PDA

View Full Version : dali toi 4uvstva ne6to kum men?Da se borq li za lubovta?



DaRk_ElF
04-21-2006, 00:49
ve4e 1 godina sum adski vlubena v edno mom4e ... :( toi haresva edno momi4e sus su6toto ime kato moeto i ne spira da govori za neq...obru6ta mi vnimanie durji se u4tivo s men...nai dobriqt mu priqtel mi kaza,4e tozi kogoto obi4am me haresva...dali toi izpitva ne6to kum men ili vsi4ko e luja????trqbva da produljavam da se borq za nego ili da se opitam da go zabravq(koeto mn 6te boli)??? izvinqvaite ako ima podobna tema

DaRk_ElF
04-21-2006, 00:52
kajete mi kakvo moga da napravq za da mi oburne nqkakvo vnimanie...PLSSSSSSSS

SweetBunny
04-21-2006, 06:50
Imam edin vupros kum teb, za6toto kato gledam ste malki o6te...ta ti vijdala li si drugoto momi4e, koeto toi haresva? Ili toi si prikazva za neq , a ti dori ne znae6 za koq govori :shock: :) kaji, vajno e :D

Krem4eto
04-21-2006, 08:00
Imam edin vupros kum teb, za6toto kato gledam ste malki o6te...ta ti vijdala li si drugoto momi4e, koeto toi haresva? Ili toi si prikazva za neq , a ti dori ne znae6 za koq govori :shock: :) kaji, vajno e :D


ОООО определено е много важно!!! КАЖИ непременно!!!

Devilsplaymate
04-21-2006, 08:17
Mislq 4e ako ti puka naistina za priqtelkata ti - 6te go zabravi6 .
Izbirai - priqtelkata ili Nego?

DaRk_ElF
04-21-2006, 09:12
tq ne mi e priqtelka i nikoga nqma da mi bude!Ina4e se poznavame li4no...edin den az q pitah ne6to i tq- se edno 4e govoreh na stenata!Kogato az se opitvam da q zagovorq ne se polu4ava,za6toto tq e golqma ligla i e mnogo sduhana...ve4e e bila gadje s nego,ama e bilo predi 2 godini i ne go e obi4ala ami samo da mu napravi kefa...

Krem4eto
04-21-2006, 09:15
tq ne mi e priqtelka i nikoga nqma da mi bude!Ina4e se poznavame li4no...edin den az q pitah ne6to i tq- se edno 4e govoreh na stenata!Kogato az se opitvam da q zagovorq ne se polu4ava,za6toto tq e golqma ligla i e mnogo sduhana...ve4e e bila gadje s nego,ama e bilo predi 2 godini i ne go e obi4ala ami samo da mu napravi kefa...
Били са гаджета,значи е по-малка вероятността да станат пак.
Учтиво може да значи,че се държи с теб само като с приятел.Така май е време да му признаеш за чувствата ти!

DaRk_ElF
04-21-2006, 09:30
ami toi znae 4e go haresvam za6toto az mu go kazvam po 1 put na den...za6toto taka se slu4va!No ne znam kak da deistvam po natam! :( ne znam kakvo da napravq za da mi obru6ta pove4e vnimanie

ProstoAz
04-21-2006, 09:41
След като си му го казвала много пъти и той не е предприел никакви действия към теб, значи съвсем ясно показва, че не може да има нищо между вас*. Естествено ти можеш и да се опитваш да го спечелиш, но помисли си - заслужава ли си и дали въобще има шанс да се получи? И по какъв начин ще е най-добре да действаш?
Казвала си му вече какво изпитваш към него, седяла си постоянно в полезрението му - сега не е ли по-добре просто да се отдръпнеш? Току-виж пък му засилиш интереса към теб. До този момент той ще е свикнал с мисълта, че ти го харесваш и той по всяко време може да тръгне с теб, така че всички зависи от него, а ако запазиш малко достойнството си и се отдръпнеш може и да разбере какво е можел да има, така ще му засилиш интереса и дано пък ти обърне малко внимание. Нали знаеш - по-трудното е по-сладко, не му се "навирай в ръцете", остави го сам да те "хване", а пък ако не го направи - значи не си е залужавал!
И естествено освен, че трябва да спреш непрекъснато да му засвидетелстваш чувствата си, ще е добре да се погрижиш и малко за себе си - нова прическа, секси дрешки, малко по-предизвикателно поведение - покажи му, че можеш да имаш всеки, когото пожелаеш (дали няма да умре от яд като се сети, че си можела да бъдеш негова?). :wink:

*или в краен случай - да е просто срамежлив.

DaRk_ElF
04-21-2006, 09:53
^npocTo^a3^f^ mnogo ti blagodarq :) mislq 4e si mnogo prava!Kogato sa go karali da stanem gadjeta toi e kazval 4e "mnogo bqgam" za6toto az gledam to4no da ne mu se "naviram v rucete" !Kogato sum po blizo do nego toi se opitva da napravi ne6to,no si li4i 4e go e sram...:( i men me e sram za6toto ne mi e udobno da govorq pred si4kite mu priqteli i vsi4kite mi priqtelki!Dosta mom4eta me haresvat,ne 4e se hvalq daje e banalno i ne moga da gi ponasqm toi mn revnuva i edin den izkre6tq "kfo se dava6 na si4ki"...i mn me zabolq...no moje bi se opitva da mi pokaje ne6to no mu e stranna taktikata moje bi...ili az ne moga da go razbera :(

DaRk_ElF
04-21-2006, 11:05
molq vi daite mi nqkakuv suvet...kak da go nakaram da mi oburne vnimanie :(

`Death`Whore`
04-21-2006, 11:07
Човек или е привлечен към теб, или не е. Най-лесното е да се покажеш разголена, тогава ще иска да те чука и ще предприеме нещо.

pitbullbg
04-21-2006, 11:38
mi izlezte i govorete... nqma smisal da se vae6 tuk kakvo da pravi6... obajda6 mu se ili katr se vidite nqkade na same i govorite...

Krem4eto
04-21-2006, 12:11
^npocTo^a3^f^ mnogo ti blagodarq :) mislq 4e si mnogo prava!Kogato sa go karali da stanem gadjeta toi e kazval 4e "mnogo bqgam" za6toto az gledam to4no da ne mu se "naviram v rucete" !Kogato sum po blizo do nego toi se opitva da napravi ne6to,no si li4i 4e go e sram...:( i men me e sram za6toto ne mi e udobno da govorq pred si4kite mu priqteli i vsi4kite mi priqtelki!Dosta mom4eta me haresvat,ne 4e se hvalq daje e banalno i ne moga da gi ponasqm toi mn revnuva i edin den izkre6tq "kfo se dava6 na si4ki"...i mn me zabolq...no moje bi se opitva da mi pokaje ne6to no mu e stranna taktikata moje bi...ili az ne moga da go razbera :(

А защо не го питаш дали иска да пробвате???

PleasureSeeker
04-21-2006, 12:34
питането е глупава работа...просто му покажи чрез действия...флирувайте...вижд аите се често...и всичко ще стане от самосебеси :D

DaRk_ElF
04-21-2006, 16:25
Blagodarq vi mnogo mislq 4e ve4e znam kakvo da napravq po vaprosa :)