PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да го покоря ?!



NeIzVeStNo_
04-18-2006, 12:05
Zdraveite 6te spodelq edin problem s vas za6toto nqma s kogo drugigo i molq vi pomognete mi s kakvoto mojete :-) ...taka de haresvam edno mom4e s koeto se zapoznahme po mn stranen na4in(no tova ne e mn ot zna4enie :lol: ) toi e s edna godina po malak ot men i otna4alo go v1zpriemah kato nqkvo si lape ot daskalo no sega adski mn go lof3 :smt007 use6am 4e i toi ne e bezrazli4en :-D (po deistviqta po na4ina po koito mi govori po mn ne6ta) no v1prosa e tam 4e edno momi4e s16to go haresva :evil: (tq e kolkoto nego) i postoqqno pri nego visi (6toto e na negoviq etaj ) zarbqva se s nego i mu se natiska pregra6ta go i az superrrrr mn se draznq ](*,) :smt070 .kakvo da napravq pls kajete mi 6toto i toi ne e ot mom4etata deto lesno se pokorqvat.do sq da sam se otkazala no use6am 4e toi me lof3 i az nego s16to...pls daite s1veti :cry:

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

teenkopele
04-18-2006, 12:08
Ще ти кажа само едно- ДЕЙСТВАЙ.
Спечели го. :)
Успех. :wink:

04-18-2006, 12:08
da de i moita cel e s16tata no kakvo to4no da napravq :(

teenkopele
04-18-2006, 12:15
Еми покажи му чувстава ти към него, не само с думи, а и с действия. Флиртувай с него, гушкай си го и т.н. Без да се притесняваш от каквото и да било го покани да излезнете. В удобен момент, събери смелост и го целуни. Да не е по бузата ей! :wink: :mrgreen:
Успех. :)

Barbie
04-18-2006, 12:57
hehehee, emi kvo ima da mu se drazni6 na momi4eto kat go svalq, presledva si interesite :) tva pravi i ti...
samo 4e, tva s "gy6kai go", "celuni go"...az li4no ne go vuzpriemam...ako naistina tursi6 nqkakva vruzka, a ne prosto flirt i zak4ka bi trqbvalo da "atakuva6" na emocionalno nivo...tva s gu6kaneto ni6to ne zna4i...vsqka macka det go haresva moje da go gu6ka...spored men tvoqta cel trqbva da e da prekarva6 pove4e vreme s nego..da, pokani go da izlezete...kaji mu nqkoi put "glei kakuv slun4ev den, aide da me vodi6 na razhodka ;) " ...trqbva da stignete do tozi moment, kogato mojete da si kajete vsi4ko i vseki ima nujda ot kompaniqta na drugiq...puk to gu6kaneto...ligotiikite...vse nqkude sami4ki 6te si doidat v procesa na sblijavaneto :)