PDA

View Full Version : За никовете ...



Метълката
04-21-2006, 01:34
Абе гледам тука , много девойки, че и младежи, разни странни депресарси никове , подписи и аватари. То не са "broken'", "I want to die", "Hell", "Suicide" и прочее мрачни преигравания. Кога оспя да ви н**бе толкоз живота че почнахте с тежката артилерия? И не е ли смешно, тоест, щеше да е смешно, ако не беше тъжно, деца на по 12-14 да се фърлат у таквизи драми?
Деца, нелепо е. Стига дивоти, мрачни глупости и фалшиви пози. Сега се сещам даже маи и за един ник I_want_to_die_f или нещо такова.
Е тва нормално ли е? :roll:

04-21-2006, 02:22
Мда, съгласен съм с теб.
Ше кажеш, че цял ден са копали на нивата, че искали да умрат...
Те дори един лев сами не са изкарали пък вече за самоубийство ми говорят.
Иванчо зарязал Марийка и айде... тя решила, че живота е свършил за нея ](*,)

BTW, твоя подпис какво трябва да значи? :smt017

machoka
04-21-2006, 07:08
емииии емо-то е модерно сега... :lol:

Ахам.. важното е да си различен и винаги да си центъра на вниманието :)

RoyTheReaper
04-21-2006, 07:54
harakteren na4in na mislene za opredeleni subkulturi. decata se opitvat da se vpi6at v opredelen stereotip na povedenie, vmesto da se stremqt da sa sebe si.

forrzi
04-21-2006, 08:02
ооо
ами да
просто на мен са ми супер смешни такива и единственото което правя е да им се забавлявам
те сами са си виновни че пропускат хубавите моменти от живота а дори няма причина ,поради която се сдухват всекиминутно :mrgreen:
тъй че
радвайте се на живота и унищожете депресиите

Estranged
04-21-2006, 09:39
Ххаха... О обърнете внимание и на темите, в които питат дали си правил опит за самоубийство. 99% отговарят "да". Чудяв се какво разбира нашето поколение под "опит за самоубийство". Драскотинка с бръснарско ножче, която дори не е по вените?? :lol:
Да не говорим че съм се заканила да питам тези които "са правили опит за самоубийство", как точно се режат вените, защото доста често се бърка :lol:

pipi`e`golqma
04-21-2006, 09:48
Просто не използват хубавите моменти от живота ... което е тъпо щот все пак живеем един живот :?

:arrow: апЪк може нарочно да са им такива никовете,по простата причина, да им обърне някой внимание :roll: :roll: :roll:

04-21-2006, 10:10
aham taka si e samo 4e jivota nqma6e da zapo4va s pla4 ako ne e takav jestok :smt006 :smt006 :smt006

`Death`Whore`
04-21-2006, 10:10
Те даже не знаят значението на думата "депресия", за самоубийство да не говорим. Чуват Линкин Парк и решават, че това е много депресивна музика /смях голям/ и си слагат аватар с момиче, което държи бръснарско ножче...Уау!

ycMuBkaTa
04-21-2006, 10:35
Абе какво се учудвате. То сега е модерно да ти се мре, да викаш, че ти е гаден живота, да се кефиш на смъртта...
Просто...честно казано не дай си Боже да ти се случи нещо наистина толкова страшно...
Мисля, че като си на 12-14 години и си мислиш какъв е гаден живота и се опитваш да го изкрещиш на целия свят, а като си попораснал малко вече сякаш си наясно как се случват нещата и че нямаш чак толкова време да го губиш в депресии и мисли за смърт.

Death^Forever
04-21-2006, 11:03
Браво за темата...
Наистина, доста от тийновете обичат да драматизират, за да привличат внимание, а в същото време говорят празни приказки и въобще не осъзнават за какво става въпрос, но...нали трябва да са в крак с модата все пак...
Само че...не може да се отрече, че има и такива, които наистина са преживели нещо сериозно и са надраснали възрастта си...проблемът е, че трудно може да се направи разлика..

tainstvenata
04-21-2006, 11:13
eee mi seki sa prai na g`ze nali znaite .. axaxax

`Death`Whore`
04-21-2006, 11:21
Хихо, обаче ако някой не е чувал за "Дъ Експлойтид", може да реши, че и ти си депресантче. Както и аз.

04-21-2006, 12:42
Забелязвате ли обаче, че тука не пишат от ония "депресираните"...
Или ако го направят, ще пишат че са съгласни и това наистина е много тъпо, а всъщност в темата става дума точно за тях.
Пример: Death^Forever

:mrgreen:

Swinkenhoffer
04-21-2006, 13:04
много противно, мда.

всъщност, по дразнещото е, че като сложат някой дарк аватар, подпис или де да знам какво, убиват цялата красота на "мрака" да речем :lol:
така де, щот всеки втори е с разни разтекли се очни линии, тъмнотии, глупости, гробища, паднали/тъмни/готик ангели и бля бля, а въобще не знае за какво иде реч ... иииии става адски банално. същото и с никовете.

ама дано и тая мода да мине ... като всяка друга :-)

teenkopele
04-21-2006, 13:51
Те даже не знаят значението на думата "депресия", за самоубийство да не говорим. Чуват Линкин Парк и решават, че това е много депресивна музика /смях голям/ и си слагат аватар с момиче, което държи бръснарско ножче...Уау!

За мен подобни подписи, аватари и т.н. са супер банални! :mrgreen:

Dr. Kazimbutt
04-21-2006, 14:52
Депресии... и аз се чудя на акъла на тези, които се опитват да привлекат внимание по този начин.

Колкото до самоубийствата - ако някой е искал да умре, нямаше сега да се хвали с това, защото нямаше да е жив.

gia_bs
04-21-2006, 15:49
вените се режат по продължение на цялата ръка, а не напречно...


Браво бе, давай съветвай ги..те повечето от тук пишещите са малоумници или поне на такива се правят...че ше вземат да пробват.... По темата - вас като не ви кефи просто игнорирате такива личности... Да жалко е че има само тъмни и тежки профили, но огледайте се в каква държава живеем...пък и не е ли по лесно да сложиш някква кървасала картинка отколкото да се чудиш какво да слагаш... все пак така изглеждаш по "гангста"... бтв в един от постовете пишеше че това е смешно и че живота не може да ги е преебал толкова много че да искат да умрат... само с това не съм съгласна... и то никак... и твърдо заставам на мнението че няма значение на колко годиниси, от нещастието никой не е защитен.... И аз бях малка, и аз минах през мрачния период,то е нормално (макар че при мен си беше основателно...) и все пак наистина е мега просто да сложиш ник "искам да умра".... хах щом искаш бягай умирай...едва ли на някого ще направи впечатленеи поредното самоубило се дете в тази загиваща страна....

In4iTu_
04-21-2006, 16:03
Абе гледам тука , много девойки, че и младежи, разни странни депресарси никове , подписи и аватари. То не са "broken'", "I want to die", "Hell", "Suicide" и прочее мрачни преигравания. Кога оспя да ви н**бе толкоз живота че почнахте с тежката артилерия? И не е ли смешно, тоест, щеше да е смешно, ако не беше тъжно, деца на по 12-14 да се фърлат у таквизи драми?
Деца, нелепо е. Стига дивоти, мрачни глупости и фалшиви пози. Сега се сещам даже маи и за един ник I_want_to_die_f или нещо такова.
Е тва нормално ли е? :roll:

Мм..От една страна си права, наистина някои от хората с такива никове може би просто "позират", но наистина има и такива, които са преживяли много още от тази възраст - 12-14.... Така че , мисля, че не трябва да слагаме всички под общ знаменател....

RoyTheReaper
04-21-2006, 16:15
i da sa prejiveli, kvo?!!!!! trqbva li da slagat takiva nikove? da paradirat sas "stradanieto" si, vmesto da izvlekat pouka ot nego? Tova koeto ne te ubiva, te pravi po-silen, a ne po-depresiran.

Disorder
04-21-2006, 16:34
Всеки има право сам да избира ника, подписа, аватара и т.н. Не виждам какъв е проблема и защо толкова яростно се противопоставяте. Щом някой е сметнал за необходимо и му допада да бъде мрачен, нека заповяда, това не пречи на никого. Сега дайте да линчуваме и тези дето си слагат поп звезди за аватар и пишат с розово защото са лигави и живота не ги е очукал достатъчно. Бъдете такива каквито ви харесва да сте и недейте да се мешате в чуждите предпочитания.

04-21-2006, 16:42
da ve
vseki ima vkus... kazalo ku4eto i si oblizalo zadnika

gia_bs, ti si ZLE ](*,)

`Death`Whore`
04-21-2006, 16:55
Мм..От една страна си права, наистина някои от хората с такива никове може би просто "позират", но наистина има и такива, които са преживяли много още от тази възраст - 12-14.... Така че , мисля, че не трябва да слагаме всички под общ знаменател....
Ако искаш да умреш, умираш без да се опитваш да привлечеш вниманието на другите същвства. Ако си сатанист, отиваш да гориш църкви и т.н. Ако си адски депресиран, отиваш на гробищата и там се додепресираш и говориш с мъртвите.

Estranged
04-21-2006, 18:07
вените се режат по продължение на цялата ръка, а не напречно...


Браво бе, давай съветвай ги..те повечето от тук пишещите са малоумници или поне на такива се правят...че ше вземат да пробват....

Тях ги е страх да се порежат, бе, ти ми говоришп че ще го направят. Аз си изливам гнева с бръснарско ножче, но не парадирам че съм искала да се самоубия. Ако исках - щях да го направя! Страх му е майката!

П.П. Подчертавам че ника ми HereTodayGoneToHell не е свързан с никакви депресански истории! Тва е едно от лафчетата на членовете на Guns'n'Roses, а и си бях използвала сички идеи за ник :mrgreen:

Dr. Kazimbutt
04-21-2006, 18:14
вените се режат по продължение на цялата ръка, а не напречно...


Браво бе, давай съветвай ги..те повечето от тук пишещите са малоумници или поне на такива се правят...че ше вземат да пробват....

