PDA

View Full Version : ПЕЧЕЛЕНЕ НА ПРИЛИЧНИ ПАРИ ОТ НЕТА



JoroPP
04-19-2006, 00:15
пАри от нета се печелят 1.тряа малко повече упоритост и жертва на нерви и 2всичко зависи от вас търсете как да увеличавате всеки месец дохода си
CASHFIESTA” е една от най-известните и стабилни английски компании, която се появява през пролетта на 2000 година. В момента има повече от един милион регистрирани хора. Тя е известна с това, че плаща за гледане на реклами и чековете й се получават и то редовно / включително и в България /, което по принцип е рядко срещано явление.
С “CASHFIESTA” можете да печелите пари, докато си вършите нещо друго на компютъра. За да започнете да печелите, първо трябва да се регистрирате:http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=Gocin
След това ще получите и-мейл за потвърждение и информация за Вашата регистрация, в него има линк, на който трябва да щракнете, за да активирате своята сметка в “CASHFIESTA”. После трябва да свалите и инсталирате програмката за гледане на реклами “FiestaBar”, като щракнете на този линк : http://www.cashfiesta.com/download/Cashfiesta.exe . Сега можете вече да започнете да печелите пари, като отворите програмката “FiestaBar” и гледате човечето вляво в лентата с рекламите да върви. Ако седне или започне да бяга по банерите, щраквате върху него и то съответно става и пак тръгва или се връща на мястото си вляво и започва пак нормално да си върви. Хубавото на тази програма за разлика от други от този тип е, че не е задължително браузъра Ви / Internet Explorer, Opera или друг / да е активен и можете да си правите други неща на компютъра си, докато човечето в лентата в горната част на екрана Ви си върви. Когато е активна / отворена е и човечето върви /, “FiestaBar” Ви отчита точки, които в края на всеки месец Ви се калкулират в долари по определен индивидуален “Payrate” за месеца / това е нещо като курса на валутата /. На 6 секунди се отчита 1 точка, т.е. 10 точки за 1 минута и 600 точки за 1 час активност. Минималният “Payrate”, по който се изчисляват точките в долари, когато започвате е 1000 точки = 0.01 $, т.е. за 1000 точки получавате 1 цент, което е нищо. Можете да повишите “Payrate”-а си като правите регистрации в специални оферти / Special Offers /, максималния е 1000 точки = 1 $, ако направите регистрации в 6 от тези оферти в рамките на месеца. За да Ви е такъв “Payrate”–а трябва да правите това всеки месец. Но тук аз няма да Ви излъжа, както излъгаха мен. В списъка има 4-5 безплатни оферти като за нас, българите, в които можеш да се регистрираш. На мен един човек ми каза къде са тези оферти / накрая в списъка / и ми каза да се регистрирам всеки месец в тях и ще стане работата. Но какво установих аз... Регистрирах се в тези оферти и не получих в сметката ми в “CASHFIESTA” даже потвърждения / срокът е до 4-6 седмици /, че съм се регистрирал в тях и точките ми от тях също не бяха отчетени. Истината е, че веднъж регистрираш ли се в тези оферти, край, не можеш да правиш това всеки месец, щото вече си регистриран там. Тогава за нас остава само една единствена възможност за някаква нормална печалба - рефералната програма, т.е. трябва да привлечете хора, които също да се регистрират в “CASHFIESTA” през Вашия реферален линк и да са активни. Това ще увеличи приходите Ви и ако привлечете достатъчно хора, ще можете в края на всеки месец да достигате, а може и да задминавате минималната сума 50 долара, която трябва да достигнете, за да можете да направите заявка за плащане. Можете да привлечете хора на 8 нива под Вас, като Вие печелите от спечеленото от тях съответно : ниво 1 – 15 %, ниво 2 – 7 %, ниво 3, 4 и 5 – 5 %, ниво 6 – 3 %, ниво 7 и 8 – 1 %. Ако в края на месеца не сте успяли да достигнете минималната сума, за да направите заявка за плащане, спечеленото от Вас се записва като “неплатено” в страницата със статистиките във вашата сметка и се прехвърля в следващия месец. Заявка за плащане може да бъде направена само между 1-во и 15-то число на месеца, когато се появява бутона “Request Payment” в същата страница в сметката Ви, но само ако сте достигнали минималната сума / 50 долара /. След това от “CASHFIESTA” обработват всички заявки за плащане и изпращат чековете до края на същия месец. Извън САЩ чековете пристигат най-бавно. При нас те идват 2 - 3 седмици след изпращането, т.е. към средата или края на следващия месец, ако нашите пощи не ги забавят още малко разбира се, все пак да не забравяме че живеем в България. Примерно ако сте направили заявка за плащане на 1 юли, ще получите Вашия чек към средата или края на август. Знам какво си мислите, и аз си го помислих в началото, но това забавяне не бива да Ви притеснява, щото ако се занимавате активно и влезете в ритъм, ще правите заявки всеки месец и като помислите можете да получавате чекове всеки месец, а не един чек на два месеца, доколкото това зависи от Вас разбира се

InHell
04-19-2006, 01:31
1.Не откриваш топлата вода
и
2. Има начин да правиш хиляди по интернет, стига да можеш(вчера само направих $360)

Аман от спамери.

machoka
04-19-2006, 09:27
Многократно пускано, фейк.

The End.