PDA

View Full Version : Prezervativi? XapcHeTa? uaaaaaa



|~*FuNkY*~|
04-18-2006, 20:32
Kak e nai-bezopasno da pravq seX? kakuf e riskut prezervativa da se skusa? vinagi li ako se skusa posle zabremenqvam? trqbva li da piq i nqkakvi hap4eta protiv bremennost za po sigurno? a vuzmojno li e ako piq hap4eta da ne slagame prezervativ? molq pomognete za6toto mislq da go pravq sled nqkolko dni s gadjeto mi..ii..mn me e strah da ne zabremeneq..posle nz kakvo 6e pravq [-o< :roll: :oops: :?:

PR
04-18-2006, 20:35
z guma e nai ok ... pak ako se skusa kopuvash si postinor duo ido 24 4asa i se nadqvas da deistva az do sa ne sam go polzvala no znam 4e e po4ti 100 % sigurno spoko nqma da zabremeneesh ot vuzdyha prosto se pazi ... a na kolko si godini ako ne e taina?

`Death`Whore`
04-18-2006, 20:39
Най-безопасно е с кондом и противозачатъчни.

girlka
04-18-2006, 20:48
За кво ти е презерватив като пиеш противозачатъчни :shock: :smt017 те сами по себе си имат най-висок коефициент на сигурност ... след въздържанието разбира се :wink:
А за това момиче което е пуснало темата и явно е по-малко на дали е подходящо да пие хапчета ... купи си презервативи те са сигурни ако знаеш как се слагат O:)

`Death`Whore`
04-18-2006, 20:50
...обаче не предпазват от болести, гъбички и т.н. Ако първо се прегледате и двамата и сте сигурно, че никой от вас не изневерява, противозачатъчните са перфектното решение.

penywise
04-18-2006, 20:51
Най-безопасно е с кондом и противозачатъчни.

и бронирани гащи :roll:

секса е... удоволствие...
не знам защо огромна част от времето си прекарвате в мислене над подобни въпроси

нищо чудно, че трудно стигате до оргазъм - като почне да се мисли - противозачатъчните дали наистина действат, ама аз взех ли го, ми ако се скъса презерватива, ми ако след това ме пипне, ми ако...
и то станало време за сън от толкова мислене...

`Death`Whore`
04-18-2006, 20:53
ПО-добре без оргазъм, обаче и без бебе и болести.

girlka
04-18-2006, 20:57
ПО-добре без оргазъм, обаче и без бебе и болести.
Абе ти с кви хора спиш бе ... :? и за какво въобще правиш секс :roll:

Night_Rider
04-18-2006, 21:37
ПО-добре без оргазъм, обаче и без бебе и болести.
Абе ти с кви хора спиш бе ... :? и за какво въобще правиш секс :roll:

ПО-скоро въпроса е как можеш да кажеш на момичето да прави секс без презерватив !ти като си се прежалила и се плющиш без презерватив тва е отделно после може би ще се изръсиш 100 лв. за медикаменти. never mind. презерватива си е достатъчен!

`Death`Whore`
04-19-2006, 08:32
Много добре знаеш, че гъбички, например, се хващат далеч не само от полов контакт. И когато се появи проблем, на човек му се отщява да прави секс. Така че е по-добре да е мислил преди това.

Деца...знам колко е хубаво без презерватив, обаче първо се подсигурете.

И един въпрос, който постоянно пиша и никой няма реален отговор - какво значи да си сигурен в партньора? Той може да е бил само с теб и да е хванал от някой басеин инфекция.

Chiana
04-19-2006, 08:36
Презерватива за нейната възраст според мен е най-подходящ. Само дето наистина много се късат тия презервативи. На нас ни се късаха 3-4 от 10 презерватива. А ползвахме само маркови. Но затова го карах да свършва навънка. Ала така се убива част от удоволствието му, ама в крайна сметка е за препоръчване, защото с тия Постинор можеш да се тъпчеш само 2 пъти годишно. Те са супер вредни за организма! Пият се наистина в краен случай, когато ти е 12-15 ден и той е свършил в тебе. Аз лично съм на противозачатъчни и съм изключително доволна. Не се страхувам от забременяване, абсолютно спокойна съм, не съм пропускала хапче, защото вече ми е като навик. НО не е хубаво тя още от малка да се тъпче с хапчета. Все пак малко или много са си вредни. А и ако няма наистина сериозен приятел, в който да е сигурна, че не е болен... А кофтито е, че ако ти имаш някакво гъбично или бактериално възпаление и той трябва да се лекува. И обратното. Та так де, за нея най-сигурни са презервативите.

cvety_i_bebeto
04-19-2006, 08:45
Най-безопасно е с кондом и противозачатъчни.


i da ne pravish sex....
:!: :!: PRAVETE BEZOPASEN SEX :!: :!:

Chiana
04-19-2006, 08:46
Много добре знаеш, че гъбички, например, се хващат далеч не само от полов контакт. И когато се появи проблем, на човек му се отщява да прави секс.