Тях ги е страх да се порежат, бе, ти ми говоришп че ще го направят. Аз си изливам гнева с бръснарско ножче, но не парадирам че съм искала да се самоубия. Ако исках - щях да го направя! Страх му е майката!
Estranged, ти парадираш с това, че се режеш от нерви.

midnight...
04-21-2006, 18:15
в повечето случаи никовете на такива хора са само за да привлекат внимание, но май като гледам темата има ефект де...детски му работи :?

Estranged
04-21-2006, 18:21
вените се режат по продължение на цялата ръка, а не напречно...


Браво бе, давай съветвай ги..те повечето от тук пишещите са малоумници или поне на такива се правят...че ше вземат да пробват....

Тях ги е страх да се порежат, бе, ти ми говоришп че ще го направят. Аз си изливам гнева с бръснарско ножче, но не парадирам че съм искала да се самоубия. Ако исках - щях да го направя! Страх му е майката!
Estranged, ти парадираш с това, че се режеш от нерви.

Не парадирам. Ако парадирах щях да кажа че съм правила опит за самоубийство! Аз казвам просто истината - и да искам (а аз никога не съм искала), то тогава ще ме е страх и пак няма да го направя :lol:

Incarnadine
04-21-2006, 19:36
ми тези никове и аватари са горе-долу колкото разни от рода на "сладката_ф" "сексито" "баси_пича" "палавата_ь" "надарената_{}"и сякакви от рода които не кипят от проницателност но се пак ги има... не може никои да се обвинява... като им харесва и да не го разбират никои не може да помогне

Josefinne
04-21-2006, 21:15
Всеки има право сам да избира ника, подписа, аватара и т.н. Не виждам какъв е проблема и защо толкова яростно се противопоставяте. Щом някой е сметнал за необходимо и му допада да бъде мрачен, нека заповяда, това не пречи на никого. Сега дайте да линчуваме и тези дето си слагат поп звезди за аватар и пишат с розово защото са лигави и живота не ги е очукал достатъчно. Бъдете такива каквито ви харесва да сте и недейте да се мешате в чуждите предпочитания.

Oт всичките глупости, дето изчетох по тая тема, това мнение най-ми хареса! Човек, ставаш за дипломат...Ама то е нормално, особено , ако си везни ;). Шегувам се. Иначе има нещо вярно и в това, че ако наистина си преживял много няма да седнеш да разправяш на другите, къв' си :smt009 . Повярвате на Джози, която не иска да умре, ама спокойно можете да направите една достатъчно тежка драма от животеца й. :roll:

machoka
04-21-2006, 22:55
Всеки има право сам да избира ника, подписа, аватара и т.н. Не виждам какъв е проблема и защо толкова яростно се противопоставяте. Щом някой е сметнал за необходимо и му допада да бъде мрачен, нека заповяда, това не пречи на никого. Сега дайте да линчуваме и тези дето си слагат поп звезди за аватар и пишат с розово защото са лигави и живота не ги е очукал достатъчно. Бъдете такива каквито ви харесва да сте и недейте да се мешате в чуждите предпочитания.

Oт всичките глупости, дето изчетох по тая тема, това мнение най-ми хареса! Човек, ставаш за дипломат...Ама то е нормално, особено , ако си везни ;). Шегувам се. Иначе има нещо вярно и в това, че ако наистина си преживял много няма да седнеш да разправяш на другите, къв' си :smt009 . Повярвате на Джози, която не иска да умре, ама спокойно можете да направите една достатъчно тежка драма от животеца й. :roll:

Аз пъл не съм съгласен.
Никой никъде не се меша, или поне аз не правя така. Не говорим за един човек, а за 'група' хора. Едно е да си сложиш Бритни за аватар - е да, отново ще си толкова заблуден, но поне ще си фен. Друго е да си режеш вените, да се самоубиваш, да психясваш от депресии, това да е твоето амплоа, да не е просто обикновен аватар и подпис.
Смешно е, разбирате ли? Смешно и неестествено, на фона на преживяното за скромните 16-17 години на притежателите на подобни профили, но не само такива, ами и убеждения.

Аз също съм имал/имам известни проблеми, спрямо които съм сложил и настоящия си аватар -> случайно някъде да съм писал, че си режа вените или ще се надрогирам?

Един човек, преживял трагедия, ама истинска - НИКОГА няма да парадира с нея, да я изтъква. Той няма да иска да си спомня, няма да иска да провокира съзнанието си да работи в тази насока с каквото и да било. Преживявал съм знам - не искам да си го спомням, мълча си, не казвам на никого, няма и да кажа.. дори пишейки това съжалявам, че се връщам в онези моменти. А как ви изглежда да го изтипосам на подпис? :?

Смешно е, ненужно е, издава само излишно позьорство. Всички тук сме малки, далеч сме от онези дълбоки лични драми и емоционални сривове, въпреки, че всички тийнове си мислят, че ги изживяват всекидневно. Плитко е, безхарактерно, нереално.. всекидневно се заблуждаваме колко сме тъжни и разбираш ли, прокълнати, обвити в черна магия от някого или пък съдбата ни е обърнала гръб - а не виждаме едно: КАКВИ ГОЛЕМИ КЪСМЕТЛИИ СМЕ, че сме се родили в една красива страна, че имаме една красива история, че имаме семейство, което ни обича и дава всичко за нас, че живеем като бели хора - ядем, обличаме се.. нищо първично и човешко не ни липсва..
Един ден да видите на деца в африкански, азиатски страни - тогава ще ви питам аз от какво се оплаквате.. та на вас един ден да ви се наложи да живеете по този кучешки начин - директно сте се метнали в морето.
Така че вместо излишно да предизвиквате 'съдбата' /за тези, които са заблудени и вярват в една илюзорна догма/ с подставените си трагедии, вземете и осъзнайте какви сте щастливци и галеници на съдбата и се благодарете, че не сте се родили другаде!

---------

А относно 'опитите' за самоубийство - има 3 типа хора в това отношение . Силни, слаби и срамно слаби. Силните са тези, които изживяват мъката и намират алтернативно решение на проблемите си в живота. Слабите са тези, които търся изход в смъртта - най-лесния възможен изход от всяка ситуация, но те са егоисти, защото не убиват само себе си, но и родителите си. А третия вид са най-неопределените: Хем ги е страх да живеят, хем ги е страх да умрат. Защото ако искаш да се самоубиеш - ти няма да направиш 'опит', ти просто ще се метнеш от 20-ия етаж, ще си теглиш един куршум в главата и т.н. Поне ще го направиш достойно, а няма после цял живот да те е срам от постъпката ти.

anonymous464110
04-22-2006, 02:02
Абе гледам тука , много девойки, че и младежи, разни странни депресарси никове , подписи и аватари. То не са "broken'", "I want to die", "Hell", "Suicide" и прочее мрачни преигравания. Кога оспя да ви н**бе толкоз живота че почнахте с тежката артилерия? И не е ли смешно, тоест, щеше да е смешно, ако не беше тъжно, деца на по 12-14 да се фърлат у таквизи драми?
Деца, нелепо е. Стига дивоти, мрачни глупости и фалшиви пози. Сега се сещам даже маи и за един ник I_want_to_die_f или нещо такова.
Е тва нормално ли е? :roll:
kato gledam podpisa ti ti ne si mnogo po-napred s maTriala... :mrgreen:
p.s.Dani Filth smurdi i e pedal :-D

anonymous464110
04-22-2006, 02:04
[quote="Josefinne"][quote=Disorder]Всеки има право сам да избира ника, подписа, аватара и т.н. Не виждам какъв е проблема и защо толкова яростно се противопоставяте. Щом някой е сметнал за необходимо и му допада да бъде мрачен, нека заповяда, това не пречи на никого. Сега дайте да линчуваме и тези дето си слагат поп звезди за аватар и пишат с розово защото са лигави и живота не ги е очукал достатъчно. Бъдете такива каквито ви харесва да сте и недейте да се мешате в чуждите предпочитания.

bratle mn gotino si go kazal tva za avatara i gledam 4e edin ot moderatorite te e pohvalil ta v taq vruzka iskam da kaja za6to moq avatar zamina s predtekst 4e e "nepodhodq6t" pri nali4ieto na dosta po-nepodhodq6ti idiot6tini v toq forum kato naprimer temi ot tipa "spermata na gajeto mi e lilava" ili ne6to podobno...na tova mu se vika dvoen standart priqteliu.

VoodooServ
04-22-2006, 10:25
Палец горе пич...

bulgarche
04-22-2006, 11:25
Е..нали трябва да са модерни :smt017

`Death`Whore`
04-22-2006, 11:52
Хайде да не ми триете мненията!

aBnOrMaL_BaBy
04-22-2006, 12:44
Според мен една от главните причини за вършенето и говоренето на тези глупости е пубертета. На 13-14 годишна възраст тийновете влизат в този меко казано отвратителен момент от живота, и тогава всеки ден им се струва по-гаден от предишния, мислят си, че няма смисъл да живеят, че са безполезни и т.н. Но дори и да си го мислят, наистина не е нужно да парадират с това. Примерно и аз мога да сложа някъв аватар с бръснарско ножче и вени, но няма да го сложа, защото съм депресирана, ми просто защото самия аватар ми е харесал и съм открила красивото в него... А пък ако си мислят че на 14-15 години трябва да се самоубият, заради абсолютно нищожни причини, както каза някой "Иванчо зарязал Марийка" или нещо такова.. то незнам като станат на по 30 години и нагоре, и истинските проблеми им се изпречат, тогава какво ще правят..
=> освен пубертета, другите 2 причини децата(точно деца са) да парадират със смъртта и т.н. - са това че искат да привлекат внимание,искат да се направят на интересни, и другата причина е ако наистина са слаби.. нямат воля, имат лабилна психика. Но май вече само първия вид се срещат ;-)

aBnOrMaL_BaBy
04-22-2006, 12:46
И, exploitedteen, тфа за емото дето каза... въобще не е вярно. Аз като слушам емо, да не съм тръгнала да говоря тъпи банални депресантски приказки, или пък още по-малко да се самоубивам? Нито аз съм го направила, нито никой мой познат който също слуша такава музика и е почитател на културата.

macka123
04-22-2006, 16:05
вените се режат по продължение на цялата ръка, а не напречно...


remember dear emokids it down the road, not across the street...

