PDA

View Full Version : проблем с пъпки-помогнете ми..



ивето
04-21-2006, 07:20
Напоследък ми излязоха няколко пъпки на лицето,които не биха ми пречили чак толкова по принцип,но проблемът е че след 2 дена ще пътувам и трябва да ги прегоря по някакъв начин,защото наистина е адски грозно,и ме е срам да ходя така..Много е лошо..Ех..цяла година не ми излизат пъпки,сега излязоха..
Моля..помогнете..С какво ще се махнат най-бързо???
благодаря :smt008

forrzi
04-21-2006, 07:28
отиваш в аптеката и казваш искам нещо наистина ефикасно против пъпки
да действа бързо
и разбира се аптеката да е от тия по-големите вериги
там ше ти помогнат :D

Composure
04-21-2006, 11:03
отиваш в аптеката и казваш искам нещо наистина ефикасно против пъпки
да действа бързо
и разбира се аптеката да е от тия по-големите вериги
там ше ти помогнат :D
или за по добре в билкова аптека снощи писах същия
отиваш в билкова аптека искаш такава отвара за пъпки и ти дават мажеш се ден два и ги няма дядо ми е билкар като тръгнаха да ми излизат пъпки го помолих да ми донесе нещо и ми донесе няква билка от аптеката му :)

mariella_17
04-21-2006, 12:23
pitai kakva to4no e bilkata mn te molq

Composure
04-21-2006, 12:40
pitai kakva to4no e bilkata mn te molq добре :) ама като се върне дядо :) пс не обещавам щото беше преди год може да е забравил :lol:

hamsterka
04-21-2006, 17:39
da be 6e zabravi..nali s bilki raboti....kak 6e zabravi...ami i na men taka mnogo vreme ne mi izlizat pupki i kogato ima ne6to vajno nqkoq se copne na 4eloto ili na bradi4kata i e mnogo gadno...ma verno hodi v bilkova apteka i tam 6te te opravqt...spox

mariella_17
04-25-2006, 17:18
pitai kakva to4no e bilkata mn te molq добре :) ама като се върне дядо :) пс не обещавам щото беше преди год може да е забравил :lol:
blagodarq ti predvaritelno :)