PDA

View Full Version : Секс историики



melesio
04-17-2006, 22:07
Не знам дали тази тема ще ви заинтргува особено,но какво ще кажете да споделите за най-страхотния секс които сте правили някога,като опишете мястото,времето и човека с когото сте преживяли най-силнят си оргазъм!!! :smt007

gangbang
04-17-2006, 22:09
А, е това ще е интересно четиво. Като ми дойде музата, ще се включа и аз с некоя историйка :mrgreen:

`Death`Whore`
04-17-2006, 22:10
На първо време се сещам за 3 невероятни секса.
1. 9 януари тази година. Родителите на мъжа са на екскурзия. Нощ. Гледаме филм, после си лягаме и беше...адското. Не можех да мръдна поне 15 минути.
2. У нас, на моето легло. Кучешката...сигурно 1/2 час...леллелелелеле!
3. Преди около 2 седмици, пак у нас, пак кучешката. И двата пъти се опитвах да не издавам звуци, но беше мноооого трудно.

penywise
04-17-2006, 22:11
А, е това ще е интересно четиво. Като ми дойде музата, ще се включа и аз с некоя историйка :mrgreen:

Да де - ти историйки ще съчиниш доста
Ма пиши го тип - Based on a true story...

можеш ли?

gangbang
04-17-2006, 22:14
А, е това ще е интересно четиво. Като ми дойде музата, ще се включа и аз с некоя историйка :mrgreen:

Да де - ти историйки ще съчиниш доста
Ма пиши го тип - Based on a true story...

можеш ли?

Винаги се базирам на истината аз :wink:

penywise
04-17-2006, 22:14
я базирай тогава,

че ми стана интересно :smt031

gangbang
04-17-2006, 22:18
Хайде една кратка...

Тя ме помоли да помогна по литература. Отидохме у тях. Сестра и която беше по-голяма от нея, в първи курс студентка се прибра. До като разговаряхме тримата, на по-малката се наложи да излезе и аз останах със сестра и. От дума на дума, стигнахме до секс. Около две седмици по-късно го направих и с малката. Все още не мога да определя с коя повече ми хареса, но винаги ще го запомня, защото се облажих с две сестри, в рамките на около десетина дни.

04-18-2006, 05:42
Хайде една кратка...

Тя ме помоли да помогна по литература. Отидохме у тях. Сестра и която беше по-голяма от нея, в първи курс студентка се прибра. До като разговаряхме тримата, на по-малката се наложи да излезе и аз останах със сестра и. От дума на дума, стигнахме до секс. Около две седмици по-късно го направих и с малката. Все още не мога да определя с коя повече ми хареса, но винаги ще го запомня, защото се облажих с две сестри, в рамките на около десетина дни.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Значи казваш че било хубаво да имаш балдъза :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Carlos
04-18-2006, 06:56
Ами че вчера беше някво невероятно...(18.04)Снощи като се прибирахме с приятелката ми,минаваме през един от подлезите(той не е осветен,рядко късно вечер минават хора от там)и както си вървим аз на майтап я хванах и викам "Айде ся да те облегна на стената :D ". Но не я натиснах,а я усетих как тя ме дърпа...стана мноо убаво,че по едно време мина някой,ма кой му пука :twisted: :twisted: :twisted:

nimfetkata
04-18-2006, 08:23
Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.

VORTEX
04-18-2006, 09:51
minalata godina gadjeto mi doide u nas az o6te spqh i toi me subudi be6e dosta piqn i kakto se kazva ot vrata za krakata! tolkova be6e qko 4e izpitah 2-3 orgazma,kato na posledniq se razplakah ot kef!!! toi se pritesni malko no kato mu obqsnih za6to pla4a i se smeq ednovremenno se izkefi mnogo!!!!

sexy_dizzy
04-18-2006, 11:49
minalata godina gadjeto mi doide u nas az o6te spqh i toi me subudi be6e dosta piqn i kakto se kazva ot vrata za krakata! tolkova be6e qko 4e izpitah 2-3 orgazma,kato na posledniq se razplakah ot kef!!! toi se pritesni malko no kato mu obqsnih za6to pla4a i se smeq ednovremenno se izkefi mnogo!!!!
Тва е много яко! =D>

melesio
04-18-2006, 12:06
Защо ли ми се струва че не обичате да разказвате особено много за любовните си похождения?! :D или такива просто не съществуват! ?:smt110

gangbang
04-18-2006, 12:08
Като автор на темата, нема да е зле да пораскажеш нещо от твоите. Аз вече пуснах една, по на там пак :-D

gangbang
04-18-2006, 12:09
Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.

