PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Страх да не би да е бройкджиика .. ;(



GGGGGGG
04-17-2006, 21:35
Мии значи в мн сложна ситуация съм :cry: Харесвам 1 момиче.То даже вече не е маи само харесване,но както и да е ......И тя казва че мн ме харесва и ПОСТОЯННО ми намеква да и предложа по всевъзможни начини....Аз наистина мн я обичам,но преблема е в това,че всички ми казват,че тя е броикарка и се предлага на всички..... тя дори сама ми казва без да се безпокои,че върти по няколко момчета на 1 си пръст.Когато кажа на някой,че я обичам всички ми викат луд ли си и така нататъка......на мен не ми се иска да тръгна с такова момиче,защото аз тъся дълготрайна и богата с любпв връзка,но май май момичето не е такова :(( та въпроса ми е какво да напрая.аз мисля да говоря с нея да и кажа,че мн я обичам(казвал съм и го мн пъти тя също на мен)и че искам да съм с нея,но предо това да и кажа,че търся не само двуседмична пумия,а нещо по-различно и да я питам дали мен ме възпиема като предишните и"бройки".Мн се разочаровам като намеря в на някои приятел GSM-а СМС с обяснения с любов от нея неотдавна.Но аз изключително мн я обичам.Моля ви кажете вие какво мислите и изпадали ли сте в подобна ситуация?

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

`Death`Whore`
04-17-2006, 21:43
Да оставим какво говорят хората. Човек, който ти казва, че принципно върти по няколко човека едновременно, не си струва.

GGGGGGG
04-17-2006, 21:47
Да оставим какво говорят хората. Човек, който ти казва, че принципно върти по няколко човека едновременно, не си струва.
така си е :cry: но все пак аз мноого я обичам,макар и да знам,че може ми ще и бъда поредната бройка,а аз неискам да бъда просто бройка.искам продължителна и изпълнена с чувства връзка .....

theraven_nz
04-17-2006, 21:52
Колкото и да е вярно, че трябва да се абстрахираш от хорските приказки, може би има нещо вярно... Не познавам момичето, що за човек е, все пак едни смс-и нищо не гарантират. Според мен ти си човека, който може да усети дали момичето има истински чувства към теб или към още трима-четирима... Мисля, че в този случай - да търсиш доказателство за истински чувства - трябва да обърнеш внимание на това дали иска да прекарва повече време с теб, отколкото с други хора. Явно момичето е свободолюбиво, но всичко зависи само от теб. Ти трябва да прецениш поведението й. Според мен не си глупав, така че би трябвало да съумееш да предусетиш или да надушиш каква е ситуацията, обаче опитай се да се довериш ЕДИНСТВЕНО на разума си и остави чувствата настрана, за да можеш да направиш обективна (доколкото е възможно) преценка... Но ако наистина е такава, каквато я описват другите хора, определено не е за теб, освен ако не искаш свободна връзка от максимум 2-3 месеца, в която "да си начешеш крастата буквално" (не казвам че е добро това, но не казвам и че е лошо :-D - и такива работи трябват)


Айде стига съм писал, че не ми е присъщо... Успех преди всичко :D :D :D :D

ra4o_9
04-18-2006, 00:15
Да и аз съм съгласна с theraven_nz,но все пак имай в предвид,че не винаги си заслужава да рискуваш с подобни хора.Въпреки всичко изборът е твой,аз мога само да ти пожелая успех в това начинание! :mrgreen:

frozen
04-18-2006, 07:47
Ако е такава каквато казват не заслужава вниманието ти, още по-малко да се тормозиш заради нея. В този случай не пречи 'да си начешеш крастата', както са споменали по-горе :wink:
Другия вариант е умишлено да се опитва да създаде такова впечатление за себе си, като възможна причина е да прецени примерно кой наистина държи на нея, т.е. ще я иска каквато ще да е. Един вид.. да пробва мъжете :D
Е може да има и трети и четвърти вариант .. :-s
От теб зависи да я опознаеш достатъчно и да прецениш защо е такова поведението й. Действай не според приказките на останалите, а по собствена преценка!

LP_girl_14
04-18-2006, 08:00
Определено не ми се струва че това е подходящото момиче за теб.просто сте от различни светове ,стремите се към различни мечти,ти искаш любов,тя иска забавление...Не ми се вярва да излкезе нещо сериозно от такава комбинация.Така както я описваш ми се струва че момичето има страшно високо самочувствие,че иска постоянно да нъде отрупвана с комплименти,постоянно да флиртуват с нея и т .н.,а не ми се вярва че ще излезете например някъде и ще ти е приятно да гледаш как некви свалят гаджето ти и тя няма нищо напротив..Просто нямате перспектива!Но ако все пак искаш-опитай.Обаче преди да започнете връзка се опитай да я промениш,да говориш с нея и да й обясниш че ако иска дса е с теб,тя трябва да е смао с теб,а не с още 5-6 резерви [-X

nimfetkata
04-18-2006, 08:26
taz e kurva, ne si struva da si gubi6 vremeto

GGGGGGG
04-18-2006, 10:38
taz e k***a, ne si struva da si gubi6 vremeto
немисля :!: Струва ми се,че е от възрастта.Все пак тя е на почти на 14 и аз 16 и мисля,че тя още незнае какво иска.Все пак днес и предложих по мн странен начин,както и да е това няма особено значение начина.Преди това я питах няколко пъти дали е готова за сериозна връзка,не просто да сме гаджета,а нещо малко по сериозно и тя има ли намерения за дълготрайни отношения.Беше доста убедителна.Накрая като зех да си тръгвам щото имах мн важна работа неможах да се разделя от нея 15-20 минути.Дано се получи нещо

