PDA

View Full Version : Ima li smisal?



04-20-2006, 11:36
Zdr, ot mn vreme sledq foruma i temite tuk. A sega prosto iskam da se sboguvam s vas.Moje bi sega, kogato 4etete tazi tema policai 6te sabirat par4etata ot trupa mi.No prosto ve4e nqma snisal da jiveq - celiq klas me mrazi, zapo4nah da polu4avam slabi ocenki, ne se razbiram s na6te - nqma smisal da prodaljavam tova jalko sa6testvuvane - prosto sbogom zavinagi!

moonbeam
04-20-2006, 11:50
hey,ya stiga! S tova ot4aqnie nqma da stigne6 do nikade.Vseki ima problemi ne si parvata nito poslednata,po tvoite razsajdeniq az ve4e trqbva otdavna da sam se samoubila,ta tay4e day go po-spokoyno :wink:

InSOMnIAaa
04-20-2006, 11:51
zbogom :-({|=

Gabsi-to
04-20-2006, 11:57
Ехо много бързо се предаваш тва че имаш лоши оценки и не се разбираш с някой не значи че трябва да се отказваш!Тва са глупости не си заслужава заради някой да страдаш ти или по лошо да умреш!НЕ ПРАВИ ГЛУПОСТИ просто ще е жалко да се погубиш заради някой!!Винаги има смисъл да се живее,намери своя смисъл да продължиш напред!!!

missito_
04-20-2006, 11:57
eiiiiii nedei taka.tuk ima6e neotdavna su6tata tema.i edno momi4e ili mom4e ne pomnq to4no iska6e da se samoubiva i pita6e kak to4no da go napravi.i sega 6te ti kaja 4e jivota si e tvoi i si rodena za da go izjivee6i da go izjivee6 za sebe si a ne zaradi horata.6te opravi6 vzaimootno4eniqta s priqteli i rodnini.ako sa ti istinski priqteli 6te ti prostqt za tova koeto si im storila ili za tova za koeto stes e skarali.vsu6tnost na kolko si?v istoriqta kaza ne6to za klasa si zna4i si u4eni4ka.ta ti si mlada ako starite priqteli sa te zarqzali to 6te si nameri6 novi.jivota e pred teb.ne zarqzvai vsi4ko tova koeto te o4akva i koeto vseki trqbva da vzeme ot jivota.nameri si novi priqteli premesti se v dr u4ili6te ako trqbva,no ne trqbva da vzema6 takiva prevantivni merki.vseki ima tejki momenti.pokaji 4e si silna i 4e moje6 da gi preodolee6.taka kato iska6 da umre6 6te pokaje6 na okolnite 4e si slaba i ne moje6 da preodolqva6 trudnostite.v jivota te 4akat mn po golemi izpitaniq ot tova 4e si se skarala s klasa.nedei taka [-X ne se otkazvai da izjivee6 jivota si ta toi ti e dar koito ne trqbva da zahvurli6 prosto taka.jivota e kratak izjivei go dokrai ne ostavqi tezi koito kazva6 4e te mrazqt da budat dovolni ot tova 4e si si oti6la ot tozi svqt pokaji im 4e ne ti puka za mnenieto za6toto ako ti bqha istinski priqteli nqma da postupvat taka s teb i ako s ne6to si gi naranila 6te te razberat ako im obqsni6 ili im se izvini6.moje bi tova e edin ot mnogoto trudni momenti koito te 4akat.pomisli 4e mn hora koito sa bolni i im ostava malko jivot se molqt da pojiveqt o6te malko a ti iska6 da go prekrati6 zaradi ne6to koeto 6te otimine.pomisli vurhu dumite mi i ne misli za smurt tvurde mlada si za da umre6. :)

