PDA

View Full Version : Какво ви е мнението за блек метъла?



Cold_King
04-19-2006, 17:20
Как възприемате този стил в музиката, кои са ви любимите банди, как ви се струва визията им, проповядвате ли сатанизъм или просто ги слушате заради музиката?

InSOMnIAaa
04-19-2006, 17:35
:-&

killing_loneliness
04-19-2006, 17:47
като прочетох следното- http://www.darklyrics.com/lyrics/dimmuborgir/enthronedarknesstriumphant.html#6 , се ОТВРАТИХ от блек метъла....И определено не ми е любимият стил...

magesnik
04-19-2006, 17:51
Слушам блек единствено и само заради музиката,просто от сатанизъм нямам нищо на представа за кво става дума,а пък и не всичко що е блек е сатанизъм.Любими групи са ми Emperor,Satyricon,Dark Funeral,Anorexia Nervosa(тия французи кви спокойни хора пък ква музика правят),Marduk ше си счупя врата от кофеене на албума A world funeral,малко Mayhem,малко Evol(aко някой ги е чувал),малко Dimmu Borgir,малко Catamenia,аааа щях да забравя NOKTURNAL MORTUM(това е групата която слушам с най-голямо удоволствие,и а дано ги видиме в скоро време в БГ),и някоя и друга песничка на COF.A пък за корпс пейнта тва си е само по концерти и по разни снимки ебати колкото и да са Сатан,никой не си ходи с корпс пейнта до магазина.

Cold_King
04-19-2006, 18:21
Още нещо се сетих, какво си мислите когато видите блекар на улицата какво ми е мнението за такива хора изобщо?

korn___
04-19-2006, 18:49
Още нещо се сетих, какво си мислите когато видите блекар на улицата какво ми е мнението за такива хора изобщо?

slu6am isklu4itelno malko black pove4e slu6am death ...http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/devil.gifina4e kakvo da mi e mnenieto e dneska vidqh edni takiva macki ....mislq 4e e mnogo grima ina4e stila im na obli4ane mi dopada do nqkade do nqkade ne ... imam mnogo razli4ni razbiraniq ot po4ti vsi4ki hora s 2 dumi kazano ...... struva mi se TUPO momi4e det slu6a black da e nqkva mila du6ica ....

Dr. Kazimbutt
04-19-2006, 18:52
Още нещо се сетих, какво си мислите когато видите блекар на улицата какво ми е мнението за такива хора изобщо?
Според мене тия хора не са редовни. Противни са ми. Освен това много от тях са нацисти, а аз съм против всякакви такива простотии.

Музиката също не ми харесва. Нито има мелодия, нито нищо.

Estranged
04-19-2006, 19:31
:arrow: Слушам, но много малко
:arrow: Нямам любима група. Кефят ме Cradle, но не само парчетата, които са блек
:arrow: За блек метълите мисля... Абе яки са. Кефят ме. И те и самите изпълнители са яки
:arrow: НЕ проповядвам сатанизъм. Което не означава че вярвам в бог. Просто не вярвам в нито едни Бога, нито в Сатаната.

Dr. Kazimbutt
04-19-2006, 19:39
TheNightRider, ще ми кажеш, че онова същество, което нарича себе си Бурзум, не е нацист ли? Като се има предвид, че той е идол една част от блекарите, сам си направи изводите дали и те не са като него...

penywise
04-19-2006, 19:46
Още нещо се сетих, какво си мислите когато видите блекар на улицата какво ми е мнението за такива хора изобщо?

1. А бе тоя няма ли си работа?
2. Ако се види на кво прилича...
3. :smt078 (медал ли искаш - кво показваш?)

И преди да са почнали хитрите коментари чат-пат слушкам и музички от типа на Sepultura, Static-X, Clawfinger, Coal Chamber, System of a Down...

04-19-2006, 20:22
Блек метъл - Dark Throne, Burzum и Immortal! От любимите ми групи, само тези вече слушам. Блека вече не ми е интересен, а смешниците Nokturnal Mortuum дано не идват, защото ще трябва да им еба нацистката майка.

Boot
04-19-2006, 20:48
Абее, не слушам много. Почти никак даже.
Не са ми гнусни. Не ми пречат. Малко ме дразнят някакви там позьорски фотосесии с лошия грим и т.н. (не само за хората от сцената, ами и феновете), но иначе са некфи дюдс, май :)

http://dreal.net/wiki/index.php/Black_metal
(баща ми ми го показа о.О)

DarkSanctuary
04-19-2006, 22:34
Още нещо се сетих, какво си мислите когато видите блекар на улицата какво ми е мнението за такива хора изобщо?

1. А бе тоя няма ли си работа?
2. Ако се види на кво прилича...
3. :smt078 (медал ли искаш - кво показваш?)

И преди да са почнали хитрите коментари чат-пат слушкам и музички от типа на Sepultura, Static-X, Clawfinger, Coal Chamber, System of a Down...

1. Хммм само не мога да разбера споменатите от теб групи какво общо имат с блека ама как и да е.... :?
2. Ми да дадения пич може и да си има и друга работа освен да се гримира, но не разбирам какво му пречи да го прави при положение, че на него му харесва и му доставя удоволствие?! Каква е връзката между двете неща не знам, но може би ти ще благоволиш да ми обясниш?! :-k
3. Аз също мога да кажа, че ако някой смотан розов чалгар се види на какво всъщност прилича трябва да се изповръща незабавно ама дреме ти! :-s
4. Т'ва с медала беше идиотско!!! Никой не иска медал, т'ва просто е вид начин на изразяване на самия себе си и показване по някакъв начин на това на което се кефиш, което ти е на сърце и което ти харесва, никой не проси медал за храброст по повод, че се е престашил евентуално да излезе така!!! Всичко е въпрос на вкус, мироглед и светоусещане!


Dr. Kazimbutt извинявай, че те питам, но ти какъв точно блек си слушал? Тъй като примерно за олд скуул блек метъла може да твърдиш, че няма кой знам каква мелодия, звучи супер сурово и т.н., но е крайно глупаво да твърдиш, че в блека като цяло няма никаква медлодия. Напротив точно в блека има например много яки синтезатори със супер задълбочени и невероятни мелодии, има страшно много яки и атмосферични парчета, явно не си попадал на такива така че избягвай да правиш такива кардинални заключения при положение, че си нямаш и на представа за какво точно говориш!


Иначе аз специално почти не слушам блек, но съм слушала достатъчно за да мога с ясното си съзнание да кажа, че повечето от вас говорят глупости колкото да не заспят! [-(

EDIT: Между другото напоследък Enthroned много ми допадат! :P

04-19-2006, 22:47
я някой да си попреговори малко бащите на блека- Венъм и после разни забави като Батори...
Бурзум половината му е някъф ембиънт...
в повечето случай в блека не съм срещал кой знае каква мелодия.. доста еднакви неща има...
Абе първите неща на варг - Burzum, Hvs Liset Tar Oss (или както там се пише) и Aske са си чист нечовешки блек метъл.

Cold_King
04-19-2006, 22:52
Още нещо се сетих, какво си мислите когато видите блекар на улицата какво ми е мнението за такива хора изобщо?
Според мене тия хора не са редовни. Противни са ми. Освен това много от тях са нацисти, а аз съм против всякакви такива простотии.