С яко окосмяване ли беше чичко рибар? :wink:

melesio
04-18-2006, 12:24
Мисля че си прав като автор на темата сам длъжна да разкажа нещичко и аз :lol:
Та така една вечер бях с компанията на кръчма и след като те си тръгнаха(а сред тях беше и гаджето ми)аз и още един мой приятел останахме сами,зверски пиани и се целувахме страстно около 4ас и след като установихме че това въобще не ни е достатъчно отидохме у тях и правихме "секс" цяла нощт!на другия ден всички ме питаха защо устата ми е в такова плачевно съатояние а аз им казвах че можело да ми излиза херпес :---)

SuN4o_F
04-18-2006, 12:29
Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.
xeexx kolko sme gordi 4e nqkakav dqdka na 47 godini te e e*bal ](*,)
malka ku4ka

Chiana
04-18-2006, 14:00
На свети Валентин. Беше много яко. Нищо особено за мястото. Вкъщи бяхме, под юргана, чисто голички. Беше през нощта, на лунна светлина, много нежно, през цялото време се целувахме, гледахме се в очите и повтаряхме колко се обичаме. За това се сещам сега. :|

XuTa4u
04-18-2006, 15:42
s gadjeto mi bqhme na restorant be6e sveti valentin :-({|= i ve4erta minah pokrai tqh da q ispratq i tq me drapna i vlqzohme utqh nqma6e nikoi i utidohme na divana be6e dosta hubavo posle na drugiq den sutrinta tq me sabudi i go napravihme o6te vednuj be6e napravo strahotno podrobnosti pravihme tradicionite dve pozi tq ot gore i as ot gore be6e kef goqlm

penywise
04-18-2006, 15:59
Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.
xeexx kolko sme gordi 4e nqkakav dqdka na 47 godini te e e*bal ](*,)
malka ku4ka
е не... тя е просто курве (просто във всеки известен на думата смисъл)

това си е избрала - да бъде дупка - евала - мацката я кефят мъже, които разсъждават на принципа "еби и хвърляй" (което никак не е лошо... от гледна точка на мъжете)

SEXtreme
04-18-2006, 16:07
хм...последния ми секс беше върха просто ;) От Петък до Неделя бяхме на вилата на гаджето ми с него и още 3 фр и беше адското :) С него обаче не можехме да праим секс пред тях за тва отидохме "на разходка" и на една полянка.....уууууу беше страшно - най-якото беше че неква бабичка мина и ни вика "Я се махайте, развратници!"хаха...беше страшно! :П

crystal_tear
04-18-2006, 16:32
Nimfetkata,ne 4e ne6to ama na kolko si godini? Vse pak,koito nqma s kakvo da se pohvali,moje pyk qvno dobre da si sychinqva!A,ako e istina...........,abe ne mi se govori!!!Namerila si s kakvo da se pohvalish! #-o

04-19-2006, 09:42
Това е нещо толкова лично и вие да го разправяте на ляво и дясно. Не мислите ли, че е доста гадничко спрямо човека с който сте го направили? Ще ви се изкефят, ще ви кажат браво за стореното и какво?! Всичко ще свърши. Вместо да пазиш всичко за себе си и да се радваш, да си е само твой и на приятеля/ката ти момент то става обществено и удоволствието вече не е толкова голямо. :| :| :|

gangbang
04-19-2006, 10:32
Това е нещо толкова лично и вие да го разправяте на ляво и дясно. Не мислите ли, че е доста гадничко спрямо човека с който сте го направили? Ще ви се изкефят, ще ви кажат браво за стореното и какво?! Всичко ще свърши. Вместо да пазиш всичко за себе си и да се радваш, да си е само твой и на приятеля/ката ти момент то става обществено и удоволствието вече не е толкова голямо. :| :| :|

Че що да е гадничко спрямо човека? Анонимно е, не го казваш това е еди кой си. Пък и секса е 50% удоволствие от това, което правиш и 50% удоволствие от това, което другите си мислят, че правиш :D

