PDA

View Full Version : kak da otslabna



ne6i4
04-21-2006, 10:18
zdraveite az sym na 14 i treniram volleyball iskam da otslabna!molq vi kajete mi kak!nai ve4e sym napylnqla v oblasta nad kolenata!molq vi kajete kak da otslabna!apyk i v mnogo slu4ai 4uvstvam mn golqm glad i nemoga da se kontroliram kolko i koga da qm!molq vi pomognete
:!: :!: :!: :!:
:cry: :cry: :cry: :cry:

ne6i4
04-21-2006, 10:22
molq vi pomognete mi! ](*,) ](*,) ](*,)

ProstoAz
04-21-2006, 10:36
Накратко - ограничи въглехидратите, за сметка на това увеличи малко белтъците (от животински произход) и протеините. Въглехидрати поглъщай само до обяд! Вечер наблегни на белтъците с малко мазнини. А след тренировка отново протеини и белтъци. Яж 5-6 пъти на ден, но по малко!
В общи линии е това. :D

Composure
04-21-2006, 11:01
...и спираи сладките работи :) яж картофи ориз и такива работи но не пържени :) също може и пилещо варено месо :)

`Death`Whore`
04-21-2006, 11:04
Варен ориз без подправки сигурно е много вкусен. :)

Loshotia
04-21-2006, 14:26
това там не е ли мускулна маса? аз като тренирах бях по същия начин. После спрях и сичко си беше ок

stasi_17
04-21-2006, 14:52
Spri da qde6!Lesno,posto,kratko!

Composure
04-21-2006, 15:00
Spri da qde6!Lesno,posto,kratko! ако спре ще пукне не трябва да спира а да се храни с по полезни неща :wink:

hamsterka
04-21-2006, 17:36
da vi kaja edinstveniq na4in da se otslabne e ograni4enieto...naistina trqbva da qde6 po 4-5 puti na den,no po-mnogo malko i taka...produljavai da sportuva6,za6toto mnogo pomaga..

04-22-2006, 11:30
Накратко - ограничи въглехидратите, за сметка на това увеличи малко белтъците (от животински произход) и протеините. Въглехидрати поглъщай само до обяд! Вечер наблегни на белтъците с малко мазнини. А след тренировка отново протеини и белтъци. Яж 5-6 пъти на ден, но по малко!
В общи линии е това. :D

4esno da Vi kaja tova ne mi govori nishto!ako moje naprimer da mi kajete kakvi hrani tocho da zapochna da qm!shte vi byda mn blagodarna!!! :-k

ne6i4
04-22-2006, 11:58
ako mi kajete 6te vi byda mnogo blagodarna! :) :D :-k

vileto
04-22-2006, 12:23
mili4ka i az imam su6tiq problem i moje bi nai dobroto re6enie e da se hrani6 zdravoslovno
taka purvo xranite koito sa zabraneni
1.meso svinsko /6unka lukanka kaima 6pek salam kremvir6i i file /
-agneshko
-patica
2 mle4ni proizvedeniq /pqsno mlqko surene ka6kaval/
- qica
-maioneza
-maslo margarin olio zehtin
3.qdki /le6nik baden fustuci 6am fustuk i tn .../
4 testeni izdeliq xlqb pica bani4ki makaroni spageti fide i tn ...
5 zaharni izdeliq zahar bonboni med 6okolad kola sladki6i
6 banani
7 trurd alkohol

I SEGA IDVA NA NAI XUBAVATA 4AS KAKVO MOJE DA SE QDE
1 meso na skara vareno pe4eno /da ne minava prez tigan s olio/
-pile/bez koja/
-riba
-tele6ko
-zaek
2 mle4ni izdeliq
- kiselo mlqko do 2%
-izvara obezmaslena
3variva
-kartofi
-oriz
-grah
-le6ta
4 plodove bez banani
5 zelen4uci
6 naturalni sokove
7 alkohol samo bira do 5%
i da se priemat vitamini
mili4ka tova e ot men pojelavam ti uspex iii samo ne trqbva da se otkazva6 :P~

ivet_89
04-22-2006, 12:55
abe da ti kaja ne e 4ak tolkova trudno. vajno e da sportuva6,kakto ti trenira6 volejbol,az puk hodq redovno na fitnes.i trqbva da spre6 da qde6 sled 17:00 4asa.naistina pomaga-garantiram :) a i namali hlqba i sladkoto

`Death`Whore`
04-22-2006, 13:07
1. Какво е "варива"?
2. За киселото мляко не съм съгласна. Дори да е 3-4% масленост, то подпомага храносмилането и прочиства организма. Много е полезно всеки ден да се яде по 1 кисело мляко.