Музиката също не ми харесва. Нито има мелодия, нито нищо.

Виж какво всеки си има вкус.Наистина повечето от тези които познавам са нацисти.До колкото знам обаче бурзум не е нацист както ти го казваш никога не съм чул от никъде че варг е такъв, също така мога да те уверя че бурзум не е същество а човек колкото теб и мен, човек със страхотен талант за композиране рисуване и писане.Достатъчно съм запознат и със случая покрай убийството и мога да ти кажа че той не го е направил защото е напълно побъркан, а защото е имал реални причини. http://burzum.hit.bg/bio.htm ето биографията му, за заинтересованите. Тук не пише точно как е станало убииството, но не можах да намеря другата страница кадето е описано подробно. Прочетете го ако искате наистина е интересно.
Блека има мелодия това че ти не можеш да я усетиш не означава че трябва да се "изцепваш" по тоя начин, просто тя е много по различна, задълбочена и трудна за възприемане от останалите стилове.Аз например намирам супер много мелодия и красота в блека, колкото и нелепо да звучи това.Въпрос на вкус и разбиране :wink:

rosskata
04-19-2006, 23:20
http://dreal.net/wiki/index.php/Black_metal
(баща ми ми го показа о.О)


33. Не си купувай албуми, от които не те боли главата. Ако може да се слуша без главоболие, значи не е як блекметъл.

Eто това синтезира мнението ми за блекметъла... Но аз не обичам да ме боли глава #-o

faster_pr
04-21-2006, 14:02
black metal-a e готин
много се кефя на Cradle Of Filth както виждате

`Death`Whore`
04-21-2006, 14:26
Мен ме боли глава от гюбеци, фалшиво пеене, селски изговор и крадена музика. Да казвам ли за кой стил говоря, Роската? Този, на който ти се веселиш редовно /ако помня правилно/.

`Death`Whore`
04-21-2006, 14:33
Аз ли? Аз блек почти не слушам. :)

Dr. Kazimbutt
04-21-2006, 14:58
Още нещо се сетих, какво си мислите когато видите блекар на улицата какво ми е мнението за такива хора изобщо?
Според мене тия хора не са редовни. Противни са ми. Освен това много от тях са нацисти, а аз съм против всякакви такива простотии.

Музиката също не ми харесва. Нито има мелодия, нито нищо.

Виж какво всеки си има вкус.Наистина повечето от тези които познавам са нацисти.До колкото знам обаче бурзум не е нацист както ти го казваш никога не съм чул от никъде че варг е такъв, също така мога да те уверя че бурзум не е същество а човек колкото теб и мен, човек със страхотен талант за композиране рисуване и писане.Достатъчно съм запознат и със случая покрай убийството и мога да ти кажа че той не го е направил защото е напълно побъркан, а защото е имал реални причини. http://burzum.hit.bg/bio.htm ето биографията му, за заинтересованите. Тук не пише точно как е станало убииството, но не можах да намеря другата страница кадето е описано подробно. Прочетете го ако искате наистина е интересно.
Блека има мелодия това че ти не можеш да я усетиш не означава че трябва да се "изцепваш" по тоя начин, просто тя е много по различна, задълбочена и трудна за възприемане от останалите стилове.Аз например намирам супер много мелодия и красота в блека, колкото и нелепо да звучи това.Въпрос на вкус и разбиране :wink:
Чел съм биографията на Бурзум. Баш нацист си е.
Я ми кажи... човек, който пали църкви, нормален ли е?
Няма да коментирам таланта за композиране на Варг - под всякаква критика е.

Ти сам попита за мнението ми. Като не те кефи - не мога да ти помогна.

Dr. Kazimbutt
04-21-2006, 15:07
Dr. Kazimbutt извинявай, че те питам, но ти какъв точно блек си слушал? Тъй като примерно за олд скуул блек метъла може да твърдиш, че няма кой знам каква мелодия, звучи супер сурово и т.н., но е крайно глупаво да твърдиш, че в блека като цяло няма никаква медлодия. Напротив точно в блека има например много яки синтезатори със супер задълбочени и невероятни мелодии, има страшно много яки и атмосферични парчета, явно не си попадал на такива така че избягвай да правиш такива кардинални заключения при положение, че си нямаш и на представа за какво точно говориш!

Dimmu Borgir? Behemoth? Burzum? Не ми говори за мелодия в блек метъла. Това да не ти е хеви?

`Death`Whore`
04-21-2006, 15:08
Ако си слушал Бехемот от последните доста години, са дет.

midian
04-21-2006, 16:11
ми аз мнооооого се кефя на блека и на сатанизма...

`Death`Whore`
04-21-2006, 17:01
Крейдъл са велики сатанисти...http://forums.f-e-n.net/images/smiles/alien.gif

xliberationx
04-21-2006, 17:54
Чел съм биографията на Бурзум. Баш нацист си е.
Я ми кажи... човек, който пали църкви, нормален ли е?
Няма да коментирам таланта за композиране на Варг - под всякаква критика е.

Ти сам попита за мнението ми. Като не те кефи - не мога да ти помогна.
Човечееее...Говориш наизуст. Варг може да е скапан боклук, утрепка, жалко подобие на човешко същество, НО като музикант е В-Е-Л-И-К!
И е погрешно да се смята, че Бурзум е нацистка група, защото в текстовете не присъства подобна пропаганда.

04-21-2006, 17:59
Абе ако ше говорим за сатаниски блек метъл банди да говорим! Кви са тия Кредъл, кви са тия Боргир. Що никой не споменава групата Vlad Tepesh, дето са направили масово самоубийство в името на Сатаната?

Dr. Kazimbutt
04-21-2006, 18:10
Чел съм биографията на Бурзум. Баш нацист си е.
Я ми кажи... човек, който пали църкви, нормален ли е?
Няма да коментирам таланта за композиране на Варг - под всякаква критика е.

Ти сам попита за мнението ми. Като не те кефи - не мога да ти помогна.
Варг може да е скапан боклук, утрепка, жалко подобие на човешко същество, НО като музикант е В-Е-Л-И-К!
И е погрешно да се смята, че Бурзум е нацистка група, защото в текстовете не присъства подобна пропаганда.
Направо е велик. Ще стане такъв, когато остане в историята така, както са останали Моцарт, Бетховен, Робърт Джонсън, Бийтълс, Елвис Пресли, Джими Хендрикс... а много ме съмнява, че това ще стане някога.

Никъде не съм казал, че Бурзум е нацистка група, а че самият Варг Викернес е такъв.

П.П. Не говоря наизуст, а изразявам лично мнение.

04-21-2006, 19:18
Чел съм биографията на Бурзум. Баш нацист си е.
Я ми кажи... човек, който пали църкви, нормален ли е?
Няма да коментирам таланта за композиране на Варг - под всякаква критика е.