Nimfetkata
04-19-2006, 14:10
Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.
xeexx kolko sme gordi 4e nqkakav dqdka na 47 godini te e e*bal ](*,)
malka ku4ka
е не... тя е просто курве (просто във всеки известен на думата смисъл)

това си е избрала - да бъде дупка - евала - мацката я кефят мъже, които разсъждават на принципа "еби и хвърляй" (което никак не е лошо... от гледна точка на мъжете)

Ti p1k si sku4en m1j :smt012 Ot tiq dosadnicite deto mr1nkat kat babi6kerki :smt019 :evil:

04-19-2006, 15:28
Nimfetkata мн си зле...немам думи просто и то само на 14 години...баси кофицата брате

nikitooo
04-19-2006, 15:42
Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.
xeexx kolko sme gordi 4e nqkakav dqdka na 47 godini te e e*bal ](*,)
malka ku4ka
е не... тя е просто курве (просто във всеки известен на думата смисъл)

това си е избрала - да бъде дупка - евала - мацката я кефят мъже, които разсъждават на принципа "еби и хвърляй" (което никак не е лошо... от гледна точка на мъжете)

Q prati pic postni go tyk da te wiim che si mislq che ribara e lowil .. piqn.
Ti p1k si sku4en m1j :smt012 Ot tiq dosadnicite deto mr1nkat kat babi6kerki :smt019 :evil:

girlka
04-19-2006, 16:06
nikitooo кво направи бе :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005

gangbang
04-20-2006, 08:24
Некви сензационни събития се четат направо :lol:

PleasureSeeker
04-20-2006, 12:39
Това е нещо толкова лично и вие да го разправяте на ляво и дясно. Не мислите ли, че е доста гадничко спрямо човека с който сте го направили? Ще ви се изкефят, ще ви кажат браво за стореното и какво?! Всичко ще свърши. Вместо да пазиш всичко за себе си и да се радваш, да си е само твой и на приятеля/ката ти момент то става обществено и удоволствието вече не е толкова голямо. :| :| :| и аз съм на тва мнение

No|Problem
04-20-2006, 20:34
s gadjeto mi bqhme na restorant be6e sveti valentin :-({|= i ve4erta minah pokrai tqh da q ispratq i tq me drapna i vlqzohme utqh nqma6e nikoi i utidohme na divana be6e dosta hubavo posle na drugiq den sutrinta tq me sabudi i go napravihme o6te vednuj be6e napravo strahotno podrobnosti pravihme tradicionite dve pozi tq ot gore i as ot gore be6e kef goqlm


нищо повече нищо по-малко тва се иска :-D

nikitooo
04-20-2006, 21:09
nikitooo кво направи бе :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005

Abe Girlka i az se chudq...

gangbang
04-20-2006, 21:26
Някоя свежа история да разкажете, че ми се четат такива работи :-D

Хайде още една от мен...

Едно лято беше... море, пясък... Вечер е, късно..по-скоро рано сутринта. Излизаме от дискотеката след като сме се натискали няколко часа там, отправяме се към плажа. Първо се овъргаляхме в пясъка, но не ни хареса нещо и влязохме в морето. Направихме го там. Във вода е много яко :mrgreen:

girlka
04-20-2006, 22:04
Kulio Gangstera, абе не се засягай ама тия твойте истории нeщо не миришат на истина :---) ... а и в морето е опасно за момичето ;-) може да хване гъбички и кво ли не, :smt018 а и водата измива смазката ... и с презерватив ли го правихте или ... разкажи още хаха :lol: :lol: ;-)
А в пясъка пък да и се напълни ... с пясък :-k :---)

П.П. Аз няма да разказвам, защото смятам, че е прекалено лично =;

gangbang
04-20-2006, 22:19
@girlka, некой работи не се обясняват. Опитай и ще разбереш :)

^Kiss_of_the_Sun^f
04-21-2006, 07:44
Ето и една моя:
Отидохме на екскурзия на два класа:моя и на една съседка.Беше готино че само ние двата класа сме щото сички се знаехме и се познавахме.Та вечерта ни пуснаха да си правим кефа,обаче едно от момчетатасе беше разболяло и аз си носех "Фервекс" и отидох да му го дам.Понеже сички бяха излязли беше само той(а ние с него се познавахме от няколко години и много се харесвахме) и аз му дадох да го пие тва и седнах при него на леглото и почнах да го разтривам и от там станаха нещата! :)

