PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Kак да започна да го привличам ?



ketito
04-20-2006, 01:09
hey hora
zna4i
imam edin vapros
ima edno mom4e
po koeto si padam adski mn
a 6te go vijdam utre
i neznam kakvo da prava
ot v4era hodime
no toi e o6te vluben v biv6ata
mom4eta,kak se privli4ate vie,kakvo vi kara da se vlubite v momi4e
i kakvo da naprava za dago privle4ka pove4ko
plzzz pomognete mi
a ne iskam da mu kazvam !

LoVe_BoY{P}
04-20-2006, 07:43
Най-добре поговори много добре с него и го питай коя предпочита. Ако предпочита теб през другата с времето ще я забрави

akademika
04-20-2006, 07:49
Ей, ние момчетата да не сме ти кученца ("къчи къчи"), че да питаш как да ни привличаш, няма рецепта (освен феромони, но е доказано че не действат).освен това ако караш по някаква "рецепта" гарантирам 99% че ще съжаляваш. Дръж се естествено (въпреки че ще ти е трудно), гледай го придезвикателно в очите, защото те са най краткия път до душата, направи му някой комплимент (колко е умен колко .... ,ще измислиш нещо) но гледай да е на място.Позавърти се около него.Успех!

priti_kiti
04-20-2006, 08:49
mda kakto kazaha predi men nqma opredelena recepta. no tva 4e o6te e vluben v biv6ata ne e mn dobre.. ili si pogovori s nego mn seriozno za tova ili puk iz4akai o6te malko vreme,ne go pritiskai a go ostavi toi sam da te potursi i da poiska blizostta ti.

04-20-2006, 09:29
Ami kofti e 4e vinagi 6te te sravnqva s biv6ata ama vse pak predpolagam 4e i ti si ima6 mn po dobri ka4estva ot neq......kak da go prile4e6 prosto si bydi takava kakvato si ako toi ne haresva istinskata ti syshtnost tq nqma smisyl da se prestryva6 na nqkakva druga samo za da si s nego 8)

white_chik
04-20-2006, 09:36
6tom o6te e vluben v biv6ata 6to hodi s teb? :roll:

Krem4eto
04-20-2006, 10:46
Ами дръж се с него добре,гледай го в очите,целувайте се,гушкайте се.....Не го питай за другата,той сам ще предпочете теб!Не го притискай,защото накрая ще избере нея!Хубаво е да направиш хубава основа на връзката!!!



УСПЕХ!!!

mariella_17
04-20-2006, 12:52
Ей, ние момчетата да не сме ти кученца ("къчи къчи"), че да питаш как да ни привличаш, няма рецепта (освен феромони, но е доказано че не действат).освен това ако караш по някаква "рецепта" гарантирам 99% че ще съжаляваш. Дръж се естествено (въпреки че ще ти е трудно), гледай го придезвикателно в очите, защото те са най краткия път до душата, направи му някой комплимент (колко е умен колко .... ,ще измислиш нещо) но гледай да е на място.Позавърти се около него.Успех!
haha tva be6e gotino mn dobro sravnenie
ina4e po vaprosa naistina po dobre si pogovorete i izqsnete otno6eniqta si

ketito
04-20-2006, 13:45
ok zna4i az tuka vi pitam kak da go provleka
ok???
a ne kak go sravnqvam ili da govorq s nego
ako mqkoi moje d ami pomogne
okay mn 6te sam blagodarna
no ako nqkoi sha dranka takiva glupostiii

samo KRENME4ETO mi pomogna
Krem4eto
МнениеПуснато на: Чет Апр 20, 2006 12:46 pm Заглавие:
Ами дръж се с него добре,гледай го в очите,целувайте се,гушкайте се.....Не го питай за другата,той сам ще предпочете теб!Не го притискай,защото накрая ще избере нея!Хубаво е да направиш хубава основа на връзката!!!



УСПЕХ!!!


aide sq ako moje i nqkoi drug
molq vi se
sled 7 4asa imam sre6tta
plzzzzzzzzzzzzzzz
toi e na 17

sdw
04-20-2006, 15:47
Ми ти на колко си че не можеш да си измислиш сама ?

Гледай го секси,както каза някой очите са най-краткият път към душата..Бъди страстна .. недей само го целувай и прегръщай ами понякога го щипи,гали го (парадоксалното е че много мъже са по-галиовни и от жените),Не бъди скучна докажи му че с тебе няма скука ако не се лигавиш но за сметка на това през цялото време говориш нещо дори и глупости да са пак му се дигаш в очите :) ... Измисли му някви прякорчета галени ... Разкажи му няква тъжна история за себе си,както и някфа супер весела-по тоя начин той може да погледне В тебе.То не може от един път ... Всичко прави впечатление в една връзка-парфюма,облеклото,прически те,начина по който се целувате,погледите,това дали се смеете или през цялото време си говорите проблеми в живота(което е супер тъпо де)...Ходете на различни места и на всяко си изкарайте по различно як начин не знам дали схвана,но аз откакто скъсах с гаджето ми,когато мина покрай някво място дето сме били и все се сещам за нея :)
Дано съм ти помогнал.А да не забравиш и да си изберете няколко ваши си песни :) Основата на всичко е да те запомни с усмивка на лицето и с някфа нестандартност леко луда но не лигава :) но ако не си такава не се преструвай!