Ти сам попита за мнението ми. Като не те кефи - не мога да ти помогна.
Варг може да е скапан боклук, утрепка, жалко подобие на човешко същество, НО като музикант е В-Е-Л-И-К!
И е погрешно да се смята, че Бурзум е нацистка група, защото в текстовете не присъства подобна пропаганда.
Направо е велик. Ще стане такъв, когато остане в историята така, както са останали Моцарт, Бетховен, Робърт Джонсън, Бийтълс, Елвис Пресли, Джими Хендрикс... а много ме съмнява, че това ще стане някога.

Никъде не съм казал, че Бурзум е нацистка група, а че самият Варг Викернес е такъв.

П.П. Не говоря наизуст, а изразявам лично мнение.
Човек ти за какво ми говориш прсто...Никой не сравнява Варг с Бетовен или с Моцарт. Варг си е велик за ъндърграунд музиката.
Аз досега не съм чул по-добри блек метъл групи от Venom, Burzum Мауhem и Darkthrone...Абсурд е да бъде съпоставян с класици, 'щото те са си велики в пълния смисъл на думата.

04-21-2006, 22:23
Крейдъл са велики сатанисти...http://forums.f-e-n.net/images/smiles/alien.gif
Хахахахахахаха,да да права си,хохохохохо,оле крейдъл даже са сатанюги! хаххахахахаха :smt019 :smt019 :smt005 :mrgreen: :-D :smt019

04-24-2006, 14:54
4e kvo protiv cradle imate ??

honey_reflection
04-24-2006, 20:14
poprincip ne obicham tozi styl..!

rosskata
04-24-2006, 20:56
Мен ме боли глава от гюбеци, фалшиво пеене, селски изговор и крадена музика. Да казвам ли за кой стил говоря, Роската? Този, на който ти се веселиш редовно /ако помня правилно/.


Ауу разкрита съм, край... :oops: Публично опозорена... ](*,) Да извърша ли сепуку??
Ей сега отивам да си скубя косите от срам и да си сипя пепел по главата... #-o

п.с. Аналгин- помага \:D/

04-24-2006, 21:18
4e kvo protiv cradle imate ??
Ми нищо, само като изключим, че са смешни, а музиката им не струва!

04-24-2006, 21:28
4e kvo protiv cradle imate ??
Ми нищо, само като изключим, че са смешни, а музиката им не струва!

a kato imame predvid tova che i ti ne struvash ?

Метълката
04-24-2006, 21:32
4e kvo protiv cradle imate ??
Ми нищо, само като изключим, че са смешни, а музиката им не струва!

a kato imame predvid tova che i ti ne struvash ?

гост диагностицира друг гост като нищо не струващ :mrgreen: смеех..


Кредъл някога много ги тачех....като прохождах в блека. Сега си пазя някои техни нещица и с кеф си ги слушам на компа като се прусетя за отминалите дни ;) ААА, иначе много ме кефи Nymphetamine, добра песен изкараха. За 'яките сатанисти' не коментирам........толко са сатанисти колкото аз цигулар. Ама си заслужават уважение, де

the_o.c_girl
04-24-2006, 22:42
:smt078 IZPOLZVAM TAZI IKONA ZA6TOTO MI PISNA OT TEZI ISTORII NE SUM 4ALGARKA OTSEGA DA KQJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROSTO MI UMRUZNA OT VSI4KI TEZI TYPOTII !!!!!!!!!!!!!TOVA 4E VQRVATE V SATANIZMI NE VI DAVA DA PETNITE NE6TOTO TOLKOVA VAJNO KATO HRISTIQNSKATA RELIGIQ TOVA 4E NE VQRVATE NE OZNA4AVA 4E SE OBESMISLQ RELIGIQTA :!:

`Death`Whore`
04-24-2006, 22:47
А това, че пишеш на латиница, не значи, че хората няма да забележат неграмотността на постовете ти. И кой е казал, че хората, харесващи блек метъл, са сатанисти?

04-24-2006, 22:52
:smt078 IZPOLZVAM TAZI IKONA ZA6TOTO MI PISNA OT TEZI ISTORII NE SUM 4ALGARKA OTSEGA DA KQJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROSTO MI UMRUZNA OT VSI4KI TEZI TYPOTII !!!!!!!!!!!!!TOVA 4E VQRVATE V SATANIZMI NE VI DAVA DA PETNITE NE6TOTO TOLKOVA VAJNO KATO HRISTIQNSKATA RELIGIQ TOVA 4E NE VQRVATE NE OZNA4AVA 4E SE OBESMISLQ RELIGIQTA :!:
Аз мисля че дори и да не са християни трябва да уважават хората,които са.Аз лично не съм религиозна,а пък християнскат арелигия съвсем не ми допада,но все пак уважавам мнението на другите .Ако ше вярват в добрия чичко -да си вярват,не ми пречат да живея.
По темата - попринцип не слушам много блек,но има много добри групи/музиканти,които си разбират от работата и правят велика музика

`Death`Whore`
04-24-2006, 22:54
И, малка фенке на сериалчета, ти по тази логика ще отречеш всяка религия, която няма много допирни точки с Християнството. Почитането на Бог е религия, почитането на Сатаната - също. И всъщност, щом някой вярва в Сатаната, вярва и в обратното на него - Бог.

the_o.c_girl
04-24-2006, 23:15
haahahahahahahahahahahah ama ti mn se naduva6 be koi ti kaza 4e sum negramotna be 6matko tupa 7 mi kl.sum i zavur6vam samo s 6estici taka,4e ne mi se pravi na mn umna AZ LI4NO VQRVAM V BOG I VINAGI 6TE GO PRAVQ TI PRAVI KAKVOTO SI ISkA6 NALI ZNAE6 4E TOVA SI E SAMO TVOI PROBLEM!i o6te ne6to 6te si gledam kakvito si iskam serial4eta,qsno?

`Death`Whore`
04-24-2006, 23:19
Без коментар.

Метълката
04-24-2006, 23:21
7 mi kl.sum i zavur6vam samo s 6estici taka,4e ne mi se pravi na mn umna

МУХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХ АХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХА ХХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХАХХА ХАХА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ма ти си гениална направо бе, кой ще ти се опре :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ГЕЕНИИЙЙ :lol: :lol: :lol:

по-тъпо изказване не бях чувала отдавна, поздравления :lol: :lol:

the_o.c_girl
04-24-2006, 23:21
bih kazala su6toto i za tvoite postove :smt006 priqtna ve4er :twisted:

the_o.c_girl
04-24-2006, 23:25
7 mi kl.sum i zavur6vam samo s 6estici taka,4e ne mi se pravi na mn umna

МУХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХ АХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХА ХХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХАХХА ХАХА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ма ти си гениална направо бе, кой ще ти се опре :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ГЕЕНИИЙЙ :lol: :lol: :lol:

по-тъпо изказване не бях чувала отдавна, поздравления :lol:
:lol:
kato hvane6 3 mi se obadi ot nqkoq dupka :smt006

the_o.c_girl
04-24-2006, 23:38
ha ami neznam dali u4ili6tata vuv veliko turnovo sa selski:)
2 ro v.t e nai renomiraniq grad sled sofiq za zavurzvane na vis6e obrazovanie!taka, 4e i u4ili6tata sa renomirani :!: tova e poslednoto mi mnenie v tazi tema ne mislq, 4e trqbva se izlagam kato stoq pri ne6ta s po- niska kultura ot men!

