PDA

View Full Version : ve4e sam prekaleno iztu6tena!!!!!



angelski_o4i
04-18-2006, 18:22
NE IZDARJAM VE4E!!!!!!nikoga ne sam imala osobeno golqm kasmet nai ve4e v lubovta.da 6tastieto mi se usmihna minalata godina i imah prekrasna vrazka,koqto makar i da mi e kostvala mnogo nervi,skandali s na6te i mnogo mnogo ne6ta BIH PREJIVQLA OTNOVO,MAKAR I DA ZNAM 4E 6TE SVAR6I OTNOVO!(prodalji godina i ne6to)
ta.........
s biv6iq skasahme sredata na fevruari i ot togava mnogo ni stanaha stranni otno6eniqta.:
parvo uj se darjahme priqtelski(toi pone prividno),no....sega
v na4aloto na mart toi me pokani na kupon v tqh i tam se zabi s edna macka,no...sega prez proletnata vakanciq se vidqhme i toi kaza 4e ne varvqlo,bila''mnogo tapa'',''samo se vodi 4e hodim''
i togava se darja zna4itelno milo i super s men-mnogo dobre si prekarahme,NO........
PONEJE NA CVETNICA IMAME I DVAMATA PRAZNIK,TA AZ POKANIH NEGO I PRIQTELITE MU(TE SA I MOI PRIQTELI)DA GIO PO4ERPQ,I TOI ZVU4E6E SUPER STANNO PO GSM-A,A KATO SE VIDQHME SE DARJA MNOGO GADNO!zaqjda6e se s men v na4aloto po leko i uj na 6ega,no posle opredeleno po grubi4ko.
imam 4uvstvoto 4e mu e mnogo nepriqtno 4e sam tam i iska da me zaboli! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: E ZABOLQ ME I TO MNOGO!na drugiq den go zasekoh v edno kafe i toi pak se darja mnogo studeno.
sega v sabot a6te pravi kupon i da vidim dali 6te mi zvanne!
NAPRAVO VE4E SE OT4AQH 4E NQMA DA IMAME NIKAKVI PO NORMALNI VZAIMOOTNO6ENIQ(PROSTO PRIQTELSKI)-makar 4e kato skasvahme toi me uverqva6e 4e adski darjal da me zapazi kato priqtelka.
az ne iskam da skasvam otno6eniqta si s nego i kompaniqta,no mnogo se draznq 4e se darji kato 5klasnik i me kara i az da se prinizqvam na tova nivo(az sam na 18 a toi na 20)
napravo ve4e naistina ne znam kakvo da pravq i kak da se darja s nego!

yellow
04-18-2006, 18:29
az perfektno te razbiram che ne iskash da si prekusnesh otnosheniqta s nego i s kompaniqta ot lichen opit znam kak e 8) nie chestno kazano toi se durja super stranno v nachaloto kato skusahme sled koeto stanahme pak priqteli,prosto spored men sa mu momentni sustoqnie ne mu obrushta vnimanie druj se estestveno i normalno. moje da e periodichno iznerven ot "tupata si priqtelka" :wink:

XuTa4u
04-18-2006, 18:31
normalno e prai se na gazar pred priqtelite si

nai dobre go vikni da si pogovorite na 4-tiri o4i i mu kaji si4koto i ako drugiq pat pak e taka kusai s nego ....

priti_kiti
04-18-2006, 18:32
mai i toi neznae kvo iska i kvo pravi.. emi kvo da ti kaja mai samo te motka kato gledam :-s tu se durji qko s teb,tu studeno i gadno... e na takav bih mu ebala maikata bez da se zamislqm no qvno ti durji6 da si zapazite otno6eniqta kato priqteli.. no za sujelnie za celta trqbvat dvama du6i,koito go iskat ne samo ti! nai dobre si pogovori s nego i si izqsnete polojenieto,pitai go za6to se durji taka,ne6to da ne si napravila i 6te razbere6 pri4inata..

frozen
04-18-2006, 18:37
Явно още доста държиш на това момче и не само 'приятелски', поне на мен така ми се струва? И ако е така, и ако ти личи, много е вероятно да си вдига самочувствието на твой гръб, особено ако е уверен, че си му вързана и ще търпиш...
Покажи му, че не може да се отнася по този начин с теб, бъди малко по-твърда, нека си знае мястото. Убедена съм, че ако и ти се отдръпнеш и не му се връзваш толкова, той ще омекне, ще се усети, че няма да стане по неговата и не може да се държи така. [-X

The Interceptor
04-18-2006, 18:38
Според мен (защото и аз съм изпадал в подобна ситуция не въднъж) в такива случай фразата "да си останем просто приятели" просто никога неважи. :-k #-o
Личния ми съвет - поговори с него. На 18 си не си малко момиче. Виж дали е сериозен в нещата и прецени дали си струва или не. Просто е. Успех [-o<

POLA^_^
04-18-2006, 19:26
сами сте-държи се добре
с компанията-гадно :arrow: :arrow: :arrow:
Тишичното поведение на "ГЪЗАР"

angelski_o4i
04-19-2006, 20:35
mi da....opredeleno do mnogo skoro imah o6te nadejda 4e vse ima dori i minimalna nadeja da se saberem otnovo(za6toto go obi4am bezumno-makar i moje bi ve4e nz......mai ve4e poohladnqvam,no kakvo li se samozalagvam kato go 4uq ili vidq svetvam-pone parvona4alno) :oops: :oops:
da pravi ste 4e trqbvada pogovorim na 4 o4i,no......
do kolkoto go poznavam(i kakto do sega e reagiral)6te sledva maximata''napadenieto e nai dobrata za6tita'' :( :evil:
toi ne e po4nal da mi kre6ti ili ne6to podobno,a taka go pravi,4e da moje da mine 4e se e 6eguval(makar i silno da se use6ta 4e ne e samo 6ega a istinsko zaqjdane)6te kaje 4e si vaobrazqvam i 6te naso4i temata na tam da me obvini men:(
prosto tova e problema 4e vednaj se darji super,a drugiq ujasno :cry: :cry: :cry:
no az ne moga da se li6a ot prisastvieto mu dori i vednaj mese4no makar i za malko :cry: :cry: i SE MRAZQ ZARADI TOVA I FAKTA 4E NE MOGA DA GO PROMENQ I DA SI GO IZBIQ OT SARCETO! :evil: :evil: :evil:

PleasureSeeker
04-21-2006, 23:11
сами сте-държи се добре
с компанията-гадно :arrow: :arrow: :arrow:
Тишичното поведение на "ГЪЗАР"...нали тряа да е истински гъз-ар и да им се вдигне в очите :-D

Krem4eto
04-22-2006, 11:45
Мислиш ли,че той иска да го забравиш?Може да се държи така,за да ти помогне да го забравиш...Или иска да те отблъсне,без да те нарани ама така се получава...