05-08-2006, 20:56
Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.
xeexx kolko sme gordi 4e nqkakav dqdka na 47 godini te e e*bal ](*,)
malka ku4ka
е не... тя е просто курве (просто във всеки известен на думата смисъл)

това си е избрала - да бъде дупка - евала - мацката я кефят мъже, които разсъждават на принципа "еби и хвърляй" (което никак не е лошо... от гледна точка на мъжете)


Ti p1k si sku4en m1j :smt012 Ot tiq dosadnicite deto mr1nkat kat babi6kerki :smt019 :evil:



Ne6tastna kurva, e tva si ti. :mrgreen: Nqma kak da ni ubedi6, 4e ne si. Na 20 6te ti provisne onaq rabota do zemqta hahahhahahahahaha. Vseki normalen muj bi go bilo gnus ot tebe. Kude go nameri toq ne6tasten ribar, nqkuv selqndur bre. Golqma hvalba ei. Tva si e za sram. Kva li e maika ti togava, takova dete da otgleda. Da ne si du6terq na nqkoq magistralna trujeni4ka?

^KaSiDi^
05-09-2006, 10:07
Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.
xeexx kolko sme gordi 4e nqkakav dqdka na 47 godini te e e*bal ](*,)
malka ku4ka
е не... тя е просто курве (просто във всеки известен на думата смисъл)

това си е избрала - да бъде дупка - евала - мацката я кефят мъже, които разсъждават на принципа "еби и хвърляй" (което никак не е лошо... от гледна точка на мъжете)

Ti p1k si sku4en m1j :smt012 Ot tiq dosadnicite deto mr1nkat kat babi6kerki :smt019 :evil:


Ne6tastna k***a, e tva si ti. :mrgreen: Nqma kak da ni ubedi6, 4e ne si. Na 20 6te ti provisne onaq rabota do zemqta hahahhahahahahaha. Vseki normalen muj bi go bilo gnus ot tebe. Kude go nameri toq ne6tasten ribar, nqkuv selqndur bre. Golqma hvalba ei. Tva si e za sram. Kva li e maika ti togava, takova dete da otgleda. Da ne si du6terq na nqkoq magistralna trujeni4ka?

aide aide stiga sme obijdali....koi kvoto go pravi,za sebe si go pravi...to si e neina rabota,no moq lichen syvet ako ne iska vs da q smqtat za kurvichka e da spre s teq si izpylneniq ili pone da ne gi predava taka,che da skandalizira vs i te da i se nahvyrlqt otgore s obidni repliki.. [-X ](*,)
az lichno ne smqtam,che ima kakvo tolkova da razkaja,pak i malko ili mn podrobnostite bih iskala da si ostanat za men... :)

kudravoto
05-09-2006, 11:34
mi ve6e v4era
zna4i s priqtelqt mi se pribirame ot u4ili6te i toi doide vku6ti
purvo obqdvahme,izkupahme se i pravihme nai strahotniqt sex!!!!!!

`Death`Whore`
05-09-2006, 11:42
Много брутално беше след един мач - ЦСКА биха с 3:0. Беше обещал толкова тека, колкото гола вкараме. Е, бяха 2 тека, но бяха по 1 час, беше невероятно яко и брутално.

лени8811
05-09-2006, 14:35
кво е "тек" ?

`Death`Whore`
05-09-2006, 14:36
"Teк" е полов акт.

лени8811
05-09-2006, 14:37
"Teк" е полов акт.
мерси за пояснението :D

shadow4e
05-09-2006, 14:39
Е използва се и при чекии, като свършиш един път и тоав е един тек :wink:

`Death`Whore`
05-09-2006, 14:41
Разтегливо понятие е.

