PDA

View Full Version : Avenged Sevenfold



DeSsY`
04-18-2006, 22:34
Какво е мнението ви за групата? Аз лично от скоро много се запалих по тях и не мога да спра да ги слушам. \:D/ Ако знаете нещо за нова песен, албум и т.н. може да напишете някой ред. Също ще се радвам ако някой има някви техни картини, wallpers и други. :wink:

04-18-2006, 22:45
Мога да кажа, че тия копелдаци са се правили нещо на отворени пред Converge и лично се надявам Джейк и компания да сритат лигавите задници на жалките педалчета от AX7.

CONVERGE RULES!

DeSsY`
04-19-2006, 22:59
Мога да кажа, че тия копелдаци са се правили нещо на отворени пред Converge и лично се надявам Джейк и компания да сритат лигавите задници на жалките педалчета от AX7.

CONVERGE RULES!

Е тва си е твое мнение. Не бих казала, че са "жалки педалчета". Като започнеш да пееш като тях ми се обади. :twisted:

04-21-2006, 11:07
Мога да кажа, че тия копелдаци са се правили нещо на отворени пред Converge и лично се надявам Джейк и компания да сритат лигавите задници на жалките педалчета от AX7.

CONVERGE RULES!

Е тва си е твое мнение. Не бих казала, че са "жалки педалчета". Като започнеш да пееш като тях ми се обади. :twisted:
Има групи, които пеят много по-добре от тях. Музиката им не струва. Довчера бяха посредствена метълкор група, сега са в големите компании, пускат ги по МТВ и разправят как свирят рок'н'рол. ЧУРКИ ЗА ТЯХ!

just_a_kid
06-22-2006, 11:31
Ми аз съм слушала само една песен - Bat Country и адски много ме кефи :wink:

brain_stew
06-22-2006, 14:46
и аз тва съм слушала!лошото е че не мога да ги намеря в нета.Ако някой има линк към песента да прати моля!

07-31-2006, 14:39
Мога да кажа, че тия копелдаци са се правили нещо на отворени пред Converge и лично се надявам Джейк и компания да сритат лигавите задници на жалките педалчета от AX7.

CONVERGE RULES!

Е тва си е твое мнение. Не бих казала, че са "жалки педалчета". Като започнеш да пееш като тях ми се обади. :twisted:
Има групи, които пеят много по-добре от тях. Музиката им не струва. Довчера бяха посредствена метълкор група, сега са в големите компании, пускат ги по МТВ и разправят как свирят рок'н'рол. ЧУРКИ ЗА ТЯХ!

хахаха тфа е най-тъпото мнение което съм чел ...
А иначе бандата е много добра :)

Synyster
07-31-2006, 16:06
Тази група я открих скоро но след като изслушах City of Evil албума, мога да твърдя че в тея момчета има нещо ... Добри са и песните им са хубави \:D/

Synyster
07-31-2006, 16:07
и аз тва съм слушала!лошото е че не мога да ги намеря в нета.Ако някой има линк към песента да прати моля!

влез в www.torrentz.com и напиши Avenged Sevenfold ...
има цялата дискография ... аз тъкмо си я свалих :)

DeSsY`
08-31-2006, 11:56
И от ТУК (http://store1.data.bg/mopers/?NI=1) можеш да се изтеглиш дискографията им, даже клипове и разни други неща, а и те уверявам, че линковете работят :)

Boot
08-31-2006, 11:58
Смотана група са...

DeSsY`
08-31-2006, 12:06
Boot - твое мнение, няма да споря. Synyster ти какво ще кажеш за тях лед като им изтегли дискографията? ;) Като ти гледам ника и аватара явно ги харесваш. :P

П.С. Avenged Sevenfold не са много популярна група в България, но не можете да казвате, че музиката им не струвала, при положение, че не сте чували и една тяхна песен (в което съм сигурна)! :evil: Радвам се, че има хора, които ги слушат и дано занапред да станат популярни в страната ни.. ;)

DeSsY`
08-31-2006, 12:12
как да не са популярни бре??


ПП и мен нещо не ме дървят..

Ми това са мойте наблюдения.. може и да греша. Ако има такива, които ги харесват в този форум да драснат някой пост тук, а ако не ги харесвате няма нужда да пишете, не ми трябва да гледам 3-4-5-6.. страници как ги плюете!

Boot
08-31-2006, 12:16
Популярни са си в бг... не се правете на ъндърграунд..

DeSsY`
08-31-2006, 12:18
Щом казваш.. хаха не се правя на ъндърграунд.