пфахахаха днеска опит за самоубийство се тълкува да изпиеш между 4 и 8 витамин ц сигурно...
аагаггааагга

или да отидеш на детска дискотека ](*,)








jal mi e za tezi tiin4eta na moite godini koito iskat da umrat
a decata po ulicite
na tqh da ne im e dobre
no turpqt za6toto tva e jivota
edna borba

lainagovna
04-22-2006, 17:28
#-o #-o #-o #-o

04-22-2006, 17:49
И, exploitedteen, тфа за емото дето каза... въобще не е вярно. Аз като слушам емо, да не съм тръгнала да говоря тъпи банални депресантски приказки, или пък още по-малко да се самоубивам? Нито аз съм го направила, нито никой мой познат който също слуша такава музика и е почитател на културата.

в предишния си пост каза, че би си сложила аватар с вени и бръснарско ножче, защото си би видяла красивото в него...
емииииии според мен само някакъв имо (употребявам го като обида да знаеш) би могъл да намери крастова в такава простотия...
Браво =D>

И стига вече с тия "култури", как може да наречете емото или растафарството култура?! По този начин унищожавате реалното значение на думата "култура"!
Ще станете на 20 и вие, и ще поумнеете, има време. Аз досега 1 член, над 20-те, на тези така наречени "култури" не съм видял...

forrzi
04-22-2006, 17:51
На 13-14 годишна възраст тийновете влизат в този меко казано отвратителен момент от живота, и тогава всеки ден им се струва по-гаден от предишния, мислят си, че няма смисъл да живеят, че са безполезни и т.н.
[color=olive]
те не че се чувстват така,ами искат да се почувстват така
защото си мислят,че ако са преживели нещу мноо засягащо(иам предвид смърт) ше порастнат
ей за туй се прават на мрачни и си мислят че вече живота ги е преебал максималну и че са порастнали и са станали истински хора
ами туй получават от мени-
:smt005

no_martyr_f
04-22-2006, 21:48
Хубава тема!
Като цяло съм най-съгласна с мнението, че тук става дума за модно увличане и прехласване по това да си мрачен, със "суицидални наклонности" и афинитет към кръвта и нейната "красота". Това като пример. Пубертетът наистина засилва лабилността у хората, ако тази лабилност я има заложена в характера - поне такива са ми впечатленията. И, да, безспорно го има елементът на търсенето на внимание - дали съзнателно, дали несъзнателно; това пак е свързано с модерното в момента желание да бъдеш "различен", "ъндърграунд" и т.н. Наистина "различните" не се стремят да са такива, те просто са. Сега е много нашумяло да бъдеш бунтар, а и е лесно, когато не знаеш каква алтернатива да предложиш на това, срещу което се бунтуваш. Идеал и отричано се сменят ежедневно; в един момент си "sladko_f-4eeee", в друг - "dark_twisted_sorrow_heart_death_f". Има хора - депресивни натури, даже това не е много точно, ами хора с по-дълбоко и по-мрачно виждане за живота, които не са такива само в периода 12-14 години. Те обаче са наистина малко - и по форумите, и по принцип. За мен лично е далеч по-интересно да разговарям с такива, отколкото с тези, които се обличат в черно и изтъкват слушането на по-тежка музика само за да са опозиция на розовите кукли и захаросаните "пичове". Най-вече защото първите не гледат постоянно какви са другите и не се определят спрямо тях.
За депресията - наистина е вярно, че трябва да сме благодарни на това, което имаме, и да живеем със знанието, че във всеки момент можем да го изгубим. Има една мисъл -"Шестица от тотото е възможността да можеш да ходиш без патерици"...Само че има и случаи, в които депресията не е само пуберско развлечение. Клиничната депресия (белег на която е и натрапчивата мисъл за самоубийство) е съвсем реално болестно състояние. Искрено се надявам тези, които охотно демонстрират подтиснатостта си, да не разберат никога какво значи да си болен от това или някое друго психично заболяване.
Иначе го има и това, че депресията - в смисъл на много тежко, мрачно и задушаващо моментно състояние - може да бъде използвана по положителен начин. Може да те отрезви, да те оттласне от застоя, може да те накара да видиш нещата от друг ъгъл. Просто трябва да си честен пред себе си и пред другите и да не правиш от това състояние нещо по-сериозно, отколкото е. За мен да живееш само оптимистично е същото като това да мислиш само негативно. Първо е невъзможно, следователно, ако твърдиш, че го правиш, само позираш (друга любима съвременна дума), второ, не е интересно.

04-22-2006, 23:10
az mislq 4e tova verno e glupavo nqkakvi teenove na 15-16god da obqsnqvat kolko e gaden jivota i kak ne im se jivee po su6tiq na4in edna priqtelka na 14 mi obqsnqva 4e 6te se samoybiva 6toto ne6tata s nqkukuv si miro ne potrugnali abe vuob6te gluposti spored men imame 1 jivot i trqbva taka da jiveem 4e da ni e hubavo i da ne sujelqvame za ni6to ;)

remember_the_name
04-22-2006, 23:12
az mislq 4e tova verno e glupavo nqkakvi teenove na 15-16god da obqsnqvat kolko e gaden jivota i kak ne im se jivee po su6tiq na4in edna priqtelka na 14 mi obqsnqva 4e 6te se samoybiva 6toto ne6tata s nqkukuv si miro ne potrugnali abe vuob6te gluposti spored men imame 1 jivot i trqbva taka da jiveem 4e da ni e hubavo i da ne sujelqvame za ni6to ;)

tova bqh az ama pak zabravih da si vlqza v profila :oops:

aBnOrMaL_BaBy
04-23-2006, 10:47
И, exploitedteen, тфа за емото дето каза... въобще не е вярно. Аз като слушам емо, да не съм тръгнала да говоря тъпи банални депресантски приказки, или пък още по-малко да се самоубивам? Нито аз съм го направила, нито никой мой познат който също слуша такава музика и е почитател на културата.

в предишния си пост каза, че би си сложила аватар с вени и бръснарско ножче, защото си би видяла красивото в него...
емииииии според мен само някакъв имо (употребявам го като обида да знаеш) би могъл да намери крастова в такава простотия...

Не ме разбра какво точно исках да кажа с тфа за аватара :) а и не мога да го обясня по друг начин честно казано хаха :) Искам да кажа че самия аватар ме кефи, не щото е депресантски, ми щото по-точно казано ме забавлява:) хах :mrgreen: По същата причина ме кефи и да гледам как правят разни операции на хората, но тфа не значи че съм тръгнала и аз да разпорвам някой нали .. :lol: (пази Боже)

Disorder
04-23-2006, 10:53
Всеки има право сам да избира ника, подписа, аватара и т.н. Не виждам какъв е проблема и защо толкова яростно се противопоставяте. Щом някой е сметнал за необходимо и му допада да бъде мрачен, нека заповяда, това не пречи на никого. Сега дайте да линчуваме и тези дето си слагат поп звезди за аватар и пишат с розово защото са лигави и живота не ги е очукал достатъчно. Бъдете такива каквито ви харесва да сте и недейте да се мешате в чуждите предпочитания.

Oт всичките глупости, дето изчетох по тая тема, това мнение най-ми хареса! Човек, ставаш за дипломат...Ама то е нормално, особено , ако си везни ;). Шегувам се. Иначе има нещо вярно и в това, че ако наистина си преживял много няма да седнеш да разправяш на другите, къв' си :smt009 . Повярвате на Джози, която не иска да умре, ама спокойно можете да направите една достатъчно тежка драма от животеца й. :roll:

Аз пъл не съм съгласен.
Никой никъде не се меша, или поне аз не правя така. Не говорим за един човек, а за 'група' хора. Едно е да си сложиш Бритни за аватар - е да, отново ще си толкова заблуден, но поне ще си фен. Друго е да си режеш вените, да се самоубиваш, да психясваш от депресии, това да е твоето амплоа, да не е просто обикновен аватар и подпис.
Смешно е, разбирате ли? Смешно и неестествено, на фона на преживяното за скромните 16-17 години на притежателите на подобни профили, но не само такива, ами и убеждения.

:) Все пак не всеки с аватар на вампир или с мрачен ник иска да се самоубие или е разочарован от живота. Дори бих казала, че са малко хората с опит за самоубийство зад гърба си, който да се дължи на музиката която той слуша или на увлечението му към мистиката. Не по малко "розови" хора също са отчаяни от живота, дори може би повече, защото са загубили голямата си "любов", но не отдаваме това на аватара на Анелия в подписите им. Аз също не мисля, че 13-18 годишни хора имат повод да твърдят, че са изживели кой знае каква житейска драма(има и изключения разбира се), нито че самоубийството е решението. Казвам само, че това дали си с лабилна психика или не не зависи от аватара който си избрал и той не може да се счита за критерий, просто защото повечето форумци с такива аватари са ги сложили за да се откроят на фона на масите или да се противопоставят на "захаросаните" си връсници, или просто защото в момента им харесва да слушат музика различна от чалга и парадират с различието. Това важи с пълна сила и за обратната страна на нещата. Така, че да оставим хората да си се делят на розови и черни и да не им наливаме акъл в главите- не сме ние хората които трябва да го направят.
П.П. Хубаво е първо да се вглеждаме в себе си и да видим грешките в нас самите, а след това да критикуваме другите.
Айде със здраве.

no_martyr_f
04-23-2006, 11:51
Така, че да оставим хората да си се делят на розови и черни и да не им наливаме акъл в главите- не сме ние хората които трябва да го направят.
П.П. Хубаво е първо да се вглеждаме в себе си и да видим грешките в нас самите, а след това да критикуваме другите.

Съгласна съм, така е. Мнението си по темата вече го написах, но забелязвам, че не съм отчела нещо важно - има хора на нашата възраст, които имат проблеми, за които ние не можем да си представим дори. Друг е въпросът, че много от тях надали влизат във форуми...въпросът обаче е, че изборът дали и доколко да се депресират, доколко да бъдат оптимисти и до каква степен да показват депресираността си е лично техен. Такива хора аз не искам и нямам право да критикувам; това, че предпочитам да се справям с моите не особено сериозни проблеми, без да ги превръщам в свой имидж, не ми дава основание да обсъждам другите с такава степен на увереност по въпроса кое е правилно и кое - не.
А за темата с розовите и черните - от толкова спорове за "комерса", "парадирането" и "позирането" на мен ми стана скучно, честно казано, да повтарям едно и също. Това с депресарските никове пак е мода, както почти всичко останало, и на мен ми омръзна да се дразня и да обръщам внимание на това кой как искал да е различен.

Метълката
04-23-2006, 13:50
kato gledam podpisa ti ti ne si mnogo po-napred s maTriala... :mrgreen:
p.s.Dani Filth smurdi i e pedal :-D

Подписа ми е от първия албум на Металика - kill 'em all. просто е як албум. Иначе и ти не ухаеш на пролетни цветя :lol:

Tamara†
04-23-2006, 14:18
Абе гледам тука , много девойки, че и младежи, разни странни депресарси никове , подписи и аватари.
Хм,права си донякаде,но това за аватарите и подписите според мен тук бъркаш!Всеки си слага такива,за да бъде по интересен и впечатляващ и от това..да бъде оприличаван като готин човек и прочие!И..ще дам пример със мен...моите профили винаги са били тъмни и мрачни!Но това какъв човек ме прави?Човек който не иска да живее ли?Едвали...аз винаги съм обичала живота си и да призная съм адски радостен човек.

SeXyTo_f
04-23-2006, 14:28
Vseki pi6e tova koeto mu haresava...moje primerno da ne e taka...no da mu haresva kak zvu4i...ili nz...kak vika mama...normalno za tvoqta vuzrast :D

VAMP_GIRL
04-23-2006, 14:45
Но най-интересно ми е КАК ВСИЧКИ ВИЕ , ВИНАГИ ЗНАЕТЕ ПОВЕЧЕ , ВИНАГИ СТЕ БИЛИ ПЕРФЕКТНИТЕ ! И всеки един писал в тази ТЪПА тема лишена от всякакъв смисъл сте писали за ,,ТЯХ'' ; ,,ТЕ'' и т.н. Но то си е казано ... Един като каже нещо и след него цялото стадо замрънкало ... :lol:

`Death`Whore`
04-23-2006, 15:20
Хм,права си донякаде,но това за аватарите и подписите според мен тук бъркаш!Всеки си слага такива,за да бъде по интересен и впечатляващ и от това..да бъде оприличаван като готин човек и прочие!И..ще дам пример със мен...моите профили винаги са били тъмни и мрачни!Но това какъв човек ме прави?Човек който не иска да живее ли?Едвали...аз винаги съм обичала живота си и да призная съм адски радостен човек.
Ще те помоля да пишеш с нормален размер на буквите.

machoka
04-23-2006, 15:23
Но най-интересно ми е КАК ВСИЧКИ ВИЕ , ВИНАГИ ЗНАЕТЕ ПОВЕЧЕ , ВИНАГИ СТЕ БИЛИ ПЕРФЕКТНИТЕ ! И всеки един писал в тази ТЪПА тема лишена от всякакъв смисъл сте писали за ,,ТЯХ'' ; ,,ТЕ'' и т.н. Но то си е казано ... Един като каже нещо и след него цялото стадо замрънкало ... :lol:

Ама ти не знаеше ли, че аз съм безгрешен? :shock:

:roll:

i'm so excited!
04-23-2006, 15:25
абе правилна си е приказката, че който няма проблеми накрая почва сам да ги измисля.
дечицата явно се опитват да привлекат някфо внимание да са - ОООООО ВСЕВИШНИ - РАЗЛИЧНИ...?!?!?!
сами не осъзнават, че колкото повече искат да са различни, толкова по-еднакви стават, а и скучни...

Krem4eto
04-23-2006, 15:49
Ам де да знам не мислите ли , че всеки форум се нуждае от такива никчета :lol: Нали са само никчета,а не действителност?!

`Death`Whore`
04-23-2006, 15:52
Обаче същият този човек ще ти говори за депресия и на живо.

Krem4eto
04-23-2006, 15:53
Обаче същия този човек ще ти говори за депресия и на живо.

Е,това вече е лошо.....А най-лошото е когато това го правят нарочно...

no_martyr_f
04-23-2006, 16:20
Но най-интересно ми е КАК ВСИЧКИ ВИЕ , ВИНАГИ ЗНАЕТЕ ПОВЕЧЕ , ВИНАГИ СТЕ БИЛИ ПЕРФЕКТНИТЕ !
Къде видя някой да се е самоопределил като перфектен? Че някои говорят с назидателен тон е вярно, но това пак си е техен избор. Ето, че има хора, които не "замрънкват" сред първия пост - или ти смяташ твоето мнение за "замрънкване"?
И всеки един писал в тази ТЪПА тема
Къде видя, че темата масово се определя като тъпа?
лишена от всякакъв смисъл
Напротив, темата си е хубава, макар че пак става дума за пример (дънки-в-ботушите, чалга-метъл, депресарски никове), а не за нещо по-общо.
сте писали за ,,ТЯХ'' ; ,,ТЕ'' и т.н. Но то си е казано ... Един като каже нещо и след него цялото стадо замрънкало ... :lol: [/i]След като "НИЕ" не следваме този модел на поведение, за който се говори, за какво да не казваме "ТЕ" (тези, които го следват)? И въобще за какво е нужно да се правят някакви обобщения? По принцип си права, че най-лесно е всички да закимат умно, когато някой каже нещо и да повтарят мнението, написано преди него - това е много често срещано явление по форумите. Значи ли това, че не трябва да си кажем мнението, ако смятаме, че има какво да допълним?

Метълката
04-23-2006, 16:47
Аз не съм я пуснала тая тема, за да поставя категорична диагноза за всеки!!!! естествено че си има изключения, , има и много красиви 'тъмни' (хехехе) профили, аз питам за ОТЧАЯНИТЕ такива, като да-пукна-дано-16-ф.
А за цялата тема ме провокира некфо моме , което ми писа по кюто, че има нужда от помощ - на 15 била, некъф левент я зарязал, тя иска да умира и ника и беше нещо в стила 'разбита и умряла'.
Странни са ми пикльовците и пиклите дето слагат такива драматични никове и верно си вярват. Тва е. Иначе всеки си носи своето бреме, то е ясно. НО ЗАЩО ДЕЦА НА ПО ТОЛКОВА МАЛКО ГОДИНИ СЕ ИЗЖИВЯВАТ КАТО НЕКАНОНИЗИРАНИ СТРАДАЛЦИ????????

machoka
04-23-2006, 16:53
Аз не съм я пуснала тая тема, за да поставя категорична диагноза за всеки!!!! естествено че си има изключения, , има и много красиви 'тъмни' (хехехе) профили, аз питам за ОТЧАЯНИТЕ такива, като да-пукна-дано-16-ф.
А за цялата тема ме провокира некфо моме , което ми писа по кюто, че има нужда от помощ - на 15 била, некъф левент я зарязал, тя иска да умира и ника и беше нещо в стила 'разбита и умряла'.
Странни са ми пикльовците и пиклите дето слагат такива драматични никове и верно си вярват. Тва е. Иначе всеки си носи своето бреме, то е ясно. НО ЗАЩО ДЕЦА НА ПО ТОЛКОВА МАЛКО ГОДИНИ СЕ ИЗЖИВЯВАТ КАТО НЕКАНОНИЗИРАНИ СТРАДАЛЦИ????????

На времето /около първите пъти, когато браузвах тук/ пуснах подобна тема в този форум, нещо от типа 'как може да се впрягате за подобни глупости, а хората по света да гладуват'... и бях изяден, издран жив, измъчван, поруган и всичко останало.. :idea:

PleasureSeeker
04-23-2006, 19:21
емииии емо-то е модерно сега... :lol:

Ахам.. важното е да си различен и винаги да си центъра на вниманието :) тактики е бате :D

vra4ka
04-23-2006, 22:07
Е то има ли някой, който да каже че не е различен.
Всички са си уникални и неповторими.
Жалко е че толкова много хора не се чувстват добре. Надявам все някога да намерят хубавото в живота.

VAMP_GIRL
04-23-2006, 22:08
Но най-интересно ми е КАК ВСИЧКИ ВИЕ , ВИНАГИ ЗНАЕТЕ ПОВЕЧЕ , ВИНАГИ СТЕ БИЛИ ПЕРФЕКТНИТЕ ! И всеки един писал в тази ТЪПА тема лишена от всякакъв смисъл сте писали за ,,ТЯХ'' ; ,,ТЕ'' и т.н. Но то си е казано ... Един като каже нещо и след него цялото стадо замрънкало ... :lol:

Ама ти не знаеше ли, че аз съм безгрешен? :shock:

:roll: Мачок , защо не ме хванеш за кура !? :smt007

SEXtreme
04-24-2006, 09:20
вените се режат по продължение на цялата ръка, а не напречно...


remember dear emokids it down the road, not across the street...

пфахахаха днеска опит за самоубийство се тълкува да изпиеш между 4 и 8 витамин ц сигурно...
аагаггааагга

или да отидеш на детска дискотека ](*,)
"вените се режат по продължение на цялата ръка, а не напречно..." И може ли да те попитам, защо ти трябва да си режеш вените?!