LuDeTinO
04-20-2006, 12:16
kakva beshe taq glupos we 4ovek.. ti zarad ocenki li jiveesh zaradi vashte li zaradi tiq glupaci ot tvoq kals li .. ti jiveesh zarad sebe si .. ne obrashtai vnimanie tva ne e pri4ina spored men koqto moje da te nakara da slojish krai na jivota si .. ne vqrvam si na mn godini.. 15-16 ti izobshto neznaesh oshte kakvo e jivot.. toi ne 4e e hubav.. no si struva da se jivee seki se bori za jivot ti iskaj da go pogubish nedei molq te .. da mislish takiva neshta.. zabravi tezi problemi .. opravi gi po skoro .. po trudno e no .. e po dobre .. ot tazi glupost deto kaza ... maikooo haide 4au i umanta ei..

sherry
04-20-2006, 12:35
Не знам дали темата е ебавка или е истина-знам само,че един човек трябва да се бори с трудностите,а не да оставя да го разрушат!!!
Всеки има трудности,повярвай ми,и то по-големи от едни оценки...би сбъркала много ако се откажеш от всичко заради такива дребни неща....
Има хора,които мизерстват и дават всичко за да живеят...а не могат,защото са болни и не им остава много!Помисли за тях,помисли за самотните деца,които не могат да си намерят храна,с която да оцелеят,ами за жертвите на убийства??ТЕ БЕХА ИСКАЛИ ДА БЪДАТ на твоето място,а ти се отказваш от живота просто така!Глупост.

04-20-2006, 12:48
kogato si misli6 4e po lo6o ot tova ne moje da bade vinagi se namira po ne6ti4ko koeto pravi sveta dobar.az naprimer na selo se karam s priqtelkite si no ne mi puka.az se zabavlqvam kato gi gledam kak me mrazqt.i ne mi puka za tqh.jivei si jivota,ne se predavai i hi4 da ne ti puka.kolkoto do u4enetoqvno ne6to si se pootpusnala.sedni si na zadnika ne misli takiva gluposti,u4i si,ako iska6 i pak kazvam hi4 da ne ti puka za drugite :D :-D :oops:

LiG7h^YoUr_FiRe
04-20-2006, 12:49
spoko nema da se otrepa a i da se kwo te boli Hahahaha :mrgreen:

ger4eto
04-20-2006, 12:50
kogato si misli6 4e po lo6o ot tova ne moje da bade vinagi se namira po ne6ti4ko koeto pravi sveta dobar.az naprimer na selo se karam s priqtelkite si no ne mi puka.az se zabavlqvam kato gi gledam kak me mrazqt.i ne mi puka za tqh.jivei si jivota,ne se predavai i hi4 da ne ti puka.kolkoto do u4enetoqvno ne6to si se pootpusnala.sedni si na zadnika ne misli takiva gluposti,u4i si,ako iska6 i pak kazvam hi4 da ne ti puka za drugite :D :-D :oops:

aham taka si e =; =; =;

IzgUb3nA_v_g0rAtAa
04-20-2006, 13:06
ei nqq smis1l da umre6 za takova ne6to0 az sam kat teb ama...ne sam mislila da se samoubiq :-k prosto po4nah se sre6tam s pove4ko hora i sega imam dostat14no frendove makar 4e ne se razbiram o6te s na6te ama ko ti p1ka :P ako iska6 da v1rjem nqkvo priqtelstvo pi6i mi na lover_girl@mail.bg ;)

`Death`Whore`
04-20-2006, 13:10
Ако наистина животът ти нямаше смисъл, нямаше да си правиш труда да пишеш, и то в интернет на непознати. Истинските хора се самоубиват без показност.

