PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Защо момчетата сте такива.. :(



zlata
04-18-2006, 16:45
Ne moga da razbera za6to mom4etata ste takiva t1paci! Zaribqvate ni tragvate s nas i posle mi sorry mila oba4e ne te haresvam pove4e..za6to go praite>>>> :smt011 :smt010

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7,13 ! §§

The Interceptor
04-18-2006, 16:46
в природата ни е :-k

penywise
04-18-2006, 16:49
в природата ни е :-k

не е

мен лично ме боли най-много след край на връзка...

жените ги приемат по-леко нещата

истината... ами ние, като мъже - сме по-емоционални и приемаме тези неща доста по-тежко
жените са по-рационални и практични

айде оспорете го де?

Glezlata
04-18-2006, 16:49
Az mislq,4e i momi4etata go pravim,taka,4e ne trqbva samo mom4etata da sudim.Do 4oveka si e :smt019

kAdrOkoSkA
04-18-2006, 17:13
в природата ни е :-k

не е

мен лично ме боли най-много след край на връзка...

жените ги приемат по-леко нещата

истината... ами ние, като мъже - сме по-емоционални и приемаме тези неща доста по-тежко
жените са по-рационални и практични

айде оспорете го де?


Изобщо не съм съгласна :!: [-X
Ние момичетата сме по-рационални и практични,да, но също така сме и по-емоционални, леснонараними, чувствителни...
Естествено, че има изключения (както навсякъде) и страшно много зависи от човека, НО генетично си е заложено всичко това в жената!

He3HauKa
04-18-2006, 17:37
в природата ни е :-k



жените ги приемат по-леко нещата

истината... ами ние, като мъже - сме по-емоционални и приемаме тези неща доста по-тежко
жените са по-рационални и практични

айде оспорете го де?

He3HauKa
04-18-2006, 17:39
в природата ни е :-k

...

жените ги приемат по-леко нещата

истината... ами ние, като мъже - сме по-емоционални и приемаме тези неща доста по-тежко
жените са по-рационални и практични

айде оспорете го де?
Mi shte go osporq :-D shtoto pri vseki e razlichno ..Nemoje vsi4ki da se slagat pod edin znamenatel...TI moje da si po emocionalen ,no ima momcheta koito ne sa ,daje naprotiv hi4 ne im puka kakvo prichinqvat...Sashtoto se otnasq i za momichetata :-&
Zlata ti prosto si popadnala na nepodhodqshto momche ne vsi4ki sa takiva,prosto sledvashtiq pyt shte znaesh da ne se doverqvash tolkova lesno :-s

LP_girl_14
04-18-2006, 17:56
Тва че си попаднала на 1-2-ма или3-ма съвсем не значи че всички са такива.Недей да слагаш всички под общ знаменател и да съдиш по единични случаи за толкова много момчета по свете.Наистина има си някои"издънки" и от двата пола,ама от единични случаи не бива да се изгражда мнеие за всички.Когато откриеш истинската любов,набързо
ще се отречеш от тезата си че всички са еднакви :mrgreen:

machoka
04-18-2006, 18:12
Тва че си попаднала на 1-2-ма или3-ма съвсем не значи че всички са такива.Недей да слагаш всички под общ знаменател и да съдиш по единични случаи за толкова много момчета по свете.Наистина има си някои"издънки" и от двата пола,ама от единични случаи не бива да се изгражда мнеие за всички.Когато откриеш истинската любов,набързо
ще се отречеш от тезата си че всички са еднакви :mrgreen:

тъй тъй..

въобще, избягвайте да правите генерални заключения за подобни въпроси. Колкото хора по тоя свят ходят, толкова различни характера има.

XuTa4u
04-18-2006, 18:18
в природата ни е :-k

не е

мен лично ме боли най-много след край на връзка...

жените ги приемат по-леко нещата

истината... ами ние, като мъже - сме по-емоционални и приемаме тези неща доста по-тежко
жените са по-рационални и практични

айде оспорете го де?


Изобщо не съм съгласна :!: [-X
Ние момичетата сме по-рационални и практични,да, но също така сме и по-емоционални, леснонараними, чувствителни...
Естествено, че има изключения (както навсякъде) и страшно много зависи от човека, НО генетично си е заложено всичко това в жената!

momi4e mom4e nqma razlika razlikata e samo v polovata sistema

Tremix
04-18-2006, 19:34
tova sa palni gluposti. kak da nqma razlika mejdu momche i momiche?obosnovi se zashto mislish che samo polovata sistema e razlikata?

DeSsY`
04-18-2006, 19:53
Явно не си попаднала на свестни момчета .... :-k

light_purple
04-18-2006, 19:57
в природата ни е :-k



жените ги приемат по-леко нещата

истината... ами ние, като мъже - сме по-емоционални и приемаме тези неща доста по-тежко
жените са по-рационални и практични

айде оспорете го де?
Zavisi ot tova kolko e hlutnalo mom4eto,az poznavam mom4eta koito mnogo trudno sa go prejiviavali,no po princir jenata si e po-vlub4iva i po lesno ranima.Vseki put e razli4no ne moje6 da govori6 na 100%

penywise
04-18-2006, 20:12
Изобщо не съм съгласна :!: [-X
Ние момичетата сме по-рационални и практични,да, но също така сме и по-емоционални, леснонараними, чувствителни...

Ехе... и по, и по, и по... нежни, красиви, умни, сдържани, онеправдани, ощетени, наранени, влюбчиви, всеодайни, исрени, чисти, верни... колко листа изпуснах още?

Не бъди толкова повърхностна... Това, че момче, момчета не показват, или прикриват чувствата си не значи, че им е безразлично...

Пробвала ли си да те боли след един такъв "край", да те разкъсва от вътре, да искаш да плачеш, да удряш, да забравиш всичко...
И въпреки това да седиш спокойна и... дори да се усмихваш...

Не... като момиче ти просто би дала воля и свобода на чувствата си в дадения момент...

Djeilo
04-18-2006, 20:43
Hmm ne mislq 4e si4ki mom4eta sa takiva!A tezi koito go praqqt tyi da tragvat s tebe i da te zarqzvat na 2rata sedmica se praqt prosto na ''garazi'',koet e super typo!

Krem4eto
04-18-2006, 21:16
в природата ни е :-k

не е

мен лично ме боли най-много след край на връзка...

жените ги приемат по-леко нещата

истината... ами ние, като мъже - сме по-емоционални и приемаме тези неща доста по-тежко
жените са по-рационални и практични

айде оспорете го де?

Ми нз ама и аз много тежко преживявам една раздяла...Може би просто зависи от човека!

Tremix
04-19-2006, 07:39
защо говорите под общ знаменател?във вссеки случаи колкото момчета има такива толкова и момичетано.винаги има иззклучения във всички случаи!!!

bulgarche
04-19-2006, 09:21
Ае ти наред ли си бе момиче? Т'ва че теб не те харесват и те отрязват така..не означава че имаш право да говориш за това какво аз правя, особено ако е както в момента - да грешиш

piko1
04-19-2006, 09:51
значи не всички добре де почти всички момчета постъпват
по този начин има малка част която наистина
мислят не за външнатати красота а вътрешната
такъв човек трябва да откриеш можеби е някаде около теб
които успява да скрие чувствата си така че да сте само приятели
и никога няма да ти каже какво изпитва към теб
само заради приятелството така че хубаво се огледаи ю
и ще го откриеш и забрви за този боклук и какво ти е причинил