PDA

View Full Version : The Misfits



04-20-2006, 18:47
Намират ли се техни фенове сред потребителите на този форум?
Какво знаете за групата?

i'm so excited!
04-20-2006, 21:41
ми може да се каже, че са ми една от любимите групички, някак лекички са ми и много ми допада самия им стил на свирене..

04-20-2006, 22:25
А, какво знаете за тях?
Вярно, стара група са - от миналия век, потънали в прах, но все пак истинските фенове трябва да знаят нещо :)

04-20-2006, 22:40
аз лично мразя да се интересувам от групите, които слушам... някфо грозно идолопоклоничество е...


аз слушам музиката им и ме кефи, ако започна да се интересувам от всякакви глупости около тях и науча, че примерно обичат пепси, а не кола и се разочаровам??
музиката е тази, която ме свързва с тях... другото е простотия
Това е ясно, аз също не се интересувам, нито се ограничавам до един стил, нито се интересувам от критиките спрямо това, което слушам. Но тази група просто ми е направила впечатление и бегло си спомням, че бяха доста известни когато бях малък. Имаше доста хора, които се разкарваха с техни тениски.
Интересно ми е какво могат да кажат по-възрастните за групата и нейното време.

04-20-2006, 23:20
Мерси.

Misfits - Die, Die My Darling

Метълката
04-21-2006, 01:24
Интересно ми е какво могат да кажат по-възрастните за групата и нейното време.

И как реши, че точно в Тийн форум ще срешнеш възрастни ;)

Дааааай, даааай, даааай, май дарлинг....класикаааа 8)

04-21-2006, 02:10
Интересно ми е какво могат да кажат по-възрастните за групата и нейното време.

И как реши, че точно в Тийн форум ще срешнеш възрастни ;)

Дааааай, даааай, даааай, май дарлинг....класикаааа 8)
Виж, това че ти си на 15, не значи, че няма по-големи.
Аз самият съм на 18 и въпреки, че нямам регистриран профил, явно знам по-добре от теб колко възрастни потребители има тук.

хHammerx
04-21-2006, 11:05
Misfits са класика в жанра и родоначалниците на хоръпънка (който според мен е по-добрия пънк, най-вече заради хорър текстовете и неизбежната аполитчност на тази сцена).

А мисля, че Мисфитс не създават готика в музиката.
Souxie And The Banshees са първите, които се преориентират към по-мрачно и меланхолично звучене.