Sabrina27
04-22-2006, 13:14
Az puk ne sum suglasna za qicata-ako izqde6 1 qice izgarq6 30 calorii

vileto
04-22-2006, 13:15
ami variva ozna4ava vareno a za kiseloto mlqko mislq 4e do 2% e dobre za6toto ne trqbva da e mnogo masleno :)) a davam garanciq za6toto az bqx 45 dena na tova razdelno hranene ako moga taka da go nareka i ot 68 kg stanax 62 i interesnoto e 4e posle ne se ka4vat a se zadurjat kilogramite

vileto
04-22-2006, 13:17
aa ina4e vsi4ko e mnogo lesno na dumi ne qj tova ne qj onova ot tova mn se debelee am 4ovek ako si postavi za cel da otslable 6te otslabne i trqba da ima mnogo jelanie !! :))

04-24-2006, 18:19
NE qj tolkova mnogo i bqgai vseki den ili pone prez den

ThE_DaRk_AnGeL'''
04-24-2006, 18:25
Spri da qde6!Lesno,posto,kratko! ако спре ще пукне не трябва да спира а да се храни с по полезни неща :wink:
Хаха няма да се гътне спокс..
аз така бях понъпълняла малко,а съм
свикнала да съм мноо слаба и за това
почнах да ям само по 3 ябълки на ден
и постоянно тичах да спортувам...
и тва не знам колко време и сега съм
си ок :D

majesty
05-01-2006, 21:11
В някои от постовете се спомена консумация на ориз. Да ... това е полезно но в малки количества и в никакъв случай варен. Препоръчва се да е част от някое ястие, а не като отделно такова. За незнаещите - сумистите ядат предимно варен ориз тъй като от него се напълнява лесно и здравословно.

05-01-2006, 23:43
До 12 часа е хубаво да се приемат въглехидрати,защото организмът има нужда от енергия,за да извършва процесите си следобяда,т.е до края на деня.Плодове не се препоръчват след обяд,защото съдържат въглехидрати,които не са полезни вечер.(Ненужни,взъщност).За ова,завършете деня с едно хубаво кисело млекце или една салатка.(Въглехидратите в зеленчуците са по-различни от тези в плодовете...ама не ми се обяснява сега 8-[ )

lioni_cooper
05-02-2006, 08:25
DOSTA OT NE6TATA KOITO SE SPOMENAVAT PO GORE OT "KOLEGITE" SA DOSTA VAJNI.NO NAI VAJNOTO E VOLQTA TI.PREDI DA ZAPO4NE6 NQKAKVA DIETA ILI TAM KAKVOTO I DA E TRQBVA DA SE NASTROI6. DA RAZBERE6 4E GO PRAVI6 ZA SEBE SI. ZA6TOTO BEZ VOLQ NQMA DA STANE!!!!!!!! NE E LESNO DA SE OGRANI4AVA6 NO SE SVIKVA!!!!!! :smt006

teenkopele
05-02-2006, 13:27
...и спираи сладките работи :) яж картофи ориз и такива работи но не пържени :) също може и пилещо варено месо :)

+Спорт. :wink:

Santino
05-02-2006, 14:38
nai ve4e sym napylnqla v oblasta nad kolenata! :!: :!: :!: :!:
:cry: :cry: :cry: :cry:

Тука може друго да приложиш. Не само хранителните ограничения.
Щом спортуваш активно започни да тичаш активно (или да караш колело), НО там над колената слагай някакви найлони. Може найлонени пликове или нещо от тоя сорт. Също помага да облечеш 2 долнища и да потичаш вечер (или когато ти е удобно). Смисъла на занятието е да се потиш в тази област, без потене не може да се отслабне.

MiRaCuLiXbb
05-02-2006, 14:42
Нещо не спазваш лунните фази както трябва и затова не сваляш. Веднъж като натъмиш диетата си към луната мазнините ще се стопят като с вълшебна пръчица.

