PDA

View Full Version : Moderated:Да се променя ли отново и да стана както преди?



CHESK_ON_IT
04-20-2006, 19:43
zdraveite na si4ki...nachi az sam momiche na 16...tolkova mnoo mi se beshe precakal jivota poslednata 1 godina che moje da se kaje che vidqx kvo e samiq addd!!!!bqh sviknala da sam dobra tfa me praishe naivna v ochite na drugite i me izpolzvaha mnoo chesto...NOOOO doide edin mig v koito si kazax "KRAI!!!!!!" sichko be do tam..sled koeto zapochna da stava neshto s men ..usetih vutreshna promqna neshto kato che li se nadigna v men i mi kaza "SPRI DA BUDESH TOLKOVA NAIVNA,SPRI DA SE OSTAQSH DA TE MACHKAT,SPRI WE" ii ot toq moment...kakto pravix uslugi na drugite kakto bqh sviknala da sam "momiche za vsi4ko" tova sprq..zapochnax da chustvam nqkva stranna agresiq kam teq koito se otnasqt zle s men imalo e momenti v koito sum si mislela che ako ne se sdurja moga da gi zapukam i dori da naranq seriozno nqkogo...a po princip az kato se qdosam istinski nemoga da se kontruliram..kazvam neshta koito ne mislq ,takiva kakvito sa po loshi i ot fizicheskiq boi...sega se chydq dali otnovo da se promenq ..DA ili NE ?!Neznam...mislq si che jiveq po dobre sega sled kato sam takava ,sled kato prestanah da buda naivna i sled kato slojih letvata koqto me predpazva ot sichki gadove koito me praeha na 2 stotinki!taka sega moga da zagubq i mnogo ot xorata ,koito sa mi blizki..neznam oburkana sum no znam che jivota mi e acki gaden i ako ne q zemam taq podrobnost s leka raka to shtqh da
prevartq sigurno neznam...... :| :| :|


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

04-20-2006, 20:05
Има два варианта по мои наблюдения-или темачкат или ти ги мачкаш,среден вариант няма,а ако допуснем,че има,възможността да бъдеш на средата е мн малка :? Гадно е да бъдеш мачкан,след време всички психически травми,които са ти били нанесени,ще си проличат :| Гадно е и ти да мачкаш,но няма лошо да го правиш само с тея,които го заслужават естествено.Нещата са сложни,Ти трябва да прецениш сама,кое едновременно е по-добре и за теб и за най-близките ти :-k как се чувстваш по-добре,безпроблемно приемана от хората.успех в решението :wink:

marche
04-21-2006, 07:53
ako bqh na tvoito mqsto nqma6e da byda momi4e za vsi4ko.zatova predpo4itam da kakto sega si ti,no 6te se kontroliram pone malko

Barbaronka
04-21-2006, 15:13
Emi az shte ti kaja..druj se s edin chovek taka,kakto toi se darji s teb..
Ako te obicha i ti pravi uslugi-pravi mu i ti
Ako si prae ebavka-prai si i ti
Ako nalita na boi-udrqi zdravo!!! :mrgreen: