PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: В чата е един, на живо - друг ?!?!



Malko_kote
04-19-2006, 21:55
Zna4i s edno mom4e ot moeto u-6te si pi6em vsqka ve4er po skype.Toi mi prizna 4e mn si me haresva i az nego mn go haresvam,Bih kazala 4e sum vlubena.Oba4e se 4uvstvam mn oburkana.Ve4er mi pi6e nqkakvi raboti, kolko sum hubava i t.n. pi6e mi za nqkakvi celuvki, a kato se zase4em v u-6te toi se durji mn tupo.Kazva mi zdr, zaka4a se s men po nqkakuv tup na4in i az nz kakvo da pravq.Lo6oto e 4e se vlubih.A me e strah 4e lubovta mi..........mojebi ni6to nqma da se polu4i.ne kazvam 4e toi ne me iska naprativ, qvno nz e kak da podhodi.kajete mi kakvo da napravq, molqvi :!: :!: :!:

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

dAnnyb0y
04-19-2006, 22:21
Еми има много варианти.
Не забравяй, че в чата е по-лесно и може да се отпусне, което го прави по-оригинален. В училище е нервно от много хора и по-важното е наживо, което може да води до притеснение и срам и да му е по трудно да е оригинален. Поговори с него по този въпрос.

naia
04-19-2006, 22:28
И аз съм го разбрала ,че в чата е доста по различно от колкото на живо....в чата не го гледаш във очите и ти е лесно да наговориш всякакви работи,но когато се видите на живо забравяш ума и дума и те е срам да го погледнеш в очите....
Ама и това минава...
Защо не го попиташ защо така се държи..?!?
Излезнете някъде сами и така...... \:D/
Успех!

Malko_kote
04-19-2006, 23:07
Ami az ve4e sum govorila s nego po tozi vupros''za6to se durji s men taka'' i t.n.Ama toi ne si promenq otno6enieto.Smisul toi se durji nqkaksi........i9 az nz kak, 4estno kazano.Ne me ubijda ili ne6to takova a i toi e mn svestno mom4e, izob6to ne e ot onezi nadutite.Mn durja na nego i sum pove4e ot ubedena 4e i toi e taka, sprqmo men.A otnosno tova da mu akja da izlezem, kak da go napravq, ne moga da pokanq mom4ean sre6ta.kakvo da govorq s nego, pomognete mi, kakvo to4no da mu kaja :?: Mersi mn :|

naia
04-19-2006, 23:12
Кажи му например искаш ли да се видим някъде не е чак толкова зле да поканиш момче...или в чата му пиши дали иска да се поразходите....

04-19-2006, 23:13
, kak da go napravq, ne moga da pokanq mom4ean sre6ta.

xaxaxaxaaxxaxaxaxaxax cooool tva iskazvane cepi mraka naprao :D:D:D
mi kat ne moje6 da pokani6 6e 4aka6 ama nali znae6 kade e 4akalnqta.
Tva e ebati otjivelicata samo mom4eto da kani mene primerno me kefi nekoe momi4e da me pokani a i zabelqzvam 4e i 4esto se lsu4va momi4eta da kanqt mom4eta ne e ne6to novo daje e po normalno muejte sme po pritesnitelni i ni e strah ot otkaza :D:D:D
slez na zemqta i ako ne ti se 4aka cel jivot go pokani be da ne si malka hahahahahhahahah

piko1
04-19-2006, 23:27
нека да ти кажа нещо от свои личен опит знам
следното когато си в училище се правиш на друг човек такъв какъвто не си наистина малко хора са ралични от това за което се представят явно ти си попаднала точно на такова момче
което крие истината в училще както и аз правех
може да ти изглежда глупаво но това е един вид защитна реакция
поне според мен явно в чата е разкрил това което всъщност е
ще го видиш когато тръгнеш със него че е точно така
просто не знам как по друг начин да ти го обясня

EviL_Dancer^89
04-19-2006, 23:27
Emi qvno toq pi4 e leko zadrusten druj se po-otvoreno s nego zapo4ni nqkava tema otpusni go izlezte v nqkoe kafence razhodete se zavedi go na nqkoe ne mn ujiveno mestence i misliq 4e 6e se polu4at rabotite prosto e malko po pritesnitelen :) V 4ata naistina e MN MN MN po lesno az v 4ata se zapoznah s edno momi4e predi vreme i si 4atihme po cql den bez da spirame no kagato izlqzoh se spekoh stana mi super tupo suotvetno i na neq :))

No i bez tva be6e malko prasence :P :roll:

Malko_kote
04-19-2006, 23:33
Mn, ama izklu4itelno mn vi blagodarq :!: :!: :!:

Krem4eto
04-20-2006, 11:19
Да разбирам защо така става...На мене също ми се е случвало,просто на чата на него не му пука да пише разни работи,а на живо може би е по различен,по задръстен ли дори кажи!Той няма да се промени както го виждаш на живо такъв ще си остане,защото това е истинската му същност!


УСПЕХ


П.П. Може да поговориш с него и да му кажеш,че не ти харесва така да се държи с теб!Може да се оправят нещата!

УСПЕЕЕХ!

Malko_kote
04-20-2006, 21:26
Mersi mn, ama kakvo to4no da mu kaja?

Tremix
04-20-2006, 22:08
Na kolko godini si ti i saotvetno toi na kolko e?

Malko_kote
04-20-2006, 22:15
Az sum na 14, a toi na 15 god :)

EviL_Dancer^89
04-20-2006, 23:01
От каде си???Викни го на някое самотно местенце и си поговеете за живота от нещата :) отпусни го лафете си и сичко ще се нареди :)!УСПЕХ

Devilsplaymate
04-21-2006, 08:15
Nikoga nqma da byde6 sigurna kakyv e ! Prosto go zareji

blondito:)
04-21-2006, 09:16
Tova,4e v 4ata se d1rji po edin na4in,a na jivo-po drug,da ti kaja,si e normalno,6toto vse pak pri jiviq kontakt ima6 mn pove4e predpostavki da se pritesni6 i da ne iska6 da se izrazi6 nap1lno,poradi strah ot reakciqta na otsre6tnatiq,dali 6te b1de priet i t.n. Vse pak v 4ata ti se predstavq6 v svetlinata,v koqto iska6 da te priemat okolnite malko ili mn. Makar 4e pri men ne e to4no taka,6toto az 4atq samo s poznati i te sa mi kazvali,4e i taka,i taka-vse s1m si s16tata-6matka :lol: Za tvoq slu4ai,moje mom4eto da e malko po-pritesnitelno i da ne moje da poeme iniciativata po na4ina,po koito iska.Za tova b1di ti aktivnata. Probvai se,p1k moje ne6to da izleze. Mislq,4e e po-dobre taka,otkolkoto da si ostanete samo na nivo 4at i ti o6te pove4e da se izm14va6,osobeno primisl1ta,4e si vlubena vnego. Zag1rbi stereotipite i deistvai ti ;) 6te vidi6,4enakraq 6te ste zaedno!!!

`Death`Whore`
04-21-2006, 09:32
Ако при целувка му казваш "благодаря" или сменяш темата, естествено, че ще се държи така. Но ако го окуражаваш в Скайп, няма шанс.

DaRk_ElF
04-21-2006, 09:36
horata v skype sa mn razli4ni ot tezi koito poprincip poznavame!Taka 4e 6tom ne ti go kazva v o4ite zna4i moje i samo da se bazika s teb,ako nqkoq tvoq priqtelka mu e kazala,4e ti go haresva6 za da vidi kak 6te reagira6!Prosto horata v skype sa otkriti i ponqkoga ne znaqt kakvo govorqt!

Malko_kote
04-21-2006, 11:02
Mersi mn to4no tova mi trqbva6e mn sum ti blagodarna :)

pitbullbg
04-21-2006, 11:39
sram go e 100% po skype ili v 4ata e mn lesno da govori6... ama na jivo :) az mislq 4e e ot tova

PleasureSeeker
04-21-2006, 12:39
Nikoga nqma da byde6 sigurna kakyv e ! Prosto go zareji и аз мисля,че момчето е доста стеснително...и поради тази причина се държи така..

