PDA

View Full Version : dve naduvki v edno leglo!



krasiva naduvka
04-18-2006, 08:37
imam seriozen problem s priqtelq mi! i dvamata sme mn razglezeni i naduti! pasvame si kato sexualni predpo4itaaniq, no sme sviknali i dvamata vinagi protivopolojniq pol da poema iniciativata, i po taq pri4ina rqdko stigame do sex, dori i da lejim sami edin do drug s 4asove. toi e sviknal da mu tancuvat i iznasqt programi mackite, az s1m sviknala da me nosqt na r1ce do legloto pokrito s rozi! i taka samo si pravim nameci edin na drug po cqla ve4er. kato decata. i dvamata sme prekaleno naduti i mislim ednakvo:"az moga da imam vsqka|vseki i nqmam namerenie da se molq za sex!!!" znam 4e e glupavo no e fakt! nemoga da vzema iniciativa. az s1m ot horata koito ne otst1pvat, a i vseki m1j bi napravil vsi4ko da me ima, unizitelno mi se struva, tozi koito ve4e me ima, da tr1gna da mu se molq edva li ne za sex, i da mu dostavqm udovolstvie po tozi na4in, za6toto pove4eto macki taka pravqt-molqt mu se! kofti!!! [-o< :evil:

LoRinSeR
04-18-2006, 08:39
Ами като сте глупави егоисти, ще си стоите на сухо ...

ProstoAz
04-18-2006, 08:44
Доста интересно изказване...Ти възприемаш поемането на инициативата като подронване на авторитета ти ли? Абсолютно детско мислене! По мои наблюдения съдя, че мъжете обичат по инициативни и смели жени, ти се имаш за голяма работа, но очевидно май смелост и инициативност ти липсват - лошото е, че ти го възприемаш като плюс, а повечето хора (включително и аз) биха го възприели като минус. Не мисля, че на който и да било мъж ще му е приятно всеки път едва ли не да ти се "моли за секс", т.е. ти се възприемаш за нещо повече от него, ти да не се мислиш за Господ, че да ти се молят всички? Я, слез на земята!

RoyTheReaper
04-18-2006, 08:53
prekaleno golqma slojnost pripisva6 na ne6to tolkova prosto. za kvo trqbva da se moli6 za sex?! trqbva prosto da si go poiska6.

i raboti nad sebe si, za6toto ot posta ti se razbira 4e si naistina dosta naduta, a tova ne e dobre - kakto vijda6 prekalenoto ti samo4uvstvie ti pre4i da napravi6 ne6to tolkova elementarno.

krasiva naduvka
04-18-2006, 09:02
ne e v1prosa v tova koi kolko e nadut, a v fakta 4e nepoznavam drug m1j do koito 6te leja az ili koqto i da bilo dr jena, i razgovora 6te prote4e taka:
-ima6 prekaleno mn drehi! 8) -toi
-ami mahni gi. :shock: -az
-m1rzi me, ti gi mahni! :shock: -toi!

az go namiram kato nejelanie ot negova strana i ne se natiskam pove4e, a posle kato povdignem v1prosa za6to ne sme se pipnali cqla ve4er, toi tv1rdi 4e sigurno mi e omr1znal ve4e...

gangbang
04-18-2006, 09:10
razgovora 6te prote4e taka:
-ima6 prekaleno mn drehi! 8) -toi
-ami mahni gi. :shock: -az
-m1rzi me, ti gi mahni! :shock: -toi!

Тоя е некф лигльо. Що го търпиш?

favor_91
04-18-2006, 09:33
moje bi prosto prekaleno mnooogo se naduvate i 2mata....dai mu 6ans :) opitai se da mu ugodi6 puk da vidim togava kakvo 6te stane :)

VORTEX
04-18-2006, 09:37
az smqtam 4e ili trqbva da go zareje6 i da si nameri6 nqkoi po tvoi vkus ili kato iska6 ne6to da si go kazva6 i ako ne ti otvurnat pak da go zareje6! su6to taka bi mogla da si pogovori6 s nego za tova1 i nai-ve4e da si smali6 samo4uvstvieto malko za6toto mnogo 6te pati6 ot tova!!!

04-18-2006, 10:43
a i vseki m1j bi napravil vsi4ko da me ima [-o< :evil:
:smt005 :smt005 :smt005
Skrii se.

sho6olinKa
04-18-2006, 10:59
ne razbiram za kakvo stava dyma... sled kato nemojete da se razberete se zarqzvate i tolkova, a neznam sega ti kakvo izpitva6 kam tozi 4ovek..., vapreki 4e ako go haresva6e tolkova mn 6te6e malko pone da otstapi6... i da zabravi6 visokoto si samo4yvstvie..., jivota e ynikalno prost... drygiq pat mu pro6epni na yhoto kakvo iska6 da pravite i go ostavi da si pasyva kakto kazva6 4e pravi...vsi4ki govorqt za tova, 4e momi4eto trqbvalo da e po-iniciativno, a majete se pravqt na golemi svalq4i super protevori4ivo...! momi4eto puska myhata, a mom4eto q goni! tova e fakt

melesio
04-18-2006, 11:43
mislq 4e moga da ti predam moq ne 4ak profesionalen opit v tova polojenie-v legloto vinqgo trqbva da se pravqt kompromisi!!!tva prosto e neizbejno!ina4e nito edinqt nito drugiqt 6te badat zadovoleni podobava6to :D mislq 4e e nai-dobre da si pogovorite za tova i ako naistina iska6 ne6tata mejdu vas da se polu4at moje6 purva da poeme6 iniciativata i da mu spretne6 malko 6ou: :smt050 no posle v zamqna na tova trqbva i ti da poiska6 ot nego prekrasnoto leglo ot rozi!!!prosto badi hitra i takti4na!!!KASMET :)

`Death`Whore`
04-18-2006, 11:48
Май е по-добре да се замислиш, че си разглезена и надута пикла и че това няма да ти пречи само в леглото.

