PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Харесах учителя си по биология.



crazy_in_love_in_kris
04-19-2006, 16:11
Zna4i osven 4e obi4am edno mom4e,sega se poqvi i drugo.Izpitvam nqkakva silna strast i to ne kam koi da e,a kam u4itela mi po biologia(25 godini),ne znam za6to nito sam vlubena v nego,nito go obi4am,nito go haresvam za takava seriozna vrazka.Prosto me privli4a na van6en vid stra6no mnogo,no ni6to pove4e ne e kato mom4eto koeto haresvam.Nali me razbirate?Ako nqkoi moje da mi obqsni pri4inata za tova ili da mi dade savet neka mi pi6e!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Shogi
04-19-2006, 16:14
Хах еми...то това си е нормално бе..кат видиш некой пич и да ти иде да му скочиш... хахахаа ;) При всеки е различно...страстта можеш да я преодолееш, но ако имаш чувства към другото момче...то ще ти е по-трудно да ги пренебрегнеш просто така :) Тъй че при върва възможност действай ;) 8)

Barbie
04-19-2006, 16:30
heheheee...epa...vijda6 hybav muj...normalno e :lol: puk i...po nqkakva pri4ina...qvno ima ne6to sexi v daskalskata profesiq...ili po skoro v ideqta za fizi4eska vruzka m/y y4eni4ka i y4itel ;) 6e ti mine, spoko...sled nqkolko sedmici 6te si si padnala po daskala po istoriq ili ne6to takova :lol: hormoni...kakvo da se pravi :)

Krem4eto
04-20-2006, 10:30
Ти на колко си?

А защо да не те привлича?!(на мене не ми се е случвало..)

Е все пак бъди си с момчето,което обичаш!