По темата: Част от пубертета е преиграването и всеки има моменти, в които се чувтсва, все едно е дошъл края на света. Няма нищо лошо в това, стига да не се поддаваш до толкова, че да стигаш до крайности. Аз лично съм против тея извращения за смърт, болка и т.н., защото според мен, само аз мога да се направя щастлива и ако аз не гледам оптимистично на живота, целият ми живот ще пъде един голяяяям песимизъм :) :-k

machoka
04-24-2006, 09:33
Но най-интересно ми е КАК ВСИЧКИ ВИЕ , ВИНАГИ ЗНАЕТЕ ПОВЕЧЕ , ВИНАГИ СТЕ БИЛИ ПЕРФЕКТНИТЕ ! И всеки един писал в тази ТЪПА тема лишена от всякакъв смисъл сте писали за ,,ТЯХ'' ; ,,ТЕ'' и т.н. Но то си е казано ... Един като каже нещо и след него цялото стадо замрънкало ... :lol:

Ама ти не знаеше ли, че аз съм безгрешен? :shock:

:roll: Мачок , защо не ме хванеш за кура !? :smt007

:smt008

Death_F
04-24-2006, 10:34
Ъъъъми надявам се че моя ник не звучи така "депресантски" щот иначе се губи това което съм искала да кажа с него ма както и да е тфа е друга тема ами...да вярно е че сега напоследък става модерно малките чалга курви да се правят на някфи се едно излезли от vampirefreaks.com с гримове и глупости и кат ги попиташ кфа музика слушат и някфи "метъл метъл яко линкин парк" lol ...да ся наистина сред тая младеж 14 годишна е мноу фенско да се носиш така...и да се прайш на депресиран и да се режат с бръснарски ножчета може да го правят обаче ..аве тфа е супер тема ама просто не мога да ги коментирам щот ме фаща много яд на такива... :evil:

04-24-2006, 14:22
Ъъъъми надявам се че моя ник не звучи така "депресантски" щот иначе се губи това което съм искала да кажа с него ма както и да е тфа е друга тема ами...да вярно е че сега напоследък става модерно малките чалга курви да се правят на някфи се едно излезли от vampirefreaks.com с гримове и глупости и кат ги попиташ кфа музика слушат и някфи "метъл метъл яко линкин парк" lol ...да ся наистина сред тая младеж 14 годишна е мноу фенско да се носиш така...и да се прайш на депресиран и да се режат с бръснарски ножчета може да го правят обаче ..аве тфа е супер тема ама просто не мога да ги коментирам щот ме фаща много яд на такива... :evil:
Мдааа, ти си една от тия, за които се говори в първия пост!
Първо чета "надявам се моя ник не звучи така...." и после "малките чалга курви", пак тая чалга, пак тоя "dark"....
И тия от vampirefreaks просто са ми толкова смешни всичките, въпреки, че слушам метъл, никога няма да се правя на толкова ЗЛЕ, колкото някои от тия....

Но всеки има право на избор, всеки си има вкус............. казало кучето и си облизало задника.

Метълката
04-24-2006, 19:02
ми нищо :lol:
никой от сдухльовците не влезе в темата да обесни защо иска да умре на 14 ;)

killing_loneliness
04-24-2006, 20:02
Интересна темичка, а колкото до това с умирането и смъртта - бих казала пуберчета. Нямат си какво да правят и им идват простотиики на главата, но като пораснат сигурно ще се оправят, тъй като ще си имат прекалено много грижи, проблемчета и така нататък, че да си мислят за неща, които не би трябвало да ги вълнуват чак толкова. А и до преди 2-3 месеца като си нямах и аз какво да правя сигурно съм била същата като тези, за които се говори в първият пост (вероятно поради липсата и на малко мозък в главата ми...!)

П.П. да не си помислите нещо за ника ми: убивам самотата би трябвало да му е превода(т.е. вечно си правя нещо забавно и така не ми е самотно)

Estranged
04-24-2006, 20:25
превода е убийствена самота...
за да е в смисъла, който влагаш ти трябва определителен член...

Не си прав! Самото понятие наистина се превежда, както ти си казал, но тя е цитирала част от песента HIM - KIlling Loneliness, в която се пее:

With the venomous kiss you gave me
I'm killing loneliness (Killing loneliness)
With the warmth of your arms you saved me,
Oh, I'm killing loneliness with you
I'm killing loneliness that turned my heart into a tomb
I'm killing loneliness

Та тя има друго в предвид. Лошо е че не е използвала личното местоимение и спомагателния глагол, но 200% е цитирала тая песен.

П.П. Опа.. Са прочетох втория ред от мнението ти. Сори много :lol:

RoyTheReaper
04-24-2006, 20:27
превода е убийствена самота...
за да е в смисъла, който влагаш ти трябва определителен член...

moje da se prevede i "ubivaiki samotata". ne e zadaljitelen opredelitelen 4len.

M@Dn3Ss
04-24-2006, 21:26
Бах и на мене ми писна от некви депресирани сдухльовци. Живейте си живота докато сте още млади :wink: .

Briseis
04-24-2006, 22:46
Е вероятно аз съм от онези пуберчета, с мрачните профили и никови, искащи да умрат.Е, аз не искам да умирам.Никак даже.В смисъл на 15 съм, живота е пред мен.Има толкова много неща, от които трябва да опитам преди да умра.И все пак...Никът ми е аLL|aLoNe - напълно сама...Такъв е,защото на моменти, никой от приятелите ми не ме разбира, имам доста проблеми, които често казано ме е страх да споделя и така...Чувствам се наистина сама.Е, ако кажете, че преигравам-прав ми път.Не ми пука, щом аз си знам истината :::

`Death`Whore`
04-24-2006, 22:50
"Аз убивам самота" или "Аз съм убиваща самота"...и двете звучат като текст на чалга песен.

machoka
04-24-2006, 22:54
"Аз убивам самота" или "Аз съм убиваща самота"...и двете звучат като текст на чалга песен.

И какво от това? Изразите са прекрасни, това че са станали клишета заради комерсиализмът, който им е влят от поп-фолка, не ги прави по-малко стойностни и красиви.

Това изказване го правя по повод на няколко красиви стихотворения, което ти и други хора 'оприличавате' на поп-фолк текстове.

`Death`Whore`
04-24-2006, 22:56
Сигурно си прав.

Estranged
04-24-2006, 22:57
Е вероятно аз съм от онези пуберчета, с мрачните профили и никови, искащи да умрат.Е, аз не искам да умирам.Никак даже.В смисъл на 15 съм, живота е пред мен.Има толкова много неща, от които трябва да опитам преди да умра.И все пак...Никът ми е аLL|aLoNe - напълно сама...Такъв е,защото на моменти, никой от приятелите ми не ме разбира, имам доста проблеми, които често казано ме е страх да споделя и така...Чувствам се наистина сама.Е, ако кажете, че преигравам-прав ми път.Не ми пука, щом аз си знам истината :::

Това е при всички, не само при теб. Но това значи ли че сички сме "напълно сами" - не мисля.
Както беше казал Аристотел (май тоя беше): "Човекът е социално животно", от което следва че всеки един от нас не може да живее без контактия. Тоя форум даже е вид контакт. Няма как да си "напълно сама", просто е практически невъзможно. Дори клошарите не са "напълно сами". Не може целият свят да е "напълно сам", защото всички хора се чувстваме "напълно сами" в даден момент, нали???
За това се говори в тази тема - за тея пресилени депресии, които карат пубертите като теб и мен да се представят пред други пубери като много отчаяни от живота, което всъшност не е така...

Друг е въпросът че моя ник е "Estranged" но аз си имам аргументи:

:arrow: Песен на Guns'n'Roses
:arrow: "Отчужден", но "отчужден" от един човек, както може да се разбере при заслушване в самата песен, а не от целия свят, защото както и да го погледнеш - ние сички сме си достатъчно "отчуждени" един от друг и точно това ни привлича...

Боже как се обърках...

VAMP_GIRL
04-25-2006, 01:05
ми нищо :lol:
никой от сдухльовците не влезе в темата да обесни защо иска да умре на 14 ;) Хах , миличка знаеш ли кое е интересното тук ? Това , че точно всеки писал в тази тема е такъв ! :) Но , чакай ве аз забрайх , че вие сте перфектни ! АхАхАхАх , толкова сте ми смешни всичките ... Казвате , че всеки се чуди как да е по-различен , а всъщност вие самите сте такива ... И най-жалкото от всичко е , че мислите , че впечатлявате хората ... Само , ако знаехте колко смешни всъщност сте , нямаше да стъпите в този форум вече ! Аз незнаех , че като един "по-велик" ФОРУМДЖИЯ каже нещо и всички след него го повтарят ... А и щом ти си тръгнала да се пишеш МЕТЪЛКАТА виждам колко комплексирана дрисла си ... Мислиш , че като се наречеш МЕТЪЛКА и всеки е в краката ти ли !? Е , лъжеш се ... Самия факт , че си седнала да ни убеждаваш каква страшна метълка си ... Аве , нямам думи вече ...

04-25-2006, 01:39
ми нищо :lol:
никой от сдухльовците не влезе в темата да обесни защо иска да умре на 14 ;) Хах , миличка знаеш ли кое е интересното тук ? Това , че точно всеки писал в тази тема е такъв ! :) Но , чакай ве аз забрайх , че вие сте перфектни ! АхАхАхАх , толкова сте ми смешни всичките ... Казвате , че всеки се чуди как да е по-различен , а всъщност вие самите сте такива ... И най-жалкото от всичко е , че мислите , че впечатлявате хората ... Само , ако знаехте колко смешни всъщност сте , нямаше да стъпите в този форум вече ! Аз незнаех , че като един "по-велик" ФОРУМДЖИЯ каже нещо и всички след него го повтарят ... А и щом ти си тръгнала да се пишеш МЕТЪЛКАТА виждам колко комплексирана дрисла си ... Мислиш , че като се наречеш МЕТЪЛКА и всеки е в краката ти ли !? Е , лъжеш се ... Самия факт , че си седнала да ни убеждаваш каква страшна метълка си ... Аве , нямам думи вече ...
Браво, бе!
Разконспирира ни :-D

Метълката
04-25-2006, 02:12
ми нищо :lol:
никой от сдухльовците не влезе в темата да обесни защо иска да умре на 14 ;) Хах , миличка знаеш ли кое е интересното тук ? Това , че точно всеки писал в тази тема е такъв ! :) Но , чакай ве аз забрайх , че вие сте перфектни ! АхАхАхАх , толкова сте ми смешни всичките ... Казвате , че всеки се чуди как да е по-различен , а всъщност вие самите сте такива ... И най-жалкото от всичко е , че мислите , че впечатлявате хората ... Само , ако знаехте колко смешни всъщност сте , нямаше да стъпите в този форум вече ! Аз незнаех , че като един "по-велик" ФОРУМДЖИЯ каже нещо и всички след него го повтарят ... А и щом ти си тръгнала да се пишеш МЕТЪЛКАТА виждам колко комплексирана дрисла си ... Мислиш , че като се наречеш МЕТЪЛКА и всеки е в краката ти ли !? Е , лъжеш се ... Самия факт , че си седнала да ни убеждаваш каква страшна метълка си ... Аве , нямам думи вече ...

