PDA

View Full Version : Obicham go...no..



cvety_i_bebeto
04-20-2006, 19:48
Значи от 2 години,хода с едно момче...обичам го страшно много..но неговото недоверие ме убива,на няколко пъти като се караме трагвам да му го кажа"че неискам да сам с него"обаче се сещам,че не мога без него..че ще полудея без него...никога не мога излеза на глава с него!!Попринцип ни е много добре заедно..но много често се караме..защото той е много капризен и иска тварде много...а тожа е другия проблем..как да му кажа,че иска много от мен,така че да спре...защото като му го кажа така,той казеа ми за кво си с мене...или пак ми добре няма да искам повече нищо...и на мен ми става супер гадно..ревнуваме толко много..че ми е писнало...не ми дава никаде да хода...на никой дума да не казвам...е това не го права...де..ми то тва неговото направо не е човешко..а пак тои е в казармата..вече от 3 месеца...и ме побарква още повече...днес пак трагнах да му го кажа..казах му че ми е писнало..от неговото марморене..и сардене..ама след това..ми дойде онова гадно чувство което не ми дава..да се разделя с него..какво да направа........... #-o

[-o<

Krem4eto
04-20-2006, 20:07
Значи от 2 години,хода с едно момче...обичам го страшно много..но неговото недоверие ме убива,на няколко пъти като се караме трагвам да му го кажа"че неискам да сам с него"обаче се сещам,че не мога без него..че ще полудея без него...никога не мога излеза на глава с него!!Попринцип ни е много добре заедно..но много често се караме..защото той е много капризен и иска тварде много...а тожа е другия проблем..как да му кажа,че иска много от мен,така че да спре...защото като му го кажа така,той казеа ми за кво си с мене...или пак ми добре няма да искам повече нищо...и на мен ми става супер гадно..ревнуваме толко много..че ми е писнало...не ми дава никаде да хода...на никой дума да не казвам...е това не го права...де..ми то тва неговото направо не е човешко..а пак тои е в казармата..вече от 3 месеца...и ме побарква още повече...днес пак трагнах да му го кажа..казах му че ми е писнало..от неговото марморене..и сардене..ама след това..ми дойде онова гадно чувство което не ми дава..да се разделя с него..какво да направа........... #-o

[-o<


Много лошо,той наистина се държи лошо с теб...Ти го обичаш,а той никога няма да се промени...Просто незнам какво да те посъветвам...Или го оставяш или си с него...РЕШИ!

The Interceptor
04-20-2006, 20:23
Трудна ситуация :-k 2 години не са малко, но все пак не си струва да си пропиляваш щастието. Трябва просто да си помислиш добре дали не се карате само за дребни работи, които могат да се пренебегнат; но ако наистина те кара да се чувстваш зле - няма смисъл да си губиш времето. [-X Пробвай и да поговориш с него

Devilsplaymate
04-20-2006, 20:26
1vo- momi4e ima6 seriozni problemi s pravopisa .
2ro - Kyv e pa toq 4e ne ti dava da govori6 s nikoi i da ne xodi6 nikyde ?! - Zaslujava samo prezrenieto . Pomisli kakvo iska6 to4no - dali da byde6 s nego ili ne . Samo ti si znae6 :-s

sometimes_
04-20-2006, 20:38
Уфф,милата :( . Няма начин да го промениш, за съжаление. Той ще си остане такъв, какъвто е бил до сега, такива властни хора не могат да се променят. Явно те възприема като своя собственост. Трябва да му покажеш, че не може и няма право да се държи по този начин с теб, иначе рискува да те загуби. Все пак сега ти е времето да си живееш, да излизаш, да се срещаш и запознаваш с нови хора, а той пречи на всичко това. Очевидно е, че много го обичаш, но така ти не живееш собсвения си живот, живееш живота, който ти налага да живееш някой друг. Няма смисъл. Без него няма ли да си по-щастлива? :-k Сама си реши - избора си е твой...

cvety_i_bebeto
04-20-2006, 20:56
1vo- momi4e ima6 seriozni problemi s pravopisa .
2ro - Kyv e pa toq 4e ne ti dava da govori6 s nikoi i da ne xodi6 nikyde ?! - Zaslujava samo prezrenieto . Pomisli kakvo iska6 to4no - dali da byde6 s nego ili ne . Samo ti si znae6 :-s

mersi za mnenieto ti...no vse pak..temata mi ne se otnasq za pravopisa..a toi e takav za6toto sega pi6a na kirilica..a predi samo na latinica...

TiA_MaRiA
04-20-2006, 21:45
Била съм в подобна ситуация и знам, че наистина е много гадно и задушаващо :-# . Разбирам как се чувстваш - обичаш го и искаш да си с него, но не по този начин. Няма да ти казвам да го напуснеш или нещо подобно - най-лесно е да избягаш, пък и очевидно е, че искаш да си с него. Опитай да поговорите като големи хора, доста време сте заедно и той трябва да е разбрал че в една връзка винаги се правят компромиси. :wink: Поговорете си, но не бъди много крайна, все пак в момента момчето е в казарма и това още повече го сдухва. :) Сигурна съм че и той не иска да се разделяте и ако му кажеш как се чувстваш ще отстъпи за някой неща, за да не те загуби. Опитвай - начини има много, но недей да се отказваш от него щом ви е добре заедно. Стискам ти палци - успех :smt023

favor_91
04-21-2006, 09:35
не е много честно от негова страна да не ти дава да говориш с други хора...много те ограничава по този начин....а ти трябва да вземеш сериозни и ефективни мерки и да му го кажеш независимо от това че не искаш връзката ви да фалира....но от друга страна има риск да се расърди и да се скарате така че избираи да рискуваш или да си мълчиш :|

