PDA

View Full Version : За цигарите?



Fancy^Man
04-19-2006, 15:22
Искам да попитам цигарите намаляват ли нагона и сексуалното привличане на мъжете към жените,понеже ми се случи да го правя с момиче и след като започнахме и стигнахме до някаде и го вкарах няколко пати и то взе че спадна.Това на цигарите ли се дължи или на многото чекий които бия?Това ми беше първия път,може ли да е от това че ми е било сефте?Моля помогнете.
И още нещо-цигарите убиват ли сперматозоидите ?

gangbang
04-19-2006, 15:39
Това на цигарите ли се дължи или на многото чекий които бия? второто!

А по принцип с никотина качеството на спермата се влошава - намалява броят на сперматозоидите, понижава се тяхната подвижност и т.н.

PleasureSeeker
04-23-2006, 16:55
Това на цигарите ли се дължи или на многото чекий които бия? второто!

А по принцип с никотина качеството на спермата се влошава - намалява броят на сперматозоидите, понижава се тяхната подвижност и т.н. бе може да е и щот му е за 1ви път...и щот се притеснява

ProstoAz
04-23-2006, 16:57
Намалява броя на КАЧЕСТВЕНИТЕ за оплождане сперматозоиди.
Иначе това не се дължи на цигарите, а на притеснението, стреса или въобще психичното ти неразположение.

||SuBZeRo||
04-24-2006, 03:11
Иначе това не се дължи на цигарите, а на притеснението, стреса или въобще психичното ти неразположение
Съгласен съм с просто^аз^ф
пич случвало ми се е и на мен това положение и си е чисто притеснение или стрес...при мен парвия ми пат нямаше проблеми.
Веднаж се получи така,че аз и приятелката ми сме в нас и нашите си доидоха,но не ни прекаснаха,а си стояха в другата стая и се получи малко като в твоя случай!Не е от цигарите аз съм непушач.