PDA

View Full Version : Vlubena sam v edno mom4e,no...



crazy_in_love_in_kris
04-18-2006, 18:45
Vlubena sam v edno mom4e,no mislq 4e moqta 'priqtelka' sa6to go haresva i dnes kato 4e li go dokaza.Pi6a priqtelka v kavi4ki za6toto ne sam sigurna v priqtelstvoto i,toest vs4ki ostanali moi prqtelki sa6to smqtat taka.Stra6no mnogo stradam zaradi mom4eto koeto obi4am po to4no zaradi 'prqtelkata'mi.Vseki pat kogato mina pokrai nego mi ide da mu se hvarlq na vrata i da go razceluvam,no nemoga.Sa6to se strahuvam da kaja ne6to na 'priqtelkata' mi naprimer da prestane i moje bi da se otarva ot neq,za6toto mnogo mi teji na savesta,v sa6toto vreme q mrazq stra6no mnogo mnogo me drazni.Mnogo sam obarkana!Kak da kaja na 'priqtelkata' mi 4e ne iskam ve4e da bade krai men,4e ne moga da q tarpq,4e me drazni i 4e ne iskam da se navarta krai moeto mom4e????????A kak da se zapoznaq s nego,za6toto az sam mnogo pritesnitelna i vednaga 6te si pusna boqta sled tova kak da mu priznaq?????????Molq vi pomognete mi!!!!!!! :cry:

POLA^_^
04-18-2006, 19:17
Ето какво!За проблема с "приятелката" ти има два начина на решение:
1)или като те покани да излезете секи път и отказваш докато не се усети,че не искаш да си край нея
2)говорите направо!

За момчето:
Трябва да си преодолееш спека така или иначе ще ви се наложи да си говорите ако искаш нещо да се получи,иди и се запознайте или просто когато минава край теб му се усмихвай(прави му намеци) и виж как ще реагира после иди и се зпаознайте :wink:
УСПЕХ!

penywise
04-18-2006, 20:17
тая дума "влюбен" съм как я ползвате ДОРИ без да сте опознали човека? :shock:

виж... в свинското съм влюбен... ма от години вече го знам и... не мога - влюбен съм

teenkopele
04-18-2006, 20:27
Ето какво!За проблема с "приятелката" ти има два начина на решение:
1)или като те покани да излезете секи път и отказваш докато не се усети,че не искаш да си край нея
2)говорите направо!

За момчето:
Трябва да си преодолееш спека така или иначе ще ви се наложи да си говорите ако искаш нещо да се получи,иди и се запознайте или просто когато минава край теб му се усмихвай(прави му намеци) и виж как ще реагира после иди и се зпаознайте :wink:
УСПЕХ!

Напълно съм съгласен с това мнение. :) :wink:

Djeilo
04-18-2006, 20:32
Hmm kazvai i napravo 4e ne iska6 da se vyrti okolo tvoeto mom4e!Bez zavyrtulki i nameci--davai napravo!Povqrvai mi pri men e imalo efekt :wink: A za mom4eto-usmihvai mu seprai mu nqkvi nameci!Ako imate ob6ti poznati nakarai nqkoi da te zapoznae s nego

Krem4eto
04-18-2006, 20:38
Ето какво!За проблема с "приятелката" ти има два начина на решение:
1)или като те покани да излезете секи път и отказваш докато не се усети,че не искаш да си край нея
2)говорите направо!

За момчето:
Трябва да си преодолееш спека така или иначе ще ви се наложи да си говорите ако искаш нещо да се получи,иди и се запознайте или просто когато минава край теб му се усмихвай(прави му намеци) и виж как ще реагира после иди и се зпаознайте :wink:
УСПЕХ!

Споделям ти мнението!
Успех мила и да не се притесниш пред него [-X

crazy_in_love_in_kris
04-18-2006, 20:50
Mersi za podkrepata vi da se nadqvame 4e 6te stane ne6to! :-)