`Death`Whore`
04-24-2006, 23:40
Висшето образование няма нищо общо с училищното такова.

Briseis
04-24-2006, 23:49
"zavurzvane"....Явно ти exploitedteen не си искал да завържеш, а да завършиш...И после не знам си какво била завършила...
По темата: Не слушам блек, но определено ме радва повече от дет-а :-k

the_o.c_girl
04-24-2006, 23:51
ehhhhhhhhhhhhhhhh ama kak se radvam za teb ako vtu nqma prestij za6to pisa tuk :?: proto me u4udvate tova men ne me topli kude sa te prieli ama hi4 daje :roll: uspeh v u4eneto

`Death`Whore`
04-24-2006, 23:53
А какво те интересува блек метълът? Даже не знаеш как звучи, сигурна съм. Но пишеш в тази тема.

the_o.c_girl
04-24-2006, 23:57
аз почти съм "завързал" висшето си образование, миличка...

колко жалко за теб, че си едва 7-и клас и имаш такова огромно самочувствие...
освен това говориш с човек, който е стигал до доста висок кръг на олимпиада по литература :roll:


ама да не се хвалим... успех на изпитите след 7-и клас...
те май бяха трудни.. :smt005
hehehe blagodarq ti ne mi puka 4e si zavur6il :smt005 i kakvo u4i6

`Death`Whore`
04-24-2006, 23:58
Хората казват, че следват - научи го. "Учиш" в училище.

the_o.c_girl
04-24-2006, 23:59
znam be mila prosto taka iskam da si pi6a misli6 4e neznam dumata li ba6ta mi ima 2 vis6i obrazovaniq kakto i maika mi a sega sestra mi sledva 2 paralelno taka 4e ne misli6 li 4e neznam znam dumata :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Метълката
04-25-2006, 00:01
ehhhhhhhhhhhhhhhh ama kak se radvam za teb ako vtu nqma prestij za6to pisa tuk :?: proto me u4udvate tova men ne me topli kude sa te prieli ama hi4 daje :roll: uspeh v u4eneto

А :shock:
Ти още ли си тука маааааа :-D (преди гениалната ти особа да се засегне, нека уточня че тва е песен на Контрол. не е саудтрак към некое сериалче, затва може и да не го знаеш, а гениите с 6-ци след 7ми клас са лесно раними :lol: )

не за друго, просто сякаш ЗАПЛАШИ че няма да пишеш в тая тема, КУлтуРо....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

the_o.c_girl
04-25-2006, 00:05
ehhhhhhhhhhhhhhhh ama kak se radvam za teb ako vtu nqma prestij za6to pisa tuk :?: proto me u4udvate tova men ne me topli kude sa te prieli ama hi4 daje :roll: uspeh v u4eneto

А :shock:
Ти още ли си тука маааааа :-D (преди гениалната ти особа да се засегне, нека уточня че тва е песен на Контрол. не е саудтрак към некое сериалче, затва може и да не го знаеш, а гениите с 6-ци след 7ми клас са лесно раними :lol: )

не за друго, просто сякаш ЗАПЛАШИ че няма да пишеш в тая тема, КУлтуРо....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
6te si pi6a kogato si precenq v slu4aq precenih 4e trqbva da si izqvq genialnoto si mislene.

Метълката
04-25-2006, 00:09
precenih 4e trqbva da si izqvq genialnoto si mislene.

С такива граматически правилни изречения ли печелиш шестици? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

`Death`Whore`
04-25-2006, 00:13
Не се фукай с другите. Сега ще кажеш, че гаджето ти също има само 6-ци.

the_o.c_girl
04-25-2006, 00:14
izvinqvam se ot burzane sum napisala 2 si ta prcenih,4e trqbva da izqvq genialnoto si mislene :smt006

Метълката
04-25-2006, 00:17
Ще се сетиш, неграмотно зубърче, ще се сетиш, ама като ти го посочат чак ;)

Оттук нататък ти игнорирам постовете, твърде си ми елементарна, пък и ти сама се закопа. :smt005 8)

04-25-2006, 00:36
izvinqvam se ot burzane sum napisala 2 si ta prcenih,4e trqbva da izqvq genialnoto si mislene :smt006
Абе chestra_f тебе не те ли баннаха? Какво дириш тука пак?

midian
04-25-2006, 12:30
за написаното по горе-ще си замъл4а
се пак по темата-мда слу6ам блек и съм сатанистка...

`Death`Whore`
04-25-2006, 12:31
за написаното по горе-ще си замъл4а
се пак по темата-мда слу6ам блек и се кефя много на cradle of filth,туй 4е си блекар не зна4и 4е тряа да си и сатанист но аз СЪМ сатанистка :smt016
По-нагоре се изясни, че Крейдъл не са сатанисти, феновете им - също.

RoyTheReaper
04-25-2006, 12:32
kato muzika mi haresva, no ne i kato ideologiq.

midian
04-25-2006, 12:35
за написаното по горе-ще си замъл4а
се пак по темата-мда слу6ам блек и се кефя много на cradle of filth,туй 4е си блекар не зна4и 4е тряа да си и сатанист но аз СЪМ сатанистка :smt016
По-нагоре се изясни, че Крейдъл не са сатанисти, феновете им - също.
не съм казала 4е слу6ам САМО Кредъла [-X

04-25-2006, 14:25
за написаното по горе-ще си замъл4а
се пак по темата-мда слу6ам блек и се кефя много на cradle of filth,туй 4е си блекар не зна4и 4е тряа да си и сатанист но аз СЪМ сатанистка :smt016
По-нагоре се изясни, че Крейдъл не са сатанисти, феновете им - също.
не съм казала 4е слу6ам САМО Кредъла [-X
Голяма си сатанистка. Сигурно не и две от имената на Сатаната ама вече епа, големи сатанисти сме.

Метълката
04-25-2006, 14:51
за написаното по горе-ще си замъл4а
се пак по темата-мда слу6ам блек и се кефя много на cradle of filth,туй 4е си блекар не зна4и 4е тряа да си и сатанист но аз СЪМ сатанистка :smt016
По-нагоре се изясни, че Крейдъл не са сатанисти, феновете им - също.
не съм казала 4е слу6ам САМО Кредъла [-X
Голяма си сатанистка. Сигурно не и две от имената на Сатаната ама вече епа, големи сатанисти сме.

Абе оставете я момичето бе!!!
Каже някой че е сатанист и веднага някои скача да го убеждава че не е!
Тя ли знае по-добре или вие ?! ](*,)

midian
04-25-2006, 19:07
знам какво е сатанизъм и не парадирам с тва 4е съм сатанистка,баси 4овек дане каже не6то,пука ми кво си мислите,аз си знам наЙ-добре каква съм :smt011 :smt019 :smt011

midian
04-25-2006, 19:09
а и има въпрос ''пропоеядвате ли сатанизъм?''

Dr. Kazimbutt
04-25-2006, 20:57
знам какво е сатанизъм и не парадирам с тва 4е съм сатанистка,баси 4овек дане каже не6то,пука ми кво си мислите,аз си знам наЙ-добре каква съм :smt011 :smt019 :smt011
Като си сатанистка, я кажи колко гробове си осквернила?

