PDA

View Full Version : Как разнообразявате връзката си ?



LoRinSeR
04-18-2006, 08:28
Какво правите за да разнообразите връзката си, а не да е едно и също сиво ежедневие ?

LP_girl_14
04-18-2006, 08:40
:arrow: провокираме се
:arrow: посещаваме различни места
:arrow: праим си некви ей такива не пранирани разходки(в планината например или през нощта)
:arrow: правим си малки изненадки
:arrow: подаръчета без причина
:arrow: показваме любовта си един към друг постоянно

:smt007

`Death`Whore`
04-18-2006, 11:24
Обикновено излизаме с приятелите му и когато останем насаме, е разнообразие дори само да говорим.

sexy_dizzy
04-18-2006, 11:25
Хубавото е,че и двамата сме супер весели и емоционални и просто е невъзможно да ни е скучно.Винаги измисляме нещо ново на момента,по принцип не планираме.Постоянно се закачаме и редовно си правим купончета.Общо взето не мога да се оплача от него пък и...и него не съм чула да се оплаква.Вярно е,че с времето порастваме и започват ангажиментите,но още е рано да му мисля,пък и като гледам майка ми още си ходи по купончета с бащата така че...не се притеснявам за вбъдеще. 8-[

04-18-2006, 13:45
Ам , че ко му трябва на човек като се върна от работа да има нещо на масата ядене пиене и да си легне да се наспи едно хубаво какно има да се разнообразява. -мое и да задоволи жена си еи ти разнообразие.

Pe7uK^13
04-18-2006, 19:32
Варианти за разнообразие-МНОГО.Важното е и двамата да имат желание,защото когато единя е пасивен...е тъпо.Аз си търся по-интересен човек,с който да карам колело,да правим интересни,неочаквани неща и да имаме за какво да си говорим,а не само да висим по кафетата и да не може да си разменим 2 думи като сме насаме =; За съжаление в моя ш**** град всички са точно такъв тип:скутера,колата,кафето,г аджето иии...голям кеф!!!

InHell
04-18-2006, 23:13
Днес цъкахме с моята кака на Tomb Rider Legends у тях, ходихме на кафе, разхождахме се. Утре на упражнението 4 часа ще се цъклим пред Java, после ще покриваме нормативи по спорт(баси, 4-ти курс съм, спорт ми сложили), после ще ядем сладолед и ще се разкарваме из морската градина. След това до вечерта всеки ще си ръчка акциите.....не ми се е случвало до сега да няма какво да правим....по-скоро нямаме време за всичко което искаме да направим заедно.

SAMIRA
04-19-2006, 14:04
20/M/SF ti si muja me4ta :P ami moje da se raznoobrazite po mnogo na4ini naprimer: kani6 go u vas da ti pomogne uj za ne6to no na vratata go posre6ta6 silno nagrimirana po belio i s obuvki na visok tok.Garanciq 4e 6te se poburka a ot tam natatuk zavisi samo ot vas \:D/

PleasureSeeker
04-21-2006, 23:22
Ам , че ко му трябва на човек като се върна от работа да има нещо на масата ядене пиене и да си легне да се наспи едно хубаво какно има да се разнообразява. -мое и да задоволи жена си еи ти разнообразие. хаха цепиш дърва бате :-D амм примерно...некфа екскурзия мое се напраи...некф подарък..нови пози е секса :-D

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-22-2006, 16:56
ebeme se v razli4ni pozi :P :P :P