Брей, и само от ника ми долови как функционира стомашно-чревния ми тракт :smt005 :lol:
Я не се излагай като не си сфанала идеята - аз бих могла да съм комплексирана до безкрайност, но съм Метълката, а не Метълката-дето-иска-да-пукне-на-15. И никой в нищо не съм седнала да убеждавам. Ника ми е такъв, щото така ми викат. Тука девойко омотана не кометираме лични комплекси и кой що аджаба се е кръстил така , а защо деца се изкарват толкоз генерално преебани от живота. Бих могла и като за идиот да го обесня , но пак се съмнявам че ще разбереш.
А по въпроса колко съм си мислела че съм велика и кой съм си мислела , че ми бил в краката - сори че съм те подритнала неколко пъти. Но не смятам че съм го натяквала. Доволно че си го усетила все пак де :lol: :lol: :twisted: 8)

machoka
04-25-2006, 08:51
Вампи, мацка, що така с лошо към нас бре? :)

Я го дай малко по-ларж, всички сме хора, всички грешим, не забравяй че и ти пишеш в тая тема, и ти си се хванала с нас, простаците на хорото :twisted: 8)

no_martyr_f
04-25-2006, 09:59
ми нищо :lol:
никой от сдухльовците не влезе в темата да обесни защо иска да умре на 14 ;) Хах , миличка знаеш ли кое е интересното тук ? Това , че точно всеки писал в тази тема е такъв ! :) Но , чакай ве аз забрайх , че вие сте перфектни ! АхАхАхАх , толкова сте ми смешни всичките ... Казвате , че всеки се чуди как да е по-различен , а всъщност вие самите сте такива ... И най-жалкото от всичко е , че мислите , че впечатлявате хората ... Само , ако знаехте колко смешни всъщност сте , нямаше да стъпите в този форум вече ! Аз незнаех , че като един "по-велик" ФОРУМДЖИЯ каже нещо и всички след него го повтарят ... А и щом ти си тръгнала да се пишеш МЕТЪЛКАТА виждам колко комплексирана дрисла си ... Мислиш , че като се наречеш МЕТЪЛКА и всеки е в краката ти ли !? Е , лъжеш се ... Самия факт , че си седнала да ни убеждаваш каква страшна метълка си ... Аве , нямам думи вече ...

Сега, последно - вие или ние?
Даже не знам защо го пиша това...Но ще говоря от свое име, защото не се идентифицирам с всички мнения в тази тема. Ако някой се идентифицира - което не го вярвам - много добре, нека си избере дали да е "вие" или "ние" и дали да се обижда от разни такива и други постове (която обида да му даде правото да нарече всички останали с приятно звучащата думичка "стадо". Което, от своя страна, е напълно оправдано - нали познава лично всеки, писал по темата?).
Нека не бъде разбирано погрешно - не пиша това, защото се обиждам. Дори не го пиша, защото се дразня. Това е форум и тук всеки има правото да изразява мнение. И именно това ме кара ЗА ВТОРИ ПЪТ да ти задам един въпрос, на който ти не благоволи да ми отговориш - откъде-накъде слагаш ВСИЧКИ под един знаменател? И като всички са еднакви според теб (ето я пак тази изтъркана плоскост "различен" - "еднакъв" - не ви ли омръзна, на теб и на тези като теб, да боравите с едни и същи понятия - стадо, различие, индивидуалност (май ви мързи да погледнете на нещата от друг ъгъл, или за вас тези три думи са върхът и над тях друго няма)) - тогава нека да го зачеркнем целия този форум, да зачеркнем правото на свободна реч и да се върнем по поляните да преживяме кротко, защото така или иначе все някой ще ни направи за стадо.
Вдигни крайник по избор в знак, че разбираш...

VAMP_GIRL
04-25-2006, 10:28
ми нищо :lol:
никой от сдухльовците не влезе в темата да обесни защо иска да умре на 14 ;) Хах , миличка знаеш ли кое е интересното тук ? Това , че точно всеки писал в тази тема е такъв ! :) Но , чакай ве аз забрайх , че вие сте перфектни ! АхАхАхАх , толкова сте ми смешни всичките ... Казвате , че всеки се чуди как да е по-различен , а всъщност вие самите сте такива ... И най-жалкото от всичко е , че мислите , че впечатлявате хората ... Само , ако знаехте колко смешни всъщност сте , нямаше да стъпите в този форум вече ! Аз незнаех , че като един "по-велик" ФОРУМДЖИЯ каже нещо и всички след него го повтарят ... А и щом ти си тръгнала да се пишеш МЕТЪЛКАТА виждам колко комплексирана дрисла си ... Мислиш , че като се наречеш МЕТЪЛКА и всеки е в краката ти ли !? Е , лъжеш се ... Самия факт , че си седнала да ни убеждаваш каква страшна метълка си ... Аве , нямам думи вече ...

Брей, и само от ника ми долови как функционира стомашно-чревния ми тракт :smt005 :lol:
Я не се излагай като не си сфанала идеята - аз бих могла да съм комплексирана до безкрайност, но съм Метълката, а не Метълката-дето-иска-да-пукне-на-15. И никой в нищо не съм седнала да убеждавам. Ника ми е такъв, щото така ми викат. Тука девойко омотана не кометираме лични комплекси и кой що аджаба се е кръстил така , а защо деца се изкарват толкоз генерално преебани от живота. Бих могла и като за идиот да го обесня , но пак се съмнявам че ще разбереш.
А по въпроса колко съм си мислела че съм велика и кой съм си мислела , че ми бил в краката - сори че съм те подритнала неколко пъти. Но не смятам че съм го натяквала. Доволно че си го усетила все пак де :lol: :lol: :twisted: 8) Ама , виж кво , по същия начин ти незнаеш кво им е на тях ! Аз поне МОГА да си призная , че през две минути в скайпа ми никовете са ми I WANT TO DIE или някви ей такива ... Но не виждам с кво биха ви пречили на вас ? Просто не виждам смисъл да оплювате хората наред във всяка тема !

VAMP_GIRL
04-25-2006, 10:39
ми нищо :lol:
никой от сдухльовците не влезе в темата да обесни защо иска да умре на 14 ;) Хах , миличка знаеш ли кое е интересното тук ? Това , че точно всеки писал в тази тема е такъв ! :) Но , чакай ве аз забрайх , че вие сте перфектни ! АхАхАхАх , толкова сте ми смешни всичките ... Казвате , че всеки се чуди как да е по-различен , а всъщност вие самите сте такива ... И най-жалкото от всичко е , че мислите , че впечатлявате хората ... Само , ако знаехте колко смешни всъщност сте , нямаше да стъпите в този форум вече ! Аз незнаех , че като един "по-велик" ФОРУМДЖИЯ каже нещо и всички след него го повтарят ... А и щом ти си тръгнала да се пишеш МЕТЪЛКАТА виждам колко комплексирана дрисла си ... Мислиш , че като се наречеш МЕТЪЛКА и всеки е в краката ти ли !? Е , лъжеш се ... Самия факт , че си седнала да ни убеждаваш каква страшна метълка си ... Аве , нямам думи вече ...

Сега, последно - вие или ние?
Даже не знам защо го пиша това...Но ще говоря от свое име, защото не се идентифицирам с всички мнения в тази тема. Ако някой се идентифицира - което не го вярвам - много добре, нека си избере дали да е "вие" или "ние" и дали да се обижда от разни такива и други постове (която обида да му даде правото да нарече всички останали с приятно звучащата думичка "стадо". Което, от своя страна, е напълно оправдано - нали познава лично всеки, писал по темата?).
Нека не бъде разбирано погрешно - не пиша това, защото се обиждам. Дори не го пиша, защото се дразня. Това е форум и тук всеки има правото да изразява мнение. И именно това ме кара ЗА ВТОРИ ПЪТ да ти задам един въпрос, на който ти не благоволи да ми отговориш - откъде-накъде слагаш ВСИЧКИ под един знаменател? И като всички са еднакви според теб (ето я пак тази изтъркана плоскост "различен" - "еднакъв" - не ви ли омръзна, на теб и на тези като теб, да боравите с едни и същи понятия - стадо, различие, индивидуалност (май ви мързи да погледнете на нещата от друг ъгъл, или за вас тези три думи са върхът и над тях друго няма)) - тогава нека да го зачеркнем целия този форум, да зачеркнем правото на свободна реч и да се върнем по поляните да преживяме кротко, защото така или иначе все някой ще ни направи за стадо.
Вдигни крайник по избор в знак, че разбираш... Хах , защо ви слагам под един знаменател ли ? Защото , може да се поогледаш малко в форума и да разбереш за какво говоря . И ти в момента ме сложи в една компанийка ... Е не съм от тях ! Не държа да се опитвам да ви ШОКИРАМ и да говоря за стадото и т.н.

no_martyr_f
04-25-2006, 11:01
ми нищо :lol:
никой от сдухльовците не влезе в темата да обесни защо иска да умре на 14 ;) Хах , миличка знаеш ли кое е интересното тук ? Това , че точно всеки писал в тази тема е такъв ! :) Но , чакай ве аз забрайх , че вие сте перфектни ! АхАхАхАх , толкова сте ми смешни всичките ... Казвате , че всеки се чуди как да е по-различен , а всъщност вие самите сте такива ... И най-жалкото от всичко е , че мислите , че впечатлявате хората ... Само , ако знаехте колко смешни всъщност сте , нямаше да стъпите в този форум вече ! Аз незнаех , че като един "по-велик" ФОРУМДЖИЯ каже нещо и всички след него го повтарят ... А и щом ти си тръгнала да се пишеш МЕТЪЛКАТА виждам колко комплексирана дрисла си ... Мислиш , че като се наречеш МЕТЪЛКА и всеки е в краката ти ли !? Е , лъжеш се ... Самия факт , че си седнала да ни убеждаваш каква страшна метълка си ... Аве , нямам думи вече ...