Така е, мила, инфекция може да се получи от обществени бани, сауни, басеини... Също дори може да се получи от несъвместимост с чуждите бактерии на партньора. Ако дълго време човек е боледувал, има спад в имунната система, приемал е антибиотици, много вероятно е неговите собствени бактерии да не могат да се преборят с чуждите бактерии и хоп- възпалението е на лице... Дори може да се получи от недобра лична хигиена на партньора. Защото да си го кажем направо не всички мъже се мият непосредствено преди секс. Затова при секса без презерватив задължително преди това трябва поне да се избършете с интимни кърпички, или да си направите френска.

favor_91
04-19-2006, 08:47
Kak e nai-bezopasno da pravq seX? kakuf e riskut prezervativa da se skusa? vinagi li ako se skusa posle zabremenqvam? trqbva li da piq i nqkakvi hap4eta protiv bremennost za po sigurno? a vuzmojno li e ako piq hap4eta da ne slagame prezervativ? molq pomognete za6toto mislq da go pravq sled nqkolko dni s gadjeto mi..ii..mn me e strah da ne zabremeneq..posle nz kakvo 6e pravq [-o< :roll: :oops: :?:
най-безопасно с качествен презерватив....ако презерватива е от 20 ст 50 % ще се скъса...ако тои свърши в теб ще забременееш ( 75% ) за това пий Постинор Дуо

`Death`Whore`
04-19-2006, 08:49
Грешиш обаче. Откакто правя секс, се е късал само Дюрекс. Използвала съм от 20 стотинки и то неведнъж и не се е късал. Даже на мен ми харесват повече.

bulgarche
04-19-2006, 09:15
За да ти е по-спокойно го направете малко след или преди цикъла ти. Презерватив..не винаги се къса...на мен ми се е случвало веднъж, но беше по-сложно с момичето :) Естествено, че не винаги след това се забременява. Хапчета - консултирай се с лекар да рти предпише противозачатъчни, но няма да стане до няколко дена да започнеш да ги приемаш и да имат ефект. "ДА" - когато си на хапове може да го правите и без презерватив..нали там е смисъла :)

Night_Knight
04-19-2006, 09:20
Kak e nai-bezopasno da pravq seX? kakuf e riskut prezervativa da se skusa? vinagi li ako se skusa posle zabremenqvam? trqbva li da piq i nqkakvi hap4eta protiv bremennost za po sigurno? a vuzmojno li e ako piq hap4eta da ne slagame prezervativ? molq pomognete za6toto mislq da go pravq sled nqkolko dni s gadjeto mi..ii..mn me e strah da ne zabremeneq..posle nz kakvo 6e pravq [-o< :roll: :oops: :?:
Най-безопасно е със Search във форума. Както и със Google. :roll:

girlka
04-19-2006, 11:46
ПО-добре без оргазъм, обаче и без бебе и болести.
Абе ти с кви хора спиш бе ... :? и за какво въобще правиш секс :roll:

ПО-скоро въпроса е как можеш да кажеш на момичето да прави секс без презерватив !ти като си се прежалила и се плющиш без презерватив тва е отделно после може би ще се изръсиш 100 лв. за медикаменти. never mind. презерватива си е достатъчен!
Абе глООпак ти прочете ли предните ми мнения :evil: казах, че когато пие противозачатъчни, няма нужда от презерватив, за да се предпази от бременност ...
Не съм казала да правят секс без презерватив ... но да се предпазваш със 100 неща е абсолютна параноя ... да си бутнат и по една спирала преди да са раждали, да си слагат женски презервативи, но и свещички щото може хапчетата + презерватива да не е достатъчно надеждна защита ...

PleasureSeeker
04-19-2006, 19:00
Kak e nai-bezopasno da pravq seX? kakuf e riskut prezervativa da se skusa? vinagi li ako se skusa posle zabremenqvam? trqbva li da piq i nqkakvi hap4eta protiv bremennost za po sigurno? a vuzmojno li e ako piq hap4eta da ne slagame prezervativ? molq pomognete za6toto mislq da go pravq sled nqkolko dni s gadjeto mi..ii..mn me e strah da ne zabremeneq..posle nz kakvo 6e pravq [-o< :roll: :oops: :?:...Най-безопастно с презерватив...риска да забременееш ако парниора ти използва презерватив е мизерно малък...ако се скъса..не е сигурно че ще си бременна...може и с хапчета,но да не ти стават навик,защтото колкото са полезни ...толкова са и вредни..и ги зимай само с лекарско предписание..ния се притесняваш,сичко ще мине по вода...пр секс ;-)

04-19-2006, 19:14
mi spored men s prezervativ e nai sigorno 6oto hem se pazi6 ot bremenost hemot bolesti predavani po polov put.