PleasureSeeker
04-21-2006, 12:50
Значи от 2 години,хода с едно момче...обичам го страшно много..но неговото недоверие ме убива,на няколко пъти като се караме трагвам да му го кажа"че неискам да сам с него"обаче се сещам,че не мога без него..че ще полудея без него...никога не мога излеза на глава с него!!Попринцип ни е много добре заедно..но много често се караме..защото той е много капризен и иска тварде много...а тожа е другия проблем..как да му кажа,че иска много от мен,така че да спре...защото като му го кажа така,той казеа ми за кво си с мене...или пак ми добре няма да искам повече нищо...и на мен ми става супер гадно..ревнуваме толко много..че ми е писнало...не ми дава никаде да хода...на никой дума да не казвам...е това не го права...де..ми то тва неговото направо не е човешко..а пак тои е в казармата..вече от 3 месеца...и ме побарква още повече...днес пак трагнах да му го кажа..казах му че ми е писнало..от неговото марморене..и сардене..ама след това..ми дойде онова гадно чувство което не ми дава..да се разделя с него..какво да направа........... #-o

[-o< или си пасивна и се съобразяваш с неговите изисквания ако мога така да го нарека...или намираш друг,който да ти вярва..и да можеш да обичаш,колкото този... :-k

Glezlata
04-21-2006, 13:02
Ami spored men ne6tata sa si su6tite,toi i predi si e murmorel,prosto sled 2 godini po4va6 da obru6ta6 vnimanie na teq ne6ta pove4e.Iz4akai da izlezne ot kazarmata i pogovori s nego,kaji mu,4e v edna vruzka trqbva da ima kompromisi i t.n ti si znae6 :smt058

SummeRLove08
04-21-2006, 15:54
Уфф,милата :( . Няма начин да го промениш, за съжаление. Той ще си остане такъв, какъвто е бил до сега, такива властни хора не могат да се променят. Явно те възприема като своя собственост. Трябва да му покажеш, че не може и няма право да се държи по този начин с теб, иначе рискува да те загуби. Все пак сега ти е времето да си живееш, да излизаш, да се срещаш и запознаваш с нови хора, а той пречи на всичко това. Очевидно е, че много го обичаш, но така ти не живееш собсвения си живот, живееш живота, който ти налага да живееш някой друг. Няма смисъл. Без него няма ли да си по-щастлива? :-k Сама си реши - избора си е твой...
Така е :!:

God-Is-A-Girl
04-21-2006, 16:00
Най-голямата грешка според мен е да се примириш с положението.Да се оставяш да те тъпче така все едно ти не си човек ... неее.Поговорете си кажи му точно това направо в очите,че не може да продължава така да те притиска и ако те обича ще направи компромис.Може да ти се разсърди отначало но бъди търпелива - както казах ако те обича наистина всичко ще се оправи и ще ти бъде много по-добре.Ако не иска да направи компромис значи не те обича а връска без взаимна обич ... Щом сте заедно 2 години би трябвало до 2рия вариант да не се стига.Късмет.

bebs``
04-22-2006, 11:00
Значи от 2 години,хода с едно момче...обичам го страшно много..но неговото недоверие ме убива,на няколко пъти като се караме трагвам да му го кажа"че неискам да сам с него"обаче се сещам,че не мога без него..че ще полудея без него...никога не мога излеза на глава с него!!Попринцип ни е много добре заедно..но много често се караме..защото той е много капризен и иска тварде много...а тожа е другия проблем..как да му кажа,че иска много от мен,така че да спре...защото като му го кажа така,той казеа ми за кво си с мене...или пак ми добре няма да искам повече нищо...и на мен ми става супер гадно..ревнуваме толко много..че ми е писнало...не ми дава никаде да хода...на никой дума да не казвам...е това не го права...де..ми то тва неговото направо не е човешко..а пак тои е в казармата..вече от 3 месеца...и ме побарква още повече...днес пак трагнах да му го кажа..казах му че ми е писнало..от неговото марморене..и сардене..ама след това..ми дойде онова гадно чувство което не ми дава..да се разделя с него..какво да направа........... #-o

[-o<

и аз си имам едно такова,та съм получила много съвети и винаги са ме съветвали да го зарежа,но какво да ти кажа твърде много го обичам за да го направя затова си избирам да съм си с него въпреки че е такъв! :roll:

bebs``
04-22-2006, 11:02
Най-голямата грешка според мен е да се примириш с положението.Да се оставяш да те тъпче така все едно ти не си човек ... неее.Поговорете си кажи му точно това направо в очите,че не може да продължава така да те притиска и ако те обича ще направи компромис.Може да ти се разсърди отначало но бъди търпелива - както казах ако те обича наистина всичко ще се оправи и ще ти бъде много по-добре.Ако не иска да направи компромис значи не те обича а връска без взаимна обич ... Щом сте заедно 2 години би трябвало до 2рия вариант да не се стига.Късмет.
нали се сещаш че за да я ревнува значи я обича :!:а за да се примирява с това значи и тя го обича :!:

`Death`Whore`
04-22-2006, 11:03
Разбирам в началото да те ревнува адски много, да ти няма доверие и т.н., но 2 години...би трябвало да е разбрал що за човек си и че държиш на него.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-22-2006, 17:09
male mila ti si kato negova sobstvenos tva mom4e prekalqva i mislq 4e trea da si mu go kaje6 nema zna4enie dali 6te se razdelite ili ne tva tvoito ne e jivot