OlimpiA
05-10-2006, 19:07
eto q i moqta istoriika(pone za neq se se6tam sega 6ot e malko unusual):
Edin priqtel ima6e rojden den i bqhme wsi4ki na kra4ma i si priznawam, 4e lekinko se ponapih :roll: i re6ihme s maja da otidem da se poraztikame na wazduh be6e 1 prez no6tta, sednahme na edni liulki koito bqha zad edni blokowe, ae zabutana raota, ta mene ne6to me fana muzata i se zapo4na sas duduci i sled tfa mojete da se dosetite s kwo prodalji :twisted: neudoben ama tiq besnite orgazmi koi ti gi dawa :lol: neznam dali nqkoi ni e widql ama ne mi i puka, ostawa si welik spomen :smt007 :smt016 :mrgreen:

freestyler
05-10-2006, 20:55
q daite malko po-podrobno,pls

Nimfetkata
05-10-2006, 22:30
q daite malko po-podrobno,pls

ako moje i s kartinki a? :lol:

05-10-2006, 23:25
ami tva se sluchi dosta neochakvano.bqh si devstvena i se pazeh za golqmata lubov ama uvi ne se opazih.Bqh na diskoteka s nqkolko priqteli i poedno vreme s edin ot tqh se izmyknahme otidohme utqh....ooo beshe neweroqtno. togava osyznah kolko mnogo sym izpuskala. sega s nego imame vryzka samo za sex prekarwame si neweroqtno.nadqvam se skoro da opitame i neshto po taka.. :-D

05-10-2006, 23:48
awe nimfetka kva e taq grozotiq v podpisa ti det si podmqta groznite gardi ? tva da ne si ti sled kat onq ribar te e "ulovil"?

Lord Vader
05-11-2006, 13:30
Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.
Курва!...лелелелеле.."До къде стигна днешната младеж"...Как може да имаш полов контакт с дъртаци, ма...
Извинявам се на мода, ама просто не можах да се въздържа...баси курвата...

dr. pesho
05-11-2006, 15:18
Kulio Gangstera
Много си тъп бе измисляш си истории и ги разказваш ХАХАХАХА
За по голям газар ли искаш да те мислят или ?
Като толкова искаш да научиш чети но няма смисал да си измисляш.
Дано и ти да ебеш някога!

`Death`Whore`
05-11-2006, 15:20
Nimfetkata наистина е мъж.

оловен петел
05-11-2006, 16:08
Ми значи .. беше преди 13 години . от 3 седмици ходехме на 5тата му срах в устата а след тва кат се разфар4е оня с куро ми напраи гузо и путака едно..

^Kiss_of_the_Sun^f
05-16-2006, 08:00
Ми значи .. беше преди 13 години . от 3 седмици ходехме на 5тата му срах в устата а след тва кат се разфар4е оня с куро ми напраи гузо и путака едно..
Ххахах ебати простъотията

05-16-2006, 16:36
нь един лагер го направих с шофьора на автобуса :oops: и мога много да разкажа но ще ме обявите сигурно за курва за тва спазвам за сега мълчание

NeSTa_86
05-16-2006, 16:45
а аз от февруари не съм ибаллллл хахах Втора ЦЕДКА РУЛЗ

Martichka
05-19-2006, 08:06
S moq priqtel vseki put e razli4no i na razli4no mqsto :) ne sa nestandartni de -divan,spalnq,zemq...Kato se zamislq nai-gotinko mi be6e edna no6t otidoh v tqh,sabudih go s galene i celuvane po korem4eto koeto toi obojava i natam mislq 4e se dose6tate.Kulminaciqta be6e broq na putite koito go napravihme.A za nai nestandartno moje bi bqhme v parka i bqh sednala v nego i zapo4nah da se turkam v nego..vuzbudihme se i aide u tqh :)) :lol:

^Kiss_of_the_Sun^f
05-21-2006, 20:02
Днес паднах от смях,щото като трагнахме да го правим и двамата нещо се бехме простудили от вчера и подсмърчаме...аз щях да падна от смех от леглото :oops: :D

02-02-2007, 20:33
Днес паднах от смях,щото като трагнахме да го правим и двамата нещо се бехме простудили от вчера и подсмърчаме...аз щях да падна от смех от леглото :oops: :D

Това си е смешно и на мен ми се случвало...
но не е задалжително да си сериозен нали... малко смях на пречи... я ких я смрък.. я муш и пак смях... т'ва може да се определи като нестандартен секс... хаха :)

assd
02-02-2007, 21:18
Kulio Gangstera
Много си тъп бе измисляш си истории и ги разказваш ХАХАХАХА
За по голям газар ли искаш да те мислят или ?
Като толкова искаш да научиш чети но няма смисал да си измисляш.
Дано и ти да ебеш някога!
:-D