Dr. Kazimbutt
04-25-2006, 21:02
то това не се прави от сатанистите, а от идиоти...
Е, ти пък... трябваше да изчакаш, за да видим какво щеше да каже момичето...

faster_pr
04-25-2006, 22:01
а и има въпрос ''пропоеядвате ли сатанизъм?''

zavisi kvo razbira6 pod satanizum

az li4no ne se otvra6tavam ot razni kurvi6ta i drugi podobni, daje sa mi sme6ni

a tva za oskvernqvaneto na grobove ... ne mi se vqrva mnogo da sa horata koito si go pozvolqvat za6toto se iziskva izrodena psihika za da go napravi6 tova, a i satanizma ne e samo oskvernqvane na grobove
ima prekaleno mnogo ne6ta koito mogat da se kajat na tazi tema i moje da si sporite do utre za risunki, rituali i drugi takiva

kakto kazah satanistite sa hora koito ne sa u red i ne mi se vqrva da ima 100%-ovi satanisti tuka

Метълката
04-26-2006, 02:37
а и има въпрос ''пропоеядвате ли сатанизъм?''

zavisi kvo razbira6 pod satanizum

az li4no ne se otvra6tavam ot razni kurvi6ta i drugi podobni, daje sa mi sme6ni

a tva za oskvernqvaneto na grobove ... ne mi se vqrva mnogo da sa horata koito si go pozvolqvat za6toto se iziskva izrodena psihika za da go napravi6 tova, a i satanizma ne e samo oskvernqvane na grobove
ima prekaleno mnogo ne6ta koito mogat da se kajat na tazi tema i moje da si sporite do utre za risunki, rituali i drugi takiva

kakto kazah satanistite sa hora koito ne sa u red i ne mi se vqrva da ima 100%-ovi satanisti tuka

аз не се имам за сатанистка, но споделям огромна част от идеите на сатанизма. чела съм много за него и наистина намирам нещо за мен там.

midian
04-26-2006, 12:46
лееееееее-лееееееееееееее!ма вие се ОЛЯХТЕ! :smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D =D> =D> =D> :smt043 :smt043 :smt043 пак ви казвам-варете на майната си ве! :smt098 опитах да бъда любезна ама не става така явно,кво ви бърка каква религия проповядвам АЗ???туй си е мой проблем :twisted:
то4ка по вапроса 4е осрахме темата .

magesnik
04-26-2006, 16:19
Tя темата беше осрана от онова тъпо момиче ОЦ гърл или както там се пише не ми пука,така че няма проблеми.

the_o.c_girl
04-26-2006, 16:23
1 vo tova momi4ence ne e tupo ama ako ste tolkova jalki i se radvate na tova ok az si znam nai dobre kakva sum!tolkova ste prozra4ni 4e nqma na kude pove4e

Dr. Kazimbutt
04-26-2006, 16:27
1 vo tova momi4ence ne e tupo ama ako ste tolkova jalki i se radvate na tova ok az si znam nai dobre kakva sum!tolkova ste prozra4ni 4e nqma na kude pove4e
Направо ни отказа от живота...

midian
04-26-2006, 17:03
оф аре стига спорове...

anonymous464110
04-27-2006, 03:19
koi pita6e za Pungeont Stench?az 6e hodq.propusnah Sinister zaradi Sick Of It All ama Bloodfest-a nqma da go izpusna :mrgreen:

SisTeR`oN`MaXa
04-27-2006, 12:33
Imam liybimi grupi koito slu6am ot vreme na vreme i nqmam ni6to protiv tozi stil muzika naprotiv kefi me :)

Death_F
04-28-2006, 18:33
"Блек метъла е есенция на злото в човека" \../ \../
Не се правя на true блек метълистка но тове е един от силовете които обожавам по скоро мелодичния блек ае...блек да е Immortal и Burzum за мене са #1 слушам блекец от около 2 години преди слушах сякфи бози (death) но накрая се осъзнах и разбрах смисъла на музиката които правят ...ае повече блек да има хаха а за блекърите кфо да ми е мнението... дивеят тука от където съм аз сме супер малко хората които слушаме изтинска музика ноо...това е!Ае толкоз... :twisted:

06-22-2006, 20:17
Още нещо се сетих, какво си мислите когато видите блекар на улицата какво ми е мнението за такива хора изобщо?

1. А бе тоя няма ли си работа?
2. Ако се види на кво прилича...
3. :smt078 (медал ли искаш - кво показваш?)

И преди да са почнали хитрите коментари чат-пат слушкам и музички от типа на Sepultura, Static-X, Clawfinger, Coal Chamber, System of a Down...
ti si sme6en i se pogledni koi znae kv gnil mirizliv tryp si i si smeni nika i ne se ebavai taka s imeto na penilaiz ot to 6ot ti i za laino ne stava6 a drugite kadeto vikat 4e gi mrazqt 6ot sa nacisti sa mirizlivi mangasari dano satanata i hitler vi 6ibat zaedno :smt018 vie osven da govorite typotii drugo ne vi se odavaako razbirahte pone malko ot blek 6ot temite tam sa mnogo no kakvo vi razpravqm na vas malki fal6ivi 4algarski du6i4ki :smt013 :smt019

06-22-2006, 20:40
BLACK METAL IST KREIG!

06-22-2006, 21:09
Съкс(Нищо лично към никой!)!

LiSiKa
06-23-2006, 11:11
http://cannibalist.hp.infoseek.co.jp/fromnokturnal/nocturnal_mortum1st.jpg
http://f59.aaa.livedoor.jp/~steelbed/russian%20metal/nocturnal%20mortum.jpg
http://demonzend.com/pic/album/The%20End%20Records/NOCTURNAL%20MORTUM%20(Nechrist).gif

Да как де не ги оби4аш тия :smt017

magesnik
06-23-2006, 11:53
И 3-те са обложки на Ноктурнал Мортум,1-та е Goat Horns,втората на Lunar Poetry,a третата e на Нехристъ.

06-23-2006, 21:53
Темнозор и Ноктурнал Мортуум са най-яките наци блек метъл банди!

misanthropia_human_suffer
06-24-2006, 11:17
BLEKA SI E ZA OPREDELENI HORA. AZ SM BLEK METAL I VIJDAM 4E HORATA ILI NI PSYVAT ILI TEZI KOITO SA POVE4ETO SA PSEVDO BLEKARI ,KOITO ISKAT DA SE NAPRAVQT NA INTERESNI ,KATO IZPOLZVAT SATANIZMA I ZLIA DANI FILTH S TYPATA I IZTURKANA PENTAGRAMI4KA,NO BLEKA IMA MNOGO TEMATIKI ZA PEENE. POVE4ETO ZNAQT SAMO SATANIK BLEKA MEN LI4NO VSQKAKV BLEK ME KEFI OT 7 GODINI GO SLU6AM I E SVURZANO S MENE KATO IDELOGIA ZA JIVOTA I SPODELQNETO NA QROST I OMRAZA ,NO SU6TO TAKA KOLKOTO I DA E NEVOROQTNO ZA DRUGITE TAM SE NAMIRA DORI PESNI V KOITO PO4ITAT PRIRODATA , PRIMERNO KATO BURZUM I OBI4TA MY KM GORATA ILI EMPEROR KOITO PAK SA ODADENI NA PRIRODATA I SAMOTATA TAKA I IMMORTAL.LI4NO AZ I COLD KING SME IZPITVALI MUZIKALNI ORGAZMI NA MNOGO PESNI BLEK (NE STAVA VYPROS TOVA,4E PO PRINCI GO OSEMENQVAM VSQKA NO6T :lol: :lol: A ZA DRUGO)BE SKORO O4AKVAITE NOVA BLEK GRYPA V KOITO SE SYBIRAT VSI4KI TEZI 4UVSTVA,KAZVA SE NAIGHT FOREST! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :-({|=

misanthropia_human_suffer
06-24-2006, 11:19
BLEKA SI E ZA OPREDELENI HORA. AZ SM BLEK METAL I VIJDAM 4E HORATA ILI NI PSYVAT ILI TEZI KOITO SA POVE4ETO SA PSEVDO BLEKARI ,KOITO ISKAT DA SE NAPRAVQT NA INTERESNI ,KATO IZPOLZVAT SATANIZMA I ZLIA DANI FILTH S TYPATA I IZTURKANA PENTAGRAMI4KA,NO BLEKA IMA MNOGO TEMATIKI ZA PEENE. POVE4ETO ZNAQT SAMO SATANIK BLEKA MEN LI4NO VSQKAKV BLEK ME KEFI OT 7 GODINI GO SLU6AM I E SVURZANO S MENE KATO IDELOGIA ZA JIVOTA I SPODELQNETO NA QROST I OMRAZA ,NO SU6TO TAKA KOLKOTO I DA E NEVOROQTNO ZA DRUGITE TAM SE NAMIRA DORI PESNI V KOITO PO4ITAT PRIRODATA , PRIMERNO KATO BURZUM I OBI4TA MY KM GORATA ILI EMPEROR KOITO PAK SA ODADENI NA PRIRODATA I SAMOTATA TAKA I IMMORTAL.LI4NO AZ I COLD KING SME IZPITVALI MUZIKALNI ORGAZMI NA MNOGO PESNI BLEK (NE STAVA VYPROS TOVA,4E PO PRINCI GO OSEMENQVAM VSQKA NO6T :lol: :lol: A ZA DRUGO)BE SKORO O4AKVAITE NOVA BLEK GRYPA V KOITO SE SYBIRAT VSI4KI TEZI 4UVSTVA,KAZVA SE NAIGHT FOREST! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :-({|=ISKAH DA KAJA NIGHT FOREST! :twisted: :twisted: :twisted: :-({|= ::: \:D/ :smt013 :twisted: :evil:

`Death`Whore`
06-24-2006, 11:30
Не знам дали си истински метъл, но определено нямаш нито едно смислено мнение. Може да си бруталист, сатанист и куп други неща, но това не значи, че трябва да си тъп.

А, току-що прочетох едно. МОжел си да говориш не само за извращения.

HandOfBlood
06-24-2006, 11:45
мнеееем... има някой неща, които ми харесват, ма блек определено не слушам... слушах за кратък период от време, ама... бе нз, не слушам често... даже никак.
а блекърите... има някой от тях, дето така ме дразнят... ма яката. ма иначе има някой, дет са пичове (;

HandOfBlood
06-24-2006, 11:49
райди, млъквай! едно време слушах яката, така че си имам право на глас :twisted:

HandOfBlood
06-24-2006, 11:51
а, супер, ийст 17 слушаше ли? :smt005
бду кфо има да разбирам на блека осфен тфа, че не ме кефи вече... м?:)

KoRn_FOREVER
06-24-2006, 11:52
Black Metal FOREVER!!! :twisted:

misanthropia_human_suffer
06-24-2006, 11:58
к'фо ми викаш и ми се караш бе???

и какво ми парадираш, че си истински блек метъл... сигурно и ти си плякаш корпс пейнт и злоба и ярост....

пфааааа...

изпитвайте си оргазми там и не парадирай...
a ti si 6iban heitar 6to ne qde6 laina kato drugite lainari kato tew!

Sapphir
06-24-2006, 12:04
Не ми харесват .

Cold_King
06-24-2006, 12:05
BLEKA SI E ZA OPREDELENI HORA. AZ SM BLEK METAL I VIJDAM 4E HORATA ILI NI PSYVAT ILI TEZI KOITO SA POVE4ETO SA PSEVDO BLEKARI ,KOITO ISKAT DA SE NAPRAVQT NA INTERESNI ,KATO IZPOLZVAT SATANIZMA I ZLIA DANI FILTH S TYPATA I IZTURKANA PENTAGRAMI4KA,NO BLEKA IMA MNOGO TEMATIKI ZA PEENE. POVE4ETO ZNAQT SAMO SATANIK BLEKA MEN LI4NO VSQKAKV BLEK ME KEFI OT 7 GODINI GO SLU6AM I E SVURZANO S MENE KATO IDELOGIA ZA JIVOTA I SPODELQNETO NA QROST I OMRAZA ,NO SU6TO TAKA KOLKOTO I DA E NEVOROQTNO ZA DRUGITE TAM SE NAMIRA DORI PESNI V KOITO PO4ITAT PRIRODATA , PRIMERNO KATO BURZUM I OBI4TA MY KM GORATA ILI EMPEROR KOITO PAK SA ODADENI NA PRIRODATA I SAMOTATA TAKA I IMMORTAL.LI4NO AZ I COLD KING SME IZPITVALI MUZIKALNI ORGAZMI NA MNOGO PESNI BLEK (NE STAVA VYPROS TOVA,4E PO PRINCI GO OSEMENQVAM VSQKA NO6T :lol: :lol: A ZA DRUGO)BE SKORO O4AKVAITE NOVA BLEK GRYPA V KOITO SE SYBIRAT VSI4KI TEZI 4UVSTVA,KAZVA SE NAIGHT FOREST! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :-({|=



Наистна е така, освен това в тази музика специално аз намирам толкова красота, колкото в никоя друга, защото я разбирам. А също така знам че вие чувате просто джънгър и викане, защото просто не можете да вникнете и разберете музиката.

Има 1 велика мисъл: ''трудно брате се живее сред тез глупци неразбрани''

Скъпи тва за осеменяването трябваше ли да го казваш, че целия форум да разбира бе :lol: :lol: :lol:

И групата ни се казва Night Forest.

П.П.
Простете му обещавам ви да го науча на правопис, че той е свикнал да пише само с моята ''писалка'' :lol: :lol: :lol:

Sapphir
06-24-2006, 12:06
Забравих да кажа , че са ми мега мега, мега, мега, мега, мега, мега ,мега, мега, мега, мега ,мега ,мега ,мега, мега, мега, мега ,мега мега,мега, мега, мега ,мега, МЕГА ,МЕГА НА ЕНТА отвратителни. :-({|=

misanthropia_human_suffer
06-24-2006, 12:10
BLEKA SI E ZA OPREDELENI HORA. AZ SM BLEK METAL I VIJDAM 4E HORATA ILI NI PSYVAT ILI TEZI KOITO SA POVE4ETO SA PSEVDO BLEKARI ,KOITO ISKAT DA SE NAPRAVQT NA INTERESNI ,KATO IZPOLZVAT SATANIZMA I ZLIA DANI FILTH S TYPATA I IZTURKANA PENTAGRAMI4KA,NO BLEKA IMA MNOGO TEMATIKI ZA PEENE. POVE4ETO ZNAQT SAMO SATANIK BLEKA MEN LI4NO VSQKAKV BLEK ME KEFI OT 7 GODINI GO SLU6AM I E SVURZANO S MENE KATO IDELOGIA ZA JIVOTA I SPODELQNETO NA QROST I OMRAZA ,NO SU6TO TAKA KOLKOTO I DA E NEVOROQTNO ZA DRUGITE TAM SE NAMIRA DORI PESNI V KOITO PO4ITAT PRIRODATA , PRIMERNO KATO BURZUM I OBI4TA MY KM GORATA ILI EMPEROR KOITO PAK SA ODADENI NA PRIRODATA I SAMOTATA TAKA I IMMORTAL.LI4NO AZ I COLD KING SME IZPITVALI MUZIKALNI ORGAZMI NA MNOGO PESNI BLEK (NE STAVA VYPROS TOVA,4E PO PRINCI GO OSEMENQVAM VSQKA NO6T :lol: :lol: A ZA DRUGO)BE SKORO O4AKVAITE NOVA BLEK GRYPA V KOITO SE SYBIRAT VSI4KI TEZI 4UVSTVA,KAZVA SE NAIGHT FOREST! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :-({|=



Наистна е така, освен това в тази музика специално аз намирам толкова красота колкото в никоя друга, защото я разбирам. А също така знам че вие чувате просто джънгър и викане, защото просто не можете да вникнете и разберете музиката.

Има 1 велика мисъл: ''трудно брате се живее сред тез глупци неразбрани''

Скъпи тва за осеменяването трябваше ли да го казваш, че целия форум да разбира бе :lol: :lol: :lol:

И групата ни се казва Night Forest.

П.П.
Простете му обещавам ви да го науча на правопис, че той е свикнал да пише само с моята ''писалка'' :lol: :lol: :lol:
DA SLU4VAT SE GRE6KI ZA TOVA PO TOVA KOETO SM NAPISAL SM SE PORAVIL NO AKO IMA6E O4I 6TE6E DA VIDI6 :smt011 ZA TOVA 6TETE NAKAJA S ZDRAV SEX S BOZDUGANI I BI4OVE :twisted: :lol: IR.BABYNIKAL

misanthropia_human_suffer
06-24-2006, 12:12
Има 1 велика мисъл: ''трудно брате се живее сред тез глупци неразбрани''

HAHAHAAH TVA ME RAZBI I MEJDU DRUGOTO SI E BAQ VQRNO! :lol: :lol:

Cold_King
06-24-2006, 12:15
Забравих да кажа , че са ми мега мега, мега, мега, мега, мега, мега ,мега, мега, мега, мега ,мега ,мега ,мега, мега, мега, мега ,мега мега,мега, мега, мега ,мега, МЕГА ,МЕГА НА ЕНТА отвратителни. :-({|=


А така!
И най важното Левски форевър!!!

HandOfBlood
06-24-2006, 12:17
ето що повечето блекъри ме дразнят...
някой не е на мнението им и не се кефи на тва, на което и те и се стига до изказвания тип

a ti si 6iban heitar 6to ne qde6 laina kato drugite lainari kato tew!
и

Има 1 велика мисъл: ''трудно брате се живее сред тез глупци неразбрани''

Sapphir
06-24-2006, 12:18
Забравих да кажа , че са ми мега мега, мега, мега, мега, мега, мега ,мега, мега, мега, мега ,мега ,мега ,мега, мега, мега, мега ,мега мега,мега, мега, мега ,мега, МЕГА ,МЕГА НА ЕНТА отвратителни. :-({|=


А така!
И най важното Левски форевър!!!

ИМЕННО!

Cold_King
06-24-2006, 12:19
ти за умен ли се имаш??

Това аз за какво се имам няма значение, друг е въпроса, че ти не можа дори да разбереш за какво го казвам, след като ми задаваш подобен въпрос.

Cold_King
06-24-2006, 12:23
Забравих да кажа , че са ми мега мега, мега, мега, мега, мега, мега ,мега, мега, мега, мега ,мега ,мега ,мега, мега, мега, мега ,мега мега,мега, мега, мега ,мега, МЕГА ,МЕГА НА ЕНТА отвратителни. :-({|=


А така!
И най важното Левски форевър!!!

ИМЕННО!

Долу Блек метъла, само Левски!!!

Sapphir
06-24-2006, 12:24
Забравих да кажа , че са ми мега мега, мега, мега, мега, мега, мега ,мега, мега, мега, мега ,мега ,мега ,мега, мега, мега, мега ,мега мега,мега, мега, мега ,мега, МЕГА ,МЕГА НА ЕНТА отвратителни. :-({|=


А така!
И най важното Левски форевър!!!

ИМЕННО!

Долу Блек метъла, само Левски!!!

Много ясно ! Какъв е тоя блек метъл? Само Левски София и Манчестър Юнайтед. Бог да поживи Славка Калчева..

Cold_King
06-24-2006, 13:07
задавам го на другарчето ти...

както и да е... всички разбрахме, че сте много зли и истински блекари... естествено неразбрани, но с дълбока душевност...

а друго освен метъл слушали ли сте, че да обиждате??
всъщност пак визирам неграмотника, който е зъл и изпълнен с омраза...

нали е много зъл и изпълнен с омраза, пък аз съм хейтър... :-k

значи той е хипар... :smt005

айде позьорчета... всички разбрахме, че сте най- TRUE!!!


Виж какво приятелю, не съм се опитвал да се покажа като зъл и истински, нито пък ще се опитвам да ви карам да ме разбирате, вие просто няма да можете, на човек са му вродени тези разбирания те не се наливат в главата. А душевноста си я имам и то в големи количества и пак казвам, че не можете да я разберете, защото съм доста различен от вас и няма как да стане, а и не ми е целта да ви карам да ме разбирате.

Ще се изкажа и по останалите въпроси тъй като засегна и мен.
Аз съм пианист от 11 години, освен това свиря и в хард рок група на клавир, от което се разбира, че естествено харесвам и друга музика освен блека-Хард рок, класика, суинг, фюжън, пауър метъл, екстрийм прогресив, готик/дуум. Това са ми останалите любими стилове в музиката, но целия блек и бандата Type O Negative (която е готик/дуум) най са ми на сърцето.

Въобще не ме интересува дали ще ме мислите за позиор или за тру, вашето мнение с нищо не може да ми навреди, нито да ми помогне.

От отдавна съм спрял да се опитвам да съм като обществото, за да ми е по-добър и лесен живота, за да съм разбран и харесван от масите.

Аз съм просто верен на себеси, от там нататък ме мислете за какъвто си искате, точно през к*ра ми е.

Sapphir
06-24-2006, 13:15
задавам го на другарчето ти...

както и да е... всички разбрахме, че сте много зли и истински блекари... естествено неразбрани, но с дълбока душевност...

а друго освен метъл слушали ли сте, че да обиждате??
всъщност пак визирам неграмотника, който е зъл и изпълнен с омраза...

нали е много зъл и изпълнен с омраза, пък аз съм хейтър... :-k

значи той е хипар... :smt005

айде позьорчета... всички разбрахме, че сте най- TRUE!!!


Виж какво приятелю, не съм се опитвал да се покажа като зъл и истински, нито пък ще се опитвам да ви карам да ме разбирате, вие просто няма да можете, на човек са му вродени тези разбирания те не се наливат в главата. А душевноста си я имам и то в големи количества и пак казвам, че не можете да я разберете, защото съм доста различен от вас и няма как да стане, а и не ми е целта да ви карам да ме разбирате.

Ще се изкажа и по останалите въпроси тъй като засегна и мен.
Аз съм пианист от 11 години, освен това свиря и в хард рок група на клавир, от което се разбира, че естествено харесвам и друга музика освен блека-Хард рок, класика, суинг, фюжън, пауър метъл, екстрийм прогресив, готик/дуум. Това са ми останалите любими стилове в музиката, но целия блек и бандата Type O Negative (която е готик/дуум) най са ми на сърцето.

Въобще не ме интересува дали ще ме мислите за позиор или за тру, вашето мнение с нищо не може да ми навреди, нито да ми помогне.

От отдавна съм спрял да се опитвам да съм като обществото, за да ми е по-добър и лесен живота, за да съм разбран и харесван от масите.

Аз съм просто верен на себеси, от там нататък ме мислете за какъвто си искате, точно през к*ра ми е.

Ми какво си седнал да се вайкаш в накакъв форум бе различния . хахаха. То и аз съм свирила на пиано 5 години , ама ме набедиха за нищо не разбираща от нищо , така че ДИШАЙ! :-({|= :-({|=

niGGa
06-24-2006, 13:30
Смешна работа...Тва ми е мнението за тоя "стил"
Позьори...

Cold_King
06-24-2006, 13:51
Смешна работа...Тва ми е мнението за тоя "стил"
Позьори...

Такова е и моето мнение тоя ''стил'', който ти е на аватара и подписа :wink:

06-24-2006, 14:01
Black metal-a е велика музика спор няма. Dark Throne, Gorgoroth, Burzum, Immortal и т.н. са простооо...От друга страна, всичките тия групи чичо Алис Куупър ги прави на пет стинки, щото колкото и да се прекланям пред музиката на Дарк Троун, винаги се насирам от смях като гледам позите на Фенриз...

http://www.negura.go.ro/images/_interviews/darkthrone_fenriz_2.jpg

"Защо???? Защо ме облече като жена, мамо????"

misanthropia_human_suffer
06-24-2006, 18:36
ми всеки е различен и недоразбран...

ама твоето приятелче не е нито различно, нито нищо, а е смешно...
и го научи да чете и да хване да попрегледа темата...


бтв. слушаш явно само метъл и евентуално щом си пианист и класика, ами друго???
ei glist typ ne sm iskal da se pokaja na zul i da se pravq tew tova ne tie rabota 4ukundur takv hvani prestani da se zaqjdA6 s mene i moqPRIATEL 6tot e nai lesno da se krie6 zad 6ibaNIA SI monitor i klaviatura ako si ni mnogo navid aide da sre6nem i da ti stro6a 6ibanata mucuna zadrustena

Sapphir
06-24-2006, 18:40
ехххх почна се със заплахите... :lol:


недей бе мятъл... аз съм на 13 и с очила... няма да удариш момче с очила нали??? :smt010


Слагай лещи, за да става боя хахахахахха. Алуминиева му работа.

misanthropia_human_suffer
06-24-2006, 18:41
ехххх почна се със заплахите... :lol:


недей бе мятъл... аз съм на 13 и с очила... няма да удариш момче с очила нали??? :smt010
be ne te zapla6vam prosto vijdam 4e ne6to mnogo mi se pali6 :-D

misanthropia_human_suffer
06-24-2006, 18:44
ехххх почна се със заплахите... :lol:


недей бе мятъл... аз съм на 13 и с очила... няма да удариш момче с очила нали??? :smt010
hahaha be 4ovek s o4ila bih odaril ma invalidi kato tew ...ni6to vse pak moje da mi lije6 topkite :smt016

06-24-2006, 18:47
Към пича с блек аватаритре и маймуницата, баце ти просто тъп ли си или си още малък? Осъзнаваш ли се какви глупости говориш? От кога метълчетата станаха побойници?

Dr. Kazimbutt
06-24-2006, 20:00
Блек метълите, които са "неразбрани", "различни" и тем подобни... по-кротко със заплахите. По-добре се успокойте и ходете да посвирите, отколкото да парадирате по форумите.

Cold_King, един човек може да свири от 40 години на музикален инструмент, но пак да не го владее добре. Чаткаш ли? Когато някой започне да се хвали, че свири на някакъв инструмент от 15 години, се получава доста смешно...

niGGa
06-24-2006, 21:43
Смешна работа...Тва ми е мнението за тоя "стил"
Позьори...

Такова е и моето мнение тоя ''стил'', който ти е на аватара и подписа :wink:
Радвам се =) Всеки има право на мнение =)

Cold_King
06-25-2006, 15:20
ми всеки е различен и недоразбран...

ама твоето приятелче не е нито различно, нито нищо, а е смешно...
и го научи да чете и да хване да попрегледа темата...


бтв. слушаш явно само метъл и евентуално щом си пианист и класика, ами друго???


Да слушам друго и го написах, прочети ми предния пост.

Cold_King
06-25-2006, 15:36
Блек метълите, които са "неразбрани", "различни" и тем подобни... по-кротко със заплахите. По-добре се успокойте и ходете да посвирите, отколкото да парадирате по форумите.

Cold_King, един човек може да свири от 40 години на музикален инструмент, но пак да не го владее добре. Чаткаш ли? Когато някой започне да се хвали, че свири на някакъв инструмент от 15 години, се получава доста смешно...


Скъпи, аз съм спокоен, а колкото до свиренето, правя го всеки ден. Не съм писал в тоя форум от няколко месеца, случайно разбрах че по темата пак има отговори и реших да погледна.
Съвсем ясно ми е за овладяването на 1 муз. инструмент, ако искаш ела ме чуй и си прецени, хората които са слушали музиката ми я харесват.
Не свиря от 15 години, а от 11 и не се хваля, а го казвам защото Exploited teen реши че слушам само метъл!

Най добре ти се успокой и прави това, което ти харесва вместо да седиш и да плюеш във форума. Забелязвам, че адски много ненавиждаш тази музика или можеби и в другите теми се заяждаш така?


Поздрав за всички с Emperor-With strengh i burn :wink: :smt020

Dr. Kazimbutt
06-26-2006, 00:20
Най добре ти се успокой и прави това, което ти харесва вместо да седиш и да плюеш във форума. Забелязвам, че адски много ненавиждаш тази музика или можеби и в другите теми се заяждаш така?

Аз съм спокоен и правя това, което обичам. Чак да ненавиждам блек метъла - не. Все пак това не е чалга... по-скоро ми е смешно как някои хора позират с него.