Сега, последно - вие или ние?
Даже не знам защо го пиша това...Но ще говоря от свое име, защото не се идентифицирам с всички мнения в тази тема. Ако някой се идентифицира - което не го вярвам - много добре, нека си избере дали да е "вие" или "ние" и дали да се обижда от разни такива и други постове (която обида да му даде правото да нарече всички останали с приятно звучащата думичка "стадо". Което, от своя страна, е напълно оправдано - нали познава лично всеки, писал по темата?).
Нека не бъде разбирано погрешно - не пиша това, защото се обиждам. Дори не го пиша, защото се дразня. Това е форум и тук всеки има правото да изразява мнение. И именно това ме кара ЗА ВТОРИ ПЪТ да ти задам един въпрос, на който ти не благоволи да ми отговориш - откъде-накъде слагаш ВСИЧКИ под един знаменател? И като всички са еднакви според теб (ето я пак тази изтъркана плоскост "различен" - "еднакъв" - не ви ли омръзна, на теб и на тези като теб, да боравите с едни и същи понятия - стадо, различие, индивидуалност (май ви мързи да погледнете на нещата от друг ъгъл, или за вас тези три думи са върхът и над тях друго няма)) - тогава нека да го зачеркнем целия този форум, да зачеркнем правото на свободна реч и да се върнем по поляните да преживяме кротко, защото така или иначе все някой ще ни направи за стадо.
Вдигни крайник по избор в знак, че разбираш... Хах , защо ви слагам под един знаменател ли ? Защото , може да се поогледаш малко в форума и да разбереш за какво говоря . И ти в момента ме сложи в една компанийка ... Е не съм от тях ! Не държа да се опитвам да ви ШОКИРАМ и да говоря за стадото и т.н.

Щом ти ме поставяш в някоя "компанийка", не смяташ ли, че и аз имам същото право спрямо теб?
Като не се опитваш да говориш за стадото, защо именно за това говореше преди няколко поста? "Един като каже нещо и след него цялото стадо замрънкало".
Много добре разбирам за какво говориш. Виждала съм го стотици пъти във форума, по други форуми и на живо. Била съм и аз в това "положение" - да имам мнение, различно от това на повечето, които само поддакват след модератор/администратор/важна клечка. Повечето пъти никой не е знаел за какво говори, но нали е важно да се трупат мнения! Да, разбирам. И избягвам да пиша в такива теми. Всичко, което казвам, е лично мой опит и разсъждение. Затова ти и отговорих - кажи ми какъв смисъл би имало да си казвам мнението въобще? Като в крайна сметка то ще се превърне в статистика, в част от общия тон? Защо да го пиша?
Защото така смятам аз. И идеята някой да нарича мен или други хора, които са изложили своята теза, не защото са се съгласявали с първоначалния тон (защото такива сигурно има) - "стадо", ми е противна. Независимо дали този някой е от типа хора, които само гонят мнения, или от типа "АхАхАХ, колко сте ми смешни всичките". Ами, нека СМЕ ти смешни (не знам кои сме ние, всъщност, тук всеки си е сам за себе си, сам си трупа постовете, сам си избира срещу кого да се нахвърли и кой модератор да потупа по рамото). Бунтувай се срещу "смешниците", щом желаеш. Аз лично дълбоко уважавам бунта. Но не всеки бунт. Бунтът срещу правото на свободно себеизразяване не го толерирам.

VAMP_GIRL
04-25-2006, 14:53
Чакай , чакай ! Не виждам да съм претендирала с това , че съм имала моменти в , които искам да умра ! Нито съм казала "Ей хора искам да мра !" ... Питаш ме дали знам какво е да ти е истински тежко ? Да , знам ! Но , тва вече си е прекалено лично ! Искаш ли да те запозная с няколко човека които ПРЕКРАСНО добре знаят кво е ЖИВОТ в целия му мръсен смисъл ? Ако ви търсех вниманието щях да си сложа табелка с "ИСКАМ ДА УМРА" !?

killing_loneliness
04-25-2006, 15:03
Защо превръщате всички теми в световна война?!!!!

04-25-2006, 15:22
ще те цитирам:


Аз поне МОГА да си призная , че през две минути в скайпа ми никовете са ми I WANT TO DIE или някви ей такива ...

хайде отговори ми дали това не е парадиране... Не е парадиране ! Просто исках да покажа , че за разлика от ДРУГИ , имам смелостта да си го призная , а не да се крия зад профилчето си и да псувам ! Точно пък ТУК нямам намерение да парадирам и да моля за съчувствие !

04-25-2006, 15:24
Тва същество над мен съм АЗ !

FikyScHetOo
04-25-2006, 15:26
ще те цитирам:


Аз поне МОГА да си призная , че през две минути в скайпа ми никовете са ми I WANT TO DIE или някви ей такива ...

хайде отговори ми дали това не е парадиране...
Всеки си има такива моменти, но трагично е когато те станат фиксидея. Мисля че с тези никове всеки един се опитва да привлече вниманието на околните и привлича разбиране. Това е в моментите когато иска да говори с някой. Това парадиране при повечето е начин да са ЗАБЕЛЕЖИМИ. Не мисля че трябва така да се откроват от тълпата, защото вече стана нещо като мода...а кога ще стане демоде...когато се самоубият всички с такива мисли ли?

la_souris_rose
04-25-2006, 15:44
Е, какво да се прави? Нали и депресирани хорица трябва да има? Въпросът е защо трябва да натоварват и останалите с проблемите си по този начин?! [-X

no_martyr_f
04-25-2006, 15:47
Защо превръщате всички теми в световна война?!!!!

Имаш право, темата наистина се превърна в това. Както и повечето теми. Което е жалко, поне според мен смисъла въобще да има такъв форум не е в това. Но на това се обръща.
VAMP_GIRL, това, което казваш, потвърждава, общо-взето, мнението ми. Това кой какъв ник си слага, макар че на моменти ме е дразнела повтаряемостта на никовете, не ме засяга, то си е лично негова работа. Аз не мога да се наема да кажа дали ти "парадираш" или всички останали, които имат такива никове, "парадират". Но тази тенденция да се правиш на по-нещастен, отколкото си, е налице, за това става дума. Никовете са само последствие - затова ми и стана интересна темата. Иначе, ако беше просто за никовете, щеше да е поредния спор от типа "розово-черно", "левски-цска", "чалга-метъл".
Аз нямам право да критикувам теб, лично, както и нямам право да критикувам когото и да е непознат за мен човек. Но по много мои познати виждам, че нещата съвсем не опират само до това как са се кръстили в чат или форум. Ще рече човек, че и те са познали огромно нещастие. Обаче какъв им е проблемът? Оплакват съдбата си, защото не изглеждат перфектно (има ги такива); огорчени са, че не могат да се намърдат в някоя групичка, членовете на която се носят така, както на тях им харесва; смъртно засегнати са, че имат четворка по математика; "никой не ги разбира" (което не е следствие на "героизъм, показващ извисеността им" - това, колкото и да не им харесва, е естественото състояние на човека - да не бъде разбиран. Понякога не е и нужно); зарязали са ги/имат "несподелена любов" - моите съболезнования, трябва да е много неприятно, но ако заради това си заслужаваше да се умре, не би останало работещо население, което да произвежда носни кърпички за тези, които ежедневно подсмърчат заради такива проблеми. Това вече щеше да е проблем!
Има много хора, познали "ужаса на живота". Пак е техен избор дали да се отчаят, или да се борят. И сред тях има такива, които ще обявят на всеослушание колко са нещастни; не казвам, че ги няма. Но те са много по-малко от онези, които, поради многото си свободно време, си втълпяват как са неразбрани и постоянно очакват съчувствие, вместо да помислят какво могат да направят и създадат. До известна степен се дължи на възрастта; ако и с увеличаването й тази тенденция си остане, това вече е страшно. Най-малкото за самия оплакващ се.

piko1
04-25-2006, 16:23
познаите кои ще онищожи света с едно натискане на червеното копче
и ще сложи краи на воината :smt019

no_martyr_f
04-25-2006, 16:39
харесва ми как мислиш и пишеш...
точно копие си на един приятел...

Наистина? Интересно :)
А за начина на мислене и писане - от това, което съм прочела из форума, мога да кажа същото за теб.

DeziRe
04-25-2006, 18:28
познаите кои ще онищожи света с едно натискане на червеното копче
и ще сложи краи на воината :smt019

неграмотника, който не може да прочете табелката обясняваща какво прави копчето??? :lol:
abe kvi sa tiq gluposti ?
zna4i i az predi si padah po takiva razni punk-rok grupi4ki grun4 i bla bla (min godina) i da vi kaja tova 4e tezi hora zapo4vat da se obli4at taka i da slushat tazi muzika ima ogromno zna4enie i vliqnie i v/u razsydyka im
te mislqt po razli4en na4in...(kazvam go ot li4en opit)....
no sprqh..opravih se kakto se kazva :) sporedd men nqma nishto losho da slushash takava muzika no e hubavo da zapazish sebe si...a ne da vyzpriemash misleneto na tiq hora kato cqlo...tyi kato se polu4i taka s men i s oshte mn moi takiva priqteli koito imah togava...glupavo e prosto.. ](*,) no words.. :-#

FikyScHetOo
04-25-2006, 18:30
[quote="exploitedteen"]харесва ми как мислиш и пишеш...[quote]
Съгласна съм и мисля че ти много добре се изказа и само мога да те подкрепя с две ръце =D> =D> =D>

Dr. Kazimbutt
04-25-2006, 20:41
Хората с депресантските подписи и аватари се стараят да бъдат различни. Лошото е, че колкото повече се стараят, толкова по-еднакви стават.