Danielle
04-20-2006, 13:41
preporychvam ti da vzemesh da se stegnesh... jivota produljava!

sexy_diva
04-20-2006, 14:52
Хей,не говори така.Винаги има за какжо да живееш...животът е пред таб и те очакжат още много хубави моменти.Стегни се и бъди силна.Трябва да се бориш с трудностите.Не обръщай внимание на глупаците от твоя клас,поговори с родителите си - теще те разберат и се опитай да повишиш успеха си(няма тийнейджър,който да не е имал същите проблеми.Всички понякога си мислим ,че другите не ни харесват,изкарваме кофти оценки и се караме с нашите-но това не е причина да отнемем живота си.Мисли за хубавите неща,който ти предстоят.Ако ти не оправиш нещата няма кой друг....затова събери сили и действай.Успех! :!: :!: :!: А И ПИШИ ДАЛИ СИ ДОБРЕ!!!

teenkopele
04-20-2006, 16:02
preporychvam ti da vzemesh da se stegnesh... jivota produljava!

Напълно съм съгласен. :)
Не се отчайвай! Бъди силен/силна и се бори с всички сили, да се измъкнеш от положението, в което си в момента. Знам, че може би това ти звучи клиширано, но е така.
Опитай се...както много хора ти казаха, ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА!
Тепърва ти предстоят да изживееш много приятни моменти. :)
Успех. :wink:

reallove
04-20-2006, 22:09
razbira se che ima smisal!ako nqmashe smisal do sega 99 % ot xorata da sa murtavci!chovek trqbva da jivee! nemoje pri vsqka edna trudnost da iska da se samoubie ..nai lesniq na4in da slojish krai na problemite e da se samoubie6 no realno ne e taka !ti sled sebe si 6te ostavish edin xaos ,blizkite ti xora,tezi koito te obi4at i darjat na teb shte stradat!pone v tova otnoshenie ne proqvqvai egoizum !chovek trqbva da pomisli i za tezi koito go obichat!moqt savet e jivei ..i kogato jivota ti stane neponosim napravi go polezen!i v nikakav sluchei ne pozvolqvai na problemite da razrushavat jivota ti ! [-X nauchi se da cenish malkite neshta ,imenno te ti nosqt radost i dokato se radvash na tova koeto imash shte budesh shtasliv v budeshteto dokato se borish za tova koeto jelaesh !gore glavata i ne se predavai ! :wink:

marche
04-21-2006, 07:34
pot tvoita logika pove4e ot polovinata hora na zemqta trqbva da sa ve4e myrtvi.zatova ne pravi nqkvi gluposti.nqma smisyl da jivee6,vsi4ko moje da se promeni

reallove
04-22-2006, 09:21
off tezi temi veche sa mi poznati do bolka razbira se che ima smisal smisal VINAGI Ima!!!ne se samozablujdavai ne si misli che sichko v toq jivot e ad ima si i svoite dobri strani

naia
04-22-2006, 09:40
Да умреш не е решение това показва,че си слаб...
Просто нарушението в личното ти пространство те подтиска.....
В такъв случай се изправи и покажи кой си на обществото макар и да е трудно!
Никой не може да каже край ти си до тук ти имаш право да се бориш колкото и да убиват живота в теб! :)

favor_91
04-23-2006, 20:08
фани се стегни малко ! много лесно се предаваш и самоубииството не е решението на нещата ! много хора ще ти го кажат :!:

sweet_girl_15
04-25-2006, 00:54
stiga de i az bqh taka spoko no si dai smetka za ne6tata koito bi izpusnala ako ne prodalji6 da jivee6.vseki 4ovek v jivota si ima periodi na zastoi koito imat razli4no vremetraene no te se qvqvat ne6to kato izspitaniq pred teb,izpitaniq pred koito ne trqbva da se predava6!pomisli si i 6te otkrie6 naistina smisalat v tova ne prosto da sa6testvuva6 a v tova da jivee6....no nali znae6 na tozi svqt vliubenite jiveqt,ostanalite prosto sa6testvuvat....taka 4e ne si gubi vremeto v oplakvaniq ami vzemi i se opitai da promeni6 ne6to za da zadviji6 ne6tata.prodaljavai napred i ne se otkazvai!