PDA

View Full Version : Имам ли реални причини да се притеснявам? help



кристиан
04-20-2006, 12:15
Имам проблем :( .На кожата покриваща главичката имам нещо като раничка.То е малкa с диаметур 2 на 3-4 милиметра приблизително, леко е подуто и най отгоре е като прежулено, няма коричка, прилича ми на афтите които излизат вутре вув устата.Подозирам че е станало от бактерий туй като маструбирах сутринта и се измих чак вечерта, а може ръцете да не са ми били толкова чисти.Вчера го намазах със дерматологичен спирт и май че сега е малко по добре.
Кажете ми моля това нещо опасно ли е просто малка инфекция която ще мине след няколко дни, и с какво е добре да го лекувам.

04-20-2006, 12:33
namaji go s iod

Composure
04-20-2006, 15:37
еми не си го описал много добре ама до колкото разбирам е някво ужулено :) това е от маструбацията като много бързаш си си протрил главичката случва се :) спокойно до 1 седмица нищо няма да ти има :)

кристиан
04-21-2006, 10:41
положението стана по лошо започнаха да излизат някви като пъпки ли как да ги нареча такива едни подути 3-4 на брой, май сустоянието ми е по лошо от колкото си мислехме, помагайте моля ви.какво е това какво трябва да пия и тн...

Composure
04-21-2006, 11:06
положението стана по лошо започнаха да излизат някви като пъпки ли как да ги нареча такива едни подути 3-4 на брой, май сустоянието ми е по лошо от колкото си мислехме, помагайте моля ви.какво е това какво трябва да пия и тн...
тея пъпки кви са болят ли те сарбят ли те кажи де щото ако не те болят или не те сърбят просто това е от ниска хигиена O:)

кристиан
04-21-2006, 15:21
ами за това първото което ми излезе да боли ме когато го мия или когато го намажа сус спирт, леко е подуто и от горе е като прежулено има някъв по светъл цвят. Останалите дето са на кожичката май не ме болят те са по малки и са малко зачервени, имам и 1 точно на края на главичката, оказа се също и че имам в началото точно там дето започва ствола на к*ра ми няколко които ме понаболват точно като пъпки.
кажете ми кво е тва с кво да го лекувам има ли някой компетентен тук?

Composure
04-21-2006, 15:45
ами за това първото което ми излезе да боли ме когато го мия или когато го намажа сус спирт, леко е подуто и от горе е като прежулено има някъв по светъл цвят. Останалите дето са на кожичката май не ме болят те са по малки и са малко зачервени, имам и 1 точно на края на главичката, оказа се също и че имам в началото точно там дето започва ствола на к*ра ми няколко които ме понаболват точно като пъпки.
кажете ми кво е тва с кво да го лекувам има ли някой компетентен тук?
идея си нямам какво е това обаче има 1 уролог dr smurph ако той види темата може да ти помогне

04-21-2006, 16:37
ave to i az imam nqkakva takava bqla rani4ka deto boli ot vreme na vreme kato se izpune kojata pove4e i se 4udeh ot kakvo e shtot tq tu minava tu se poqvqva taka ve4e dosta vreme.