05-03-2006, 18:05
Spri da qde6!Lesno,posto,kratko! ако спре ще пукне не трябва да спира а да се храни с по полезни неща :wink:
Хаха няма да се гътне спокс..
аз така бях понъпълняла малко,а съм
свикнала да съм мноо слаба и за това
почнах да ям само по 3 ябълки на ден
и постоянно тичах да спортувам...
и тва не знам колко време и сега съм
си ок :D
I ot kolko kilograma na kolko stana??I gore dolu za kolko vreme?Shoto az v momenta iam po tri iabulki na den i sportuvam:)

fafufko
05-03-2006, 22:36
Az puk ne sum suglasna za qicata-ako izqde6 1 qice izgarq6 30 calorii

Абе моля ви са парво четете и се образовайте малко пък после пишете такива мнения като горното.Не само че е нелогично ами е и абсурдно!
ЧЕТЕТЕ МАЛКО И ПОСЛЕ ПРИКАЗВАЙТЕ ГЛУПОСТИ НА ХОРАТА!
ПО ТОЗИ НАЧИН ГИ ПОДВЕЖДАТЕ!
http://bb-team.org
http://fitnessmania.free.bg
http://tialoto.com

MiRaCuLiXbb
05-04-2006, 14:15
Що е ако е некво сухо яйцето докат го сдъвчеш и обикаляш нервничейки ще свалиш и повече от 30ккал.

05-04-2006, 23:26
Ми тогава купете си 10 сухи яйца, хапнете ги и и се радвайте на ефекта!

Човек ви казва какво е добре и какво не ама вие пак си знаете вашето.Абсурдно е да се вярва на това!!!

ThE_DaRk_AnGeL'''
05-05-2006, 08:01
Spri da qde6!Lesno,posto,kratko! ако спре ще пукне не трябва да спира а да се храни с по полезни неща :wink:
Хаха няма да се гътне спокс..
аз така бях понъпълняла малко,а съм
свикнала да съм мноо слаба и за това
почнах да ям само по 3 ябълки на ден
и постоянно тичах да спортувам...
и тва не знам колко време и сега съм
си ок :D
I ot kolko kilograma na kolko stana??I gore dolu za kolko vreme?Shoto az v momenta iam po tri iabulki na den i sportuvam:)
Ами доста..не мога да ти кажа с точност...
знам,че после станах 46 кг,ама колко съм била
не знам....знам,че бях напълняла нещо...
сигурно,щото в тая възраст се напълнява
понякога... :roll: А и на теб много ли ти
трябва да отслабваш?Щото зависи колко
кг искаш да сваляш....ако искаш повече
диетата трябва да ти е по-продължителна
А и тази ябалковата се спазва максимум 10 дни.
(аз я спазвах 5).После почваш да хапваш
по-ниско калорични неща(без хляб и сладко).
Но е добре да пиеш поне по 1 чай на ден с
1 лъжица или 2 мед.Аз после бях на овесени
ядки,чайове,плодове,може и пилешко
да прибавиш по-късно в менюто,както и риба.
Важното е да се храниш нормално,по малко,без
да прекалчваш и много спорт за да гориш калорий

Пепи Дъ Ай
05-05-2006, 09:22
В някои от постовете се спомена консумация на ориз. Да ... това е полезно но в малки количества и в никакъв случай варен. Препоръчва се да е част от някое ястие, а не като отделно такова. За незнаещите - сумистите ядат предимно варен ориз тъй като от него се напълнява лесно и здравословно.
Освен това сумистите пият вода - значи се пълнее здравословно от нея. извод - не пийте вода! Абе те май и въздух дишаха!? #-o

Da_Bitch
05-05-2006, 11:55
Еми и аз съм на 14 и аз ходя на волейболл. Значи кат малка бях кюФте , по цял ден се тъпчех със сладко. обаче спорта мн ми помогна . Сега ям всичко без месо и съм си мн добре . Висока съм 164 и тежа 47кг. Не се ограничавам с храните. Ям каквото си искам , само че в едни и същи часове . И повече наблегни на тичането.. ако си разпределител.. идеално :)
А ти ако искаш да отслабнеш си продължавай със спорта и хапвай повче яйца и белтъчини. Наблегни и на ябълките. Мини за няколко седмици на разделно хранене.

ThE_DaRk_AnGeL'''
05-06-2006, 17:45
Еми и аз съм на 14 и аз ходя на волейболл. Значи кат малка бях кюФте , по цял ден се тъпчех със сладко. обаче спорта мн ми помогна . Сега ям всичко без месо и съм си мн добре . Висока съм 164 и тежа 47кг. Не се ограничавам с храните. Ям каквото си искам , само че в едни и същи часове . И повече наблегни на тичането.. ако си разпределител.. идеално :)
А ти ако искаш да отслабнеш си продължавай със спорта и хапвай повче яйца и белтъчини. Наблегни и на ябълките. Мини за няколко седмици на разделно хранене.
И аз съм на 14 години и съм висока 1.66,а
тежа към 49 кг сигурно..някъде тук.
И точно тва не мога да преценя нормално ли е :?

otchaqnata
06-10-2006, 09:59
mi spored men da ne se pretesnva6 za glada 6toto kat trenira6 i otiva mn energiq i ima6 nujda ot nova koqto pyk idva ot hranata

`Death`Whore`
06-10-2006, 10:03
За какъв глад говорите? Да гладуваш, докато тренираш, е най-глупавото нещо. Ще вземе да припадне, да си чукне главата и...

Ice_Queen
06-10-2006, 13:31
За какъв глад говорите? Да гладуваш, докато тренираш, е най-глупавото нещо. Ще вземе да припадне, да си чукне главата и...
ахахахахахахахааахаххахах ахаахахахха :smt005 :smt005

по темата : спортувай,хапвай по -малко,не се натъпквай,избягвай сладкото и тестено :)

06-11-2006, 19:18
Ami sega 6te ti kaja na kratko za moeto polojenie.Az treniram voleibol ot 5 godini.Kato malka si bah "burence" i voleibola mn mi pomogna,no v edin opredelen moment po4va6 da trupa6 qko muskulna masa(ako trenira6 seriozno voleibol).Vseki den sam na trenirovka po 2 4asa i imam sa6tiq problem v momenta-mnogo muskolesti kraka-i povqrvai nqma otarvane ot tova s dieti dori i da otslabne6 muskulite ostavat.Maika mi biv6a voleiboliska-ima slaba figura,no nemoje da si pozvoli da oble4e pola poradi fakta 4e ima prekaleno razviti prasci i bedra.No 6tom vedna6 si po4nala da trenira6 ne se otkazvai.Az ne sam hodila ot 2 meseca na tren. zaradi natovarvaneto v u4ili6e ,no sega pak po4vam kato zavar6a i dori me e qd za6toto izpusnah sastezaniqta,a tova e edno ot nai-hubavite ne6ta na na6iq sport-stava kupon,no trqbvat uporiti celogodi6ni trenirovki.Az ve4e sam se primirila s na4ina po koito mi se promeni srtuktorata-no ne spirai,az kakto kazah ot 2 meseca ne sam hodila i si dokarah problemi s krasta ot obezdvijvane i ka4ih 2kg.Mai se poovlqkok no tova e ot men.Ti si re6ava6 na tam :wink:

Пепи Пекторалиса
06-12-2006, 19:23
А след тренировка отново протеини и белтъци.
Брей тука модовете много компетентни. Каква е разликата м/у протеин и белтък - ще ми е интересно да обясниш!?:lol:


1. Какво е "варива"?
2. За киселото мляко не съм съгласна. Дори да е 3-4% масленост, то подпомага храносмилането и прочиства организма. Много е полезно всеки ден да се яде по 1 кисело мляко.
Интелигентността напрово струи от теб. :---)
Нека изключим фактът, че не знаеш какво е "варива", а наблегнем на въпросът, че киселото мляко не подобрява по-никакъв начин храносмилането, а спомага за по-добра бактериална чревна флора, а както знаем не храмосмиламе в червата, а в стомаха. :-&

tainstvenata
06-12-2006, 19:41
mnogo mrazq hora koity kazvat "ne qj" mnogo e tapo taka.moqta nai dobra priqtelka e pyylni4ka i lqtoto pazi dieti ... 6toty zimata se izkushava na daskaly .. na sam na tam...
mi na4i po4vai po malko po malko da ograni4ava6 ... i taka glada 6e se premahne i 6e svikne6 :) haide kysmett :)

pussy_reni
06-14-2006, 18:03
За пълно прочистване на организма и за сваляне на килограми се препоръчва двудневната диета само с диня.