02-02-2007, 22:17
Mene me vajbujda samiqt fakt kogato pravq sex, 4e nqkoi moje da ni vidi ili kogato e na po-razli4no mqsto ima pove4e adrenalin i e mnogo po-qko!edna ve4er otidohme izvan grada s kolata oba4e ne6to ni se vidq tesni4ko vatre i kato izleznahme.........kade li ne i kak li ne!! \:D/ \:D/ \:D/....... na kapaka i po korem4e i po grab4e,i na zadna i otpred be6e strahoten sex!a na drugiq den edno mom4e ot kompanqta be6e zabeliazlo sledite ot tqloto i ot racete mi :oops: :oops: :oops: oba4e si zaslujava

DIE LEGENDE IAN STUART
02-02-2007, 22:36
BLOOD-HONOUR BULGARIA

ОТНОВО СМЕ ТУК !!!



B H B U L G A R I A . C O M

02-02-2007, 22:43
aз пък веднъж правих секс пред църква :oops:

Logopeddd
02-03-2007, 16:28
aз пък веднъж правих секс пред църква :oops:

ГОРДА ЛИ СИ, МАЙКА ТИ И КУРВА ДА ИБА!

Trisha1991
02-03-2007, 18:10
Веднъж го правихме край пътя в кола, беше притъмнено вече, полувечер ставаше някъде към 9ч. лятно време и беше едно такова изживяване. Много забавно, щото покрай нас минаваха постоянно коли а аз клечах и му духах до седалката, ама не свърши така и го яхнах, а колите минаваха и някои от тях подсвиркваха. После се смяхме, че сигурно са мислили, че е с улична проститутка. Беше супер яко и забавно

BloodSoul
02-03-2007, 19:13
И аз да споделя малко вълнуващи преживявания... Не помня дати, но...
Един път с приятеля ми щяхме да вкараме романтика, свещи дрън, дрън, обаче не се получи... Не него нещо му стана, май от ароматните свещи, заведе ме в кухнята и ме сложи на масата и там...
Друго... Бяхме на един рожден ден и... всички като заспахме и приятелят ми ме събуди и... Докато всички нанкаха! :lol:

NiksaN4o
02-03-2007, 19:23
nimfetkata написа:

Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.

От такива момичета като теб направо ми се повдига... Имаш си гадже, което лъжеш и му изневеряваш... КУРВА! :smt067 :smt070 :smt067

Trisha1991
02-03-2007, 19:26
Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.

[-o< \:D/ \:D/ =D> Якоооо! Е тази история рулира здраво! Супер! Аз не съм посмяла да го направя все още с толкова голям. Но се кефя на подобни смели стъпки

The_Mask™
02-03-2007, 20:05
Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.

[-o< \:D/ \:D/ =D> Якоооо! Е тази история рулира здраво! Супер! Аз не съм посмяла да го направя все още с толкова голям. Но се кефя на подобни смели стъпки
E няя лошо да се кефиш на момичета спали с по-възрастни от тези,с които си си спала....но не и на нейната постъпка!Тя е катко казва Никсънчо:
КУРВЕНСКА =;

Trisha1991
02-03-2007, 20:13
Iz4ukah se s 47 god. muj. Be6e mi mnogo hubavo, slu4i mi se liatoto na moreto. Toi be6e ribar i hodihme zaedno za riba. Posle 7 dni se la6kah s nego a gadjeto mi vaob6te ne razbra kvo stava. Toi vse o6te misli 4e sam destvena i o4akva miga. A az sym bila do sa s 3-ma maje na - 17, 23 i nai-golemiq ama i nai-superski sex mi e s 47 god.

[-o< \:D/ \:D/ =D> Якоооо! Е тази история рулира здраво! Супер! Аз не съм посмяла да го направя все още с толкова голям. Но се кефя на подобни смели стъпки
E няя лошо да се кефиш на момичета спали с по-възрастни от тези,с които си си спала....но не и на нейната постъпка!Тя е катко казва Никсънчо:
КУРВЕНСКА =;

За постъпката сте прави! Нея не я коментирах