InSOMnIAaa
04-18-2006, 11:49
:smt012

crystal_tear
04-18-2006, 16:43
Abe za nqkakva super elementarna situaciq pravish egati problema!Ami kato tolkova myje ti se molqt da spqt s teb 6to ne hodi6 tam?!!Ili im e trudno da te tyrpqt?Vzemi i se osyznai malko,ako iska6 da si s tozi 4ovek napravi kompromis sys sebe si,ako ne-mi tichai pri "mnogoto ti obujateli"

Night_Rider
04-18-2006, 16:50
Да се, не пукнете и двамата. :smt017 .
като не ви въри, кво правите заедно въобще.
за леглото и компромисите пък да не говорим! живота си е живот, когато е без компримиси. само си намираш подходяща половинка. другото е прах в очите :-#

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-18-2006, 16:51
imam seriozen problem s priqtelq mi! i dvamata sme mn razglezeni i naduti! pasvame si kato sexualni predpo4itaaniq, no sme sviknali i dvamata vinagi protivopolojniq pol da poema iniciativata, i po taq pri4ina rqdko stigame do sex, dori i da lejim sami edin do drug s 4asove. toi e sviknal da mu tancuvat i iznasqt programi mackite, az s1m sviknala da me nosqt na r1ce do legloto pokrito s rozi! i taka samo si pravim nameci edin na drug po cqla ve4er. kato decata. i dvamata sme prekaleno naduti i mislim ednakvo:"az moga da imam vsqka|vseki i nqmam namerenie da se molq za sex!!!" znam 4e e glupavo no e fakt! nemoga da vzema iniciativa. az s1m ot horata koito ne otst1pvat, a i vseki m1j bi napravil vsi4ko da me ima, unizitelno mi se struva, tozi koito ve4e me ima, da tr1gna da mu se molq edva li ne za sex, i da mu dostavqm udovolstvie po tozi na4in, za6toto pove4eto macki taka pravqt-molqt mu se! kofti!!! [-o< :evil:


bree ti mn visoko mnenie imash za sebe si we !!! " az moga da imam vseki " " vseki m1j bi napravil vsi4ko da me ima " !!! q porasni :? :shock: . povecheto macki ??? toi i s dr li spi :smt017 mnogo ste naduti i dvamata nekoi trqbva da vi spadne malko :smt013 a i by the way izobshto ne si podhojdate :wink:

Glezlata
04-18-2006, 16:54
Ako nqma kompromisi v edna vruzka,tq ne e vruzka.Kakvo ozna4ava ediniq da se moli na drugiq i dvamkata da si sedite na suho 6toto ste inati? Ami togava vseki da si hva6ta putq i taka na nego 6te mu tancuvat macki,a tebe 6te te nosqt do legloto.Eto vi re6enieto :smt019

04-18-2006, 17:34
abe da ste 4uvali za kompromis i 4e lyubivta se gradi na takiva :!: :|

nema`nikoi`tuka`f
04-19-2006, 18:51
mi shtom se mislite za tolkova vazvisheni i chakate nekoi da vi sableche i ako moje i da vi vazbudi i kvo ako moje i da se ebe vmesto vas shtot ti mojesh da imash vseki i nema za kvo da iskash sex ot gadjeto :evil: q slezte na zemqta...ako samochuvstvieto ti imashe nekfo ne tolkova prozrachno pokritie nqmashe da govorish taka za sebe si...a toq kat go marzi da te sableche mi nameri si nekoi det da te pochva ne da chaka da mu se molish shot "ne si tolko otchaqna da iskash sex, sexa trqbva da ti se buta - ne da ti se dava a da ti se buta shoto si glezena" :-({|=

naia
04-19-2006, 19:11
Ми защо не му го намекнеш най-сексапилно :wink:
и не се надувайте толкова с надуване нищо няма да стане.....я помисли по хубаво какво ще постигнеш със това надуване и представление....
просто действай и го накарай съвсем небрежно да се мушне в леглото невинничко \:D/ :smt006 :smt007

PleasureSeeker
04-19-2006, 19:54
хахаха...се някой трябва да отстъпи :D

Night_Knight
04-20-2006, 07:59
imam seriozen problem s priqtelq mi! i dvamata sme mn razglezeni i naduti! pasvame si kato sexualni predpo4itaaniq, no sme sviknali i dvamata vinagi protivopolojniq pol da poema iniciativata, i po taq pri4ina rqdko stigame do sex, dori i da lejim sami edin do drug s 4asove. toi e sviknal da mu tancuvat i iznasqt programi mackite, az s1m sviknala da me nosqt na r1ce do legloto pokrito s rozi! i taka samo si pravim nameci edin na drug po cqla ve4er. kato decata. i dvamata sme prekaleno naduti i mislim ednakvo:"az moga da imam vsqka|vseki i nqmam namerenie da se molq za sex!!!" znam 4e e glupavo no e fakt! nemoga da vzema iniciativa. az s1m ot horata koito ne otst1pvat, a i vseki m1j bi napravil vsi4ko da me ima, unizitelno mi se struva, tozi koito ve4e me ima, da tr1gna da mu se molq edva li ne za sex, i da mu dostavqm udovolstvie po tozi na4in, za6toto pove4eto macki taka pravqt-molqt mu se! kofti!!! [-o< :evil:
Дам, и с последното ми гадже сме така. Ми к'во да се направи. Правиш секс с друг и те боли фара. Аз поне съм този принцип.