и то само главичката... шанса да забременееш е колкото аз да забременея (баси... от де ше бозаят бе!)

gangbang
04-17-2006, 21:07
hora vazmojno li e da se zabremenee ako go pravish bez prezervativ.... toi ne se e izpraznil i ti go vkara samo dva tri puti ... dori ne mn navutre kajiete znam 4e e glupavo no prosto iskam da sam sigurna ...

Виж са, по принцип е възможно и да забременееш от съпуна в банята, ако преди теб мъжа се е изпразнил и си го е замил с нега, а след това ти повториш процедурата.

Иначе на въпроса ти... Ми ако не се е изпразвал нема страшно, ама ако преди да ти го вкара си е трескал някоя злодейка и има капчици семе... тогава е възможно.

crystal_tear
04-17-2006, 21:07
Mi po prinicp ne,no vypreki tova ima risk,zashtoto mnogo pyti tuk e povtarqno,4e dori i da ne se izpraznil ima vyzmojnost da ima otkysnali se spermatozoidi,a na teb edin samo ti e nujen!Ama tva e mnogo malko veroqtno!Sigurna sym,4e ne si!!!!Uspeh! \:D/

penywise
04-17-2006, 21:09
Виж са, по принцип е възможно и да забременееш от съпуна в банята, ако преди теб мъжа се е изпразнил и си го е замил с нега, а след това ти повториш процедурата

Брато не говори ГЛУПОСТИ моля ти се...

Г Л У П О С Т И

А бе аз да не произвеждам водолази, индианци-терминатори с крилца (аlways)

Като се изпразниш на сапуна нищо живо няма да остане :roll:

gangbang
04-17-2006, 21:14
Виж са, по принцип е възможно и да забременееш от съпуна в банята, ако преди теб мъжа се е изпразнил и си го е замил с нега, а след това ти повториш процедурата

Брато не говори ГЛУПОСТИ моля ти се...

Г Л У П О С Т И

А бе аз да не произвеждам водолази, индианци-терминатори с крилца (аlways)

Като се изпразниш на сапуна нищо живо няма да остане :roll:

Не са глупости. Питай оня доктор Бостанджиев ше ти каже ;-)

machoka
04-17-2006, 21:23
Не си бременна.

Лека вечeр.