MiMiLoTaAaA
04-18-2006, 11:34
Vij 6tom si q obi4a6 probvai ne e hubavo da planira6 kolko vreme 6te hodi6 s edin 4ovek to vremeto pokazva dali 6te si pasnete ili ne 6tom i tq ti kazva 4e te obi4a probvai be 4ove4e ne mu misli 4ak tolkova "Risk pe4eli risk gubi "

teenkopele
04-18-2006, 11:46
Да оставим какво говорят хората. Човек, който ти казва, че принципно върти по няколко човека едновременно, не си струва.

Аха. =D>

ra4o_9
04-18-2006, 23:50
Да наистина не ти пречи нищо да опиташ,все пак нали знаеш поуката:това,което не ни убива ни прави по-силни!Ако не е тази,за която я мислиш поне можеш да се научиш малко по-добре да познаваш жените,което повярвай ми ще бъде в твой плюс! :smt006

SweetBunny
04-19-2006, 06:27
Abe slunce, ne e za tebe tova momi4e :roll: Ti si mil, nejen, romanti4en....a tazi macka e ku4ka, koqto si ima nqkolko rezervii, vsi4ki q svalqt...ti nqmada s edinstven za neq! Pomisli realno...zamisli se kak 6te te narani, kato te ostavi (6tom ni opisa kakva e) :-k
Kaji mi otkude q zaobi4a?
Ot vun6niq vid li? ](*,)
Za6toto ne vijdam nikakva du6evna krasota....
Ne se samozagugvai, mili4kuk, i mi otgovori 8-[

GGGGGGG
04-19-2006, 07:56
Abe slunce, ne e za tebe tova momi4e :roll: Ti si mil, nejen, romanti4en....a tazi macka e ku4ka, koqto si ima nqkolko rezervii, vsi4ki q svalqt...ti nqmada s edinstven za neq! Pomisli realno...zamisli se kak 6te te narani, kato te ostavi (6tom ni opisa kakva e) :-k
Kaji mi otkude q zaobi4a?
Ot vun6niq vid li? ](*,)
Za6toto ne vijdam nikakva du6evna krasota....
Ne se samozagugvai, mili4kuk, i mi otgovori 8-[
Ми незнам,ама май нещата се промениха към по-добре.В смисал вчера сутринта и предложих(сутринта щото сме и двамата 2 смяна)но от различни училища.След това до обяд сме си приказвали за нас и накрая я изпратих до неиното училище, и отидох до нейното даскало после да я взема от училище.След това цяла вечер сме обикаляли.Тя се държа изключително добре с мен.И мисля,че другите само са ме лъжени норочно може би от завист ли незнам,но тя е съвсем различна от тяхните приказки......Дори ме заведе до утях и ме запозна с тяхните.
Доколкото,това кое съм харесал в нея-ами за мен външния вид не е от най-голямо значение.Разбива се и външния вид е важен,но аз ценя мн повече вътрешността,защото има толкова хора дарени с хубави тела,а са такива ......... Явно преди не съм я описал достатъчно добре,заради тези мои "приятели",който т'ка хубаво ме информираха за нея .........
Надявам се,че съм направил правилния избор като съм и предложил.

Krem4eto
04-19-2006, 13:49
Мии значи в мн сложна ситуация съм :cry: Харесвам 1 момиче.То даже вече не е маи само харесване,но както и да е ......И тя казва че мн ме харесва и ПОСТОЯННО ми намеква да и предложа по всевъзможни начини....Аз наистина мн я обичам,но преблема е в това,че всички ми казват,че тя е броикарка и се предлага на всички..... тя дори сама ми казва без да се безпокои,че върти по няколко момчета на 1 си пръст.Когато кажа на някой,че я обичам всички ми викат луд ли си и така нататъка......на мен не ми се иска да тръгна с такова момиче,защото аз тъся дълготрайна и богата с любпв връзка,но май май момичето не е такова :(( та въпроса ми е какво да напрая.аз мисля да говоря с нея да и кажа,че мн я обичам(казвал съм и го мн пъти тя също на мен)и че искам да съм с нея,но предо това да и кажа,че търся не само двуседмична пумия,а нещо по-различно и да я питам дали мен ме възпиема като предишните и"бройки".Мн се разочаровам като намеря в на някои приятел GSM-а СМС с обяснения с любов от нея неотдавна.Но аз изключително мн я обичам.Моля ви кажете вие какво мислите и изпадали ли сте в подобна ситуация?

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§


Тя си е пълна бройкаджийка...Ще ти разбие сърцето,но както искаш...

ra4o_9
04-19-2006, 17:17
Не сте много сигурни дали ще му разбие сърцето,но все пак щом той самия е преценил,че си заслужава да е с нея нека бъде с нея. [-X В крайна сметка може накрая да се окаже нещо съвсем различно(като имам в предвид и двата варианта),но нищо няма да загуби,е може би едно разочарование,което ще го сполети,но все пак какво е живота без разочарвания!!! =D>