PDA

View Full Version : Moderated: Вярно ли е, че ако няколко дни след като на жена



babi_girl
04-19-2006, 07:50
vqrno li e 4e nqkolko dni sled kato na jena i spre ima po-malka veroqtnost da zabremenee???

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

04-19-2006, 07:55
около 5 дни за да сме точни.Докато се появи нова яйцеклетка.

favor_91
04-19-2006, 08:51
да вярно е

bulgarche
04-19-2006, 08:52
Да. Около ч4 ден се "образува" нова яйцеклетка. Преди и след това е малко вероятно забременяването. Сперматозоидите могат да оцелеят в тялото на жената 72 часа...гледай да не е 12 ден и след като има яйцеклетка, да има и оплождане :)

sarang
04-19-2006, 14:54
Не, не е вярно, не ги слушай. Това е често срещанd заблуда. Дори тогава е много вероятно. По-безопасно е преди да и дойде на жената. Защото овулацията може да настъпи още по време на кръвотечението, така че това са наистина опасни дни. Между другото, майка ми точно в този период е забременяла с мен, пазили са се по този начин с баща ми, обаче резултатът сега пише във форум. :-D
Много разбирате вие от женския цикъл, обаче май никой не е достатъчно информиран, така че не давайте мнения, без да сте сигурни, за да не заблудите другите.

thirteen
04-20-2006, 08:52
I az taka znam che e po lamka veroqtnostna no vse pak ima takava i tva ne bi trqbvalo da uspokoqva nqkoi .. vinagi trqa da se misli i da se zimat merki