Bloodlust
04-21-2006, 13:02
hm...tova e ne6to podobno na moqta istoriq. razli4noto samo e, 4e na tebe ti otvr16tat na 4ustvata. s1glasna s1m s ostanalite, 4e v 4ata 4ovek e po - siguren v sebe si. taka de, moje6 da se 4ustva6 prev1zhodno po pijama omacana v 6okolad :D v u4ili6te 4ovek naistina nemoje da b1de sebe si. bilo to zaradi kompaniqta, obstanovkata, ili prosto instinkta za samos1hranenie. nemislq, 4e trqbva prosto ei taka da ob1rne6 gr1b na lubovta si. trqbva da se bori6 za neq. oba4e ne o4akvai toi da se promeni. mojebi trqbva p1rvo da re6i6 dali si gotova da go prieme6 tak1v kak1vto e v u4ili6te. uspeh. izbor1t e izcqlo tvoi :D

sexy_play_baby
04-21-2006, 13:05
Еми има много варианти.
Не забравяй, че в чата е по-лесно и може да се отпусне, което го прави по-оригинален. В училище е нервно от много хора и по-важното е наживо, което може да води до притеснение и срам и да му е по трудно да е оригинален. Поговори с него по този въпрос.

и аз мисля така :wink:

Malko_kote
04-21-2006, 22:44
Mersi, ama znteli? Az govorih s nego.Popitah go, dali smqta ne6tata da produljat da stoqt po tozi na4in i toi mi otgri, 4e na nego mu e mn kofti i ne mu se govori za tova.Pitah go dali ima smisul az da produljavam da se vlubvam, ili ne6tata trqbva da ostanat taka kato sa.Kazah mu 4e ako iska mojem da budem samo pr i taka i ne mojah da go razbera.Toi mi kaza 4e 6te budem pr i az se suglasih.Tova koeto ne mi se izqsni, be6e 4e toi mi dava6e nadejdi. :smt010 Mn mi e mu4no, mai se okaza, 4e negovite 4uvstava se promeniha i ni6to nqma da izleze :smt010 Kakvo da pravq sega :?: :?: :?:

Krem4eto
04-22-2006, 11:37
Mersi, ama znteli? Az govorih s nego.Popitah go, dali smqta ne6tata da produljat da stoqt po tozi na4in i toi mi otgri, 4e na nego mu e mn kofti i ne mu se govori za tova.Pitah go dali ima smisul az da produljavam da se vlubvam, ili ne6tata trqbva da ostanat taka kato sa.Kazah mu 4e ako iska mojem da budem samo pr i taka i ne mojah da go razbera.Toi mi kaza 4e 6te budem pr i az se suglasih.Tova koeto ne mi se izqsni, be6e 4e toi mi dava6e nadejdi. :smt010 Mn mi e mu4no, mai se okaza, 4e negovite 4uvstava se promeniha i ni6to nqma da izleze :smt010 Kakvo da pravq sega :?: :?: :?: Нали знаеш има едни момченца,които си играят с чувствата,дават ти до послеееедно надежди.Или наистина те е харесвал или си е играл с чувствата ти... :( наистина гадно се е получило...

DeSiTo0o
04-22-2006, 11:43
Mersi, ama znteli? Az govorih s nego.Popitah go, dali smqta ne6tata da produljat da stoqt po tozi na4in i toi mi otgri, 4e na nego mu e mn kofti i ne mu se govori za tova.Pitah go dali ima smisul az da produljavam da se vlubvam, ili ne6tata trqbva da ostanat taka kato sa.Kazah mu 4e ako iska mojem da budem samo pr i taka i ne mojah da go razbera.Toi mi kaza 4e 6te budem pr i az se suglasih.Tova koeto ne mi se izqsni, be6e 4e toi mi dava6e nadejdi. :smt010 Mn mi e mu4no, mai se okaza, 4e negovite 4uvstava se promeniha i ni6to nqma da izleze :smt010 Kakvo da pravq sega :?: :?: :?: Нали знаеш има едни момченца,които си играят с чувствата,дават ти до послеееедно надежди.Или наистина те е харесвал или си е играл с чувствата ти... :( наистина гадно се е получило...
Да,наистина гадно се е получило...може би ще е по-добре да се опиташ да го забравиш и да си останете само приятели....А ако искаш може пак да поговориш с него...Незнам :?

Malko_kote
04-22-2006, 21:16
Blagodarq vi mn.Govorih s maika po vuprosa i tq su6to mi kaza da go zabravq.Kaza 4e toi se pravi na intr i nqma smisul da se tormozq za nego.Ama az...............razlubvam trudno, vupreiki 4e o6te sum malka, az imam 4uvstva, koito sa mn naraneni :smt010 Mersi na vs, zaduljena sum vi :!:

dAnnyb0y
04-22-2006, 23:34
Mersi mn to4no tova mi trqbva6e mn sum ti blagodarna :)

Считам за приключена.