PDA

View Full Version : Vluben sam v edno momi4e...



army_boy_90
04-21-2006, 14:36
vluben sam v edno momi4e koeto e s nqkolko meseca po golqma ot men i si ima priqtel(s koito mislq 4e nqma da iskara mnogo) predi s neq bqxme nerazdelni (ne sme bili gadjeta za6toto mai samo tq me xaresva6e a sega ne e taka) no stana taka 4e lqtoto priqtelite ni se skaraxa i tq mi se rasardi.sega otno6eniqta ni se vazobnovixa no ne sa o6te takiva kakto predi :? mn q xaresvam i nz kak da q nakaram dami stane gadje KAJETE KAKVO DA PRAVQ PSL :?

IKisseDAGirL
04-21-2006, 15:25
не можеш да я "накараш" :-k
можеш само да направиш така, че сама да го поиска :-)
като за начало се опитай да й покажеш, че вече не ти е безразлична: закачай я, прави й комплименти, флиртувайте, но гледай да не станеш прекалено нахален :roll: опитвай се да прекарвате повечко време на саме и тогава да си говорите за някви сериозни неща, да се сближите :wink:
ако почувстваш, че сте достатъчно близки, можеш да я питаш за отношението й към приятеля й
така ще разбереш кво да правиш по-нататъка 8)
ако отзивите са положителни направо я kissss и готово :mrgreen: O:)

SummeRLove08
04-21-2006, 15:39
Не прави грешката да се опитваш да ги скараш или разделиш. :smt018 Ако скъса с него,тогава действай!Имам предвид..първо и кажи,че много я харесваш,после и го доказвай.
Успех! :wink:

macka123
04-21-2006, 15:45
suglasna sum i s dvamata

04-21-2006, 17:14
smqtam 4e trqbva da izchakash da skusat i togava i kaji kvo mislish po vuprosa kaji i kolko q haresvash i kolko durjish na neq ot vsqka gledna tochka po vuprosa ako te odreje priatelstvoto vi nqma da e sushtoto tq shte te gleda po suvsem drug nain no vsushto taka ako te otreje kaji i 4e si se baikal i go preodolei zashtoto ako ne i kajesh tva 4e si se samo ebaval tq shte te gleda suvsem razli4no s edna duma kazano nqma da ste sushtite priateli ne bi ti haresalo nito na teb nito na neq pojelavam ti USPEX :D

PleasureSeeker
04-21-2006, 19:21
бате...са почваш да работиш бавничко...първо и бъди приятел...за да те допусне близо до себе си...за да може да ти споделя проблемите си...дори и тези свързани с приятеля и...и ако сте достатъчно време заедно....ще си проличи дали те харесва...и 2 съвета...не и се натягай...и не се опитвай да ги скараш...ако тя те иска доброволно ще се раздели с него...а сега действаи...обръщаи и внимание...примами я...спечели я...и после мн л=бов ти пожелавам :D

Krem4eto
04-21-2006, 20:40
бате...са почваш да работиш бавничко...първо и бъди приятел...за да те допусне близо до себе си...за да може да ти споделя проблемите си...дори и тези свързани с приятеля и...и ако сте достатъчно време заедно....ще си проличи дали те харесва...и 2 съвета...не и се натягай...и не се опитвай да ги скараш...ако тя те иска доброволно ще се раздели с него...а сега действаи...обръщаи и внимание...примами я...спечели я...и после мн л=бов ти пожелавам :D


:smt023