PDA

View Full Version : Moderated:Лошо ли постъпих като си тръгнах и как да поговоря



04-18-2006, 21:53
s gajeto mi sme ot dosta dulgo vreme zaedno i taq sutrin tq mi kaza 4e e napravila opit za samoubiistvo :o za6toto tehnite ne i obru6tali dostatu4no vnimanie otkolkoto na brat i :? i ne znam kvo mi stana i az napravo si trugnah ( bqhme v tqh ) bqh mnogo besen 4e e napravila takava glupost!vuprosa mi e sledniq : lo6o li postupih 4e si trugnah i kak da pogovora s neq za tova?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Krem4eto
04-18-2006, 21:59
Ами по принцип такива хора имат много слаба психика!Щом тя е направила опит за самоубийство за това,помисли си когато скъсате (все някога ще стане) тя тогава ще се самоубие...

Случвало ми се е да съм с такова момче (написа си името на ръката си с пергел,имаше и кръв...) и аз лека-полека съвсем бавничко го оставих от страх...

04-18-2006, 22:00
typo si naprail..
pyk tq o6te po typo e napraila..i ako be6e napraila opit za samoubiistvo..nqq6e li da e v bolnica, ili v kriti4no systoqnie, ili s prerqzani veni (koeto spada kym kriti4noto systoqnie)...?? Ne6to te e izbazikala moi

04-18-2006, 22:02
mi ne ne me e izbazikala 6ot mi pokaza kak si e rqzala venite i ima6e rani ama mi e super gadno 4e si trugnah.. :(

cvety_i_bebeto
04-18-2006, 22:03
i az mislq 4e te e izbazikala...no moje i da ne te e..nz..no pak i az bih si trqgnala ako gadjeto mi mi kaje taka...vse ednmo mi kazva nqma smislq da jiveq...tva e palna glupost mi az kade sam..da doide da pogovorim..6te se samoubiva..

The Interceptor
04-18-2006, 22:06
Ако наистина е направила опит тва е доста сериозен проблем :-k Тва което можеш да направиш засега е да бъдеш с нея. Показвай и любовта си за да се чувства обичана и сугурна че може да се опре поне на теб. А ти се опитай да поговориш с нея за този опит и я накарай да сподели трвогите си с майка и или пък в краен случай ти поговоришс родителите и :-k И я "пази"! [-o<

DeSsY`
04-18-2006, 22:07
Постъпил си много ама много глупаво. Ако държиш на нея няма да си тръгнеш като последния страхливец, а ще говориш с нея, ще се опиташ да и помогнеш. Може би тя наистина има големи проблеми в къщи и затова се е опитала да направи такова нещо. Трябва да си благодарен, че ти е споделила. Ако я обичаш иди и и се извини и я питай с какво можеш да помогнеш :!:

ht_7j
04-18-2006, 22:12
Ako ne e bilo poredniq kapriz, momicheto sigurno e v depresiq. V takiva momenti chovek e mnogo labilen i poqnkoga opasen za sebe si. Shtom ti e kazala, znachi tq tyrsi podkrepa v teb. Tyrsi vnimanie, dai go...Nakarai q da se pochuvstva spetzialna i nqma da go povtori, zashtoto prichinata naistina e glupava, a i nishto chudno da e preuvelichila malko, zashtoto prosto e otchaqna za vnimanie. Pri vsichki sluchai, ako naistina e poesegnala na sebe si, bydi do neq i i pokaji kolko mnogo tq znachi za teb. Samo taka shte i pomognesh. I shtom ti e kazala, znachi samo ti mojesh.

teenkopele
04-18-2006, 22:18
Ами по принцип такива хора имат много слаба психика!Щом тя е направила опит за самоубийство за това,помисли си когато скъсате (все някога ще стане) тя тогава ще се самоубие...


Правилно. :wink:

penywise
04-18-2006, 22:19
донеси от житото :roll:

стегнете се бе вие преди малко сте се родили и вече "О, той не ми каза здрасти - я'аа са гътна"

:smt011

sexy_dizzy
04-23-2006, 20:00
Мисля че постъпката ти е била тъпа,защото тя е искала да сподели с някого и те е почувствала толкова близък,че да ти признае такова нещо.Най-добре ще е да й се извиниш,защото нищо чудно и да се тръшне някъде заради тази твоя реакция!

mnogomili4kata-sf
04-23-2006, 22:49
Значи лично според мен момичето просто търси внимание и очаква човекът,на когото държи да и обърне такова...ако имаше смелостта да го направи щеше да действа ( [-o< да не дава Господ да го направи все пак)...най-добре щеше да е да поговориш с нея и да разбереш какво точно я подтиква да направи това и да я разубедиш,да и покажеш,че си до нея...а не един вид тя са си е помислила "е и тоя си мисли,че се базикам и вече няма никой,на когото да разчитам да ме изслуша"...поговори с нея :!:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-23-2006, 22:53
mi mislq 4e si postapil mnogo zle taka siurno si e pomislila 4e i tebe ne te barka za neq :( kolkoto kak da pogovori6 s neq mi kaji e 4e tova koeto e napravla e golqma glupost i 4e ne go odobrqva6 i 4e mojebi brat i e imal truden period i za tova sa mu obra6ta li poe4e vnimanie

white_chik
04-24-2006, 09:18
postupil si pove4e ot lo6o.momi4eto qvno ima problem s roditelite si i e potursila tvoqta uteha,a ti ne samo ne si i pomognal ami naprao si si trugnal #-o .obadi i se kaji i ne6to ot roda na "ne moje6 da se samoubie6 6toto si vsi4ko za men" i nekvi takiva

Krem4eto
04-24-2006, 11:21
s gajeto mi sme ot dosta dulgo vreme zaedno i taq sutrin tq mi kaza 4e e napravila opit za samoubiistvo :o za6toto tehnite ne i obru6tali dostatu4no vnimanie otkolkoto na brat i :? i ne znam kvo mi stana i az napravo si trugnah ( bqhme v tqh ) bqh mnogo besen 4e e napravila takava glupost!vuprosa mi e sledniq : lo6o li postupih 4e si trugnah i kak da pogovora s neq za tova?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

А да те питам какво стана?Оправихте ли се?Сърди ли ти се?