PDA

View Full Version : ревност,лъжа или.....



naia
04-19-2006, 18:51
Моя проблем е следния>>>
та ходех седем месеца със едно момче скъсахме февруари мина един месец и пак се здобрихме.....
скъсахме подпретекст че не се разбираме,не сме си споделяли и такива тъпотии.....
сега пак сме заедно от месец и нещо май....
но в неделя го видях как излиза със една моя "приятелка" и от тогава само за нея говориме и само се караме и аз го ревнувам защото на нея вече не и вярвам беше ми ацки добра приятелка но се намеси др момиче и до там....но това е друга история
та проблема ми е, че не му вярвам имам чувството, че не му пука и някви ей такива и постоянно се нервирам заради него,а го обичам ](*,)

miNiTo
04-19-2006, 18:59
e izvinqvai da kasate tolkz pati i pak da tragvate....
malko stranoo i spored mene ne mu puka mai mnoo za tebe
smisal izlqzal s tfoq fr i sq samo za neq ti prikazva,vazmojno e da e po4nal da q harevsa
a ti sled tui goroi li s nego za tui koeto si misli6?

naia
04-19-2006, 19:01
те са само приятели и нищо друго.....ама мразая аз нея и му се карам за тва дето върши....
а иначе само 1 път сме късали не е кой знае какво :?

LP_girl_14
04-19-2006, 21:15
Да ти кажа ако си убедена в чувсвата на тва момче към теб,няма за кво да го ревнуваш.Дори онази твойте ":приятелка' да се опитва да го спечели,щом сърчицето му ти принадлежи нищо няма да се получи.Вярвай в него.Щом отношенията съм им само приятелски няма нищо страшно.Опитай се да заздравите връзката си.Отделяй му повече внимание,прекарвайте повече време заедно,показвай му постоянно любовта си и уплътнявайте миговете си заедно не със кавги,а с целувки :smt007

midnight...
04-19-2006, 21:25
1во научи се да пишеш
2ро научи се да му вярваш, той ако ще ти изневерява то ще се разбере рано или късно

Krem4eto
04-20-2006, 11:36
Може и да не му пука за теб....Но това с френдката хич не ми харесва,той едва ли не ти прави напук....


П.П. А като говорим за много пъти късане,едно момиче ходи 6 пъти с едно момче...тъпо защото той хич не я харесваше...

SLaDkO_Mi6Le
04-21-2006, 12:36
охххх....яяя стига глупости щом е тръгнал с нея пак значи изпитва все още нещо!едва ли би тръгнал с нея ей така за бройката при положение,че са ходили 7 месеца ли колко беше преди това!Спокойно мила вярвай му!Човек си пати понякога ей така от тъпата ревност.Пък и това,че си го видяла с нея нищо не означава!:) айде успех и не се тревожи!:) 8) :lol: :-D

PleasureSeeker
04-21-2006, 12:41
e izvinqvai da kasate tolkz pati i pak da tragvate....
malko stranoo i spored mene ne mu puka mai mnoo za tebe
smisal izlqzal s tfoq fr i sq samo za neq ti prikazva,vazmojno e da e po4nal da q harevsa
a ti sled tui goroi li s nego za tui koeto si misli6? а възможно е да го прави за да може...момичето да изпита ревност..и да съжалиава че са скъсали 1вия път

teenkopele
04-21-2006, 13:18
Щом си нямате взаимно доверие, връзката ви е обречена. :wink:

[LP]```
04-21-2006, 14:16
Да ти кажа ако си убедена в чувсвата на тва момче към теб,няма за кво да го ревнуваш.Дори онази твойте ":приятелка' да се опитва да го спечели,щом сърчицето му ти принадлежи нищо няма да се получи.Вярвай в него.Щом отношенията съм им само приятелски няма нищо страшно.Опитай се да заздравите връзката си.Отделяй му повече внимание,прекарвайте повече време заедно,показвай му постоянно любовта си и уплътнявайте миговете си заедно не със кавги,а с целувки
Taka si e

SummeRLove08
04-21-2006, 15:22
Ревността е нещо много лошо и е развалила много връзки :!: Аз също много ревнувам :( Ти обаче ако нямаш основателни причини,не прави проблеми.
По-лошо е,че като че ли не му пука. :roll: