PDA

View Full Version : Какво да му подаря...как да го изненадам...?



ValyaG
04-19-2006, 14:59
Имам въпрос свързан с подарък или някаква изненада...
Скоро с гаджето ми правим 1 година... което е страшно много време и за двама ни (аз съм на 15, а той на 17) , но не знам какво да измисля...Попринцип мисленето ми не е много оригинално, а искам да направя нещо, което да се запечета завинаги в съзнанието му :) ... Някакъв подарък или изненада? Как мислите...

Някакви идеи? :roll:

Krem4eto
04-19-2006, 15:37
Мисля,че ти най-добре го познаваш,така че ти знаеш какво харесва и какво не!

Shogi
04-19-2006, 15:45
Според мен подаръка няма да свърши работа...По-добре измисли нещо оригинално...нещо свързано с теб и което да го накара да изпита хубавите чувства (които е изпитвал в началото като те е видял за пръв път или сте се сваляли)...някви такива работи. Направи нещо специално за него..за вас дори... Може да го заведеш където те е видял за пръв път...много неща можеш да измислиш. Но по-важно е мястото и начина по който ще си отпразнувате отколкото подаръка..не мислиш ли!?
П.С. Мен лично за св. Валентин ми подариха едно тесте с поздравителни картички, като във всяка имаше по 1-2-3 думи, които подреждах доста време(щото бяха размешани). Аз много се изкефих..определено не го очаквах..винаги може да се измисли нещо..стига да го правиш от сърце :) Успех :D 8)

gorskata_feja
04-19-2006, 15:59
Мисля,че ти най-добре го познаваш,така че ти знаеш какво харесва и какво не!

I az sum na tva mnenie

Glezlata
04-19-2006, 16:12
Zavisi si ot mom4eto ,ot tova kakvo haresva.Moito gadje mn haresva plu6eni igra4ki i mu vzeh edin me4ok po4ti kolkoto nego,dosta se poorusih,no efekta be6e.....naistina neveroqten! Uspeh! :smt016

04-19-2006, 16:47
ами напиши му някакво любовно стихче купи му нещо плюшено например сарчице и да издава някакви звучи и още нещо по твои избор

miNiTo
04-19-2006, 18:22
em da ti kaja super mnoo zavisi ot 4oveka
pr sestra mi e gajeto i za edna godina si podariha skap parfium (za nego) i mp3 player (za neq)
az primerno na edno mom4e, s koeto ot skoro se zponaavme, no mn harevsam, mu podarih edno zar4e, takofa meko, kliu4odarjatel
i kato mu go dadoh mu kazah 4e 6tom e mn nerven i za tova pu6i pove4e seki pat kat e nerven da ma4ka zar4eto
toi adski mnogo se zaradva i sq vse e v nego
tei4e ne e tolkz vajno kakfo 6e mu podari6,kolko 6e e golqmo,kolko pari 6te dade6, a smisala s koito mu go podarqva6
da ne e ne6to za otbii nomer.edna godina ste zaedno bi trqbvalo dobre da go poznava6

Kianna
04-19-2006, 18:30
Мисля,че ти най-добре го познаваш,така че ти знаеш какво харесва и какво не!

I az sum na tva mnenie



WIE MNOGO STE POMOGNALI BE !! !! !

po temata: kupi mu hubawo belio...ima dosta efektni neshta,ili..ako e maniak na tema futbol mojesh da mu wzemesh naduwaem futioil s formata na topka..sushto mnogo gotinko e ;) kolkoto i banalno da e-hubaw parfium wurshi rabota sushto! .. w podaruka mojesh da slojish mnogo surchica i twoi/washi snimki .. ako ti se zanimawa mojesh da poruchash i na 2mata niakakwi bluzki- na teb potniche moje da e s washa liubima fraza ili she dadesh washa obshta snimka i she wi izkarat ili neshto podobno :)) success ! :wink:

dinkisa
04-19-2006, 19:38
ена свирка после кавал и накрая тромбон :-D

strange__
04-19-2006, 20:11
Аз на моя искам да му купя някаква отварачка,която да е като ключодържател :D Сигурна съм,че ще се зарадва тъй като мн обича бира и вечно се чуди как да я отвори :lol:
Но тва е между другото и не е подходящо за една година :-k Мене тва за картичките и разбърканото послание адски ме изкефи :mrgreen:
П.С. Някаква идея от къде мога да купя отварачка?! Смисъл искам да е ключодържател-отварачка и не мога да намеря :cry:

*Poli*
04-19-2006, 20:32
Mislq 4e trqbva da go iskefi........ :roll: mhmmmm fanelka sys va6ta snimka ili s nekv nadpis "Sladak, obi4kam te" :lol: xaxax ne6to takoa.....
P.S.: ako ideikata ti dopada i ako si ot Sf, pishi mi na ls, 6te ti kaja kade mojesh da si go napravish, e ako ne znaesh, razbira se

bulgarche
04-19-2006, 21:02
Е ние не можем да кажам какво да е. Отидете някъде извън града за няколко дена например, а там какво ще правите е отделен въпрос. Можеш да му подариш нещо по което е запален :)