Ena``
04-25-2006, 21:17
Четох, четох, някрая издивях вече от "смислени" изказвания и спрях, ако съм пропуснала нещо съществено от последните две страници моля, да ме извините...
От опита, който имам в пътите, когато съм влизала в пререкания с хората във този форум, изразявайки различно мнение винаги се е стигало до един порочен кръг, още повече, когато в тях участва Девилчето, нищо лично мацка (welcome back ).Просто всеки, до болка убеден в това, което твърди не само отказва да приеме другата гледна точка, той дори отказва да допусне, че тя съществува..
Не ви ли писна вече тая вечна борба..м/у истински метъл и позьор, м/у чалгар и ценител на качествена музика, м/у стар член на форума и новите попълнения, м/у това кой се облича като модна овца и хората със свой "неповторим" стил....до кога ще утвърждаваме себе си за сметка на нещо друго...тъпо..това според мен показва само едно - неувереност в самите вас..дразни ви.... и мен много неща ме дразнят, не ги приемам, никой не ме и кара...за всеки има място под слънцето...самите вие казвате, че т.нар "позьорчета" са някви лапета на по 12-14 години, нима забравихте времето, когато и вие бяхте на толкова, само не ми казвайте, че никога не сте подражавали на някого...и от никого не сте се учили, защото не бих ви повярвала...нали все от някъде се тръгва..
Някъде в началото някой съжаляваше, че дечурлигата само парадирали с опитите си за самоубийство.. :twisted: , браво бе, намерихте за какво да съжалявате..похвално е, че разяснихте и правилния начин за действие..
Време е да разсъждавате малко по-трезво, а не да се "тръшкате" тука и да ми се вайкате за глупости, защото реално погледнато разискваният "проблем" по никакъв начин не вреди на живота ви..
Бъдете малко по-толерантни към еднаквостта на другите....

no_martyr_f
04-25-2006, 21:43
Не ви ли писна вече тая вечна борба..м/у истински метъл и позьор, м/у чалгар и ценител на качествена музика, м/у стар член на форума и новите попълнения, м/у това кой се облича като модна овца и хората със свой "неповторим" стил....до кога ще утвърждаваме себе си за сметка на нещо друго...тъпо..

Тези няколко реда ги подкрепям изцяло! Както, всъщност, и цялото мнение, принципно казано.
На всеки нормален човек ще му втръсне да участва в дискусии за различността. Повтарят се едни и същи неща до безкрай...използва се за случаите, в които трябва да се запълни времето или няма нищо друго смислено да се обсъжда.
Иначе си права за толерантността. Може да се пишат километри по тази тема (ето, аз навъртях поне едно 800 метра), но общо взето основните неща си остават едни и същи.
Истина е - всеки има право на избор доколко да е "дарк", колко да е "депресиран" и доколко да подражава. Всеки има правото да отнеме живота си, макар че това пак е убийство, логично погледнато. А лично писах в темата не за да се заяждам или да оплювам "депресарите" (аз си имам свои разбирания за депресията като такава и не мога да отрека, че е имало моменти, в които съм се чувствала депресирана) - просто, според мен, всичко, и никовете, и тези деления, които спомена, и бръсначите, и големите теории за "позирането" е показател за една тенденция, която се надявам да е плод само на пубертетските години, а не нещо по-сериозно като явление.

piko1
04-25-2006, 22:16
познаите кои ще онищожи света с едно натискане на червеното копче
и ще сложи краи на воината :smt019

неграмотника, който не може да прочете табелката обясняваща какво прави копчето??? :lol:
abe kvi sa tiq gluposti ?
zna4i i az predi si padah po takiva razni punk-rok grupi4ki grun4 i bla bla (min godina) i da vi kaja tova 4e tezi hora zapo4vat da se obli4at taka i da slushat tazi muzika ima ogromno zna4enie i vliqnie i v/u razsydyka im
te mislqt po razli4en na4in...(kazvam go ot li4en opit)....
no sprqh..opravih se kakto se kazva :) sporedd men nqma nishto losho da slushash takava muzika no e hubavo da zapazish sebe si...a ne da vyzpriemash misleneto na tiq hora kato cqlo...tyi kato se polu4i taka s men i s oshte mn moi takiva priqteli koito imah togava...glupavo e prosto.. ](*,) no words.. :-#

лелеееее...
ето сега вече събуди звяра в мен...
ти си мислиш, че това е само мода ли??? детско увлечение??? нещо по което се палиш ей така за едно лято??
ебаси и личния опит дето го имаш, ебаси и смехориите, които ми пишеш... как успя да разбереш всичките с какво мислене са и успя да класифицираш нещо като пънка?? КАК УСПЯ ДА ПРИРАРВНИШ ПЪНКА ДО ХИПАРСКИЯ ГРЪНДЖ???

ей сега ще ти го кажа- нищо не знаеш и никога нищо няма да научиш, защото си позичка... дааааааа точно така ПОЗЬОРЧЕ, което е решило малко да си поиграе на "ъндърграунд" или "алтернативен" човек... маминото детенце на което тичкат по гъза за да изпълняват прищевките..
плюя и пикая на хората като теб, повдига ми се от вас, които никога няма да можете да разберете едно нещо, което е толкова необятно и започвате да давате "експертно мнение"
ти какво разбра за пънк рок групичките??? стигна ли по далеч от блинк и ренсид???
знаеш ли какво е кръст или Ой!, чувала ли си за Джело Биафра, Енимъл, или Хенри Ролинс??
Влизала ли си някога в пънкарско пого?? Ходила ли си някога на някакъв концерт??
Може да се каже, че аз вече от 9 години съм част от сцената и пак не смея да се нарека пънкар или скинхед, а виждаш ли някаква пикла дето един-два месеца е слушала, събирала се е с някакви смъкнати псведоскейтърчета и прочие смехории, и си мислиш, че си разбрала какво е пънка ли??? ХА ХА
просто нямам думи... смешно ми е, тъжно ми е, ядосан съм и ме боли,
най- много ме боли от тази ситуация, в която хора, които нямат понятие и никога няма да имат, нито биха могли да разберат за какво става дума...

ето затова плюя и по депресантчетата с тъпите никове и аватари...
вие сте същите злета... разбрали- недоразбрали и хайде да парадираме пред другите колко сме еди какви си... СМЯХ на кутийки, ей това... жалка гледка, как едни малки хора се опитват да разберат нещо, което е твърде голямо за тях!!!

не ламер дет за първи път се намира на пулт за изтрелване на
балистична ракета :smt005

piko1
04-25-2006, 23:57
я виж какво съм написал точно бе зле залупено... или имаш дислексия?? или си природно тъпо???
направо ме е яд, че отделям време за да ти пиша тия неща...
първото мои човек първото и дисграфия а ти пак виж че съм си променил мението понеже в първият момент не схванах
шегата :mrgreen:

favor_91
05-02-2006, 21:26
всички така се пресилват ! ама и те не знаят някои думи кво значат

FikyScHetOo
05-02-2006, 21:29
добре, хубаво...всеки в даден миг иска да привлече внимание и в някой чат пише че е тъжен...хора сме все пак...но чак пък смърт...и за постоянно в някой форум примерно

the_o.c_girl
05-02-2006, 22:03
Ххаха... О обърнете внимание и на темите, в които питат дали си правил опит за самоубийство. 99% отговарят "да". Чудяв се какво разбира нашето поколение под "опит за самоубийство". Драскотинка с бръснарско ножче, която дори не е по вените?? :lol:
Да не говорим че съм се заканила да питам тези които "са правили опит за самоубийство", как точно се режат вените, защото доста често се бърка :lol:

TeroglisT4o
05-02-2006, 22:29
mi tuka i duma ne moje da stava za orane i kopane moje si4ko ob6to zeto da ni e dadeno ne kakto e bilo predi no sme 100 p1ti po zatormozeni psihi4eski edno vr nikoi ne e imal lubovni drami na tezi godini razo4orovaniq izob6to ot samoto rajdane v1zpitanieto e razli4no awe korenno razli4ni sme ot tova koeto e bilo predi te za kfo se se pritesnqvali si4ko si e bilo qsno ba4ka6 si na poleto na 16-17 tam se jeni za momi4etata i posle domakinska ralta awe v kraina smetka na 13-18 godini poprincip seki den se izpitvat kokteil ot 4ustfa ii se4ki sa super emocionalni normalno e seki da minava prez nqkoi depresii a i ob6testfoto ni e ujasno i po4va da se razpada awe mnogo sa faktorite

TheMaggie
05-03-2006, 10:01
Ххаха... О обърнете внимание и на темите, в които питат дали си правил опит за самоубийство. 99% отговарят "да". Чудяв се какво разбира нашето поколение под "опит за самоубийство". Драскотинка с бръснарско ножче, която дори не е по вените?? :lol:
Да не говорим че съм се заканила да питам тези които "са правили опит за самоубийство", как точно се режат вените, защото доста често се бърка :lol:
съгласна съм

Sarabi
05-03-2006, 22:23
Да,наистина е глупаво да се пишат с такива никове...смисъл,тресне ги пубертетския хормон на лошо настроение а не на хилеж(няма лошо ама...) и всички решават,че искат да умрат,защото не могат да издържат тежестта на живота,демек да си оправиш сутринта леглото,да си научиш урока и да преживееш,че на 13 нямаш гадже :roll:
Имам чувството,че просто искат да привлекат вниманието върху себе си,защото е трудно да не си център на внимание...
Не бих се писала с някакъв си смахнат ник,само защото съм в еди какво си настроение :smt018

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-04-2006, 10:13
ne e vajno dali ti e mra4en nika ili takiva vajno e da ti podhojda i po nika vseki malko ili mnogo da razbere kakav si

Mem0reX
05-04-2006, 10:18
Po moq nick nemoje se razbere mnogo neshta za men osfen 4e sum fen na cd-tata MemoreX :P

freestyler
05-12-2006, 18:30
a tvoito UBIITE GI VSI4KITE DA NE E PO-OPTIMISTI4NO???

ina4e tva deto go kazva6 e vqrno oba4e v kraina smetka jivota ponqkoga e mnoo kofti dori i za 2-godi6nite...

Метълката
05-12-2006, 19:10
a tvoito UBIITE GI VSI4KITE DA NE E PO-OPTIMISTI4NO???

...

Obesnih po nagore otde ide KILL EM ALL.

Predi da pishesh cheti :lol: