PDA

View Full Version : Moderated: Как да си върна предишния живот?



Samo_za_teb
04-19-2006, 18:20
Moqta tema moje i da prozvuchi na nqkoi glupava mejdu vsichki vajni temi, no az naistia se nujdaq ot pomosht. Do skoro imah vsichko, koeto mojeh da poiskam, a sega sam sama - bez priqteli, bez gadje i nadejda. Zashto se poluchava taka? :roll:V edin moment vsichko se sgromoli bez da razbera kakvo stava. Kajete mi kak da si varna predishniq jivot???

Dano nqkoi moje da mi pomogne

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

killing_loneliness
04-19-2006, 18:25
Всеки си има различен отговор на тези въпроси. Според мен това са много индивидуални въпроси и човек трябва да потърси отговорите вътре в себе си.

Samo_za_teb
04-19-2006, 18:26
Tova naistina, no az ne sam se promenila izobshto prosto otnoshenieto kam men se obarna

killing_loneliness
04-19-2006, 18:28
Виждаш ли - отговори си...Осъзна, че отношението се е променило ...keep seeking the answers...

reallove
04-20-2006, 22:21
neeeeeeeeeee mislish mnogo losho...tochno kogato jivota ti e neponosim shte izniknat ot vsqkude mnogo neshta koito shte te karat da si po-dobre :shock: ! ne pozvolqvai na straha i otchaqnieto da kontrulirat jivota ti!az sam minavala po tozi put..ujasno e priznavam :? no s malko poveche smelost i uporitost se preborvash i spechelvash neshtoto,koeto krepi jivota ti - NADEJDATA I obichta na mnogo hora! 8) gore glavata i znai 4e edin den vsichko shte se naredi :lol:

sweet_girl_15
04-25-2006, 01:00
razbiram te napalno no edinstvenoto ne6to koeto moga da ti kaja e samo vremeto moje da opravi vsi4ko malko po malko 6te se opravi6 no badi sigurna kolkoto i da iska6 ti nikoga nqma da moje6 da vazvarne6 napalno predi6niq si jivot...ne iskam da te ot4aivam no e to4no taka.....i znai 4e vsi4ko si ima na4alo i krai...sled kraq idva na4aloto....sled lo6oto-dobroto....taka 4e o4akvai priqtna iznenada:)