PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Липсва ми, искам пак да е до мен ...



Моята^Тъжна^История
04-20-2006, 14:55
Ем нека и аз да кажа моята история...еми става въпрос за момчето което харесвах.. а може би и още харесвам.
Значи аз го познавам от много време.. но чак сега си го харесах.Та... излизахме,говорихме си лафихме си... и дори си викахме "бебче"!И един негов приятел дори ми каза че ме харесва.. и такива работи обаче незнаел какво да прави...нали!И аз нищо не казах..продължихме да излизаме..той от време на време ме гушваше.. и тъй и аз наистина мислех че ме харесва!Та един път...се скарахме ама много лошо..значи не си спомням точно за какво се отнасяше..но се скарахме това беше преди 31..после на 1 Април пак.. и на мен взе да ми липсва за това го излъгах че е първо априлска шега..и тъй нали.. и той после излизаше с едно момиче.. ей тъй на кафенце само един път.. и взе че я хареса!И ние излизахме...ама беше си променил държанието към мен!Някак си..вече го нямаше това чуство което изпитваше..преди!Та..аз от яд..започнах да го пришпорвам да тръгне с нея..бля-бля!Абе ужас направо...и ... си говорих с момичето и тя взе че го отряза.. и в този кръг влзе друго момиче..което отдабна харесваше въпросното момче и той каза..че сигорно ще тръгне с нея!Първо на дискотеката се целуваха..на мене ми стана много кофти..и най-накрая тръгнаха!И вече ходят една седмица... и ние се скарахме жестоко аз му казах да не ме занимава повече... да се правим че не се познаваме!
Но сега..ми липсва!Толкова много..дори и като приятел!Пробвах да се управим ама той все повтаряше неща от рода "ти сама си го направи",само се заяжда с мене.. и такива работи!Немога така..искам поне да станем приятели..а пък и това не става!Постояно се караме в чата,правим сеири в канала..просто е ужасно!Моля някой да ми помогне.. ще полудея!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

EvaneScence_f
04-20-2006, 15:34
първо си помисли дали наистина го харесваш...и ако е така мислиш ли,че тои го заслужава щом сега се държи така,няма значение колко голяма е била кавгата...ако наистина обаче мн държиш на него му кажи,че го харесваш но това ще е грешка ако той не може да го приеме...или заслужи...трябва да изясниш ситуацията сама пред себе си...нз само с това мисля,че мога да ти помогна и все пак опитайте се да поговорите!...успех!!!

strange__
04-20-2006, 16:21
И аз мисля,че не го харесваш като момче,а просто държиш изключително много на приятелството му :roll: А иначе,ако е горделив ще ти е много трудно да се сдобрите :arrow: аз лично,ако ми кажат,че не искат да ме виждат повече и на всичкото отгоре после човека,който ми го е казал продължи да ми се прави на велик...нз мн бих се замислила....но пък ако ти е истинск приятел ще го преодолее :D Просто говори с него,но без нерви този път обясни му ситуацията пък току виж се оправят нещата 8)

teenkopele
04-20-2006, 16:28
Звучи много банално, но се опитай да поговориш с него. Обясни му, че си направила грешка и му се извини. Вече дали ще приеме извинението ти или не, зависи изцяло от него. :)
Успех. :wink:

ani88
04-20-2006, 17:29
Loshoto my darjanie i tova che postoqnno se zaqjda s teb moje da e priznak che oshte ima chyvstva kum teb no neiska da si go priznae i pred sebe si za tova iska da te otdalechi ot nego za da ne gi izpitva tiq chyvstva ama e tvurde kusno.Po dobre si pomisli dobre ako sa ti silni chyvstvata kum nego vikni go na kafe i my kaji kvo chyvstvash kum nego ili puk prosto pogori s nego zashto taka se e promenil i my kaji che iskash da ste priqteli kato predi.uspex