PDA

View Full Version : ...в какво се забърках...



:"((((
04-21-2006, 14:12
Здравейте на всички:)Стана няква абсолютна лудница покрай мен и сега не знам какво да правя...ПО същество:
Влюбих се като пълна идиотка в едно момче(по-скоро мъж де,на 25 е)..И сега не знам какво да правя...Наче историята е следната:В това момче беше и още е влюбено едно момиче,с което уж се водим прятелки,но тя има лошия навик да отмъква гаджетата на приятелките си..явно така си избива комплексите...нз...И до един определен момент този мъж не беше за мен нищо повече от Онзи,в който е влюбена приятелката...Но една вечер,доста инцидентно отидохме на дискотека и той дойде...Цяла вечер танцува с мен,искаше и нещо повече,но аз се дръпнах за да не страда въпросното момиче...И всичко приключи с една целувка по бузата при това(сигурно ви звучи супер тъпо,ама беше мн миличко) И дотук онази вечер...А аз дори не осъзнавах какво става с мен...Прибрах се и не можах да спра да мисля за него...И това всичкото стан някъде преди два месеца...Какво друго...Доколкото знам идеала му за момиче(не питайте как съм го разбрала...ебаси заобиколните пътища) едва ли не напълно съвпада с това,което съм аз...ОБАЧЕ...той е мн дръпнат и сме само за здравей-здрасти...е,не само,но не е това,което аз бих искала...плюс това,аз също съм няква срамежлива и не мога да направя 1-вата крачка...и не знам какво да правя...не мога да действам,обаче и не мога да спра да мисля за него...тази година ще кандидатствам в университет и въобще не мога да се концентрирам и да си уча..Положението е трагично..Мн бих ви била благодарна,ако измислите някъв заобиколен начин да стигна да сърцето му и да съм с него......

Barbaronka
04-21-2006, 15:21
Dobre de..za da ste tancuvali,znachi purvata krachka e napravena..
Samo ne razbiram kak ste na zdr,zdr kato ste tancuvali a i daje ste se celunali po buzata..
Toi qvno e bil piqn.. ili sled tova ne e iskal da se zanimava..
Zemi zaebo go..,ako puk nemoish da go napravish
Govori s nego i izqsnete neshtata !!!!!!!

SummeRLove08
04-21-2006, 15:33
Няма такъв 'заобиколен път'. :smt018 Всичко е по директен!Все някой ден ще преудолееш страха си да направиш първата крачка.А и освен това не си отвличай много вниманието и си учи.
Внимавай с тази приятелка.

Krem4eto
04-21-2006, 19:51
Dobre de..za da ste tancuvali,znachi purvata krachka e napravena..
Samo ne razbiram kak ste na zdr,zdr kato ste tancuvali a i daje ste se celunali po buzata..
Toi qvno e bil piqn.. ili sled tova ne e iskal da se zanimava..
Zemi zaebo go..,ako puk nemoish da go napravish
Govori s nego i izqsnete neshtata !!!!!!! :smt023